خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

جواب این تست زیست رو میشه بگین؟

دوستان سوال 66 رو میشه جواب بدین؟ img_20201112_101843.jpg
      ویرایش توسط diligent : 22 آبان 1399 در ساعت 12:32

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yasaman717 نمایش پست ها
      دوستان سوال 66 رو میشه جواب بدین؟ من حس میکنم دوتا جواب صحیحه... البته خب الگو خیلی اشتباه داره و این اعصاب خورد کنه ولی این مورد رو مطمئن نیستم من اشتباه میکنم یه کتاب اشتباهه برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20201112_101843.jpg
مشاهده: 86
حجم: 135.6 کیلو بایت
      احتمالا گزینه 3 جواب باشه. شما رو کدوم دوتا گزینه شک داری؟ گزینه 2 و 4 نسبتا واضحه.گزینه 1 هم فک کنم میشه گفت در سرخرگ های ششی و آئورت همیشه خون هست(جریان خون حفظ میشه و قبل از اینکه خالی شه بطن منقبض میشه دوباره پرش میکنه
      من که اینطور فک میکنم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yasaman717 نمایش پست ها
      دوستان سوال 66 رو میشه جواب بدین؟ من حس میکنم دوتا جواب صحیحه... البته خب الگو خیلی اشتباه داره و این اعصاب خورد کنه ولی این مورد رو مطمئن نیستم من اشتباه میکنم یه کتاب اشتباهه برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20201112_101843.jpg
مشاهده: 86
حجم: 135.6 کیلو بایت
      به نظر من فقط 3 درسته. تو رگهای کرونری همیشه خون هست(خونرسانی به قلب همیشه وجود داره) پس گزینه 1 غلطه. گزینه 2 و 4 هم که تابلو غلطن.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آره درسته من یجاشو بد گرفته بودم حل شد مرسی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گزینه ۳ درسته،ورود خون به دهلیزها که در همه ی دوره دیده میشه چون قبل از دهلیز ها دریچه ای وجود نداره پس میشه ۰.۸ ثانیه.خروج خون از قلب هم میشه انقباض بطن که ۰.۳ ثانیه طول میکشه.گزینه ۲ هم غلطه چون بسته بودن دریچه های سینی یعنی استراحت عمومی+انقباض دهلیز که میشه ۰.۵ ثانیه ،باز بودن دریچه ها هم میشه انقباض بطن ها که ۰.۳ ثانیه طول میکشه.گزینه ۴،بسته بودن دریچه بین حفره قلبی همون دریچه دهلیزی بطنی منظوره.خب بسته بودنش میشه انقباض بطن که ۰.۳ ثانیه طول میکشه باز بدونشون هم استراحت عمومی +انقباض دهلیزها که ۰.۵ ثانیه طول میکشه پس اینم غلطه .گزینه ۱رو نفهمیدم ،گزینه ۱ میگه وجود خون در سرخرگ های قلب(منظورش سرخرگ های کرونر)خب مگه همیشه تو رگ ها خون در جریان نداره؟
      از کفر و ز اسلام برون صحراییست / ما را به آن میان فضا سوداییست
      عارف چو بدان رسید سر را بنهد / نه کفر و نه اسلام و نه آنجا جاییست

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تاپیکی داریم به اسم سوالات زیست شناسی که اکثر اوقات هم تو انجمن آپ هست سوالاتتونو اونجا بپرسید برای یک سوال تاپیک نزنید
      موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن