خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

رتبه 3000 کشوری در کنکور تجربی از حالا ! چگونه ؟ (راهنمایی کنید.)

‌.............
      ویرایش توسط konkoori1401 : 09 آذر 1399 در ساعت 00:51

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سوال کلیشه ای و مسخره جواب کلیشه ای مسخره هم میخواد نه نمیشه بیخیالش شو با این طرز تفکر کلن قید کنکور و کارای سخت وبا برنامه رو بزن 1400 که سهله با این دیگاه 1500 هم قبول نمیشی در ضمن اگر یک درصد احتمال میدی که بتونی یک سری به تاپیک های بهنود که از بهمن شروع کرده بود و همچنین کینگ اف کنکور بزن که با تایم کم اما خودباوری رتبه خوب اوردن و پزشکی ودندانپزشکی قبول شدن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه از دیروز شروع میکردی میشد ولی از الان نه دیگه بیخیال شو کلا برو سراغ یکار دیگه موفق باشی

دِ آخه پسر حسابی این سواله تو میپرسی؟ هفت ماه مونده بعد تو میای میگی سه هزار میشم یا نه؟؟؟قبل از هر چیز برو یخورده اعتماد به نفس داشتن رو تمرین کن بنظرم با این روحیه توی۷۰۰ ماه هم نمیتونی ده هزار شی چه برسه به سه هزار

4. Top | #4
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoori1401 نمایش پست ها
      سلام دوستان من در اصل 1400 کنکور دارم ، اما بخاطر عدم مطالعه صحیح و یه سری چیزا با خودم گفتم که کنکور 1400 رو بیخیال شم و کنکور 1401 رو بدم و از حالا واسه 1401 بخونم !
      متاسفانه از مهرماه آزمون قلم چی هم ثبت نام کردم اما درست هیچکدوم رو شرکت نکردم و این طرز تفکر لطمه های بسیاری بهم زد . الانم میبینم اصن نمیشه دیگه حداقل تا عید به برنامه آزمون های قلم چی رسید و باید تا عید با برنامه شخصی جلو برم یا همون برنامه ای که آقای مهدی آرتور داخل انجمن گذاشتن . اما یه مسئله ای که هست من نمیخوام ضدحال بخورم آزمون های بعد عید رو . تا الان هم صفر صفر هستم و حداقل رتبه 3000 کشوری میخوام . من هی فکر میکنم و میبینم که فقط یک منبع رو تا عید میرسم بخونم . الان چندتا مسئله واسه من پیش اومده .
      منابعم ایناست واسه اختصاصی ها : شیمی هر سه پایه مبتکران ، زیست دهم و یازدهم نسل جدید الگو و دوازدهم میکرو ، ریاضیات مهروماه جامع (البته سه پایه الگو هم دارم اما فک نکنم برسم بزنمش) ، فیزیک پایه گاج و دوازدهم الگو
      1- آیا با یک منبع برای هر درس میتوان آن را بالای 60 زد ؟
      2-چجوری بخونم که بعد از عید ضد حال نخورم ؟ (منظورم اینه که من شروع کنم بخونم مثلا روزی 3 ساعت زیست رو بعدش بعد از عید درصدم بشه 40 )
      3-آیا رتبه 3000 کشوری از حالا امکان پذیر است ؟
      چه خبره آخه؟ برا هردرس دوتا کتاب گرفتی؟؟؟
      از هر کتاب یه منبع بزار دم دستت بقیشو از جلو چشات بردار!

بشین بخون ببین میشه یا نه!...
      از الان نمیشه هدف ۳ هزار مشخص کنی که!
      هدف کوچیک بزار برا خودت تا آخر این جمعه این مباحثو تموم کنم!!!
      این مباحث که تموم شد هدف بعدی...
      بعد آخر سر مباحثی که خوندی رو جمع بندی کن برو کنکورتو بده

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام طرز فکرت اشتباهه...فقط اینو میتونم بگم فقط به 1400 فکر کن حتی اگه الان خرداد هم بود میگفتم به 1401 فکر نکن ...مطمعن باش اگه قید 1400 رو بزنی یه سال تمامو از دست میدی از همین حالا با برنامه و سخت کوشی بخون برا امسال...الان احتمالا سوالت اینه که میرسم آیا ؟ مهم نیس برسی یا نه کنکور حد و مرزی رو برات مشخص نمیکنه و نمیگه اگه کامل نخوندی شانسی نداری به هر اندازه ای که تلاش کنی و تست بزنی به همون میزان مسلط میشی و تو هر زمانی که باشی میتونی پیشرفت کنی ... دیدگاهتو نسبت به منابع عوض کن صدها هزار نفر حداقل یکی دو منبع برا هر درس دارن ...همین منابع توی بازارهااا ...همین گاج و خیلی سبز و ... ولی نتیجشون یکسانه ؟ نه بستگی به خودت داره خلاصه کلام زمان در اختیارته و به هر رتبه ای از الان میشه رسید منابع در اختیارته و بستگی به خودت داره چجوری استفاده کنی ...

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Rafolin403;1668657]چه خبره آخه؟ برا هردرس دوتا کتاب گرفتی؟؟؟
      از هر کتاب یه منبع بزار دم دستت بقیشو از جلو چشات بردار!

بشین بخون ببین میشه یا نه!...
      از الان نمیشه هدف ۳ هزار مشخص کنی که!
      هدف کوچیک بزار برا خودت تا آخر این جمعه این مباحثو تموم کنم!!!
      این مباحث که تموم شد هدف بعدی...
      بعد آخر سر مباحثی که خوندی رو جمع بندی کن برو کنکورتو بده[/QUO
      ایشون حتما یه دلیلی دارن که تا 3000 بیشتر نمیخوان،نمیشه بدون دانستم همه چی کسیرو قضاوت کرد

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چند تا نکته میگم گوش کن اگه انجام بدی بارتو امسال بستی رفتی
      1-اول اینکه من خودم تو دو ماه کمتر پزشکی قبول شدم،فرض میگیریم من پایم از تو قوی تره تو توی 7 ماه و 20 روز میتونی قبول شی
      2-امسال رو خوب میخونی فوقش قبول نمیشی،ولی برای سال بعدت اولا پایت قویه ثانیا انگیزت قویه.با 10 هزار پشت کنکور موندن خیلی فرق میکنه با 50 هزار باشی.من سال دوم به خودم میگفتم تو که پارسال زیست 60 زدی با کلی نخونده, امسال میتونی بهتر بزنی اینجوری آرامشم بهتر میشد
      3-برای منابعت شیمی خیلی سبز جامع + خیلی سبز دواردهم بگیر,مبتکران حجمش زیاده,فیزیک دوازدهم الگو کتاب سختیه اینجور که شنیدم خیلی سبز بگیر
      4- اینقدر هم آرمانی با خودت فکر نکن که سال بعد همه چی عالیه
      5- اگه بتونی یک مشاور سخت گیر توی شهرت پیدا کنی عالیه تا تو رو هل بده و انگیزه بده(اگه شهرت گرگانه میتونم راهنماییت کنم)
      از کفر و ز اسلام برون صحراییست / ما را به آن میان فضا سوداییست
      عارف چو بدان رسید سر را بنهد / نه کفر و نه اسلام و نه آنجا جاییست

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان ممنونم اما قسمت اصلی رو جواب ندادید . سوال دومی رو میگم .
      2-چجوری بخونم که بعد از عید ضد حال نخورم ؟ (منظورم اینه که من شروع کنم بخونم مثلا روزی 3 ساعت زیست رو بعدش بعد از عید درصدم بشه 40 )
      زیستت الان در چه حدیه،نیاز به درسنامه داری،یا اینکه پایت قویه یا اینکه کلا هیچی نمیدونی نیاز به معلم داری؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من در اصل 1400 کنکور دارم ، اما بخاطر عدم مطالعه صحیح و یه سری چیزا با خودم گفتم که کنکور 1400 رو بیخیال شم و کنکور 1401 رو بدم و از حالا واسه 1401 بخونم !
      متاسفانه از مهرماه آزمون قلم چی هم ثبت نام کردم اما درست هیچکدوم رو شرکت نکردم و این طرز تفکر لطمه های بسیاری بهم زد . الانم میبینم اصن نمیشه دیگه حداقل تا عید به برنامه آزمون های قلم چی رسید و باید تا عید با برنامه شخصی جلو برم یا همون برنامه ای که آقای مهدی آرتور داخل انجمن گذاشتن . اما یه مسئله ای که هست من نمیخوام ضدحال بخورم آزمون های بعد عید رو . تا الان هم صفر صفر هستم و حداقل رتبه 3000 کشوری میخوام . من هی فکر میکنم و میبینم که فقط یک منبع رو تا عید میرسم بخونم . الان چندتا مسئله واسه من پیش اومده .
      منابعم ایناست واسه اختصاصی ها : شیمی هر سه پایه مبتکران ، زیست دهم و یازدهم نسل جدید الگو و دوازدهم میکرو ، ریاضیات مهروماه جامع (البته سه پایه الگو هم دارم اما فک نکنم برسم بزنمش) ، فیزیک پایه گاج و دوازدهم الگو
      1- آیا با یک منبع برای هر درس میتوان آن را بالای 60 زد ؟
      3-آیا رتبه 3000 کشوری از حالا امکان پذیر است ؟
      خیلی سوالت کمال گرایانه ست و نمیشه به این سوال اولتون جواب داد ولی یه چیزی بهت میگم چرا میخوای کنکور 1401 رو بدی؟؟ ها؟مگه غیر از اینه میخوای فس فس بخونی و به خودت فشار وارد نکنی ؟؟ مگه غیر از اینه که میخوای پشت گوش بندازی امسال رو و بگی حالا کو تا پارسال و از زیر کار در بری ؟؟ من در عجبم از کسی که نمیتونه از الان تا عید رو برنامه ریزی کنه بخونه ولی هیمن آدم میخواد از الآن تا سال 1401 برنامه ریزی بکنه به نظرت خودت مسخره نیست؟؟
      انگار یه کسی نمیتونه تو استخر شنا کنه میخواد بره اقیانوس
      کسی که ارزش 7 ماه رو ندونه و از الان به جای کار کردن و تلاش به فکر نتیجه باشه قدر یه سال که هیچی قدر 10 سالم نمیدونه من این رو خودم تجربهش کردم شعار نمیدم اینجا و وقت شعار دادن ندارم
      اگه امسال خوندی که هیچ اگه به امید سال 1401 خوندی باید بگم بزرگترین اشتباه ممکن رو انجام دادی
      در مورد چجوری خوندنت هم از آزمون 18 مهر شروع کن به کار کردن دین و زندگی و ادبیات رو فعلا کار نکن فقط عربی و اختصاصی ها رو شروع کن از 18 مهر کار کن بیا جلو با رعایت پیش نیاز ها هر آزمون قلمچی رو که تو دو هفته است از 18 مهر بخون سعی کن به جای دو هفته تو یه هفته جمع کنی عربی و اختصاصیش رو اینجوری بخوای بیای بهمن میرسی به آزمونها
      دی و بهمن ازمون به خاطر امتحانات ترم خیلی کنر میره جلو پس میتونی برسی

اگه از بهمن به بعد جا بمونی محاله بتونی به آزمون برسی یعنی شاید بگم از هر 1000 نفر 50 نفر میتونن برسن هر عقب افتادگی داری تا بهمن باید جبرانش کنی

10. Top | #10
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب تو نگرانی که بعد عید درصدت کم بشه ...این دلیلش چی میتونه باشه ؟ اینکه قبلش خوب نخوندی با تمرکز نخوندی و فکرت گیره 1401 بوده و همش با خودت فکر کردی اگه الان شروع کنم میرسم یا نه ...این چیزا تمرکزتو کم میکنه و کیفیتو از مطالعت میگیره پس فقط و فقط بخون و بجای اینکه به بد شدن درصدات فکر کنی به خوب خوندن و استمرار و تست زدن و مرور فک کن ...موفق باشی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      قدر این روز رو الآن نمیدونی و جواب سوالت که از الآن شروع کنم میشه رو هم شاید هر چقدر ما بگیم میشه باور نکنی ولی یه زمانی در آینده نزدیک خودت بهش میرسی که از الآن میشد ولی تو نخواستی
      شاید همین اسفند و بهمن پیش رو به جواب سوالت برسی و قدر امروزت رو بدونی که چقدر ارزش داشت ولی تو بهش بی توجه بودی چقدر همین آبان و آذر ارزش داشت و میشد کار کرد و جلو اومد ولی کم کاری کردی اونروز بدترین روزته نزار اونروز رو تجربه کنی

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نیاز به معلم ندارم طوریه که با درسنامه متوجه میشم چی به چیه اما سرعت پایینه یعنی مثلا 5 ساعت میخونم تو این 5 ساعت با حساب کردن درسنامه 50 تا تست میزنم یعنی ساعتی 10 تا .
      سرعتت پایینه،درصدات داخل زیست شناسی چند هستند؟(داخل آزمون)

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نه من از اون لحاظ مشکلی ندارم یعنی شروع کنم بخونم یک دور کامل همه منابع رو تا عید میرسم تستهاشو بزنم . اما بحثم اینجاست آیا صرفا با یک منبع میشه بالای 60 زد؟
      تو تا عید همونجوری که میگی بخون تمومش کن بعد برو آزمون جامع بزن ببین شد یا نه ؟؟ اگه نشد میری یه منبع قوی دیگه میخری و میزنی

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اصن نرسیدم تاحالا آزمون بدم . (مطالعه زیادی نداشتم متاسفانه ) شناختی ندارم دقیقا از خودم .
      خود تست هایی که تو خونه تو همون کتاب تست نیزنی،چند تا درست در میاد؟

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      تو تا عید همونجوری که میگی بخون تمومش کن بعد برو آزمون جامع بزن ببین شد یا نه ؟؟ اگه نشد میری یه منبع قوی دیگه میخری و میزنی
      آقا جوزف خودتون مگه الان دو منبعی نیستید؟؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)