خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoori1401 نمایش پست ها
      سلام دوستان من در اصل 1400 کنکور دارم ، اما بخاطر عدم مطالعه صحیح و یه سری چیزا با خودم گفتم که کنکور 1400 رو بیخیال شم و کنکور 1401 رو بدم و از حالا واسه 1401 بخونم !
      متاسفانه از مهرماه آزمون قلم چی هم ثبت نام کردم اما درست هیچکدوم رو شرکت نکردم و این طرز تفکر لطمه های بسیاری بهم زد . الانم میبینم اصن نمیشه دیگه حداقل تا عید به برنامه آزمون های قلم چی رسید و باید تا عید با برنامه شخصی جلو برم یا همون برنامه ای که آقای مهدی آرتور داخل انجمن گذاشتن . اما یه مسئله ای که هست من نمیخوام ضدحال بخورم آزمون های بعد عید رو . تا الان هم صفر صفر هستم و حداقل رتبه 3000 کشوری میخوام . من هی فکر میکنم و میبینم که فقط یک منبع رو تا عید میرسم بخونم . الان چندتا مسئله واسه من پیش اومده .
      منابعم ایناست واسه اختصاصی ها : شیمی هر سه پایه مبتکران ، زیست دهم و یازدهم نسل جدید الگو و دوازدهم میکرو ، ریاضیات مهروماه جامع (البته سه پایه الگو هم دارم اما فک نکنم برسم بزنمش) ، فیزیک پایه گاج و دوازدهم الگو
      1- آیا با یک منبع برای هر درس میتوان آن را بالای 60 زد ؟
      2-چجوری بخونم که بعد از عید ضد حال نخورم ؟ (منظورم اینه که من شروع کنم بخونم مثلا روزی 3 ساعت زیست رو بعدش بعد از عید درصدم بشه 40 )
      3-آیا رتبه 3000 کشوری از حالا امکان پذیر است ؟
      سلام دوست عزیز منم دقیقا وضعیت شما رو دارم با یک مقدار تفاوت سال دهم ویازدهم درس نخوندم و درس رو هم برا مدرسه تموم نکردم و برای بعضی امتحانات هم نرفتم دیگه حالا به خاطر اینکه کسی اینجا درس نمیخونه و نمیخان مدرسهرو ببندن منو قبول کردن اومدم دوازدهم. منم که خواستم از دوازدهم شرو کنم
      خب دیگه مشکلات شروع رو خودتون میبینین دیگه برا همون از برنامه کانون عقب افتادم و نتونستم با اون جلو برم از یک مشاور پرسیدم که اگه از الان شروع کنم میتونم قبول شم بهم گفت که چرا انگیزه تو خالی بهت بدم با این سطح نمیشه به پزشکی رسید ولی اگه تلاشت رو بکنی میتونی پرستاری یا دبیری قبول بشی
      شما هم تلاشت رو بکن دادا

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حتی با سطح پایه خیلی ضعیفمیشه
      من زبان و عربی و ریاضی رو دارم سفید میزارم تو آزمون
      میتونم اینا رو برسونم تا کنکور به نظرتون به زیر 1500 منطقه امید داشته باشم؟! اگه وقت کردید چند تا راهنمایی برای خوندن دروس
      بهم بگید ممنون میشم

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خیر ممکن نیست
      بر می خیزم!

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.bahtiyar نمایش پست ها
      خیر ممکن نیست
      منم همین فکرو میکنم وسعی دارم امسال تشریحی بخونم و از اول مهر سال بعد شرو کنم به خوندن برای کنکور

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)