خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 70
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه خواستی عکس هایی ازش برات بفرستم
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها

مم واسه مامانم HONOR 9X گرفتم عالیه
      یه نگاهی بهش بنداز
      https://www.digikala.com/product/dkp...A7%DB%8C%D8%AA
      آنر واسه شرکت هواویه یا نه؟ کدومش بهتره؟
      بیا شیائومی و هواوی کدوم بهتره؟
      رها چو برگ خسته در باد🍃

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Uncertain نمایش پست ها

آنر واسه شرکت هواویه یا نه؟ کدومش بهتره؟
      بیا شیائومی و هواوی کدوم بهتره؟
      زیر مجموعه هواوی هست .
      بستگی داره
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها

زیر مجموعه هواوی هست .
      بستگی داره
      به چی؟
      رها چو برگ خسته در باد🍃

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

به چی؟
      رنج قیمت
      ببینی میخوای چیو با چی مقایسه کنی
      الان تو زیر 7 تومن میخوای هانر 9x انتخاب به صرفه تریه
      مشخصاتشو با چیزایی که تو اون رنج هستند مقایسه کن خودت ببین
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اما اگه بخوای کلی مقایسه کنی هواوی بهترین گوشی ها رو میسازه ( به صرفه بودن)
      یعنی بهترین های سال تو سایت ها گوشی هاش اول میشه

?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

7. Top | #52
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      متاسفانه ال سی دی گوشیم یه قسمتش سوخته و مجبورم گوشی بخرم
      حداکثر تا ۷ تومن میتونم هزینه کنم از انتخابایی که بود بین a31s سامسونگ و note 8 شیائومی موندم
      تو سایت دیجی کالا هردوشو تعریف کردن شیائومی نسبت به قیمتش امکاناتش بهتره ولی سامسونگ مطمئن تره و قابل اعتماد تره، بنظرتون کدوم بهتره؟
      کسایی که اطلاعات دارن ممنون میشم راهنمایی کنن اگه گوشی دیگه ای هم با این هزینه میشه خرید بگید.

یه چیز دیگه بنظرتون گوشیا ارزون تر نمیشه یکم صبر کنم؟

سلام
      اولا پيشنهادم اينه هيچي نخر فعلا که دلا هر روز داره منفي ميخوره با اومدن بايدن و ممکنه قيمت ها حداقل برگرده به گروني قبلي...
      دوما الويت رو بگذار روي سامسونگ سري S يا اگر سري A ميخواي به نظر من به فکر A50 باشي بهتره توي اين رنج قيمت.
      سوما اگر ديدي پولت به سامسونگ نميرسه و نميتوني سري S رو مخصوصا از S7 به بالا برداري ، بيا سراغ هواوي چون بنيادش از شيائومي قوي تر هست کمي ، البته تفاوت چشمگيري باشيائومي هم نداره ولي باز شايد اسم و رسما شناخته تر باشه توي زمينه موبايل...
      هواوي هم نظر خودم روي P30 Lite هست ، گوشي قوي و خوبي هست و وزن مناسبي هم داره ، هواوي سري آنر و سري P گوشي هاي خوبي داره ، آنر 10 هم گوشي خوبي هست
      شيائومي هم بهت توي اين رنج قيمت ردمي 9 رو پيشنهاد ميکنم ، يکم وزنش شايد برات سنگين باشه اگر گوشي قبليت خيلي سبک بوده ولي بدنه مقاومي داره و از لحاظ سخت افزاري هم گوشي خوبي هست ..
      توي سري هاي A سامسونگ به A31s و A31 و A30 بنظرم تفاوت زيادي نيست ، اسما شايد باشه ولي وقتي هر سه تاشو يه مدت طولاني ميگيري دست ، برات کار مشابهي انجام ميدن ، زياد توي رم 6 يا رم 4 گوشي هم گير نکن چون اين رم فقط بيشتر بدرد گيمر ها و افرادي ک نرم افزارهاي سنگين با گوشيشون باز ميکنن ميخوره که سريعتر بياد بالا ، وگرنه رم 4 هيچ فرقي با رم 6 نداره وقتي شما وارد بازي يا نرم افزار شدي و مشغول کار هستي ، البته شايد رم 6 فشار کمتري به سي پي يو بياره ولي بازم ارزش نداره چند ميليون حتي بابت 2 گيگ رم بيشتر داد..
      حالا کلا متنارو که خوندي ، بازم نظر من روي سامسونگ هست ، اول سري s از 7 به بالا و دوم سري A از A50 ... حتي از دوستانم ک موبايل فروشي داشتن شنيدم که سري هاي AS يني مثلا A50s خوب نيستن و يا خلا باطري ايجاد ميکنن يا نميدونم منوي فارسيشون به مشکل ميخوره ، البته اين اتفاقا واس همه نميفته ولي چون شايع هستن اينطوري ميگفتن ، حتي عده اي ميگفتن از 50 از a70 بهتر دوام مياره .. يا مثلا a50 رم 4 بهتراز رم 6 هست ... خلاصه ديگه من زيادي حرف زدم خخخ هرجور صلاحته انجام بده
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

8. Top | #53
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      سلام
      اولا پيشنهادم اينه هيچي نخر فعلا که دلا هر روز داره منفي ميخوره با اومدن بايدن و ممکنه قيمت ها حداقل برگرده به گروني قبلي...
      دوما الويت رو بگذار روي سامسونگ سري S يا اگر سري A ميخواي به نظر من به فکر A50 باشي بهتره توي اين رنج قيمت.
      سوما اگر ديدي پولت به سامسونگ نميرسه و نميتوني سري S رو مخصوصا از S7 به بالا برداري ، بيا سراغ هواوي چون بنيادش از شيائومي قوي تر هست کمي ، البته تفاوت چشمگيري باشيائومي هم نداره ولي باز شايد اسم و رسما شناخته تر باشه توي زمينه موبايل...
      هواوي هم نظر خودم روي P30 Lite هست ، گوشي قوي و خوبي هست و وزن مناسبي هم داره ، هواوي سري آنر و سري P گوشي هاي خوبي داره ، آنر 10 هم گوشي خوبي هست
      شيائومي هم بهت توي اين رنج قيمت ردمي 9 رو پيشنهاد ميکنم ، يکم وزنش شايد برات سنگين باشه اگر گوشي قبليت خيلي سبک بوده ولي بدنه مقاومي داره و از لحاظ سخت افزاري هم گوشي خوبي هست ..
      توي سري هاي A سامسونگ به A31s و A31 و A30 بنظرم تفاوت زيادي نيست ، اسما شايد باشه ولي وقتي هر سه تاشو يه مدت طولاني ميگيري دست ، برات کار مشابهي انجام ميدن ، زياد توي رم 6 يا رم 4 گوشي هم گير نکن چون اين رم فقط بيشتر بدرد گيمر ها و افرادي ک نرم افزارهاي سنگين با گوشيشون باز ميکنن ميخوره که سريعتر بياد بالا ، وگرنه رم 4 هيچ فرقي با رم 6 نداره وقتي شما وارد بازي يا نرم افزار شدي و مشغول کار هستي ، البته شايد رم 6 فشار کمتري به سي پي يو بياره ولي بازم ارزش نداره چند ميليون حتي بابت 2 گيگ رم بيشتر داد..
      حالا کلا متنارو که خوندي ، بازم نظر من روي سامسونگ هست ، اول سري s از 7 به بالا و دوم سري A از A50 ... حتي از دوستانم ک موبايل فروشي داشتن شنيدم که سري هاي AS يني مثلا A50s خوب نيستن و يا خلا باطري ايجاد ميکنن يا نميدونم منوي فارسيشون به مشکل ميخوره ، البته اين اتفاقا واس همه نميفته ولي چون شايع هستن اينطوري ميگفتن ، حتي عده اي ميگفتن از 50 از a70 بهتر دوام مياره .. يا مثلا a50 رم 4 بهتراز رم 6 هست ... خلاصه ديگه من زيادي حرف زدم خخخ هرجور صلاحته انجام بده
      درمورد قیمت هم بهت بگم یه چیزیو
      سامسونگ گرونتره یکم چون به هرحال ارزش مارک بودن هم داره ولی نسبت به چیزایی که داخل سخت افزار استفاده میکنه و مقاومتی که داره ، زیاد پول مارک هم نمیدی ، پول ماارک اصلی رو ایفون و شرکت اپل میگیره که تقریبا گشیو دوبرابر بهت میندازه
      هواوی یه کوچولو از سامسونگ ارزونتر میده ولی نه زیاد ، اوایل ک هواوی اومده بود به صرفه بود ، ارزون میداد نسبت به سخت افزارش ولی الان نه دیگه ، شاید با یه گوشی هم رده اش توی سامسونگ نهایت 500 تومن فرقش باشه ...
      شیائومی توی موبایل از این دوتا ارزونتر میده اونم چون برندش توی موبایل هنوز جای محکمی نداره ، ولی بازم نه فکرکنی خیلی ارزونتر ، ضمنا ، شیائومی روی موبایل هاش هندزفری هم نمیذاره و باید خودت جداگانه بخری ( که ماشالا هندزفری های شیائومی هم خداتومن هست خخ ولی خدایی کیفیتشون خوبه)
      |

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط acetaminophen نمایش پست ها
      سلام
      دوما الويت رو بگذار روي سامسونگ سري s يا اگر سري a ميخواي به نظر من به فکر a50 باشي بهتره توي اين رنج قيمت.
      سوما اگر ديدي پولت به سامسونگ نميرسه و نميتوني سري s رو مخصوصا از s7 به بالا برداري ، بيا سراغ هواوي چون بنيادش از شيائومي قوي تر هست کمي ، البته تفاوت چشمگيري باشيائومي هم نداره ولي باز شايد اسم و رسما شناخته تر باشه توي زمينه موبايل...
      هواوي هم نظر خودم روي p30 lite هست ، گوشي قوي و خوبي هست و وزن مناسبي هم داره ، هواوي سري آنر و سري p گوشي هاي خوبي داره ، آنر 10 هم گوشي خوبي هست
      توي سري هاي a سامسونگ به a31s و a31 و a30 بنظرم تفاوت زيادي نيست ، اسما شايد باشه ولي وقتي هر سه تاشو يه مدت طولاني ميگيري دست ، برات کار مشابهي انجام ميدن ، زياد توي رم 6 يا رم 4 گوشي هم گير نکن چون اين رم فقط بيشتر بدرد گيمر ها و افرادي ک نرم افزارهاي سنگين با گوشيشون باز ميکنن ميخوره که سريعتر بياد بالا ، وگرنه رم 4 هيچ فرقي با رم 6 نداره وقتي شما وارد بازي يا نرم افزار شدي و مشغول کار هستي ، البته شايد رم 6 فشار کمتري به سي پي يو بياره ولي بازم ارزش نداره چند ميليون حتي بابت 2 گيگ رم بيشتر داد..
      حالا کلا متنارو که خوندي ، بازم نظر من روي سامسونگ هست ، اول سري s از 7 به بالا و دوم سري a از a50 ... حتي از دوستانم ک موبايل فروشي داشتن شنيدم که سري هاي as يني مثلا a50s خوب نيستن و يا خلا باطري ايجاد ميکنن يا نميدونم منوي فارسيشون به مشکل ميخوره ، البته اين اتفاقا واس همه نميفته ولي چون شايع هستن اينطوري ميگفتن ، حتي عده اي ميگفتن از 50 از a70 بهتر دوام مياره .. يا مثلا a50 رم 4 بهتراز رم 6 هست ... خلاصه ديگه من زيادي حرف زدم خخخ هرجور صلاحته انجام بده
      تا کی صبر کنم ممکنه ارزون تر شه؟

رها چو برگ خسته در باد🍃

ویرایش توسط Uncertain : 03 آذر 1399 در ساعت 21:37

10. Top | #55
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

تا کی صبر کنم ممکنه ارزون تر شه؟

توی ایران که نمیشه چیزی رو دقیق گفت مخصوصا بحث اقتصادی رو ، بهتره هرروز یا هر سه روز مثلا قیمت هاشو چک کنی از اینترنت ، بالاخره یه سیر نزولی یا صعودی خواهد داشت ... الان وسایل الکتریکی داره با قیمتی فروش میره که دلار 30 تومن بود ، الان دلار 25 هست ولی قیمتارو کم نکردن ، اگر دلار بیاد زیر 24 امیدی به ارزون تر کردن کالاهشون هست ( البته ب شرطی که زیر 24 تا یک مدت بمونه ، مثلا تا یک هفته )
      |

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      توی ایران که نمیشه چیزی رو دقیق گفت مخصوصا بحث اقتصادی رو ، بهتره هرروز یا هر سه روز مثلا قیمت هاشو چک کنی از اینترنت ، بالاخره یه سیر نزولی یا صعودی خواهد داشت ... الان وسایل الکتریکی داره با قیمتی فروش میره که دلار 30 تومن بود ، الان دلار 25 هست ولی قیمتارو کم نکردن ، اگر دلار بیاد زیر 24 امیدی به ارزون تر کردن کالاهشون هست ( البته ب شرطی که زیر 24 تا یک مدت بمونه ، مثلا تا یک هفته )
      پووف اره این خراب شده هیچیش قابل پیش بینی نیس

مرسی بابت راهنمایی
      رها چو برگ خسته در باد🍃

12. Top | #57
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      از بین گوشی سامسونگ گلکسیa11 و شیائومی نوت 8 کدامش بهتره ؟ ممنون

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melodii نمایش پست ها
      سلام
      از بین گوشی سامسونگ گلکسیa11 و شیائومی نوت 8 کدامش بهتره ؟ ممنون
      a11 امکاناتش کمه (دوربین و رم و حافظه) نوت ۸ باز بهتره
      رها چو برگ خسته در باد🍃

14. Top | #59
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      در مورد ارزونی دلار زیاد منتظر نباشین برنده انتخابات این دوره بالای 90 درصد ترامپ خواهد بود کمی اگر حافظه تاریخی داشته باشید جای خیلی دوری نمیرم همین انتخابات گذشته که بین کلینتون و ترامپ بود تا لحظه آخر هم خود صدا و سیما یعنی کشور خودمون کلینتون رو برنده انتخابات میدونستن که نهایتا لحظه اخری ترامپ رئیس جمهور شد و همه شوکه شدن , یه کم بریم عقب تر یعنی به سال 2000, انتخابات ریاست جمهوری امریکا که بین بوش و الگور بود و طبق ارا الگور برنده انتخابات بود ولی توسط شکایت بوش به دیوان عالی پس از 35 روز نتیجه برگشت و دیوان عالی بوش رو بعنوان رئیس جمهور امریکا انتخاب کرد به نظرم الان هم سناریوی بوش و الگور داره تکرار میشه که اگر برنده ترامپ باشه قیمت ها باز تیر خواهند کشید این از ترامپ , بریم سروقت بایدن در صورت انتخاب (احتمالی) بایدن, دلار نهایتا بین 22 تا 24 رنج خواهد زد حداقل تا اخر سال پس زیادم به پیروزی بایدن دلخوش نباشید.
      برگردیم سروقت گوشی ,با اطلاعات و معرفی و دوستان کمی به انتخابت تون نزدیک شدین پیشنهاد من هم شیائومی هست منتها Note8 pro , یعنی نوت 8 خالی نه نوت 8 پرو.
      من به واسطه آشنایی که داشتم از عمده فروشی 6.5 گرفتم ,توی سایت ها تا 7.5 قیمت زدن براش.
      در ضمن این انتخاب بین ساموسنگ و حتی نوت 8 شیائومی با نوت 9 و نوت 9 پرو صورت گرفته

15. Top | #60
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      اگه هنوز نخریدی:
      عملکرد شیائومی خیلی بهتره،محصولاتش خوبن و به حرف اینایی که میگن چینیه و خراب میشه گوش نکن
      از طرفی توی بازار ایران سامسونگ جا افتاده،قطعاتش بهتر پیدا میشه و اگه بعدا خواستی بفروشی سامسونگ افت قیمت کمتری داره

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن