خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 54 از 54
    1. Top | #46
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها
      سلام دوستان این سوالم فک نکنم حاشیه باشه پس اگ میشه کمکم کنید

من امسال به دلایلی به همه جز پدرومادرم گفتم دانشگاه رفتم روزانه قبول شدم گرگان

بعدازاین کارم،ازدست کل فامیل راحت شدم خیلی بهتردرس میخونم بافکرباز وبدون دغدغه ..عیچ استرس،تنشی مثه
      سال های پیش ندارم،ازکارمم راضیم وپشیمونم چرا همون سال اول نگفتم فقط مشکلی که دارم اینه دایی ام میخاست واسم بنر
      بزنه نذاشتم به زور،ازطرفی ازمن درمورددانشگاه وکتابا میپرسن نمیدونم چی جواب بدم ،هیچ اطلاعاتی ندارم نمیخامم بفمن بهشون
      دروغ گفتم ..ازطرفی میگن کروناتموم شه دانشگاه حضوریه..میخان تادانشگاه همرام بیان چطورمیتونم عمل کنم بهم شک نکنن

کلاسایه مجازی چطورهع اصن؟
      ببین نمیخوام ناامیدت کنم ولی همین که اونا میبیننت ینی داری اچتباه میزنی... اگه هدفت درس خوندنه که به نظر من تا میتونی جلوشون سبز نشو هرجا مهمونی بود نرو...
      شکر خدا خانواده ها هم اونقد اطلاعات ندارن در مورد دانشگاهت و این چیزا بدن هرچی بپرسن قراره بگن نمیدونیم!
      به نظر من تو این یه سال فرصت خوبیه که حسابی محو بشی هم از دست سوالاتشون خلاص میشی هم راحتتر درس میخونی

یه مشکلی هست و اونم اینکه دروغ دروغ میاره
      یعنی شما اگر یه دروغی گفتی برا ضایع نشدن باید تا تهش بری و شاید تهشم بن بست باشه
      یکی از دوستان بنده ۳_۴ سال پیش به ما گفت که مامایی قبول شد
      سال دوم بود که رفتم بپرسم از رشته ش راضیه و این چیزا؟
      گفت نه خیلی کثیف بود و اینا من تغییر رشته دادم به علوم ازمایشگاهی منم با وجود اینکه آدم پیگیر و فضولی هستم پیگیر نشدم که چطور این کارو کردی فقط یه سوال پرسیدم که مجبوری از اول بخونی؟ گفت نه واحدامو تطبیق دادم و الان دارم میخونم
      تا اینکه یه مدت پیش یکی از بچه ها تو گروه ازش یه سوال تخصصی طور پرسید(ایشون پرستاری میخونه)
      اونم گفت من ترم دوم انصراف دادم از مامایی و دیگه دانشگاه نرفتم
      ازش پرسیدن پس الان داری چیکار میکنی؟ گفت هیچی درومدم دیگه!
      تا اینکه من ازش پرسیدم مگه نگفتی تغییر رشته دادی؟
      انکار کرد گفت شاید قصدشو داشتم ولی این کارو نکردم

و اما نکته اینجاست که ایشون صرفا همون موقع میخواسته فقط از دست سوالات بقیه راحت شه گفته مامایی! و اصلا ایشون دانشگاه نرفته!

و اینکه باز یه دوست دیگه م به همه گفت رفتم هنر که کسی ندونه میخواد بمونه... روز کنکور فقط خواجه حافظ شیرازی ندیدش...!
      ویرایش توسط Rafolin403 : 22 آبان 1399 در ساعت 19:52

2. Top | #47
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      آبرو؟ . حاجی آبرو اونجا میره که بگی یبار خراب کردم دیگه نمیخام تلاش کنم . مگه همین فامیلات همشون از آکسفورد دکتری گرفتن؟ ول کن ناموسن . بشین درسو بخون اینچیزا همش میپره . راستی آهنگ منهای یک و هم گوش کن .
      داداش ای کاش این حرف رونمیزدی که داغ دلم رو تازه کردی:
      از دکترای صنعت هسته ای داریم، تا دانشگاه هیوستون آمریکا توی کل خاندان فقط پزشکی نداشتیم که کلا امیدشون به دونفره یکی من و یک دختر خالم که 16 سال دیگه کنکور داره!

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      این کلا یه راه داره
      ساکت باش و کلا هیچی نگو تا تموم بشه دانشگاهم میفگتی مرخصی گرفتم تا بعد کرونا حضوری برم

4. Top | #49
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عاغا من هیچ نظری ندارم
      فقط اومدم کامنتارو بخونم
      کلیم خندیدم دستتون درد نکنه
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

5. Top | #50
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها
      گفتم پدرومادرم میدونن فقط فامیل وهمسایه ها فک میکنن دانشجوشدم

اینکه به. اطرافیانم دروغ گفتم نه که واقعا برام مهم باشن به من بودمیگفتم
      پیام نورشهرمون راحت من تنهاکسیم ک اصن نظرمردم واسم مهم نیس ،فقط به خاطر جو،تلقین ،سرزنشش دایی ،خاله هام،واینکه هرصبح خالم. زنگ میزدپارسال به خونمون که کلی مامانمو. ناراحت میکردک درس چیه اینا..فقط واسه اینکه
      دهنشونو ببندم گفتم یه چی بگم سرجلسه. کنکور. توعمومی ها مدام حرفایه خالم تومغزم بود کلا ندونستم چی هس
      تست ..الانم. اصلا سالی یه بارم. باهاشون ارتباطی ندارم میان خونمون هم بهشون سلام نمیدم چون طرفو له میکنن ولی. خودشون ،درقفلم باشه میان ..
      خب شماکه فرمودیدحرف بقیه واستون مهم نیسپس شرایط خوبی داریدومیتونیدکنترل کنیدذهنتون روکاری نداشته باشبدهرچقدربخواهن فضولی کنن ولی اینکه فرمودیدسرجلسه اصلانمیدونستیدعمومی هاروچکارکردیدوحرف خالتون همش تومغزتون بودنشون میده نتونستیدمدیریت کنیدجوروکلاتمیرین کنیدکه بی تفاوت بشیدنسبت به رفتاراشون ومهمترین جایی که بایدبهشون بیتفاوت بشیدتوی ذهنتونه
      میگن بی تفاوتی بزرگترین انتقامهبی تفاوت بشیداونام میفهمن نباس دخالت کنن
      نگران منی به توقرصه دلم

6. Top | #51
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه ترم بعد حضوری شد که عمرن حضوری بشه بگو مرخصی گرفتم یه بهونه ای هم بیار
      غصه این چیزارو نخور فکرشم نکن

7. Top | #52
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      بابا خوش به حال ایشون،به خدا زندگیتون ده برابر بهتره نسبت به من
      نه تنها دایی و عمه و پسرعموی خودم و بابام است زنگ زدن بپرسن،دوروز بعدش دایی مامنم از آلمان!!زنگ زد پرسید گفت ممد چیکار کرد؟
      من اصلا تا یه هفته روی حالت سکوت رفت
      پارسال منو له کردن به معنای واقعی داغون کردن
      مامانبزرگم که کلا سواد نداره پز دختر همسایشونو میداد میگفت حسااااابداری قبول شده خوابگاهم داره😐از طریق تجربیم رفته بود حسابداری
      هی تکرار میکرد اینو بعد حس میکرد خوابگاه یه امتیاز ویژس واسه درس خونا...این فقط یه نمونه کوچیک از اوضاع پارسال من بود
      من واقعا افسردگی گرفتم و یکی از دلیلایی که امسالم موفق نشدمم همین بود
      پدر و مادرمم خوب خودشونو بهم نشون دادن...
      حالا من پیراپزشکی قبول میشدم خودم خر شدم نرفتم
      کاش پدر و مادر منم اینقد پشتم بودن

8. Top | #53
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      پارسال منو له کردن به معنای واقعی داغون کردن
      مامانبزرگم که کلا سواد نداره پز دختر همسایشونو میداد میگفت حسااااابداری قبول شده خوابگاهم داره������از طریق تجربیم رفته بود حسابداری
      هی تکرار میکرد اینو بعد حس میکرد خوابگاه یه امتیاز ویژس واسه درس خونا...این فقط یه نمونه کوچیک از اوضاع پارسال من بود
      من واقعا افسردگی گرفتم و یکی از دلیلایی که امسالم موفق نشدمم همین بود
      پدر و مادرمم خوب خودشونو بهم نشون دادن...
      حالا من پیراپزشکی قبول میشدم خودم خر شدم نرفتم
      کاش پدر و مادر منم اینقد پشتم بودن
      ولش کن خواهر،خدا بزرگه همه چی خوب میشه(البته خودم از ته دل قبول ندارم!)

9. Top | #54
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      تا سال بعد؟
      پس واکسن که اومده مگه چقدر طول میکشه بیاد ایران؟من گفتم شاید نهایتا عید دیگه اوضاع خوب میشه
      سلام واکسنی نیومده حالا حالا ها طول میکشه تا ساخته بشه وقتی هم ساخته بشه طول میکشه تا تو کل کشور ها پخش و آزمایش بشه وقتی هم که بیاد ایران طول میکشه تا کل مردم واکسینه بشن تازه اگه واکسن موثر باشه
      توکل کن بخدا

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن