خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

این شیوه برنامه ریزی که میروم به ترکستان است؟

سلااااااااااااام . ببخشید که چند وقت با سوالاتم اذیتتون میکنم .
      بچه ها من یه شیوه برنامه کار میکنم خوشحال میشم نظر بدین که آیا ممکن هست به جاهای بدی ختم بشه؟
      در 13 روز بین آزمون :
      3 روز اول : زیست طبق بودجه آزمون مطالعه و تست کامل تمام + عربی مطابق بودجه آزمون تمام + شروع مطالعه و تست زنی 1/5 فیزیک
      4 روز دوم : شیمی طبق بودجه آزمون مطالعه و تست کامل تمام + مطالعه و تست زنی 3/5 فیزیک + مرور و نصف تست منبع دوم زیست + مطالعه و تست زنی 3/5 ریاضی + زبان مطابق بودجه آزمون تمام
      3 روز سوم : مطالعه و تست زنی فیزیک و ریاضی کامل تمام + ادبیات مطابق بودجه آزمون تمام + مرور و تست منبع دوم زیست تمام
      3 روز آخر : دین و زندگی مطالعه و تست تمام + مرور 4 درس اختصاصی و 3 درس عمومی + پیش آزمون
      این شیوه برنامه به نظرتون درست هست یا نه؟ نقاط ضعف و قوت و ... برنامه هم بگید .

اراااااااااااااادت

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اینطوری روزای اخر درس های هفته اول رو فراموش میکنی و یه تایم دوباره کاری برای مرور قبلیا خود به خود ایجاد میشه...تو که ظاهرا با حجمی خوندن حال میکنی لااقل میتونی 4_5 تا سرس مختلف رو هر کدوم چند ساعته بخونی...خیلی بهتر از اینه که درس هارو نوبتی تموم کنی.همینطور ممکنه یه مشکلی طول هفته پیش بیاد و یه درس رو کاملا نرسی بخونی و خالی بزاریش تو ازمون...بعدشم تو خسته نمیشی چند روز فقط یه درس؟؟ من با هشت تا تنوع درس بازم کلافه میشم
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      افتضاح
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بقچه ای نخون ساعت ها رو تقسیم کن
      از کفر و ز اسلام برون صحراییست / ما را به آن میان فضا سوداییست
      عارف چو بدان رسید سر را بنهد / نه کفر و نه اسلام و نه آنجا جاییست

5. Top | #5
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ItsAP نمایش پست ها
      اینطوری روزای اخر درس های هفته اول رو فراموش میکنی و یه تایم دوباره کاری برای مرور قبلیا خود به خود ایجاد میشه...تو که ظاهرا با حجمی خوندن حال میکنی لااقل میتونی 4_5 تا سرس مختلف رو هر کدوم چند ساعته بخونی...خیلی بهتر از اینه که درس هارو نوبتی تموم کنی.همینطور ممکنه یه مشکلی طول هفته پیش بیاد و یه درس رو کاملا نرسی بخونی و خالی بزاریش تو ازمون...بعدشم تو خسته نمیشی چند روز فقط یه درس؟؟ من با هشت تا تنوع درس بازم کلافه میشم
      آره حجمی خوانی حال میکنم . یعنی ترجیح میدم روزی 9 ساعت فیزیک بخونم . 2 ساعت عربی . 1 ساعت هم مرور زیست . تنوع بالا هم اذیتم میکنه . چی بگم والا!

6. Top | #6
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ببین یه نکته رو در نظر بگیر بهترین برنامه دنیا هم اگه داشته باشی و بهش عمل نکنی هیچ سودی نداره
      این برنامه رو که نوشتی اگه بخوایم درستش کنیم باید بگم دوتا نکته توش رعایت نشده اول اینکه روزای قبل ازمون شما باید جمع بندی کنی نه اینکه بخونی دوم اینکه باید تایم جبرانی داشته باشی مثلا معمولا جمعه ها رو درسی نمیزارن برا همین . این دوتا نکته رو توش بیار و اصلا وقت خودتو بیشتر سر اینکه وسواس رو برنامه ریزی بزاری هدر نده
      تمام تمرکز تو الان باید روی عمل کردن به این برنامه باشه
      موفق باشی

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      آره حجمی خوانی حال میکنم . یعنی ترجیح میدم روزی 9 ساعت فیزیک بخونم . 2 ساعت عربی . 1 ساعت هم مرور زیست . تنوع بالا هم اذیتم میکنه . چی بگم والا!
      اونوقت تا حالا نتیجه هم گرفتی ازش؟ راضی کننده بوده برات؟ تزازت حدودا چنده؟
      نمیشه گفت کاملا غلطه یا بی مشکله بستگی داره به طرف میسازه یانه.من مصاحبه علی چیت ساز رتبه 8 رو دیدم گفت من یه درس رو شروع میکردم و تا تمومش نمیکردم ول نمیکردم و اونم حجمی خوانی میکرد...بستگی به خودت داره
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

8. Top | #8
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ترازم بالای 6300 بوده . بیشتر از 6700 هم نشده .
      نتیجه بهم میده تقریبا . ولی میخوام بدونم در آینده مشکل ایجاد میکنه یا نه!

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منم مثل تو به حجمی خوانی بیشتر علاقه دارم(البته امسال و البته کمتر از شما)
      ولی یه چیز که هست حتما زیست رو هر روز بزار فوقش از یه جایی تایم کمتری بزار

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام.هرکسی با یجور برنامه جور در میاد.ولی تا اونجایی که دیدم اکثرا برنامه با تنوع بالا رو پیشنهاد میدن.مثلا شما که 12 ساعت مطالعه دارین میتونین تنوع بالایی تو برنامتون ایجاد کنین.مزیتشم اینه که دفعات مرورتون بالا میره و فراموشی تون هم کمتر میشه
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب
      آن زمان معلوم میشد در جهان هوشیار کیست

11. Top | #11
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلااااااااااااام . ببخشید که چند وقت با سوالاتم اذیتتون میکنم .
      بچه ها من یه شیوه برنامه کار میکنم خوشحال میشم نظر بدین که آیا ممکن هست به جاهای بدی ختم بشه؟
      در 13 روز بین آزمون :
      3 روز اول : زیست طبق بودجه آزمون مطالعه و تست کامل تمام + عربی مطابق بودجه آزمون تمام + شروع مطالعه و تست زنی 1/5 فیزیک
      4 روز دوم : شیمی طبق بودجه آزمون مطالعه و تست کامل تمام + مطالعه و تست زنی 3/5 فیزیک + مرور و نصف تست منبع دوم زیست + مطالعه و تست زنی 3/5 ریاضی + زبان مطابق بودجه آزمون تمام
      3 روز سوم : مطالعه و تست زنی فیزیک و ریاضی کامل تمام + ادبیات مطابق بودجه آزمون تمام + مرور و تست منبع دوم زیست تمام
      3 روز آخر : دین و زندگی مطالعه و تست تمام + مرور 4 درس اختصاصی و 3 درس عمومی + پیش آزمون
      این شیوه برنامه به نظرتون درست هست یا نه؟ نقاط ضعف و قوت و ... برنامه هم بگید .

اراااااااااااااادت
      اینجوری برا وقتی خوبه که تو مثلا آزمون جامع میدی بعد میری یه کتاب رو کامل مرور میکنی یه روز یا نیم روز رو اختصاص میدی به اون کتاب!)

طبق درس خوندنِ خودت به دید کلی میرسی که خیلی خوبه ولی عملا بعدا از دو سه هفته چیزی یادت نمیمونه... مثه این میمونه شب امتحان یهویی بخوای بخونی بری امتحان بدی... ممکنه نتیجه ش واسه ازمونت خوب باشه ولی واسه کنکور نه! تا اون موقع به جایی میرسی که میبینی از دو طرف بوم افتادی پایین
      هیچیش یادت نمیمونه! چون تثبیت نمیشن

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      چند سال عمرم تلف شد سر اینجوری خوندن

عزیزم سر جلسه کنکور باید همه درسا رو ی جا جواب بدی نه اینکه روز اول فیزیک روز دوم شیمی ! این برای امتحان نهایی و مدرسه هست

سعی کن تنوع رو بالای بالای ببری امروز دوشنبه هست و برنامه من 2 ساعت ریاضی 2 ساعت زیست 2 ساعت فیزیک 2 ساعت شیمی 1 ادبیات 1 ساعت زبان هست

6 تا درس در یک روز . همه رو با هم ببر جلو

13. Top | #13
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اینو آپ میکنم یه سوال دیگه میپرسم .
      سلامی مجدد . بقچه خوانی رو تعطیل کردم و تنوع بالا میخونم . ( بماند که افت تراز داشتم )
      حالا یه سوال مهم :
      همونطور که میدونید من یازدهمم . توی یازدهم قلمچی تعداد مرورهاش خیلی خیلی زیاده و پیشرویش کمه . به خاطر اینکه میخواد تا اردیبهشت یازدهم رو طول بده .
      من شیوه ای که حال میکنم مثل دوازدهماست . یعنی اول پیشروی خیلی خوب و زیادی انجام بشه وآخرش جمع بندی و مرور داشته باشم .
      به نظرتون فکر خوبیه تا اسفند یازدهم رو تموم کنم و بعدش بشینم فقط مرور زیاد و آزمون زدن زیاد رو شروع کنم تا آخر اردیبهشت؟
      نمیدونم چی زده به سرم ولی کلا اینطوری خیلی بیشتر دوست دارم .
      خقیقتا من توی اردیبهشت یک آزمون خیلی مهم و سرنوشت ساز هم دارم که فکر میکنم اگر اینطوری باشه بهتر میتونم نتیجه بگیرم .
      مرسی

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اینو آپ میکنم یه سوال دیگه میپرسم .
      سلامی مجدد . بقچه خوانی رو تعطیل کردم و تنوع بالا میخونم . ( بماند که افت تراز داشتم )
      حالا یه سوال مهم :
      همونطور که میدونید من یازدهمم . توی یازدهم قلمچی تعداد مرورهاش خیلی خیلی زیاده و پیشرویش کمه . به خاطر اینکه میخواد تا اردیبهشت یازدهم رو طول بده .
      من شیوه ای که حال میکنم مثل دوازدهماست . یعنی اول پیشروی خیلی خوب و زیادی انجام بشه وآخرش جمع بندی و مرور داشته باشم .
      به نظرتون فکر خوبیه تا اسفند یازدهم رو تموم کنم و بعدش بشینم فقط مرور زیاد و آزمون زدن زیاد رو شروع کنم تا آخر اردیبهشت؟
      نمیدونم چی زده به سرم ولی کلا اینطوری خیلی بیشتر دوست دارم .
      خقیقتا من توی اردیبهشت یک آزمون خیلی مهم و سرنوشت ساز هم دارم که فکر میکنم اگر اینطوری باشه بهتر میتونم نتیجه بگیرم .
      مرسی
      اول یه سوال میخوام ازت بپرسم

تا اینجای کار تونستی نقاط ضعفت رو توی مباحث مختلف شناسایی کنی ؟

منظورم این هست که الآن براساس خونده هات و تحلیل آزمونایی که انجام دادی آیا روی برگه نوشتی و مشخص کردی برای هردرس کدوم مباحث رو از نظر مفهومی میلنگی یا از نظر تستی مشکل داری ؟ نقاط قوتت رو شناختی؟

15. Top | #15
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      اول یه سوال میخوام ازت بپرسم

تا اینجای کار تونستی نقاط ضعفت رو توی مباحث مختلف شناسایی کنی ؟

منظورم این هست که الآن براساس خونده هات و تحلیل آزمونایی که انجام دادی آیا روی برگه نوشتی و مشخص کردی برای هردرس کدوم مباحث رو از نظر مفهومی میلنگی یا از نظر تستی مشکل داری ؟ نقاط قوتت رو شناختی؟
      سلام زیرو جان . لطف کردی افتخار دادی اومدین برای پاسخ دادن .
      بله خداروشکر تحلیل آزمون ها رو انجام دادم و با نقاط ضعف و قوتم آشنام .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن