خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 30
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

استرس شدید!!!!تاحد بیماری

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه و عزاداری هاتوون قبول درگاه حق باشه

دوستان من استرس شدید دارم به طوری که در دوره ی راهنمایی موجب بیماری شده بود و الانم به خاطر استرسم همه معلمام با مادرم حرف زدن و مشاورامون هم گفتم که کاری
      از دست ما برنمیاد و باید به دکتر مراجعه کنید دوستان خواهش میکنم کسی اگه با چنین مشکلی روبه رو بود و تونسته با هاش مقابله کنه منم راهنمایی کنه

بااحترام وتشکر

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط صبوادلا نمایش پست ها
      سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه و عزاداری هاتوون قبول درگاه حق باشه

دوستان من استرس شدید دارم به طوری که در دوره ی راهنمایی موجب بیماری شده بود و الانم به خاطر استرسم همه معلمام با مادرم حرف زدن و مشاورامون هم گفتم که کاری
      از دست ما برنمیاد و باید به دکتر مراجعه کنید دوستان خواهش میکنم کسی اگه با چنین مشکلی روبه رو بود و تونسته با هاش مقابله کنه منم راهنمایی کنه

بااحترام وتشکر

میشه بگید واسه چی استرس گرفتی
      از کسانی که از من متنفرندسپاسگزارم:انهامرا قوی تر میکنند...
      از کسانی که مرا دوست دارندممنونم:انها قلب مرا بزرگتر میکنند...
      از کسانی که مرا ترک میکنند متشکرم:انها به من یاد می دهند هیچ چیز تا ابد باقی نمی ماند...
      از کسانی که با من می مانند سپاسگزارم:انها به من معنای دوست داشتن واقعی رانشان میدهند

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      واسه یه پرسش ساده پای تخته هم استرس دارم از 10 نشانه اصلی استرس6 تاشو دارم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بعد چه حالی پیدا میکنی
      لرز .طوری که دست وپاهات میلرزه .سرگیجه .تپش قلب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اینجوری؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      از کسانی که مرا ترک میکنند متشکرم:انها به من یاد می دهند هیچ چیز تا ابد باقی نمی ماند...
      از کسانی که با من می مانند سپاسگزارم:انها به من معنای دوست داشتن واقعی رانشان میدهند

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از هرکدوم تقریبا دارم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دقیقا مث من بودی من همین جوری بودم اما من جوری به معلمم اعتراف کردم که استرس دارم که باعث شد بقیه از من سواستفاده کنن
      بعد من یه ادم ضعیفیم بودم سریع اصابم خورد میشد
      وقتی رفتم کلاس دیگه هیچ کدوم از علایم رو ندارم فقط ترس از شکست دارم که داره رفع میشه
      خودت جز درس کار دیگه میکنی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظرم سعی کن باخودت بجنگی کاری که من کردم

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلااام
      منم بعضی وقتا اینطوری میشم..بعضی جاها خب طبیعیه..ولی من خودم اینکارو میکنم..اگه میخاد کسی ازت بپرسه خب یا جواب میدی یا نمیدی ..شرایط رو ازقبل تصورکن..هیچ اتفاقی نمیخاد بیفته! بش فکرنکن..ی معلم از همه میپرسه..فقط شما نیستی که..قبلش نفس عمیق بکش..خیلیییی تاثیر داره..من خودم تازگیا اینکارو میکنم..

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من سابقه بیماری استرسیداشتم درمانشم سخته نه الحمدلله معلما کمکم میکنند امروز با اینکه عربی نخونده بودم 20 گرفتم ولی پای تخته دستام یخ کرده بود حتی یکی از معلمان گفته نمره کم بگیری نمیذاریم پای تخته راحت باش ولی خوب درست نمیشه حتی سر موضوعات کوچک هم استرس زیاد میگیرم

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به یک روانشناس (یا روانپزشک) مراجعه کنید. خیلی کمکتون میکنند.

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به جای روانپزشک باید به مغز و اعصاب مراجعه کنم البته به توصیه مشاوران چون میگن کار از روانپزشکی و روانشناسی گذشته

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حالا اول به اونها مراجعه کنید، اگر گفتند کار از کار گذشته، به فکر مغز و اعصاب باشید. :d

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      منم همینجوری شدم الان تپش قلب شدید دارم .دستام ب شدت یخ زده.دارم میلرزم.عمم شب زنگ زد باهاش صحبت کردم از اون وقت اینجوری شدم.دارم میمیرم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara75 نمایش پست ها
      منم همینجوری شدم الان تپش قلب شدید دارم .دستام ب شدت یخ زده.دارم میلرزم.عمم شب زنگ زد باهاش صحبت کردم از اون وقت اینجوری شدم.دارم میمیرم

شما هم تو مدرسه یا کلاس اینجوری میشین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا دلیل خاصی داره؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      داخل مدرسه فقط سر امتحانات ب حدی استرس ک همه چیزایی ک خوندم یدفه یادم میره اما یدفه یادم میاد.الان عمم زنگ زده درمورد کنکور صحبت کرد استرس گرفتم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن