خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkuri_79 نمایش پست ها
      من شاگرد نوکنده بودم پارسال.توقع داشتم بهتر نتیجه بگیرم نگرفتم.امسال میخام قضاتی ببینم.بنظرم قضاتی بهتره طبق نظر سنجی هایی ک دیدم
      اره قضاتی بهتره ولی فقط نوکنده میر حسینی تازه شروع کردن از آبان بقیه از تابستون شروع کردند چون خودم هم دیر شروع کردم مجبورم یا با نوکنده برم یا میر حسینی
      یه سوال ، کلاس نوکنده پارسال خودت کامل طبق کلاس پیش رفتی و هرچی گفت انجام دادی و باز نتیجه که می خواستی نگرفتی یا کم کاری از خودت بود ؟؟
      چون منم که تو اینستا فالوش بودم استوری از بچه ها که تو کنکور ۹۹ درصد فیزیک خوب زدند و شاگردش بودند نذاشته بود یعنی بین اون همه بچه یکی فیزیک خوب نزده استوری بزاره

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saracerny نمایش پست ها
      خیلی سبز همون که عکس نیوتن با درخت هست و میگید ؟؟
      آره

3. Top | #18
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام منم خیلی شک دارم که کتاب بخونم یا کلاس ب م چون توی سه سالی که پشت کنکور بودم یه ترس بزرگ از فیزیک داشتم و تقریبا نخوندمش الان نمیدونم کلاس بهتره برام یا کتاب
      اگه کلاس بهتره میرحسینی که خیلی مفهومی درس میده بهتره یا قضاتی خودم بیشتر خوشم از میرحسینی میاد

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=mehrab_r78;1668978]سلام منم خیلی شک دارم که کتاب بخونم یا کلاس ب م چون توی سه سالی که پشت کنکور بودم یه ترس بزرگ از فیزیک داشتم و تقریبا نخوندمش الان نمیدونم کلاس بهتره برام یا کتاب
      اگه کلاس بهتره میرحسینی که خیلی مفهومی درس میده بهتره یا قضاتی خودم بیشتر خوشم از میرحسینی میاد
      تدریس میرحسینی دیدم خیلی مفهومی و خوب بود ولی خیلی طول میده سر کلاس هم خیلی با بچه ها حرف میزنه در صورتی که نوکنده مثل میر حسینی مفهومی درس نمیده ولی اگر هم با بچه ها حرف میزنه پیرامون درس و سوال و جواب هست
      حالا شاید جلسه های اول اینطوری هست می خواد با بچه ها آشنا شه
      برای میر حسینی بیش تر می ترسم خیلی دیر تموم کنه چون یکی گفته بود اوایل خیلی مفهومی و خوب توضیح میده ولی بعد از عید ماست مالی میکنه
      قضاتی طبق تحقیق من کردم بهتره ولی خوب از تابستون شروع کرده ولی میر حسینی از ابان

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saracerny نمایش پست ها
      ببخشید خیلی سبز همون که عکس نیوتن با درخت هست ؟
      بله همون

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تصحیح نظرات قبلی

میر حسینی و نوکنده و یحیوی رو من دیدم تدریسشون رو

میرحسینی معلومه سوادش بسیار بالاست واقعا توی فیزیک و مفهومی و اصولی و اکادمیک درس میده همون تدریسی که ما توی نظام قدیم داشتیم و حفظ نمیکردیم فرمول رو و با مفاهیم ریاضی استنباطش میکردیم و ایشون بسیار خوب این مفاهیم رو منتقل میکنن ولی همین سبک تدریس الزام داره شما ریاضی قوی داشته باشید (مشتق و انتگرال) که ایشون ریاضی رو هم تدریس میکنن سر کلاسشون یعنی قشن مشتق و انتگرال رو تدریس میکنن واستون ولی خوب طول میکشه دیگه کلاسشون و اگه علاقه نداته باشید ممکنه خسته بشید یه چیزایی هم اضافه بر سازمان کنکور میگن تو کلاس که در سطح دکتری فیزیک قرار داره و الکی وقت کلاس رو میگیره (چرت و پرت و اطلاعات عمومی)

نوکنده خوب تدریس میکنه از صفر و ریتم تدریسش بالاست و به نظرم مناسبه برای کنکور یه چیزی که خیلی خوبه توی کلاسش خیلی تست میزنه (آزمونهای سنجش و قلمچی و گزینه و .. رو میزنه)
      یحیوی آروم و شمرده و مفهومی تدریس میکنه ولی تست زیادی رو نمیزنه و بیشتر درس میده ولی واقعا دیگه فک نکنم کسی باشه با یحیوی نتونه فیزیک یاد نگیره چون واقعا خوب تدریس میکنن
      هر سه تا دبیر عالی ان در آخر
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 02 فروردین 1400 در ساعت 23:47

7. Top | #22
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من کلاس میر حسینی شرکت کردم و در همین حد میگم که دوسال کنکور رو زیر پنج درصد زدم ولی امسال به لطف تدریس عالی ایشون به بالای 50 زدن امیدوارم
      بقیه دبیرا هم خوبن ولی فک نمیکنم کسی مثل ایشون عمیق و مفهومی مطالب رو تدریس کنه

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نوکنده من چند سالی باهاش بودم خوبه به نظرم .ولی بازم ب خودت بستگی داره با کدوم حال کنی

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست گرامی خوب هستید؟ شما با استاد میرحسینی نتیجه گرفتید ؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)