خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کمک برای خرید منابع به صرفه اقتصادی + جامع+ تک جلدی

سلام دوستان
      من دانشجو هستم و قصد کنکور دادن دارم و تغییر نظامی محسوب میشم
      کتاب های درسی رو تهیه کردم
      در مورده منابع کمکی هم بخاطر شرایط اقتصادیم میخوام برای همه دروس فقط از منابع جامع و ترجیحا تک جلدی استفاده کنم
      میشه لطفا برای درسا بهترین منبع جامعی رو که برای سطح متوسط به بالا میشناسین رو معرفی کنین
      چون نمی تونم دوباره هزینه کنم و منبعی باشه که همه ی مطالب رو به خوبی پوشش داده باشه و استاندارد باشه. نه خیلی فضایی نه خیلی آسون
      نمیخواستم تایپیک منابع بزنم اما تایپیک هایی که در مورد منابع هستن خیلی زیادن و نظرات متفاوت .. سردرگم میشم
      ممکنه اینجا راهنماییم کنین لطفا
      ..............
      دینی و زبان رو تصمیم گرفتم کتاب نخرم
      برای عربی هم جامع خیلی سبز رو انتخاب کردم
      برای چهار درس اختصاصی و ادبیات اگر میشه نظراتتونو بگین
      ممنون میشم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط invincible نمایش پست ها
      سلام دوستان
      در مورده منابع کمکی هم بخاطر شرایط اقتصادیم میخوام برای همه دروس فقط از منابع جامع و ترجیحا تک جلدی استفاده کنم
      میشه لطفا برای درسا بهترین منبع جامعی رو که برای سطح متوسط به بالا میشناسین رو معرفی کنین
      چون نمی تونم دوباره هزینه کنم و منبعی باشه که همه ی مطالب رو به خوبی پوشش داده باشه و استاندارد باشه. نه خیلی فضایی نه خیلی آسون
      نمیخواستم تایپیک منابع بزنم اما تایپیک هایی که در مورد منابع هستن خیلی زیادن و نظرات متفاوت .. سردرگم میشم
      ..............
      ممنون میشم

سلام . یه کاربر قبلا گذاشته بود که کتاب اضاف داره میخواد بفروشه فکر کنم رضوان کریمی بود اسمش نمیدونم ! شیمی داشت .

ضمنا دوست عزیزم اشتباه نکن زبان شده حداقل یه کتاب جم حور بگیر
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      ..............
      ممنون میشم

لینک تاپیکشون البته اطلاع ندارم فروختن یا نه

فروش کتاب میکرو نقره ای شیمی ۱۴۰۰
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      ..............
      ممنون میشم
      خیلی سخته برای همه دروس تک جلدی بگیری ولی میکرو طلایی های کامل گاج میتونن مناسب باشن براتون که اونا هم دو جلدی هستن ولی جامع و سطحشونم متوسط و خوبه
      اگه قوی بودین برید سمت آی کیو
      ولی منابع نرمال جامع
      شیمی:میکرو طلایی کامل شیمی گاج و یا جامع خیلی سبز
      فیزیک :میکرو طلایی کامل فیزیک گاج و یا جامع خیلی سبز تک جلدی(اگه رشته مهندسی بودی جامع خیلی سبز رو بخر)
      ریاضی:آی کیو(اگه رشته مهندسی بودی)
      ادبیات:مبحثی های خیلی سبز +جامع میکرو طلایی
      دین و زندگی:میکرو طلایی گاج و یا خیلی سبز(برای سطح پایین)
      زیست رو نمیدونم تجربی نیستم
      ویرایش توسط _Joseph_ : 26 آبان 1399 در ساعت 19:21

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      برای شیمی و فیزیک نمیدونم چون خودم دارم از روی منابعی میخونم که به تفصیل نوشته شدن
      برای ادبیات به نظرم یا از سری کتابای هفت خان خیلی سبز استفاده کنید یا نشر الگو
      برای ریاضی جامع مهروماه خوبه ولی دو جلدیه
      برای زیست هم جامع پینوکیو خیلی سبز خوبه ولی اونم دو جلدیه
      در کل قبل از خرید هر کتاب پی دی اف خلاصشو دانلود کنید و با توجه به سطحتون بخریدش

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      زیست : کتاب درسیو که خریدی و تقریبا درسنامه نمیخوای مگه اینکه رشتت انسانی و ریاضی بوده باشه ! اگه میخوای کاملا اقتصادی کار کنی ازمون های ماز ومایزیست میتونی برنامشو دانلود کنی و طبق سرفصل اونا هم بخون و هم تست بزن ولی خواستی کتاب جامع بخری: برای تست زیست جامع خیلی سبز 2جلدی (پینوکیو)+ درسنامه: زیست جامع خیلیسبز که فقط درسنامه داره
      شیمی: شیمی جامع خیلی سبز کتاب عالیه و همون تک پایه هارو جمع و جور کردن اگه بازم تست خواستی میتونی از ازمون های ازمایشی استفاده کنی که پخش میشه!
      فیزیک: میکرو طلایی یا جامع خیلی سبز که خیلی سبز جمع و جور تر و ارزون تره فقط تستش کمتره و سوالات تیپ بیشتره داره!و گاهی چالشی! اما برای فیزیک پایه و 12 بگیری شاید بهتر باشه که هم میکرو4جلدی وهم خیلی سبز 4جلدی داریم
      ریاضی: خیلی سبز یا مهروماه! اما خودم باشم خوشخوان جامع میگیرم! هم درسنامه تقریبا مشابهی با اون دوتا داره وهم تست هاشو عالی سطح بندی کرده
      ادبیات:کتاب جامع میکروطلایی و خیلی سبز هست که بهتره همون موضوعی ها بگیری( هفت خوان های خیلی سبز یا الگو)

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عمومی چونتک جلدی میخواید دینی زیپ نشر الگو ادبیات مبحثی های هفت خوان زبان خیلی سبز عربی هم سعی کنید ترجمه و درک مهروماه لقمه رو بگیرید

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان میشه اگه کسی پیاممو میبینه واطلاعات داره راهنماییم کنه لطفا
      .
      من میخوام که برای هر چهار درس اختصاصی کتاب های میکروطلایی رو بخرم یجایی با قیمت مناسب پیدا کردم ( چون فقط دو جلدن و به صرفه هستن) کتابای 4 تا درسو 400 میدن
      اما چند روزه که دارم تحقیق میکنم و توی مصاحبه نفرات برتر هم دیدم که کتاب های میکرو طبقه بندی رو نسبت به میکرو طلایی بهتر دونستن و میکروطلایی ها رو تایید نکردن
      کتابای میکروطلایی واقعا ارزش خریدن ندارن؟
      من منبعی میخوام کامل باشه اینا رو میتونم استفاده کنم یا حالت جمع بندی دارن؟
      هیچکدوم از درساش خوب نیست؟
      اگه خوب نیستن هزینه نکنم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان میشه اگه کسی پیاممو میبینه واطلاعات داره راهنماییم کنه لطفا
      .
      من میخوام که برای هر چهار درس اختصاصی کتاب های میکروطلایی رو بخرم یجایی با قیمت مناسب پیدا کردم ( چون فقط دو جلدن و به صرفه هستن) کتابای 4 تا درسو 400 میدن
      اما چند روزه که دارم تحقیق میکنم و توی مصاحبه نفرات برتر هم دیدم که کتاب های میکرو طبقه بندی رو نسبت به میکرو طلایی بهتر دونستن و میکروطلایی ها رو تایید نکردن
      کتابای میکروطلایی واقعا ارزش خریدن ندارن؟
      من منبعی میخوام کامل باشه اینا رو میتونم استفاده کنم یا حالت جمع بندی دارن؟
      هیچکدوم از درساش خوب نیست؟
      اگه خوب نیستن هزینه نکنم
      دوستم من درمورد زیستش بهت اینو بگم که حتی مفتشم نگیر وقتت حیفه نکاتش بیخودیه بقیشونو اطلاعی ندارم

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان نظرتونو در مورد میکروطلاییا میشه بگین
      up
      up
      up

12. Top | #12
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوستان نظرتونو در مورد میکروطلاییا میشه بگین
      up
      up
      up
      ادبیات موضوعیش که جزو بهترین هاست
      فیزیک و شیمیش واقعا خیلی خوبه
      ریاضیش هم خوبه ولی خیلی سبز و مهروماه کمی بهترن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن