خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 52
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

تجربیات بنده

سلام دوستان،خب بریم سر اصل مطلب
      من کتاب هایی که تجربه کردم و داشتم و دارم صرفا از نظر دیدگاه خودم بررسی میکنم
      ادبیات:
      قرابت:من نشر الگو داشتم که درس به درسش واقعا بد بود ولی نون شب هاش کسی که پایبند بهش باشه و پیش بره موفق میشه(البته اون اوایل براش یه خورده سخته)/میکروطلایی مینی هم برای دو ماه پایانی واقعا عالیه چون نکات و مفاهیم بسیار مهم رو آورده/میکرو طلایی گاج هم خوبه تست هاش ولی چون بالای هر تیتر رو زده مثلا از این مفهوم و چند تا سوال میده یه کم ضایع است جواب ها و مغز رو زیاد وادار به فکر نمیکنه!/الانم موضوعی محک دارم میزنم که واقعا کتاب خوبیه (ولی حجمش زیاده)و درس به درس تمام ابیات مهم رو توضیح داده (کاری که خیلی از کتاب ها نمی کنن)بعدش تست از همون درس براساس مفاهیم آورده که برای کسی که هم کنکور و هم آزمون آزمایشی مهمه بهترینش همینه(زودباز ده تره نسبت به الگو برای آزمون های آزمایشی)

آرایه ادبی:نشر الگو و موضوعی محک تقریبا تو یه سطح هستند و باید دید با کدوم راحتری(البته یه ذره درسنامه نشر الگو گنگ تره ولی از اون طرفم بعضی از تست های محک هم پاسخنامه اش گنگ تر نسبت به نشر الگو زیاد تره(ولی بخوایم بررسی کنیم همون سلیقه اینجا دخیله!)/مینی میکرو طلایی هم بازم برای دو ماه پایانی عالیه/میکرو طلایی هم درسنامه اش کوتاه تر،تست هایش ساده تر و در کل منبع سطح پایین تری نسبت به دوتای اولیه!

دستور زبان فارسی:اول از همه از نشر دریافت شروع کنم که وافعا خیییلی توضیح میده و انقدر کسل کننده است و تست تمرینی کم داره که هر کسی باهاش جور در نمیاد/نشرالگو هم درسنامه اش بعضی جاها نکات خاص تری رو آورده ولی تست هاش برای کسی که دستور زیاد اوکی نیست چالشی محسوب میشه/بهترین درسنامه رو هم محک داره و تست هاش هم روتین تر محسوب میشه/میکرو طلایی هم درسنامه جالبی برای دستور نتونسته بنویسه و تست های ساده تر بیشتری نسبت به دوتای قبلی داره/هفت خوان خیلی سبز هم درسنامه خلاصه تر نسبت به محک داره و تست هاش به نظر من بین محک و دریافته(به نظر من چون درسنامه برای دستور مهم تره همون محک بهترینه)

خواندنی(تاریخ ادبیات و املا و لغت):همشون خوب هستند و زیاد فرقی ندارن(ولی لقمه طلایی مهروماه تاریخ ادبیاتش رو براساس سوالات کنکور 99 آپدیت نکرده!

برای کتاب غیر موضوعی:من خودم به شخصه پایه به پایه نشر الگو و یا مبتکران طالب تیار رو پیشنهاد میکنم(طالب تبار حجمش زیادتره/خیلی سبز درسنامه بسیار خلاصه طوری آورده!)

عربی:
      میکرو طلایی گاج منبع خوبیه ولی برای کسی که ماه های اول زیاد روی آزمون ها دقت نمیکنه(البته سوالات سطح متوسط رو به بالا داره)/خیلی سبز هم است که نکات خارج از کتابی نسبت به میکروطلایی بیشتر آورده و کسی باهاش راحت باشه به درصد های خوبی میرسونه(سطح سوالات تقریبا برابرن ولی برای ترجمه سوالات میکرو طلایی قویتره و برای قواعد خیلی سبز!)

درک مطلب:هر کتابی که خریدید همون درک مطلب هاش رو بزنید فرقی ندارن (اگه نخواستین مینی میکرو طلایی برای کنکور های گذشته رو آورده و پاسخنامه خوبی داره و جمع و جور تره!)/راستی سوالات ظبط الحرکات میکرو طلایی بهتره(درسنامه هم بهتره )

زبان:چون خودم زبانم ضعیفه نظری ندارم ولی پیشنهاد می کنم در طول سال 504واژه رو هم یاد بگیرید!

دینی:
      سفیر خرد سوالات کنکور خیلی قدیمی(سال 83 و اینا)بدون ویرایش قرار داده بودش(سوالات چالشی زیادی داره)/میکرو نقره ای هم درسنامه متوسط و تقریبا پرحجم و سوالات روتین و متوسط داره/خیلی سبز هم سوالاتش از میکرو بالاتره و از سفیر خرد پایینتره و توی درسنامه مثلا روی بررسی آیات بهتر از بقیه کار کرده!
      دوستان اختصاصی هارو هم اگه عمری باشه قرار میدم ولی چند تا نکته:
      1-همگی نظرات شخصی است
      2-اسم کتابی که نیاورده شده دلیلی بر بودن آن نیست،من تهیه نکردم
      3-اگر سوالی داشتید پیشنهاد من اینه که از مهندسpaxton (اگه درست نوشته باشم!)از ایشون بپرسید(آدم خوبی هستند و سریع جواب میدن)
      ببخشید زیاد نوشتم و خستتون کردم.
      راستی اگه غلط تایپی هم بود به مرحمت خودتون ببخشید!

2. Top | #2
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ریاضی تخته سیاه کسی داشته؟
      ...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​ولی قبول کنید برد رو اونی کرده که سرشو انداخته پایین با هر منبعی که گرفته شروع کرده سریع و مثل تراکتور داره میره جلو

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      ​ولی قبول کنید برد رو اونی کرده که سرشو انداخته پایین با هر منبعی که گرفته شروع کرده سریع و مثل تراکتور داره میره جلو
      آره آقا امیر حق با شما هستش من پارسال اشتباه کردم اون همه منبع خریدم و استفاده نکردم
      دوستان همگی یه منبع (هرچی)بخرید و تمومش کنید!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      برا زبان..
      ب قول دکتر کیاسالار: مگه جنگه ک 504 رو بخونید؟

زبان خیلی سبز خیلی بهتر از مبتکرانه.. از نظر درسنامه شیواتره..
      پارسال من ی عالمه وقت میذاشتم رو درسنامه مبتکران اخرشم هشتاد درصد سوالا رو غلط میزدم و تهشم از زبان خوندن زده شدم و ولش کردم.. امسال خیلی سبز خریدم، درسنامش روون تره وقت کمتری میگیره ولی بازدهی درسنامه بالاتره و غلط هام خیلی کمتر شده.. حتی گاها برمیگردم تستای مبتکران هم ی نگاهی میندازم اگه وقت بشه و خیلی خیلی کم غلط میزنم..(کلا دوتا درس خونده بودم پارسال.. تقریبا همه تستای مبتکران جدیده برام)

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      برا زبان..

پارسال من ی عالمه وقت میذاشتم رو درسنامه مبتکران اخرشم هشتاد درصد سوالا رو غلط میزدم و تهشم از زبان خوندن زده شدم و ولش کردم.. امسال خیلی سبز خریدم، درسنامش روون تره وقت کمتری میگیره ولی بازدهی درسنامه بالاتره و غلط هام خیلی کمتر شده.. حتی گاها برمیگردم تستای مبتکران هم ی نگاهی میندازم اگه وقت بشه و خیلی خیلی کم غلط میزنم..(کلا دوتا درس خونده بودم پارسال.. تقریبا همه تستای مبتکران جدیده برام)
      یه سوال دارم،میشه بجای زبان انگلیسی، زبان دیگه ای سر کنکور داد،چون توی بخشنامه نوشته بود میشه؟(منظورم زبان روسی هستش)

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برا زبان..

زبان مبتکران جامع برا کسی خوبه که زبانش به نسبت خوبه و پایش خوبه
      از کفر و ز اسلام برون صحراییست / ما را به آن میان فضا سوداییست
      عارف چو بدان رسید سر را بنهد / نه کفر و نه اسلام و نه آنجا جاییست

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      یه سوال دارم،میشه بجای زبان انگلیسی، زبان دیگه ای سر کنکور داد،چون توی بخشنامه نوشته بود میشه؟(منظورم زبان روسی هستش)
      آره میشه,حالا روسیت اینقدر خوبه؟
      از کفر و ز اسلام برون صحراییست / ما را به آن میان فضا سوداییست
      عارف چو بدان رسید سر را بنهد / نه کفر و نه اسلام و نه آنجا جاییست

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تاجایی ک یادمه.. سه تا زبان بود موقع ثبت نام.. هرکدوم رو ک میخواستی انتخاب میکردی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Marshmello نمایش پست ها
      زبان مبتکران جامع برا کسی خوبه که زبانش به نسبت خوبه و پایش خوبه
      من هم جامع رو داشتم هم دهم و یازدهمش رو

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب دوستان،خداحافظی رسمی خودم رو از زبان مسخره انگلیسی اعلام می نمایم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دنبال دردسر هستی برادرتستای زبان روسی رو میخوای از کجا گیر بیاری تازه گیر هم اومد درسنامه رو میخوای چکار کنی البته ظاهرا روسیت خوبه

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دِسویدانیا

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تو دانشگاه بهش سلام کن

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تو دانشگاه بهش سلام کن
      اونکه بعدا میرم کلاس خصوصی یادش میگیرم(الانم یه ذره میخونم،به هر حال کار از محکم کاری عیب نمیکنه) ولی الان زبان روسی یه نفر قراره بهم یاد بده.

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن