خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

نیازمند راهنمایی در تصمیمی برای زیست

سلام بچه ها . من یازدهمم و به دلایلی باید زیست دوازدهم رو بخونم .
      من زیست دوازده رو شیرفهم نمیشم . نیاز به یک استاد برای زیست دوازدهم دارم که خیلی براش ژنتیک و مباحث دوازدهم روون باشه و فهم رو خوب انتقال بده ، در عین حال نمیخوام مثل موقاری آلا و این موارد خیلی زیست رو کش بده و سرعت خوبی داشته باشه . امکانش هست هر چه سریعتر معرفی کنید .
      فقط اگر امکانش هست صادقانه و صرفا بر اساس تجربیات یا شنیده های مستند بهم بگید .
      ( ممنون میشم از اسپم و پیام ها و سوالات غیر مرتبط بپرهیزید )
      مرسی

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      سلام بچه ها . من یازدهمم و به دلایلی باید زیست دوازدهم رو بخونم .
      من زیست دوازده رو شیرفهم نمیشم . نیاز به یک استاد برای زیست دوازدهم دارم که خیلی براش ژنتیک و مباحث دوازدهم روون باشه و فهم رو خوب انتقال بده ، در عین حال نمیخوام مثل موقاری آلا و این موارد خیلی زیست رو کش بده و سرعت خوبی داشته باشه . امکانش هست هر چه سریعتر معرفی کنید .
      فقط اگر امکانش هست صادقانه و صرفا بر اساس تجربیات یا شنیده های مستند بهم بگید .
      ( ممنون میشم از اسپم و پیام ها و سوالات غیر مرتبط بپرهیزید )
      مرسی

سلام . یازدهمی عزیز آیا درجه شیـــــــــــــــــــــر فهمی شما تو دهم و یازدهم به حدی رسیده که میخواین ژنتیک بخونین ؟ اصلا ورق زدین دوازدهم رو جالبه شما فکر کنم الان یازدهم حواس رومیخونین تو مدرسه ! و اصلا کلمه ای مثل سانترومر و کروماتین و همانند سازی و اینترفاز و چرخه سلولی و.... به گوشتون نخورده در حالی که از یازدهمه !!!!! و میخواین ژنتیک خانواده و جهش دوازدهم بخونین؟ اگه قصدتون اینه بزنین جلو از بقیه دوستاتون با اینکار بدونین مستقبم دارین شیرجه میزنین به چاه ! به جای شما بودم . به کوب دهم و یازدهم میخوندم! در ضمن چندبار تکرار شده که زیست دبیر خوب حداکثر 2 ازمون درصدتون رو بالای 60 میکنه! درسنامه و نمیدونم هر چیز مفصلی که احساس کنین میتونه شما رو بدون تست برسونه به قله تو زیست فقط اشتباه محضه .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 25 آبان 1399 در ساعت 17:57

3. Top | #3
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

سلام . یازدهمی عزیز آیا درجه شیـــــــــــــــــــــر فهمی شما تو دهم و یازدهم به حدی رسیده که میخواین ژنتیک بخونین ؟ اصلا ورق زدین دوازدهم رو جالبه شما فکر کنم الان یازدهم حواس رومیخونین الان تو مدرسه ! و اصلا کلمه ای مثل سانترومر و کروماتین و همانند سازی و اینترفاز و چرخه سلولی و.... به گوشتون نخورده و میخواین ژنتیک خانواده و جهش بخونین؟ اگه قصدتون اینه بزنین جلو از بقیه دوستاتون با اینکار بدونین مستقبم دارین شیرجه میزنین به چاه ! به جای شما بودم . به کوب دهم و یازدهم میخوندم!
      سلام محمد عزیز . حقیقتا معلم زیست مدرسمون که شخص شریف و باسوادی هستند از اواسط تیر که کلاس های تابستونیمون شروع شد یازدهم رو شروع به تدریس کردند و اواسط آبان ماه یازدهم تموم شد . بنا به تصمیم ایشون قرار شد از اواسط آبان تا فروردین ماه مباحث دوازدهم رو داشته باشیم . ایشون برخلاف اینکه مباحث ده و یازده رو خیلی خوب تدریس میکردند اما با تدریس دوازدهم ایشون نتونستم ارتباط بگیرم . این در حالی هست که زیست دهم و یازدهم خوبی داشتم و معلممون هم هر دو هفته یکبار آزمون از مطالبی که تدریس کردند میگیره . برای اینکه بتونم مطالب رو خوب بفهمم نیاز به کلاس دارم چون دو و سه تا ویدیو دیدم از سایر اساتید برای دوازدهم و مطالب رو خوب فهمیدم اما خیلی طولانی بودند و الکی کش دادند . به هر حال ناچارا فعلا باید زیست دوازدهم بخونم که البته خودم استقبال میکنم اما نیاز به یه دبیر خوب دارم .
      مرسی از توصیه قشنگت

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اگر درسنامه میخواهید میکرو طلایی برای سطح پایین توی دوازدهم خوبه،اگر کتاب های موضوعی و بهتر برای فهمیدن میخواهید،کتاب ژنتیک تخته سیاه و اگر کلاس میخواهید یا آقای موقاری که شما نمیخواید یا آقای عظیمی(ببینید شما دوازدهم رو چون بلد نیستید نمیتونید سریع فیلم ها را تموم کنید ولی اگه در خودتون استعداد ذاتی میبینید بگید به من یه جور دیگه راهنمایی کنم

5. Top | #5
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      اگر درسنامه میخواهید میکرو طلایی برای سطح پایین توی دوازدهم خوبه،اگر کتاب های موضوعی و بهتر برای فهمیدن میخواهید،کتاب ژنتیک تخته سیاه و اگر کلاس میخواهید یا آقای موقاری که شما نمیخواید یا آقای عظیمی(ببینید شما دوازدهم رو چون بلد نیستید نمیتونید سریع فیلم ها را تموم کنید ولی اگه در خودتون استعداد ذاتی میبینید بگید به من یه جور دیگه راهنمایی کنم
      نه عزیز . استعداد ذاتی چیه!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها

سلام محمد عزیز . حقیقتا معلم زیست مدرسمون که شخص شریف و باسوادی هستند از اواسط تیر که کلاس های تابستونیمون شروع شد یازدهم رو شروع به تدریس کردند و اواسط آبان ماه یازدهم تموم شد . بنا به تصمیم ایشون قرار شد از اواسط آبان تا فروردین ماه مباحث دوازدهم رو داشته باشیم . ایشون برخلاف اینکه مباحث ده و یازده رو خیلی خوب تدریس میکردند اما با تدریس دوازدهم ایشون نتونستم ارتباط بگیرم . این در حالی هست که زیست دهم و یازدهم خوبی داشتم و معلممون هم هر دو هفته یکبار آزمون از مطالبی که تدریس کردند میگیره . برای اینکه بتونم مطالب رو خوب بفهمم نیاز به کلاس دارم چون دو و سه تا ویدیو دیدم از سایر اساتید برای دوازدهم و مطالب رو خوب فهمیدم اما خیلی طولانی بودند و الکی کش دادند . به هر حال ناچارا فعلا باید زیست دوازدهم بخونم که البته خودم استقبال میکنم اما نیاز به یه دبیر خوب دارم .
      مرسی از توصیه قشنگت

خب اگه اجباری نیست به شخصه من در کلاس ایشون که 12 رو تدریس میکنن از الان نمیرفتم! اصلا از الان دوازدهم رو بخونین که چی؟ عین اینه که گیم اف ترونز میبینی سریع سریع قسمتا رو میزنی جلو که به فصل اخر برسی !سال پایه بهترین و اخرین فرصته که به فهم برسی تست زیاد کار کنی و از همه مهم تر ازمون خطا کنی و بهترین راندمان زیست خوندنت رو پیدا کنی ! سال کنکور شما که سال بعد هست . فرصتی برا معلم و ازمون هاش نیست ! ازمون رو یه نفر اونم معلم شما برگزار میکنه جدای سواد معلم در هر حالت نظر یه نفر ( معلم شما پشت هر تست هستش) شما اگه بتونی حداقل یه کتاب تست رو خوب کارکنی و دهم و یازدهمت رو خوب به تسلط برسی هم سال بعدت راحت هستی و هم به شخصه میگم جزو منفعلین کنکور حساب نمیشی که 2 سال خوابیدن و سال اخر استارت زدن
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام وقت بخیرهرچندکمترازاونیم که بخواهم راین مواردنظربدم امابراساس تحقیقاتی که کردم این مطلب رومینویسم
      درحال حاضربهترین وقوی ترین کتتبهای زیست نظام جدیدموجوددربازاربه ترتیب اینهان1اولین وبهترین کتاب:خیلی سبزجامع2:دومین کتاب ازبین بهترینها:میکروطلایی گاج حواستون باشه میکروطبقه بندی منظورم نیست سومین کتاب ازبهترینهانشردریافت
      پاورتست مهروماه دوازدهم هم برای تست زنی کتاب عالییه وازآی کیوگاج قوی تره
      فصل آزمون خیلی سبزبرای جمع بندی منبع مناسبیه نشرالگووآی کیومنابع خوبین اماجاده خاکی رفتنشون دربرخی مواردمثل تست ودرسنامه باعث میشه بهترین منابع نباشن
      جامع مهروماه تست محورهست ودرسنامه نموداری داره
      خیلی سبزجامع درکنارش خیلی سبزپایه به عنوان منبع دوم میتونن ترکیب مناسبی باشن
      درنهایت بهترین کسی که براتون منبع انتخاب میکنه خودتونیدممکنه یه منبع ازنظرشماعالی باشه ولی توی بازاریابین رتبه هاطرفدارکمتری داشته باشه مثل تانک تست تخته سیاه دکترمهدی آرامفر
      کلامنابع یه بحث سلیقه ایه
      نگران منی به توقرصه دلم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط n3gin2000 نمایش پست ها
      سلام وقت بخیرهرچندکمترازاونیم که بخواهم راین مواردنظربدم امابراساس تحقیقاتی که کردم این مطلب رومینویسم
      درحال حاضربهترین وقوی ترین کتتبهای زیست نظام جدیدموجوددربازاربه ترتیب اینهان1اولین وبهترین کتاب:خیلی سبزجامع2:دومین کتاب ازبین بهترینها:میکروطلایی گاج حواستون باشه میکروطبقه بندی منظورم نیست سومین کتاب ازبهترینهانشردریافت
      پاورتست مهروماه دوازدهم هم برای تست زنی کتاب عالییه وازآی کیوگاج قوی تره
      فصل آزمون خیلی سبزبرای جمع بندی منبع مناسبیه نشرالگووآی کیومنابع خوبین اماجاده خاکی رفتنشون دربرخی مواردمثل تست ودرسنامه باعث میشه بهترین منابع نباشن
      جامع مهروماه تست محورهست ودرسنامه نموداری داره
      خیلی سبزجامع درکنارش خیلی سبزپایه به عنوان منبع دوم میتونن ترکیب مناسبی باشن
      درنهایت بهترین کسی که براتون منبع انتخاب میکنه خودتونیدممکنه یه منبع ازنظرشماعالی باشه ولی توی بازاریابین رتبه هاطرفدارکمتری داشته باشه مثل تانک تست تخته سیاه دکترمهدی آرامفر
      کلامنابع یه بحث سلیقه ایه
      میکرو طلایی جدید چند وقت دیگه میاد مولفش زیستازه نه ماز

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amf1384 نمایش پست ها
      میکرو طلایی جدید چند وقت دیگه میاد مولفش زیستازه نه ماز
      بله نمونه صفحاتش توگوگل هست وسایتهاهم بعنوان دومین منبع برترمعرفیش کرده اند
      نگران منی به توقرصه دلم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زیست دوازدهم مثل پایه نیست اگه نیاز به معلم داری تاملند حنیف عظیمی نیاز به تبلیغ و تعریف نداره دبیر برند و معروفه یه سرچ بزنی تو انجمن نظر بقیه دربارشو میتونی ببینی
      اگه مشکل مالی نداری توصیه میکنم کلاسش ثبت نام کنی اگه مشکل مالی داری زیست دوازدهم خیلی سبز درسنامه و تست راحت و قابل فهمی داره میتونی استفاده کنی
      فقط یه چیز زیست یازدهم از همه زیستا پر سوال تره تو کنکور اینم درنظر داشته باش

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم دقیقا حرف بقیه دوستایی که گفتن رو تایید میکنم
      بقول محمدرضا اگه میتونی اصلا الان بیخیال اون معلم و زیست دوازدهمی ک داره درس میده بشو ! و روی دروس پایت وقت بذار برای قوی شدن در سطح کنکور
      اگه اجبارا به هرنحوی شده مجبوری دوازدهم رو بخونی پس از کلاس اقای حنیف عظیمی تاملند استفاده کن
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)