خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 14 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 203
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط itsap نمایش پست ها
      منم کمالگرا ام اونم از نوع بدش...مثلا در خودکارم گم شه تا پیداش نکنم ترک تحصیلم...تیپ شخصیتم هم intj هستش که یکمی هم باعث وسواسی بودنم شده...کاش راه کار هایی واسه هر تیپ شخصیتی بود
      پس تا حدودی شخصیتتون به من نزدیکه من istj هستم و باچند نفر از intj هایی که اطرافم هستن خیلی احساس نزدیکی میکنم از نظر شخصیتی...اگر یه سری راهکار بود که عالی میشد...

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Shirin- نمایش پست ها
      من تو هر دوره سنی یه وسواس جدید میگیریم مثلا بچگی هام وسواس قرینه داشتم و هر چند وقت یه بار وسواسم تغییر کرده و واسه هرکی هم تعریف میکنم تعجب میکنه.مثلا چند وقته وسواسم اینه که هر چیزی که جهتش به سمت جنوب غربه یعنی هم سمت پایینه و هم سمت چپ باید تغییر جهت بده یعنی خودم اگه بتونم باید جهت قرارگیریشو عوض کنم و به شمال شرق تغییرش بدم کلا واسم بالا و راست جهت ایده اله.
      نمیدونم منشا این وسواسا چیه تازگیا تو رفتارای خواهر کوچیکمم وسواس میبینم.

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ItsAP نمایش پست ها
      منم مثل تو بودم اما خدارو شکر با کمک دکتر هلاکویی درمانش کردم....یه پیشنهاد دارم برات یه مدت اتاقت رو در بینظم ترین حالت ممکن بچین .اون حالتی که اذیتت میکنه رو بچین و خودت هم بینظرم و کج و کوله شو و همه چیزو شلخته تو اتاق بنداز بعد از حدود یکماه خیلی نرمال تر میشی....البته بهتره این دوره رو بزاری واسه بعد کنکور
      فکر میکنم اگر موقعیت اون چیز رو درست نکنم اتفاق بدی برام میوفته.

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unicorn_m نمایش پست ها
      پس تا حدودی شخصیتتون به من نزدیکه من istj هستم و باچند نفر از intj هایی که اطرافم هستن خیلی احساس نزدیکی میکنم از نظر شخصیتی...اگر یه سری راهکار بود که عالی میشد...
      هرکسی با تیپ شخصیتی مثل خودم رو دیدم اینطور مشکلایی رو داشته...مثلا من با زمان مشکل دارم نمیتونم زیاد خودمو محدود به زمان کنم.اصلا معتقدم زمان وجود نداره...فقط این زمانو واسه کنکور نیاز دارم بعدش میندازمش اشغالدونی...
      من اینرسی هم دارم بدبختانه...همه کار هارو فقط پشت گوش میندازم تا دقیقه 90 که البته اونموقع هم حس میکنم هنوز وقت هست مثلا یادمه امسال یه درس دینی رو گذاشته بودم صبح روز کنکور بخونمدارم ترسناک میشم....
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من تو هر دوره سنی یه وسواس جدید میگیریم مثلا بچگی هام وسواس قرینه داشتم و هر چند وقت یه بار وسواسم تغییر کرده و واسه هرکی هم تعریف میکنم تعجب میکنه.مثلا چند وقته وسواسم اینه که هر چیزی که جهتش به سمت جنوب غربه یعنی هم سمت پایینه و هم سمت چپ باید تغییر جهت بده یعنی خودم اگه بتونم باید جهت قرارگیریشو عوض کنم و به شمال شرق تغییرش بدم کلا واسم بالا و راست جهت ایده اله.
      شمام وسواس دارید؟منم با اینکه مرد هستم ولی وسواس نظم دارم،هر کتاب یا وسیله دقیقا باید جای خودش باشه یا اینکه قبل خواب دو سه بار درو کلید میکنم یا جند لیوان الکی آب میخورم!

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از یه مشاور پرسیدم گفت امسال تو کافیه کنکور رو رد کنن ..شما تو دانشگاه شکوفا میشید قبل کنکور براتون عذابه...ای خدا چی میشد ماهم از درس خوندن لذت میبردیم مثل این رتبه برترا...
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      شمام وسواس دارید؟منم با اینکه مرد هستم ولی وسواس نظم دارم،هر کتاب یا وسیله دقیقا باید جای خودش باشه یا اینکه قبل خواب دو سه بار درو کلید میکنم یا جند لیوان الکی آب میخورم!
      بله.هرچند وقت یه بارم جهش پیدا میکنه انگار

8. Top | #38
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      من برا پرش ذهني اومدم فکرام تو ي کاغذ نوشتم بدون اينک کسي ببينه بعد استراحتم يا قبل خواب حسابي بشون فکر ميکنم

9. Top | #39
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      چقد خوب من ک کتاب و لباسام توهمن

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بله.هرچند وقت یه بارم جهش پیدا میکنه انگار
      مشاورم میگفت اگه وسواس این مدلی داری درسای استدلالی مثل فزیک و ریاضیتون ذاتا قویه(نمی دونم،شاید خواست مسخرم کنه ولی ما توی فامیل اینقدر دکترا داریم که فکر کنم راست گفته باشه!)
      اونموقع بعد ها هر موقع اینجوری میشم میرم سراغ این دو تا درس که واقعا انگاری تاثیر داره!!

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ولی رو اتاقم وسواس ندارم.
      کاشکی یه کمم رو اتاقم وسواس داشتم

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درد همه بچه های کنکوری :)))
      99e031c2f28e11c2056fe08e68f9563b.jpg

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan81 نمایش پست ها
      من برا پرش ذهني اومدم فکرام تو ي کاغذ نوشتم بدون اينک کسي ببينه بعد استراحتم يا قبل خواب حسابي بشون فکر ميکنم
      بازم خوش به حال شما،من اگه برم تو فکر اینگاری میخوام کشور رو خراب کنم و از دوباره بسازم اینقدر وسعت دیدم زیاده!

14. Top | #44
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      بازم خوش به حال شما،من اگه برم تو فکر اینگاری میخوام کشور رو خراب کنم و از دوباره بسازم اینقدر وسعت دیدم زیاده!
      ي کليد واژه از اون فکر بنويسين قبل خواب بش فکر کنين ووقتي متوج ميشين ک خوابتون برده

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan81 نمایش پست ها

ي کليد واژه از اون فکر بنويسين قبل خواب بش فکر کنين ووقتي متوج ميشين ک خوابتون برده
      اینا همشون بخاطر همین کتاب های غیر درسیه که من میخونم ولی اگه روی درس تمرگز کنم تا یه ساعتی سراغم نمیان

صفحه 3 از 14 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن