خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 51 از 51
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Akhm نمایش پست ها
      هر سال یک عده هستند همین اشتباهاتی که شما داشتین انجام دادن بعدش فکر کردن کنکور سخت تر شده. هر سال تغییراتی در طرح سوال هست. اگر شما فقط به تست های کنکور سالهای قبل مسلط باشی و فکرت محدود به همون ها باشه نتیجه اش همین میشه. البته فقط شما نیستی که از این اشتباهات میکنی.
      خیلی ها هم هستن که از کنکور فقط تحلیل کردنش رو بلدن. بشین سر جلسه هر وقت نتیجه گرفتی جوابت رو میدم

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      خیلی ها هم هستن که از کنکور فقط تحلیل کردنش رو بلدن. بشین سر جلسه هر وقت نتیجه گرفتی جوابت رو میدم
      آفرین. بالاخره سر عقل اومدی. درستش همینه. دست از تحلیل کردن بردار فقط درس بخون.

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به جای درس خوندن اول برو چشم پزشک خودتو نشون بده. اون چیزی که واسه تو رویاست واسه من خاطره ست. چشماتو باز کنی می تونی مشخصاتم رو بخونی.

4. Top | #49
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دندان پزشکی میخونه ها

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      به جای درس خوندن اول برو چشم پزشک خودتو نشون بده. اون چیزی که واسه تو رویاست واسه من خاطره ست. چشماتو باز کنی می تونی مشخصاتم رو بخونی.
      من کار درست رو نوشتم. ربطی به شخص شما نداره. البته دوست عزیز شما که از رشته و تحصیلات بنده خبر نداری. به رویات رسیدی مبارکه. در مقاطع بعدی اشتباهاتت رو تکرار نکن تا دانشگاه دولتی قبول بشی. در ضمن روی شعورت هم کار کن. به دردت میخوره

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من کار درست رو نوشتم. ربطی به شخص شما نداره. البته دوست عزیز شما که از رشته و تحصیلات بنده خبر نداری. به رویات رسیدی مبارکه. در مقاطع بعدی اشتباهاتت رو تکرار نکن تا دانشگاه دولتی قبول بشی. در ضمن روی شعورت هم کار کن. به دردت میخوره
      تو اول یاد بگیر چطور با کسی که 10 سال از خودت بزرگ تره حرف بزنی نمی خواد درس شعور به من بدی. شکرخوری نوع دانشگاه من هم به تو نیومده. بشین سر کتابات دنبال حواشی نباش.

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن