خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرم طبیعیه منم سال یازدهم خیلی وسواس رو نوشتن جزوه داشتم دلیلشم این بود اصن تو فضای کنکور نبودم.سال دوازدهم وقتی معلمم فهمید ما چقد وسواس داریم و نصف وقتمون سره پاکنویس کردن میره یکم بهمون خندید زد نو سرش دیگ ماهم کنار گذاشتیم....
      الان حتی خلاصه هامم فقط با خودکار ابی مینویسم.
      ب مرور درست میشه.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      خب ایشون باید به یه روانشناس مراجعه کنن
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hadi.z نمایش پست ها
      دوستان عزیزم سلام ، امیدوارم حالتون خوب باشه
      هدف از ایجاد تاپیک :
      راستش پسر یکی از فامیلامون که امسال هم اگر اشتباه نکنم یازدهمی باشه ، وسواس خیلی عجیب و غریبی تو جزوه نوشتن داره
      تا جایی که بهم گفتن برای دروس فیزیک و شیمی و ریاضی کلاس انلاین ثبت نام کرده و باهاشون پیش میره
      مامانش میگفت که فرض مثال میاد جزوه نوکنده اون جاهای خالیش رو پر کنه یا زیر یه کلمه مهم خط بکشه . اگه یهو خطش کج بشه و خودکار یکمی جوهر پخش کنه و ... کلا مغزش درگیر میشه و دیگه نمیتونه رو اون صفحه کار بکنه و فرداش دوباره از اون صفحه پرینت میگیره و دوباره مینویسه ( یا مثلا اگه میخواد برای یه مبحث زیست خلاصه نویسی بکنه ، امروز مینویسه و پس فردا اگه خطش بهتر شده باشه یا به دلایل مختلف ، از جزوه ای که نوشته دوباره نمیتونه استفاده بکنه و یه خلاصه نویسی جدید انجام میده و دوباره و دوباره و... )
      کار به جایی کشیده که از هر جزوه دوبار پرینت گرفته تا اگه یکی از صفحات خراب شه از جزوه ذخیره اون صفحه رو برداره!!
      از من کمک خواستن و منم در این زمینه نتونستم کمک خاصی بکنم .
      اگر شما نظری یا فکری دارید که بتونه کمکش کنه ممنون میشم ارائه بدید
      (پسر فوق العاده درسخونی هم هست و تو سمپاد میخونه . طبق گفته مادرش روزانه حداقل 7 ساعت مطالعه رو هم داره اما بخش عمده ای از وقتش صرف نوشتن جزوه و وسواسی که داره میشه...)
      من هم درگیر همچین وسواسی بودم ، البته برای من فقط در این زمینه نبود . به روانپزشک مراجعه کردم و با مصرف دارو خیلی بهتر شدم . ایشون اگر فقط در همین زمینه وسواس دارن ممکنه که به خاطر سنشون باشه منتها یه حالت بدتر هم هست که ممکنه شروع یک دوره وسواس باشه که در این حالت اوائلش فقط یه نوع وسواس هست اما کم کم بیشتر میشه . علت وسواس ها غالبا اضطراب هست . مراجعه به روانشناس خوب خیلی مهم و ضروری هست . چون اگر وسواس موقتی نباشه و پیشرفت کنه اوضاع بدتر میشه . من به خاطر وسواسم فلج شدم کاملا . اوائل کم بود ولی رفته رفته وضع خرابتر شد و دیگه حتی نمیتونستم چیزی بخونم یا بنویسم چون حس میکردم هیچوقت نمیتونم به حالت ایده آل انجامش بدم . حتما به مادرشون توصیه کنید روانشناس برن و یه مشورتی کنن که به مشکل نخورن .
      stars can't shine without darkness

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مرسی از کمک همگی ، لطف کردید
      نظرات ارزشمندتون رو بهشون انتقال دادم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن