خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 43
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هدف و چیزی که همیشه تو فکرمه برا زندگی : یاد گرفتن و یاد دادن/مفید بودن / کمک کردن و.... درس خوندن برا کنکور هم جز کوچیکی از مسیره ولی هر کس فکر کنه که همه چیزه و تنها راهه برای رسیدن به هدف در اشتباهه...خیلی عمیق تر باید دید... باید از خودت بپرسی تو کنکورو جلوت دیدی و هدفتو با توجه بهش انتخاب کردی یا یه با توجه به استعداد و آرمان قبلیت ب این راه اومدی ؟ ولی اشکال اصلی و بنیادی از سیستم آموزشه که همون اول برا همه یه نسخه مینویسه بدون در نظر داشتن علایق و هدف ها و البته فراهم نکردن بسترهای مختلف رشد
      ویرایش توسط keyvan_rt : 24 آبان 1399 در ساعت 14:58

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چون بخشی از مسیریه که جلومه باید بخونمهمونطور که از کلاس اول اومدیم دوازدهم کسی نگفت انگیزت چیه اینم یه چیز تو همین مایه ها
      همینقدر تباه
      ولی اینم هست که در آینده حداقل کار داشته باشم

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      هدف من اول رسیدن به پوله...و اینکه میخوام به عنوان یه ادم باسواد و با شخصیت شناخته شم و لزوما با پول نمیشه کسبش کرد.مثلا کسی مثل ساشا سبحانی و پویان مختاری با این همه پول ،فقط کسی مثل خودش براشون احترام قائله.یا پسر عمه من که فوشگاه مبل داره و میلیاردره اما چون سواد نداره توی فامیل احترام کسی مثل پدر من که دبیره رو نداره با اینکه پدر من یک هزارم اون که خواهر زادشه درامد نداره و 20 سال ازش بزرگتره...سواد و علم و شخصیت رو نمیشه با چیزی عوض کرد
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه یوتیوبر ها رو بشناسید احتمالا اسم اریا کیوکسر و فیمس حاجی رو میشناسید...اینا با این سن کم حدود 20 تا 24 سال ماهانه حدود 10000 دلار درامد دارن اونم صرفا با ویدئو ساختن و گیم بازی کردن توی یوتیوب که میشه حدود 300 میلیون ماهانه.این درامد رو بهترین جراحان ایران و امریکا هم ندارن...ولی خود اریا گفت کسی بخواد مهاجرت کنه ازش میپرسن سواد و مدرکت چیه و یوتیوبر بودن شغل محسوب نمیشع ...سواد رو بچسبید
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      البته سطح سواد و درآمد بستگی به این داره با چه کسانی امرار و معاش میکنید

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انتقام!از ادمای اشغال و بیظرفیت

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      یه بار که از سربازی اومده بودم مرخصی تابستون بود با دوستان برداشتیم رفتیم یه روستایی که یدونه ابشار و طبیعت بکری داشت یادمه برای رسیدن به آبشار باید از میان جنگل و صخره و یدونه رودخونه گذشتیم و حدود 8 ساعت رفت و برگشتمون شد تقریبا 5 ساعت رفت با 3 ساعت برگشت (سربالایی بود برای همین برگشت رو زودتر برگشتیم) برای یه ابشار که حتی نیم ساعتم کنارش نبودیم و به یه عکس و سلفی و ابی زدن به سر و صورت و یه لیوان چای 8 ساعت راه رفتیم تو افتاب پوستمون عین مارمولک کنده میشد یه یه هفته بعدش رنگمون شده بود عین زغال از رودخونه که میخوایتسم بگذریم کفش هامون رو دراوردیم دوستم لیز خورد کفشاش رو آب برد با هزار مصیبت و حتی یکم هم دعوا تو وسط های راه که ما چه دیوونه هایی هیتیم داریم این کار و رمیکنیم حتی اهالی خود روستاجوری نگامون میکردن که نگو نپرس (هنوزم یادم میافته خندم میگیره) همون اول هم که مسیر رو از یکی از اهالی پرسیدیم بهمون گفت شما ها که از شهر اومدین به تیپتون نمیخوره بتونید برسید به آبشار ولی اخر سر رفتیم و بهش رسیدیم و عکس هم گرفتیم و اونهمه سختی راه رو هم به جون خریدیم و الان برامون خاطره شده این همه داستان برات تعریف کردم که بهت بگم یههدفی داری که از یه مسیری میره که شاید برات چندان هم خوشایند نباشه ولی به خاطر اون لحظه آخر ازش عبور میکنی و سختی های مسیر رو به جون میخری فقط همین ببخشید طولانی شد

8. Top | #23
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Baharbhn نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      من یه سوالی که خیلی درگیرم اینکه اتگیرتون از درس چیه؟قبولی تو فلان رشته؟و فلان دانشگاه؟من رشته ای که میخونم واسش ‌و همیدوارم قبول شم خیلیا میگن نه و....
      ایمان - تقوا - عمل صالح

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      ایمان - تقوا - عمل صالح
      تکبیر

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      در عرض پنج دقیقه از کسب علم رسیدید به پول در آوردن؟!!
      عرض کردم ذهنو باز میکنه درس
      و نگفتم میخام برم سر کار دولتی آماده و پست میز نشینی
      عرض کردم میخام کار آفرین شم

اگ کار دولتی باشه هیچ مهندسی نمیره خودش کار آفرینی کنه این ک واضحه خب

اما این ایده های کار آفرینی ،،، کسب اطلاعات ،،،، ذهن باز شده و اینا رو درس ب من داده ب شخصه
      شایدم برا کسی دیگه اینطوری نباشه
      موفق باشیم همگی
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس
      ویرایش توسط high.target : 24 آبان 1399 در ساعت 18:09

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد زد نمایش پست ها
      توله سگ و خوب امدی فانوسا
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به قول بهمن بازرگان درس میخونم که دکتر مهندس شم بعدش یه پراید بخرم برم مسافرکشی

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Baharbhn نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      من یه سوالی که خیلی درگیرم اینکه اتگیرتون از درس چیه؟قبولی تو فلان رشته؟و فلان دانشگاه؟من رشته ای که میخونم واسش ‌و همیدوارم قبول شم خیلیا میگن نه و....
      سلام
      برای آباد کردن دنیا و آخرت درس میخونم.
      درس خوندن صرفا درس های دانشگاه نیست ، همین که ی مهارت یا علم جدیدی رو یاد بگیری، درس خوندن محسوب میشه.

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو دنیا پیچیده و پر از پارادوکس امروز که توانایی تشخیص خوب از غلط در بسیاری مسایل از بین رفته به نظرم درس خوندن به خصوص ریاضی و فلسفه و منطق وسایر دروس حتی زبان وغیره باعث میشه انسان ساختار ذهنش قاعده مند تر بشه ولی اگه خودمانی بخوایم همین یک و نیم ملیون کنکوری را اگه ازاد بزارن و شرایط محیا باشه 1400000 هزار نفرشون میرن سراغ علایق بچگیشون مثلا یکی فوتبالیست یکی والیبالیست یک پلیس اما من خودم درس خوندن رو بهترین و برترین علاقم میدونم تو رشته مورد نظرم چون میتونم بهتر مفید واقع بشم و تاثیرات مثبت کلانی رو بزارم رو جامعه و تو حیطه خودم یک الگوی مثبت بشم هرچند شاید خیلی ارمانگرایانه باشه اما من انجامش اینم اضافه کنم میدم تاثیرات عمیق و بنیادین رودر جامعه همیشه سیاستمدار ها و دانشمندان و و نویسندگان بطور کلی قشر تحصیلکرده جامعه میزارن تمام
      ویرایش توسط میلاد زد : 24 آبان 1399 در ساعت 19:30

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چون كار ديگه اي بلد نيستم
      تنها كاريه كه از دستم برمياد
      اگه درس نخونم چيكار كنم
      هيچكس يادم نداد بجز درس خوندن چ كاري ميشه انجام داد
      شايد خيلياتون مثل من باشيد
      به هرحال تو اين جغرافيايي كه گير كرديم كار زيادي نميشه انجام داد
      شايدم بشه
      اما من بلد نيستم
      من خودم درس خوندنم حاصل تحميل آرزوهاي يه پدر و مادر بيسواده كه فكر ميكنن اگر سواد داشتن زندگي بهتري داشتن
      ادامه ميدم چون چاره اي جز ادامه ندارم
      LEFT
      4/19/2021

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)