خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 51
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

سلام . ببینید دوست عزیز شما نظام قدیم هستین . و دارین سطح کنکور به دروس کتاب قدیم رو با سطح کنکور نظام جدید و کتاباش برسی میکنین .

1- هیچگاه این رو جای دیگه نگین که چطور زیست سخت تر بوده . چون علیرغم سوال خارج کتاب جدید ( اپران لک) سوال بدون صورت سوال شفاف رو میتونین ببینین ( سوالی که بیماری های ژنتیکی فصل 3 رو خواسته بود!) ضمنا نظام قدیم اساس اموزش کتاب برپایه فهم بود ! هیج کس نمیتونه اینو نادیده بگیره که شماها در مورد بیماری و تولید مثل واقعا پاره شدین ولی فهمیدید . ژنتیک خانواده رو فهمیدید و حفظ شدید اما نظام جدید چی ؟ شما ورق بزنید . متوجه میشید که کتاب فقط گفته حفظ کن چرایی موضوع معلوم نیست! مثلا بدون هیچ اطلاعی از وراثت و قوانینش ما میایم میگیم فنوتیپ حاصل امیزش فلان یا فلان چطوره ! مباحث حذف شده ای داشتیم ما تا دهن مارو دراین باره ببندند اما خداوکیلی در بدایت کرونا هیچ کس در رفتارشناسی نبود که از اونجا حذفیدن . شخص مدرسه ما فتوسنتز رو شروع نکرده بود!

2- شیمی دوست عزیز ایا سوالات رو بعد 100 تست عمومی کنکور 99 که واقعا شوکه کننده بود و بعد حداقل اینطور زیستی که به ما تحمیل شد ! یعنی زیست واقعا بی درو پیکر بیای و شیمی بزنی . ایا شما شیمی رو در 25 دیقه خودش زدین؟ ضمنا نگاهی به شیمی نظام جدید بیندازید ! من به نمایندگی این قشر موش ازمایشگاهی شده بهتون میگم که ما بدبختا در سال دهم فصل 3 خوندیم که بعضی نمک ها گرماده هستن . با افزایش دما سرعت حلشون زیاد میشه ولی مقدار انحلال پذیری کم اما نگفتن چرا! بعد 2 سال در فصل 4 دوازدهم گفتن که اصل لوشاتلیه ! اونم دست پا شکسته
      شخص شما بدو ورود به تئوری کوانتوم نیومدی یهو با پرتو گسیل شده لیتیوم برخورد کنی و بعد 3 صفحه عوض شدن موضوع کتاب رو ببینی . شخص شما اوربیتال خوندی ! شما قبل از اینکه اسید باز رو بخونی راحت الکترونگاتیوی بلد بودی و میتونستی راحت برا خودت دلیل ضعیفی اسید های ضعیف رو تفصیر کنی ! اما ما هیچکدوم رو نداشتیم!
      شخص شما عربی رو از بدایت با اصول اموزش قواعد خوندی اما ما اسم رو در 3 سال تموم کردیم ! بدون اینکه دبیر یا هر کس دیگه ای در سال پایه ظبط الحرکات درس یده چون کتاب ممنوع کرده بود و دبیران شونه خالی میکردن . تا سال کنکور که متوجه شدیم چقدر عربی میتونست پیچیده و قواعد محور باشه !
      3- سختی مضاعف . حجم ناگهانی اضطراب و ول کردن مقطعی درس ! و از طرفی فشار خانواده های زیاد به بچه ها برای حضور در جمع پوچ اموزش مجازی سیستم اموزش پرورش مملکت به نام شاد ! آیدی جز زدگی و سرخوردگی داوطلبین منطقه 3 و مدارس معمول و پایین وجود نداشت ! شخص من مدرسه توان و حوصله تدریس انلاین رو نداشت و فقط بطالت بود مطلب کپی میفرستاد یا معلم از جزوه بی در و پیکر عکس میفرستاد در حالی که به جزو بود من ابتدای سال یه جزو میخریدم و تمام/ اما فشار خانواده و از طرفی نامعلوم بودن نمره دیپلم ما وا داشت که عمده وقتمون و حوصلمون رو در این کلاس ها بگذرونیم که خدا نکرده اگه روزی اینا پاشدن گفتن نمره دیپلم رو از شاد میدیم ما به مشکل نخوریم!
      کرونا در خودی خود شکاف عمیقی ایجاد کرد بین مدارس سطح بالا و سطح پایین و معمولی . سطح بالا از فرصت 1 ماهه مرداد استفاده لازم رو برد تا قوی تر بشه اما مدارس معمولی از فرصت 1 ماهه استفاده کرد تا دانش اموزاش بکشن کنار! من گفته ام در خصوص درحال تحصیل هایی بود که 99 درس میخوندن !

قصد نا امیدی ندارم اما معلومه 1400 با این وضع خیلی سخت خواهد بود که کسی از منطقه محروم و ضعیف بتونه با شاگردان مدارس سلام . نگرش و... رقابت کنه ! من خواهری دارم که محصل دبیرستان هست و از وضع روزمره معلومه که هیچ فرایند اموزشی در سیستم شاد صورت نمیگیره هیچ بلکه روند فرسایشی انگیزه و دانش قبلی دانش اموز رو تحت شعاع قرار داده !

حساب کنین از شخصی فامیل همین چند روز صحبت میکردم . تراز یازدهم پارسالش حدودا 6000 و خورده ای و جزو قوی ها بود . نمیگم برتر ! اما امسال با این وضع مدارس و دارمد . تصمیم گرفته با کتاب بخونه . شده 10 بار . اما همیشه نمیشه که . در صحبتی که من داشتم ایشون به نکته ای اشاره کردن که من اشکم در اومد !
      فرمود که ایا پارسال خوندی استثنایی هستش تو اسید های ضعیف ؟ چون من بعضی وقتا مول های طرفین رو میزارم یکی به جواب میرسم بعضی وقتا نه !
      این یعنی بدبختی این یعنی اینکه تقصیر دانش اموز نباشه ولی مشکل دار بار بیاد! و فرق تعادلی رو در فقط علامت دوطرفه و تعریف کای تعادل بدونه !
      حق هم داره شما ورق بزن فصل یک در قالب یک ازمایش 2 صفحه ای پر از عکس کتاب اومده تعادل تعریف کرده !

سال یازدهم اومده از واکنش پرمنگنات و اسید الی ضعیف صحبت کرده ! مگه یازدهمی میدونه اصلا اسید ضعیف یعنی چی ؟ نه
      فقط کتاب میگه برو حفظ کن ! حفظ کن اقا یون ازید اینطوریه ! مونوکسید کربن فلانه ! اوزون v شکله ! چراش معلوم نیس!

بعد شما انتظار داری با این وضع و این بی معرفتی های کنکور 99 طرف بیاد بگه 99 استاندارد بود؟

شخص من قصد تبرئه خودم رو ندارم ! چون من از بهمن ماه هدف گذاریم این بود که پشت بمونم و دروس زیادی مشکل پایه داشتم ولی کل افراد رو برایند بگیرین ! منطقه 3 ها محروم ها
      واقعا منطقه ۳ ایها حیلی حقشون خورده شد تو ۹۹ سهمیه بومی گزینی رسما قربانی گرفت اصلا نمیتونم درک کنم چرا باید جغرافیا در قبولی تو دانشگاه تاثیر داشته باشه

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      زیست پنج تا سوال مورد بحثه که میشده دو جوابه ده تا شمارشی هم احتمال غلط زدن رو بالا میبره
      شیمی خودم هم گفتم قبلا که یکم از لحاظ علمی شاید پایین تر از 94 بود ولی به شدت درصدا افت کرد شاید بد تر از 94 سوال های زیاد چند موردی و گیر دادن به موضوعات کوچیک مثلا تعریف توسعه پایدار و دو پهلو از پلی استیرن دادن مسئله در همون شمارشی ها و دام های زیاد و چند بخشی شدن شدید مسئله ها درصدا رو خیلی کشید پایین (فقط درصد یه شخص خاص نیست خیلی از دوستام که حتی دو رقمی شده و با میانگین تراز ۸۰۰۰ و المپیادی شیمی تو کنکور امسال ۶۰ زد!!!
      فارسی لغت رو خب مشخصا حفظ باشین میزنین
      ویرایش توسط sepehr_a : 26 آبان 1399 در ساعت 02:19

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zaniar3444 نمایش پست ها
      ممنون از نظرت . هیچ دردی نمیخوره فقط خواستم بدون سطح داوطلبا افت کرده بخاظر کرونا مرونا یا خیلی وحشتناک بوده و یه سری اطلاعات دیگه کلا ادم خوبه بدونه سوالات اخری سطحشون و دید طراحا چی بوده که بعدش چطور بخونه این موارد رو و اماده کنه خودشو
      دید طراح میدونی چیه؟؟
      طراح به چیزشم نیست تو حاشیه کتاب درسی نظام جدید نوشته شده طرح سوال از ساختار های شیمیایی مجاز نیست و یا الکترونگاتیوی تو بیشتر بدانید اورده شده و یا مطالبی تو نظام قدیم بوده که حذف شده دید طراح کاملا بر پایهی مفهوم هست و خیلی هم تیز بین هستن در سوالات نظام قدیمی که تو نظام جدید طرح شده بودن اگر شما نکته ش رو بلد بودی که هیچ تست رو میزدی اگه نکتش رو بلد نبودی باید کلنجار میرفتی با رد گزینه تست رو میزدی
      یعنی برای ۱۴۰۰ هر جوری بتونی خودتو بیمه کن سرویس نشی

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rozhinaa نمایش پست ها
      آقا من از سال ۹۷ که اولین کنکورم بوده شرکت کردم.سوالات زیست خیلی خارج از استاندارد بوده و غلطاش خیلی خیلی بیشتر از ۲.۳ تا بوده به نظرم استانداردترین کنکور همون ۹۷ بوده فوق العاده استاندارد و در سطح متوسط جوری که هم دانش آموز اذیت نمیشه هم به خوبی غربال میشن.کنکور ۹۹ رو که دادم درباره شیمی سوالات مسئله دوقسمتی و طولانی و همچنین حفظیات و مفهومات هم همچین آسون طرح نشدن بیشتر موضوع سر اینکه من میتونم یه تست شیمیو بزنم با نه نیست مسئله اینه که سوالات بسیار بسیار وقتگیر طرح شدن.تو زمان زدن کار آسونی نبوده.سوالات فیزیک هم متفاوت طرح شده بودن در سطح نرمال هرسال نبوده ادبیاتم که کلا بسیار بسیار سخت بود ولی به جز ادبیات بقیه عمومی ها استاندارد بود ریاضی هم سطحش خوب بود ینی سخت بود ولی غیراستاندارد نبود بیشتر از سخت بودن سوالای کنکور ۹۹ بحث غیراستاندار بودنشونه
      ممنون که از تجربیات هردوسالتون گفتید . راستی ۹۹ جدید دادید؟

5. Top | #20
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بله جدید دادم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yasaman717 نمایش پست ها
      میدونی شدیدا موافقم کتاب های نظام جدیدا ظاهرا آسون شده ولی واقعا اینطور نیستش چون فقط کم حجم مفاهیم پایه حذف شده حتی دبیر ها مجبورن علاوه بر کتاب مطالب زیادی بیان بگن تا بفهمیم مطالب انقدر گنگ هستن که نیاز به جزوه و درسنامه هست و در واقع همون طور میشه الکی اومدن کتابا رو نازک کردن با حذف کردن مفاهیم پایه و من نمی‌فهمم چرا مشاورین هم میان تایید میکنن که آره نظام جدید آب خوردنه درحالی‌که اصلا اینطور نیست
      دقیقا همینطوره باید این گنگ بودن رو رفع کنین با مطالعه کتب بیشتر و حتی نظام قدیم
      من خودم برای مباحث مشترک نظام قدیم رو میخونم

7. Top | #22
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      درباره غلطای زیست که گفتم زیاد بودن برای سال ۹۹ مدنظرم بود

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون از نظرت . هیچ دردی نمیخوره فقط خواستم بدون سطح داوطلبا افت کرده بخاظر کرونا مرونا یا خیلی وحشتناک بوده و یه سری اطلاعات دیگه کلا ادم خوبه بدونه سوالات اخری سطحشون و دید طراحا چی بوده که بعدش چطور بخونه این موارد رو و اماده کنه خودشو
      هیچکدوم داداش دانش آموزا خوبن و کرونا هم کم تاثیر گذاشته
      ولی مطالب اونجوری که باید بسط داده بشن در نظام جدید بسط داده نمیشن و نکات کور زیادی باقی میمونه که طراح میتونه با اون نکات کور تستی طرح کنه که بسوزی
      کسایی که مفهومی کار میکنن برنده ان

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_a نمایش پست ها
      زیست پنج تا سوال مورد بحثه که میشده دو جوابه ده تا شمارشی هم احتمال غلط زدن رو بالا میبره
      شیمی خودم هم گفتم قبلا که یکم از لحاظ علمی شاید پایین تر از 94 بود ولی به شدت درصدا افت کرد شاید بد تر از 94 سوال های بسیار چند موردی و گیر دادن به موضوعات کوچیک مثلا تعریف توسعه پایدار و پلی استیرن دادن مصئله در همون شمارشی ها و دام های زیاد و چند بخشی شدن شدید مسئله ها درصدا رو خیلی کشید پایین (فقط درصد یه شخص خاص نیست خیلی از دوستام که حتی دو رقمی شده و با میانگین تراز ۸۰۰۰ و المپیادی شیمی تو کنکور امسال ۶۰ زد!!!
      فارسی لغت رو خب مشخصا حفظ باشین میزنین
      راستش همچین میگفتن شیمی نطام جدید همش شده حفظیات و مسئله ها حذف شدن من فک کردم ۱۲ تا مسئله طراح میتونسته طرح کنه و بقیش شمارشین که سخت شده بعد اومدم دیدم نه همون اش و همون کاسه س ۱۸ مسئله. توصیه ای هم داری واسه شیمی؟

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      دید طراح میدونی چیه؟؟
      طراح به چیزشم نیست تو حاشیه کتاب درسی نظام جدید نوشته شده طرح سوال از ساختار های شیمیایی مجاز نیست و یا الکترونگاتیوی تو بیشتر بدانید اورده شده و یا مطالبی تو نظام قدیم بوده که حذف شده دید طراح کاملا بر پایهی مفهوم هست و خیلی هم تیز بین هستن در سوالات نظام قدیمی که تو نظام جدید طرح شده بودن اگر شما نکته ش رو بلد بودی که هیچ تست رو میزدی اگه نکتش رو بلد نبودی باید کلنجار میرفتی با رد گزینه تست رو میزدی
      یعنی برای ۱۴۰۰ هر جوری بتونی خودتو بیمه کن سرویس نشی
      اوه اوه ممکنه این خطاها به علت طرح دو سوال مجزا بوده یاشه طراح قاژی کرده باشه؟

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      راستش همچین میگفتن شیمی نطام جدید همش شده حفظیات و مسئله ها حذف شدن من فک کردم ۱۲ تا مسئله طراح میتونسته طرح کنه و بقیش شمارشین که سخت شده بعد اومدم دیدم نه همون اش و همون کاسه س ۱۸ مسئله. توصیه ای هم داری واسه شیمی؟
      دقیقا هر چقدر که کتاب درسی به سمت حفظیات رفته طراح کنکور رفته سمت مسئله و چون دانش آموز رو خیلی نمیتونه بپیچونه تو نظام جدید چون خیلی محدود تر شده با چند قسمتی کردن مسائل درصد رو میاره پایین و حفظی ها رو هم به صورت چند موردی میده تا بیشتر تو دام بزنین(مثلا در توسعه پایدار همه هزینه های زیست محیطی و اجتماعی باید در نظر گرفته شه حالا یان جمله نه غلطه نه کامل درست تو کتاب اقتصادی هم هست ولی جمله بالا هم میتونه درست باشه چون به هر حال باید در نظر گرفته شه اون دو تا هم تازه اینو برده تو چند موردی تا با رد گزینه!!!) یا تو مسئله همیشه عرف بود بگه دلتا هاش رو حساب کن چند تا واکنشم بده کلی ضریبا رو ضرب و تقسیم کنی دلتا هاش به دست بیاد امسال اومد گفت خب حالا که اینو به دست آوردی بگو تو فلان واکنش با این دلتا هاش چند کیلو ژول گرما آزاد میشه؟؟؟ پیشنهاد اینه که رو سرعت تست زنی بیشتر کار کنید و مسئله زیاد و شاید بعضی ها موافق یا مخالف باشن ولی با توجه به اهمیت شیمی اگه درس اول یا دوم برید سراغش شاید بهتر باشه!
      ویرایش توسط sepehr_a : 26 آبان 1399 در ساعت 02:29

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیر ادعا نکردم اگه به درصد باشه من میشناسم با درصد ۴۰اینا سالای قبلم رفتن دندون در حالیکه بقیه درساهم درصد شاخی نزدن.. من گفتم ۱۷ سوال بدون مسئله وجود داشته حدود ۷.۸تاش شمارشی هم نبوده تو این ازمون دقیقا بیا بگو چرا دانش اموزی که مسلط باشه نباید بتونه بزنه اگرم نخونده با ناقص خونده اون که بحثش جداس.. درضمن این ۳۵ دیقه یه چیز خیلی چرته همون سالای ۹۰ اینام نمیشد تو ۳۵ دیقه صد زد حداقل برای ۹۹ درصد افراد
      من نمی دونم کجای نظرم حرف دندون رو زده بودم.
      الان یعنی هر چی سوال غیر شمارشی بدون مسأله باشه رو در حکم گلابی محسوب می کنی؟ این نظر آقاجانی بود که قبل از اعلام شدن کارنامه ی اولیه توی کانالش گذاشته بود:

☑️ سوالات درس #شیمی کنکور ۹۹ در رشته #تجربی #سخت_ترین کنکور در میان ادوار گذشته بود.
      🔺 از لحاظ درجه سختی سوالات
      🔺 از لحاظ زمان اختصاص داده شده برای سوالات
      🔺 از لحاظ تیپ های جدید مطرح شده
      🔺 اذیت کردن زمانی دانش آموز حتی در تست های آسان
      🔺 تعداد مسائل
      🔺 تعداد ۱۲ تست شمارشی و ۳ تست درست و غلط غیرشمارشی

☑️ درصدها در شیمی کنکور امسال به شدت افت خواهد داشت.
      ☑️ درصدهای بالای ۶۰ این آزمون به رتبه های زیر ۱۰۰۰ کنکور فکر کنند. البته به شرط رعایت درصد وزنی در درس های دیگر

با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان

به جز این دیگه توضیح اضافه ای ندارم.

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      من نمی دونم کجای نظرم حرف دندون رو زده بودم.
      الان یعنی هر چی سوال غیر شمارشی بدون مسأله باشه رو در حکم گلابی محسوب می کنی؟ این نظر آقاجانی بود که قبل از اعلام شدن کارنامه ی اولیه توی کانالش گذاشته بود:

☑️ سوالات درس #شیمی کنکور ۹۹ در رشته #تجربی #سخت_ترین کنکور در میان ادوار گذشته بود.
      از لحاظ درجه سختی سوالات
      از لحاظ زمان اختصاص داده شده برای سوالات
      از لحاظ تیپ های جدید مطرح شده
      اذیت کردن زمانی دانش آموز حتی در تست های آسان
      تعداد مسائل
      تعداد ۱۲ تست شمارشی و ۳ تست درست و غلط غیرشمارشی

☑️ درصدها در شیمی کنکور امسال به شدت افت خواهد داشت.
      ☑️ درصدهای بالای ۶۰ این آزمون به رتبه های زیر ۱۰۰۰ کنکور فکر کنند. البته به شرط رعایت درصد وزنی در درس های دیگر

با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان

به جز این دیگه توضیح اضافه ای ندارم.
      ممنون راستش از اولم سوالو که پرسیده بودم میخواستم با دلیل بدونم که چرا سخته مثلا فک نمیکردم حفظیات شیمی رو جوری بدن که مثه زیست ابهام دار کنن همون چیزی که دوستمون بالاتر گفت وگرنه از شنیده ها بچه ها همش با کنکور ۹۴ مقایسه میکردن و واقعا ۹۴ مقابل ۹۵ مثلا چیز مسخره ای بود و واسه همین تو کتم نمیرفت تا با دلیل بدونم چرا سخته. و البته این اساتیدم خیلیاشون بنظرم حاشیه ن و معیار خوبی نیستن و واسه بازاریابی کتاباشونه مثلا اشکان هاشمی (خودشو و کتاباشو )کاری ندارم ولی مثلا کتابای نظام قدیمشو جوری مثلا از فصل متابولیسم میترسوند من واقن جرئت نداشتم برم سمت این فصل ولی رفتم خوندم اسونترین فصل زیست از نظر خودم بود و سوالاشو با اب خوردن تو کنکور میشد زد

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این قصه تکراری هر ساله. همه سالها کسانی که کنکور میدن کنکورشون سخت ترین کنکور تاریخ بوده. هزار دلیل و استدلال هم دارن که با سالهای دیگه فرق داشته. مثلا هر سال میگن همه دبیرا گفتن و هزار دلیل دیگه. واقعیت اینه وقتی شما کنکور سالهای قبل رو میزنی به نظرت ساده میاد ولی وقتی خودت واقعا کنکور میدی می بینی اینقدر هم ساده نبود. برای همین غافلگیر می شی. اگر باور ندارید سال بعد نگاه کنید دوباره همین مطالب رو عینا می بینید.

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببین وقتی توی خونه سوالی رو حل میکنی اصلا اعتمادی نیست که بتونی اونو سرسجلسه کنکور هم بزنی حتی اگه ساده باشه...توی کنکور حتی اگه دلتا رو هم فقط بخواد نمیتونی مطمئن باشی که اون سوال رو میتونی بزنی.درصدی که توی خونه میزنی و سوالایی که حل میکنی رو باید حدود 15 درصد ازش کم کنی تا شاید شبیه حالت روز کنکورت بشه تازه اونم اگه خیلی مسلط باشی...خود من سرجلسه ساده ترین هارو هم نتونستم روون حل کنم چون تسلطم کم بود ولی توی خونه سوالای سخت تر از اونو هم حل میکردم...درباره شیمی 99 هم بگم الان که من نگاشون میکنم اب خوردنن اما سر جلسه کپ کرده بودم یه سوال 5 دقیقه وقت میخواست هر چند قیافه ساده ای داشتن،پس از ظاهر قضاوت نکن و روی سرعتت کار کن توی نظام جدید سرعت حرف اولو میزنه چون اکثرا سوالا قابل حل ان هرکس دستش فرز تر باشه برندس
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن