خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 54
    1. Top | #16
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راستی این تاپیک دیدم یاد یه نفری افتادم
      یکی بود سال اول کنکور داد اومد به همه گفت پزشکی تهران آورده در حالیکه رتبش افتضاح بود
      3سال بعد پزشکی تهران آورد.
      ...

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      تا سال بعد؟
      پس واکسن که اومده مگه چقدر طول میکشه بیاد ایران؟من گفتم شاید نهایتا عید دیگه اوضاع خوب میشه
      ایشالا خوب شع
      ایشالا
      من ک از خدامه از خونه جم نمیخورم این تایما
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ۱۷ کاربر ک اینحا درس و مشق ندارن احیانا؟
      برید دیگه عههه

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خودمم برم

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eng.zahra نمایش پست ها
      خودمم برم
      من تازه اومدم!

6. Top | #21
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تبارک الله به این همه حوصله و توانایی برای این کار
      اصولا از اون جایی که زندگی شخصی بنده به کسی مربوط نیست وبرام هیچ حرفی اثر گذار نیست و مهم نیست
      نمیتونم دقیقن راهنمایی کنم
      اما تا جایی که میتونین جلوی اونا ظاهر نشین
      25 : 32 : 13 : 00

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      من تازه اومدم!
      خداوکیلی نیا اینطور جاها
      همتون نیاین

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بابا خوش به حال ایشون،به خدا زندگیتون ده برابر بهتره نسبت به من
      نه تنها دایی و عمه و پسرعموی خودم و بابام است زنگ زدن بپرسن،دوروز بعدش دایی مامنم از آلمان!!زنگ زد پرسید گفت ممد چیکار کرد؟
      من اصلا تا یه هفته روی حالت سکوت رفت

انقد از این پرسیدنه ک چیکا کردی کنکور رو بدم میادددد.. ک اخرش ب همه گفتم پرستاری روزانه قبول شدم.. الان در سکوت درس میخونم.. بخاطر کرونا هم ک دورهمیا کسل شدن و قرار نی بفهمن.. حالا اگه دور از جون امسال حالم بد شد و خراب کردم و اینا.. بازم میرم پرستاری.. منتهی چون پردیس میرم کسی نمیتونه بفهمه روزانه نیاوردم
      راحتم کلا..
      فق این وسط بابام ی مقدار ی وقتایی تاتی تاتی میکنه.. اونم حل میشه کم کم

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      انقد از این پرسیدنه ک چیکا کردی کنکور رو بدم میادددد.. ک اخرش ب همه گفتم پرستاری روزانه قبول شدم.. الان در سکوت درس میخونم.. بخاطر کرونا هم ک دورهمیا کسل شدن و قرار نی بفهمن.. حالا اگه دور از جون امسال حالم بد شد و خراب کردم و اینا.. بازم میرم پرستاری.. منتهی چون پردیس میرم کسی نمیتونه بفهمه روزانه نیاوردم
      راحتم کلا..
      فق این وسط بابام ی مقدار ی وقتایی تاتی تاتی میکنه.. اونم حل میشه کم کم
      از شانس بدم نمیتونم دروغ بگم چون هر جایی قبول شم درجا خودشون حتی اگه نگم میفهمن!
      البته که دیگه کلا بیخیالشون شدم فقط میدونم آبروم جلوی همه رفت

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به حق چیزای ندیده و نشنیده فک کنم کل فامیلاتونا دسته باید برن زیارت بخشید روانشناس البته جسارتا خود شما در حاد کردن این مشکل فضولی وپررویی فامیلاتون نقش به سزایی ایفا کردید در نهایت اینو همیشه یادتون باشه به دو دلیل حرف مردم به یک جاییتون باشه حالا کجا نمیدونم یک این مردم یا همون به اصطلاح فامیل ها سردرد خودشون از مرگ شما براشون تلخ تره و دوما اگه شما خدایی نکرده بمیرید دغدغه شون تو رستوران ختم شما اینکه نوشابشون جای سیاه نارنجی باشه والسلام

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد زد نمایش پست ها
      به حق چیزای ندیده و نشنیده فک کنم کل فامیلاتونا دسته باید برن زیارت بخشید روانشناس البته جسارتا خود شما در حاد کردن این مشکل فضولی وپررویی فامیلاتون نقش به سزایی ایفا کردید در نهایت اینو همیشه یادتون باشه به دو دلیل حرف مردم به یک جاییتون باشه حالا کجا نمیدونم یک این مردم یا همون به اصطلاح فامیل ها سردرد خودشون از مرگ شما براشون تلخ تره و دوما اگه شما خدایی نکرده بمیرید دغدغه شون تو رستوران ختم شما اینکه نوشابشون جای سیاه نارنجی باشه والسلام
      میگم که برای خودم مهم نیست و نبود

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      از شانس بدم نمیتونم دروغ بگم چون هر جایی قبول شم درجا خودشون حتی اگه نگم میفهمن!
      البته که دیگه کلا بیخیالشون شدم فقط میدونم آبروم جلوی همه رفت

خب من دروغ نگفتم.. فقط پردیس رو گفتم روزانه..

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها
      سلام دوستان این سوالم فک نکنم حاشیه باشه پس اگ میشه کمکم کنید

من امسال به دلایلی به همه جز پدرومادرم گفتم دانشگاه رفتم روزانه قبول شدم گرگان

بعدازاین کارم،ازدست کل فامیل راحت شدم خیلی بهتردرس میخونم بافکرباز وبدون دغدغه ..عیچ استرس،تنشی مثه
      سال های پیش ندارم،ازکارمم راضیم وپشیمونم چرا همون سال اول نگفتم فقط مشکلی که دارم اینه دایی ام میخاست واسم بنر
      بزنه نذاشتم به زور،ازطرفی ازمن درمورددانشگاه وکتابا میپرسن نمیدونم چی جواب بدم ،هیچ اطلاعاتی ندارم نمیخامم بفمن بهشون
      دروغ گفتم ..ازطرفی میگن کروناتموم شه دانشگاه حضوریه..میخان تادانشگاه همرام بیان چطورمیتونم عمل کنم بهم شک نکنن

کلاسایه مجازی چطورهع اصن؟
      سلام کلاکاری ندارم کارتون درسته یااشتباه اولامتوجه نشدم دقیقامشکلتون اینه که دانشگاه رفتنتون روازپدرومادرتون پنهان کنیدوواس کنکوربخونیدیاکلاپدرومادرت ون مخالف دانشگاه رفتنتونن وشمامخفیانه درس میخونید؟
      به هرحال بدون بررسی بعدعلمی سوالتون ازنظرروانشناسی وفقط براساس عقل وتجربه اکتسابی خودم خدمتتون عارضم
      ببینیدقبول دارم اینکه آدمای فضول گاهی آدم رواززندگی ساقط میکنن وآدم رومجبوربه کاری میکنن که دوسش نداره نه فقط واس کنکورواس تمام بخش های زندگیمثلامجبورمیشی دروغ بگی پنهان کاری کنی و...خلاصه بگم واستون نظردیگران مهم نباشه فقط ببینیدقلبتون چی میگه شباوقتی میخواهیدبه رختخواب بریدبه چی فکرمیکنید؟اگه هدفی هست وانگیزه ای والبته عادت درست مطالعاتی شروع کنیدمسیرتون روسن واستون مهم نباشه اینکه بقیه چی میگن واستون مهم نباشه اگه قرارباشه واسه حرف مردم زندگی کنیدکه دیگی اسمش زندگی نیس بیشترمردگیه
      پس نتیجه اینکه اگه واقعاهدف داریدومطمنیدکه این فقط یه انگیزه وامیدزودگذرنیس پس شروع کنیدودرستون روبخونیدواقعاقبول دارم4سال زمانی که دوره کارشناسی به آدم میده خیلی زمان مناسبیه که درکنارش واس کنکوربخونیدبدورازحاسیه ولی مواظب باشیدبه درسای دانشگاه لطمه واردنشه
      ودرآخرمطمن باشیداگه به پدرومادرتون نگیدواقعیت زندگیتون روبزرگترین اشتباه زندگیتون رومرتکب شدیداولش درسته مخالفت میکنن مسخره میکنن انگیزتون رونابودمیکننولی وقتی پافشاری واصرارتون رومیبینن برای هدفتون خودسون طرفدارتون میشن وحتی کمکتون میکنن باخانوادتون روراست باشبدومطمت باشیدهیشکی بیشترازپدرومادرخیروصلاح بچش رونمیخواهد
      فقط بگم اگه قرارق درس بخونیدوقرارتون اینه که حتماموفق بشیددیگه بایدلرن استایل تون روتغییربدیدوکلاسبک زندگیتون رکتغییربدیدمطمن باشیداگه کارهایی که قبلاانجام دادبدوبه شکست منجرشدرودوباره انجام بدید1000سال هم زمان داشته باشیدبازشکست میخوریدخدایی نکرده
      پس اگه طالب موفقیتیدبایدرفتارهاتون روهم مثل آدمای موفق کنید
      فقط یه چیزیوهم یادتون باشه من ازیه دکترمتخصص یادگاری گرفتمانگیزه باس توقلب آدم باشه هیچوقت حرفای انگیزشی روبه زبون نیاریدچون آدم ازانجام تصمیماتش سردومرددمیشه
      به قول شاعرهندی قلب هرکجاباشدمقصدهمانجاست
      به امیدموفقیت همه تلاش گرای بی حاشیه
      نگران منی به توقرصه دلم
      ویرایش توسط n3gin2000 : 22 آبان 1399 در ساعت 00:49

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      جلل الخالق ...
      حالا اینو میذاریم پای اینکه واقعا بدون دغدغه ذهنی درس بخونی و ایشالا به هدفت برسی اما یه چیزیو بهت بگم اگه محدوده های درستی برای خودت توی ارتباط با دیگران تعریف نکنی همین فامیل پس فردا میان تا اسم بچت رو هم برات تعیین میکنن.
      تعجب میکنم واقعا چجوری به بقیه اجازه میدی اینقد توی چیزایی که هیچ ربطی بهشون نداره دخالت کنن :/

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan5100.ek نمایش پست ها
      اگه همون اول با خاک یکسانشون میکردین دیگه جرئت نداشتن بگن بالا چشمتون ابرویه
      داداش تو حرف زدن که خیلی راحته ولی جلوی داییت هم میتونی بگی به تو ربطی نداره؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن