خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoori1401 نمایش پست ها
      درسنامه رو زیاد میخونم معمولا همچنین متن کتاب درسی هم میخونم و تست ها اکثرا درست هستن
      تنها مشکل شما کتاب درسی خوندنه،خودتون چند وقت دیگه متوجه مشید اونموقع کتاب درسنامه رو کنار میزارین
      فعلا تا یه ماهه دیگه با درسنامه جلو برید بعدش یه خورده قدرت تحلیل کردن متن و تصاویر کتاب درسی پیدا کردید،درسنامه رو کنار بگدارید.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      آقا جوزف خودتون مگه الان دو منبعی نیستید؟؟
      آره من برای بعضی درسها حتی سه چهار منبع دارم

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      آره من برای بعضی درسها حتی سه چهار منبع دارم
      داداش شیمی چند تا منبع داری؟(اگر دوتا میشه اسمشون رو حل بگی،من خودم میکرو و نشر الگو دارم)
      منم توی زیست و شیمی و فیزیک دوتایی هستم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      داداش شیمی چند تا منبع داری؟(اگر دوتا میشه اسمشون رو حل بگی،من خودم میکرو و نشر الگو دارم)
      منم توی زیست و شیمی و فیزیک دوتایی هستم
      دهم و یازدهم و دوازدهم: مبتکران+جامع خیلی سبز+جمع بندی های الگو+مسائل شیمی الگو
      کتابی که برای تکمیلی میخوام بخرم در آینده: آی کیو گاج (فار رو از کانالهای تلگرام دیدم دیدم دلنشین نبودالبته فقط دهم و یازدهمش رو دیدم) البته فار در حال بررسیه فعلا

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من در اصل 1400 کنکور دارم ، اما بخاطر عدم مطالعه صحیح و یه سری چیزا با خودم گفتم که کنکور 1400 رو بیخیال شم و کنکور 1401 رو بدم و از حالا واسه 1401 بخونم !
      به عنوان شخصی که دقیقن شرایط مشابه شما رو تجربه کرده بهت میگم که این افکار برای خودم پیش اومد و توی دوران کنکور اولم دربرابر این افکار تسلیم شدم و این تنها دلیلی بود که باعث شد توی کنکور98 نتیجه نگیرم

جالب اینجاست که حتی توی دورانی که برای کنکور99 هم درس میخوندم دوباره اون افکار سراغم اومد

ذهن من وتو همیشه دنبال راه فرار پیداکردن و روبه رو نشدن با سختی هاست و همیشه ذهنمون دنبال یه راه حلی هست که خودش رو از استرس و تنش رها کنه....بخاطر همین هست که خیلی ها قبل از اینکه کنکور بدن بازنده هستن....چون برای رهایی از استرس و نگرانی خودشون رو فریب دادن و هزاران بهونه چه منطقی چه غیر منتطقی فرار کردن

کاش یکی بود که به من توی زمستان 97 با فریاد میگفت = لعنتی فرار نکن !!!!!!!!

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین خیلی خلاصه بگم بخوای میتونی نخوای نمیتونی آدمیم که بخواد الکی نمیاد اینجا سوال بپرسه راجبه اینکه میتونه یا نهتامام

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چقدر راحت درمورد این دوستمون قضاوت میشه
      فقط یه چیزی بگم اینکه دنبال قوی کردن اعتماد به نفست باش ببین چی باعث میشه که اعتماد به خودت روز به روز بالاتر میره . اینو درست کنی بقیه چیزا خود به خود حل میشه . حتی ده روز مونده به کنکور عقب نمیکشی

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BARONI نمایش پست ها
      چقدر راحت درمورد این دوستمون قضاوت میشه
      فقط یه چیزی بگم اینکه دنبال قوی کردن اعتماد به نفست باش ببین چی باعث میشه که اعتماد به خودت روز به روز بالاتر میره . اینو درست کنی بقیه چیزا خود به خود حل میشه . حتی ده روز مونده به کنکور عقب نمیکشی

There is no destructive word than "well done" in English language

9. Top | #24
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من در اصل 1400 کنکور دارم ، اما بخاطر عدم مطالعه صحیح و یه سری چیزا با خودم گفتم که کنکور 1400 رو بیخیال شم و کنکور 1401 رو بدم و از حالا واسه 1401 بخونم !
      متاسفانه از مهرماه آزمون قلم چی هم ثبت نام کردم اما درست هیچکدوم رو شرکت نکردم و این طرز تفکر لطمه های بسیاری بهم زد . الانم میبینم اصن نمیشه دیگه حداقل تا عید به برنامه آزمون های قلم چی رسید و باید تا عید با برنامه شخصی جلو برم یا همون برنامه ای که آقای مهدی آرتور داخل انجمن گذاشتن . اما یه مسئله ای که هست من نمیخوام ضدحال بخورم آزمون های بعد عید رو . تا الان هم صفر صفر هستم و حداقل رتبه 3000 کشوری میخوام . من هی فکر میکنم و میبینم که فقط یک منبع رو تا عید میرسم بخونم . الان چندتا مسئله واسه من پیش اومده .
      منابعم ایناست واسه اختصاصی ها : شیمی هر سه پایه مبتکران ، زیست دهم و یازدهم نسل جدید الگو و دوازدهم میکرو ، ریاضیات مهروماه جامع (البته سه پایه الگو هم دارم اما فک نکنم برسم بزنمش) ، فیزیک پایه گاج و دوازدهم الگو
      1- آیا با یک منبع برای هر درس میتوان آن را بالای 60 زد ؟
      2-چجوری بخونم که بعد از عید ضد حال نخورم ؟ (منظورم اینه که من شروع کنم بخونم مثلا روزی 3 ساعت زیست رو بعدش بعد از عید درصدم بشه 40 )
      3-آیا رتبه 3000 کشوری از حالا امکان پذیر است ؟
      جواب سوال اولتو میدم عزیزم . سپهر محمدی رتبه 29 منطقه 1 کنکور 99 ، دو تا درصد خیلی خفن داشت . یکی زیست 87% یکی شیمی 85% !
      این عزیز برای زیست فقط و فقط تک پایه های خیلی سبز رو زده بود و البته کتاب درسی رو حفظ کرده بود .
      برای شیمی که انقدر بچه ها جو میدن و بزرگ میکنند که باید 10 تا منبع بزنید ، 3 تا کتاب مبتکران رو خیلی خوب و با تمرکز کار کرده بود ...
      نمیگم چند منبعی بد هست نههه !! اما میگم همون یک و دو تا کتاب رو کامل کامل مسلط شو ! خیالت راحت ....
      میگی دروغ میگم؟
      برو خودت مصاحبه رو ببین .

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      قدر این روز رو الآن نمیدونی و جواب سوالت که از الآن شروع کنم میشه رو هم شاید هر چقدر ما بگیم میشه باور نکنی ولی یه زمانی در آینده نزدیک خودت بهش میرسی که از الآن میشد ولی تو نخواستی
      شاید همین اسفند و بهمن پیش رو به جواب سوالت برسی و قدر امروزت رو بدونی که چقدر ارزش داشت ولی تو بهش بی توجه بودی چقدر همین آبان و آذر ارزش داشت و میشد کار کرد و جلو اومد ولی کم کاری کردی اونروز بدترین روزته نزار اونروز رو تجربه کنی
      احسنتم

11. Top | #26
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      یه توصیه دیگه : اگر وضعیت مالی نامناسبی نداری حتمن حتمن برو سراغ مشاور سخت گیر !!! و زیر نظر اون برو جلو . همین بچه های مشاور انجمن خودمون خوبن .

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      منو باش فکر میکردم یه سال از من کوچیکتری
      سس ماس
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      و همچنان اینگونه سوالات مطرح میشود...

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      این سوالاو از ما قدیمیا نپرس که بهت میخندیم

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز نشناخته من
      عزیزم تو برنامه بریزی از ازمون 30 ابان به بعد با برنامه قلمچی پیش بری و درکنارش هم برای ازمون 3 بهمن قلمچی با یه ساعت مطالعه بالا تلاش کنی میتونی دهم و نصف دوازدهم رو ببندی! دیگه هم از ازمونی جا نمونی
      واقعا 7 ماه مونده میخوای بکشی کنار؟
      دوستان پشت کنکوری قدر زمانو میدونن و اینم بگم خیلیا عید کنار میکشن!
      دوستای عزیزم که این پیامو میخونید توروخدا اگه اشتباه میگم اصلاح کنید حرفمو
      با باور به خودت و نظم و یه ساعت مطالعه بالا(تا وقتی به بقیه برسی) میتونی رو زیر هزار هم حساب کنی
      با هر پایه و سطحی
      بیشتر تلاش کنی بیخوابی بکشی زیر 700 هم میتونی بیاری!
      تمام شد رفت به جای اینکه تو انجمن بچرخی و وقتتو هدر بدی برو بخون چون جوابم گرفتی! مطمین باش با تلاش مناسب میرسی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)