خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 54
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan5100.ek نمایش پست ها
      البته سطح بندی داره ، دو سه دفه هشدار دوسه دفه غیر مستقیم دفه بعد تخریب مستقیم
      الان توی سطح هشدار دقیقا چی میگید؟
      مام این راهارو رفتیم خودمون اوستا کاریم داداش،یا باید حقیقت رو بگیم،یا اینکه دروغ بگیم که گندش در میاد،یا اینکه رو به صورتش بگیم نمیگم یا به شما چه و اینا که شخصیت خودمو میارم پایین!

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها
      سلام دوستان این سوالم فک نکنم حاشیه باشه پس اگ میشه کمکم کنید

من امسال به دلایلی به همه جز پدرومادرم گفتم دانشگاه رفتم روزانه قبول شدم گرگان

بعدازاین کارم،ازدست کل فامیل راحت شدم خیلی بهتردرس میخونم بافکرباز وبدون دغدغه ..عیچ استرس،تنشی مثه
      سال های پیش ندارم،ازکارمم راضیم وپشیمونم چرا همون سال اول نگفتم فقط مشکلی که دارم اینه دایی ام میخاست واسم بنر
      بزنه نذاشتم به زور،ازطرفی ازمن درمورددانشگاه وکتابا میپرسن نمیدونم چی جواب بدم ،هیچ اطلاعاتی ندارم نمیخامم بفمن بهشون
      دروغ گفتم ..ازطرفی میگن کروناتموم شه دانشگاه حضوریه..میخان تادانشگاه همرام بیان چطورمیتونم عمل کنم بهم شک نکنن

کلاسایه مجازی چطورهع اصن؟
      THATS A GOOD ONE

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بعدازاین کارم،ازدست کل فامیل راحت شدم خیلی بهتردرس میخونم بافکرباز وبدون دغدغه ..عیچ استرس،تنشی مثه
      سال های پیش ندارم،ازکارمم راضیم وپشیمونم چرا همون سال اول نگفتم فقط مشکلی که دارم اینه دایی ام میخاست واسم بنر
      بزنه نذاشتم به زور،ازطرفی ازمن درمورددانشگاه وکتابا میپرسن نمیدونم چی جواب بدم ،هیچ اطلاعاتی ندارم نمیخامم بفمن بهشون
      دروغ گفتم ..ازطرفی میگن کروناتموم شه دانشگاه حضوریه..میخان تادانشگاه همرام بیان چطورمیتونم عمل کنم بهم شک نکنن

چرا اینقدر درگیر بقیه اید!؟ (شایدم اونا درگیر شمان)ارتباط تون رو کمتر کنید.
      من ساختم،آنچه مرا ویران کرد

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      بگو با کارنامه سبز ، پزشکی زاهدان قبول شدم دارم میرم . اگر مردید تا اونجا بدرقه م کنید . بنر رو هم قولش رو به بچه های دانشگاه زاهدان دادم . چاپ کنید بدید ببرم همونجا دم دانشگاه بزنم که بفهمند چه دایی جیگری دارم .

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      خدایا خودت بیا ما رو از دست فامیل فضول و رمز پویا و کرونا نجات بده
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      از شانس بدم نمیتونم دروغ بگم چون هر جایی قبول شم درجا خودشون حتی اگه نگم میفهمن!
      البته که دیگه کلا بیخیالشون شدم فقط میدونم آبروم جلوی همه رفت
      آبرو؟ . حاجی آبرو اونجا میره که بگی یبار خراب کردم دیگه نمیخام تلاش کنم . مگه همین فامیلات همشون از آکسفورد دکتری گرفتن؟ ول کن ناموسن . بشین درسو بخون اینچیزا همش میپره . راستی آهنگ منهای یک و هم گوش کن .
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خیلی برام جالب بود کاری که کردید چون یکی از دوستان خودم هم این حرف رو زده بود که پرستاری روزانه قبول شده ؛ از شانس دوستم یکی از اقوامشون هم دقیقا همون شهر پرستاری قبول شده؛ به دوستم زنگ زده بود که شمارت رو بده تا گروه واتساپی تشکیل بدیم و کلاسا رو به هم یادآوری کنیم ؛ یا اینکه کارای ثبت نام رو انجام دادی میشه بهم نشون بدی چیکار کردی و خلاصه حسابی گیر افتاده دوستم
      میتونید بگید ترم بهمنی هستم و اگر خیلی اوضاع بد شد ؛ بگید همون موقع انصراف دادم

8. Top | #38
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      جسارتا..
      بنر زدنه اوکیه..
      ولی ب اونا چ ک بیان دم دانشگاه بدرقت کنن؟
      این حرکتشون این حسو ب ادم میده ک فرض رو بر این گذاشته بودن ک شما خیلی خیلی از مرحه پرتی و الان بسی شگفت زده شدن و برا همین ذوق مرگن و حالام میخوان مطمئن شن
      ببخشیداا.. ولی واقعا وقتی ب من میگفتن فلان نذر رو کردیم برا قبولیت همین حس بهم دست میداد(خو اخه خیلی لحنشون موقع گفتنشون بد بود).. الانم ک خودمو گذاشتم جای شما باز همین حس بهم دست داد

اتفاقا دخترخالم که اصلا دوساله نمیبینمش گفته بودبرات نذرکردهه..بعداعلام نتایج شرینی هم اوردن خبلی ام تبریک

ازیه طرف خندم میومدازیه طرف عذاب وجدان داشتم
      یک متجردمتجددمتحجرافسرده افسون زده انسان نمادربلادرویا/وحش/نجم

9. Top | #39
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melodii نمایش پست ها
      خیلی برام جالب بود کاری که کردید چون یکی از دوستان خودم هم این حرف رو زده بود که پرستاری روزانه قبول شده ؛ از شانس دوستم یکی از اقوامشون هم دقیقا همون شهر پرستاری قبول شده؛ به دوستم زنگ زده بود که شمارت رو بده تا گروه واتساپی تشکیل بدیم و کلاسا رو به هم یادآوری کنیم ؛ یا اینکه کارای ثبت نام رو انجام دادی میشه بهم نشون بدی چیکار کردی و خلاصه حسابی گیر افتاده دوستم
      میتونید بگید ترم بهمنی هستم و اگر خیلی اوضاع بد شد ؛ بگید همون موقع انصراف دادم

من فقط مشکلم اینه نفهمن واسه کنکورمیخونم چون. وقتی این کلمه کنکوررومیگم همه. اطرافیانم میشن مشاورکنکور،دلسوز عمر،و....

جالبتر بعدکنکور تایه ماه کسی نیومذ خونمون. حالا اگ بگم. درس میخونم میان

10. Top | #40
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.. نمایش پست ها
      چرا اینقدر درگیر بقیه اید!؟ (شایدم اونا درگیر شمان)ارتباط تون رو کمتر کنید.
      من. خدایش پسرخالم ازدواج کرد دوماه بعدفهمیدم ،دخترعموم. بچه سومشو به دنیاااوردهه من فک میکردم مجردهه

من کلا جزخودم درکیرکسی نیستن ولی فامیلایه ما عجوبن دخترعموی مامانم. بعداعلام نتایح زنگ زده بودخونمون نبودیم ،زنگ زده بودخونه مادربزرگم. ک من چیکارکردم. این دروغو گفتم راحت شدم..ولی چیزبدتراینه باخاله ام همسایه ایم
      حالا من هرکتابی سفارش میدم. بایدازفیلترشوهرخالم عبورکنم نفهمه ...کلا سال پیش ترور شخصیتس شدن ازدس اینا مخصوصا..شوهرخالم ک کلاکلیدکردهه بود. امساب برو. ...ترسیدم بگم نرفتم سکته کنه

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      من. خدایش پسرخالم ازدواج کرد دوماه بعدفهمیدم ،دخترعموم. بچه سومشو به دنیاااوردهه من فک میکردم مجردهه

من کلا جزخودم درکیرکسی نیستن ولی فامیلایه ما عجوبن دخترعموی مامانم. بعداعلام نتایح زنگ زده بودخونمون نبودیم ،زنگ زده بودخونه مادربزرگم. ک من چیکارکردم. این دروغو گفتم راحت شدم..ولی چیزبدتراینه باخاله ام همسایه ایم
      حالا من هرکتابی سفارش میدم. بایدازفیلترشوهرخالم عبورکنم نفهمه ...کلا سال پیش ترور شخصیتس شدن ازدس اینا مخصوصا..شوهرخالم ک کلاکلیدکردهه بود. امساب برو. ...ترسیدم بگم نرفتم سکته کنه
      من که خداروشکر اومدم اصفهان دیگه الان چند ساله با فامیل چشم تو چشم نشدم
      چند هفته پیش که برگشته بودم شیراز رفته بودم خونه عمه م
      دختر عمم که هم سن و سالای خودم در گوش عمه م گفت این پسره کیه مامان؟ که یه دفعه دیدیم عمه م منفجر شد
      در این حد نزدیکیم به هم

ولی بدترین موقعیت برا یه کنکوری وقتیه که یکی تو فامیلشون موفق بشه و هی اونو بکوبن تو سرش=///
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

12. Top | #42
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan5100.ek نمایش پست ها
      زیاد فضولی کنن اره
      من جواب. داییموبدم عصبانی میشه اگ بگم به توچ فک نکنم عمرم کفاف بده ولی خدایش این داییم بدنیس. فقط خیلی سادس ..میگه. میرم به همه میگم. چی قبول شدی. چششون دراد منم موندم بگ خداروشکر پزشکی نگفتم وگرنه ابروم توکل شهرمیرفت

13. Top | #43
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط n3gin2000 نمایش پست ها
      سلام کلاکاری ندارم کارتون درسته یااشتباه اولامتوجه نشدم دقیقامشکلتون اینه که دانشگاه رفتنتون روازپدرومادرتون پنهان کنیدوواس کنکوربخونیدیاکلاپدرومادرت ون مخالف دانشگاه رفتنتونن وشمامخفیانه درس میخونید؟
      به هرحال بدون بررسی بعدعلمی سوالتون ازنظرروانشناسی وفقط براساس عقل وتجربه اکتسابی خودم خدمتتون عارضم
      ببینیدقبول دارم اینکه آدمای فضول گاهی آدم رواززندگی ساقط میکنن وآدم رومجبوربه کاری میکنن که دوسش نداره نه فقط واس کنکورواس تمام بخش های زندگیمثلامجبورمیشی دروغ بگی پنهان کاری کنی و...خلاصه بگم واستون نظردیگران مهم نباشه فقط ببینیدقلبتون چی میگه شباوقتی میخواهیدبه رختخواب بریدبه چی فکرمیکنید؟اگه هدفی هست وانگیزه ای والبته عادت درست مطالعاتی شروع کنیدمسیرتون روسن واستون مهم نباشه اینکه بقیه چی میگن واستون مهم نباشه اگه قرارباشه واسه حرف مردم زندگی کنیدکه دیگی اسمش زندگی نیس بیشترمردگیه
      پس نتیجه اینکه اگه واقعاهدف داریدومطمنیدکه این فقط یه انگیزه وامیدزودگذرنیس پس شروع کنیدودرستون روبخونیدواقعاقبول دارم4سال زمانی که دوره کارشناسی به آدم میده خیلی زمان مناسبیه که درکنارش واس کنکوربخونیدبدورازحاسیه ولی مواظب باشیدبه درسای دانشگاه لطمه واردنشه
      ودرآخرمطمن باشیداگه به پدرومادرتون نگیدواقعیت زندگیتون روبزرگترین اشتباه زندگیتون رومرتکب شدیداولش درسته مخالفت میکنن مسخره میکنن انگیزتون رونابودمیکننولی وقتی پافشاری واصرارتون رومیبینن برای هدفتون خودسون طرفدارتون میشن وحتی کمکتون میکنن باخانوادتون روراست باشبدومطمت باشیدهیشکی بیشترازپدرومادرخیروصلاح بچش رونمیخواهد
      فقط بگم اگه قرارق درس بخونیدوقرارتون اینه که حتماموفق بشیددیگه بایدلرن استایل تون روتغییربدیدوکلاسبک زندگیتون رکتغییربدیدمطمن باشیداگه کارهایی که قبلاانجام دادبدوبه شکست منجرشدرودوباره انجام بدید1000سال هم زمان داشته باشیدبازشکست میخوریدخدایی نکرده
      پس اگه طالب موفقیتیدبایدرفتارهاتون روهم مثل آدمای موفق کنید
      فقط یه چیزیوهم یادتون باشه من ازیه دکترمتخصص یادگاری گرفتمانگیزه باس توقلب آدم باشه هیچوقت حرفای انگیزشی روبه زبون نیاریدچون آدم ازانجام تصمیماتش سردومرددمیشه
      به قول شاعرهندی قلب هرکجاباشدمقصدهمانجاست
      به امیدموفقیت همه تلاش گرای بی حاشیه

گفتم پدرومادرم میدونن فقط فامیل وهمسایه ها فک میکنن دانشجوشدم

اینکه به. اطرافیانم دروغ گفتم نه که واقعا برام مهم باشن به من بودمیگفتم
      پیام نورشهرمون راحت من تنهاکسیم ک اصن نظرمردم واسم مهم نیس ،فقط به خاطر جو،تلقین ،سرزنشش دایی ،خاله هام،واینکه هرصبح خالم. زنگ میزدپارسال به خونمون که کلی مامانمو. ناراحت میکردک درس چیه اینا..فقط واسه اینکه
      دهنشونو ببندم گفتم یه چی بگم سرجلسه. کنکور. توعمومی ها مدام حرفایه خالم تومغزم بود کلا ندونستم چی هس
      تست ..الانم. اصلا سالی یه بارم. باهاشون ارتباطی ندارم میان خونمون هم بهشون سلام نمیدم چون طرفو له میکنن ولی. خودشون ،درقفلم باشه میان ..

14. Top | #44
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Apoptosis نمایش پست ها
      جلل الخالق ...
      حالا اینو میذاریم پای اینکه واقعا بدون دغدغه ذهنی درس بخونی و ایشالا به هدفت برسی اما یه چیزیو بهت بگم اگه محدوده های درستی برای خودت توی ارتباط با دیگران تعریف نکنی همین فامیل پس فردا میان تا اسم بچت رو هم برات تعیین میکنن.
      تعجب میکنم واقعا چجوری به بقیه اجازه میدی اینقد توی چیزایی که هیچ ربطی بهشون نداره دخالت کنن :/

چون باباومامانم اجازه دادن اینقدری ک بابا ومامانم نگران حرف مردم اند نگران من نیستن

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

خدا بدادت برسه با این حجم از پیگیری فامیلاتون
      کافیه در مورد رشتت تو گوگل سرچ کنی و چارتا جزوه یا کتاب دانلود کنی تل و اینستا و ...( دنیای ارتباطات در خدمت شماست برای عدم رسوایی )

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن