خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      فقط من اینو نفهمیدم چرا جمله تاپیکت پرسشیه؟؟

2. Top | #17
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrasaa نمایش پست ها
      دوست عزیزم به نظرم ترم بعد مرخصی بگیر اگه میشه
      کلاس هارو شرکت نکنی حذف ات میکنن ولی مجازیه بپیچونش راه های مختلفی داره
      من به تجربه فهمیدم دانشگاه و کنکور باهم به نتیجه ی دلخواه نمیرسی یا خیلی سخت میرسی ی
      کی اش رو انتخاب کن و براش تلاش کن
      ۱۴۰۰ چرا آخرین کنکوره؟؟من تصمیم گرفتم ۱۴۰۴ کنکور بدم دوباره

چرا۱۴۰۴؟
      یک متجردمتجددمتحجرافسرده افسون زده انسان نمادربلادرویا/وحش/نجم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها
      چرا۱۴۰۴؟
      چون ترم اول زبان آلمانی هستم بعد لیسانس منظورم هست

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها
      چرا۱۴۰۴؟
      خواهر مهرسا سال 1404 دیگه واقعا بعیده کنکوری برگزار بشه(احتمال 70 درصد 1401 یا 1402 آخریش باشه!)

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehs77h نمایش پست ها
      سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه من یه خبطی کردم نیاز به کمک دارم.
      بچه ها من بنا به دلایلی اعم از راحت شدن از دست حرف واحادیث و....امسال تصمیم گرفتم برم دانشگاه وکنارش درس بخونم.انتخاب رشته کردم وپرستاری آزاد وزیست شبانه اوردم.چون خودم از پرستاری انصراف دادم می دونستم پرستاری درساش سنگینه واز همون ترم اول تخصصیه.انگل و آناتومی و... از طرفی اصلا دلم نمی خواست سمتش برم.گفتم برم زیست که هم زیستم قوی شه(غافل از اینکه اینا اصن زیست مدرسه نیست)هم درسای ترم های اول سبکه هم مجازی هم....خلاصه خودمو بیچاره کردمالان20 واحد به ما دادن تو این دوماه.از شنبه تا چهارشنبه.پنج شنبه هم یه2ساعت کلاس داریم.همه ی اساتید جبرانی گذاشتنخلاصه از صبح ساعت8 تاحتی بعضی روزا9شب سر کلاسم.حضورغیاب به راهه وکلی تحقیق باید برای اساتید بفرستم.من گفتم شاید این ترم واحد کمتر بدن.یه واو تا الان نرسیدم برای کنکور بخونمبچه ها کمک کنید.من چه کنم؟دوستان اگر من کلن کلاسارو نرم می تونم امتحانارو بدم یا حذفم می کنن؟آیا این ترم اینطوریه واز ترم بعد بهتر میشه؟ حقیقتش ما که پرستاری می خوندیم دانشگاه خودش برامون هرترم انتخاب واحد می کرد.ما یه چیزی مثل برنامه هفتگی مدرسه داشتیم.الان من چه کنم.بگم اصلا به رشتم علاقه ندارم از طرفی مجبور شدم برم دانشگاه؟من دیگهههههههههههههه نمی خوام کنکور بدم.1400 آخرییییینننننننننننننن کنکور منهخواهشا کسی تجربه ی کنار دانشگاه برای کنکور خوندنو داره؟اصن می شه موفق شد بچه ها بی رودربایسی اصلا دنبال انگیزه گرفتنو این مزخرفات نیستم.به نظرتون من چکار کنم؟؟؟؟؟؟
      اول از همه حدس میزنم فاطمه خودمون باشی و دنیا چقدر کوچیکهانصراف بده یا مرخصی بگیر.حرف و حدیث و ول کن.تمرکزت رو بزار رو درس

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      خواهر مهرسا سال 1404 دیگه واقعا بعیده کنکوری برگزار بشه(احتمال 70 درصد 1401 یا 1402 آخریش باشه!)
      قرار بود کنکور ۸۳ کنکور آخر باشه ولی میبینی کنکور ۱۴۰۰ هم داره میرسه!به حرف نماینده های جو گیر مجلس گوش نده

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SOLO_PRODUCTION نمایش پست ها
      قرار بود کنکور ۸۳ کنکور آخر باشه ولی میبینی کنکور ۱۴۰۰ هم داره میرسه!به حرف نماینده های جو اینه گیر مجلس گوش نده
      ایندفعه رو مطمئنم حذف میکنن اگر هم نکنن 1404 رو حداقلش اینه که معدل رو هم تاثیر مستقیم میدن

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.. نمایش پست ها
      اول از همه حدس میزنم فاطمه خودمون باشی و دنیا چقدر کوچیکهانصراف بده یا مرخصی بگیر.حرف و حدیث و ول کن.تمرکزت رو بزار رو درس
      الناز جان خودتی؟می بینی چه گیری کردمخدایی من باید همه ی راه ها برای عدم موفقیتو تست کنم.هنوز کلکسیونمو تکمیل نکردم

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الناز جان خودتی؟می بینی چه گیری کردمخدایی من باید همه ی راه ها برای عدم موفقیتو تست کنم.هنوز کلکسیونمو تکمیل نکردم
      گلم چرا از کلکسیون عدم موفقیت خودم استفاده نمیکنی!؟فاطمه جان تو هدفت از رفتنن به رشته زیست شناسی فقط بستن دهن مردم بوده و هدف اصلیت کنکور و یه رشته دیگس!! اما الان داری به حاشیه توجه میکنی.ببین کمتر از ۸ ماه مونده.همه حاشیه ها رو رها کن و کنکور رو بچسب!مگه نمیخوای هم دانشگاهی بشیم!؟مگه نمیخوای بشی خانم دکتر!؟ پس اصل رو بچسب
      من ساختم،آنچه مرا ویران کرد

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گلم چرا از کلکسیون عدم موفقیت خودم استفاده نمیکنی!؟فاطمه جان تو هدفت از رفتنن به رشته زیست شناسی فقط بستن دهن مردم بوده و هدف اصلیت کنکور و یه رشته دیگس!! اما الان داری به حاشیه توجه میکنی.ببین کمتر از ۸ ماه مونده.همه حاشیه ها رو رها کن و کنکور رو بچسب!مگه نمیخوای هم دانشگاهی بشیم!؟مگه نمیخوای بشی خانم دکتر!؟ پس اصل رو بچسب
      حق با توعه.ولی لامصب اینقدر الکی سر خودمو شلوغ کردم که خدا می دونه.خیلییی دلم می خواد بخونم.اون قلمچی هم جور نشد.گفتم خودمو تا دی به برنامه برسونم.از19 دی شرکت کنم.ایشالا با هم پزشکی تهران

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حق با توعه.ولی لامصب اینقدر الکی سر خودمو شلوغ کردم که خدا می دونه.خیلییی دلم می خواد بخونم.اون قلمچی هم جور نشد.گفتم خودمو تا دی به برنامه برسونم.از19 دی شرکت کنم.ایشالا با هم پزشکی تهران
      انشالله..نمیشه انصراف بدی!؟ راستی احمدی نژاد چطوره!؟

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      انشالله..نمیشه انصراف بدی!؟ راستی احمدی نژاد چطوره!؟
      نه نمی شه.آخه متاسفانه مدارکمو پست کردم دانشگاه.احتمالا مرخصی بگیرم.یا پیگیر شم ببینم یه سری واحد حذف می کنن یا نه
      احمدی نژاد خوبه عالیه روز به روز سربلند تر از دیروز

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه نمی شه.آخه متاسفانه مدارکمو پست کردم دانشگاه.احتمالا مرخصی بگیرم.یا پیگیر شم ببینم یه سری واحد حذف می کنن یا نه
      احمدی نژاد خوبه عالیه روز به روز سربلند تر از دیروز
      مرخصی بگیری بهتره.تمام توانتو بزار رو کنکور.دوست دارم تیرماه خوش حال ببینمت دختر مهربون

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مرخصی بگیری بهتره.تمام توانتو بزار رو کنکور.دوست دارم تیرماه خوش حال ببینمت دختر مهربون
      ممنونم عزیزم.ایشالا باهم جشن بگیریم

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه من یه خبطی کردم نیاز به کمک دارم.
      بچه ها من بنا به دلایلی اعم از راحت شدن از دست حرف واحادیث و....امسال تصمیم گرفتم برم دانشگاه وکنارش درس بخونم.انتخاب رشته کردم وپرستاری آزاد وزیست شبانه اوردم.چون خودم از پرستاری انصراف دادم می دونستم پرستاری درساش سنگینه واز همون ترم اول تخصصیه.انگل و آناتومی و... از طرفی اصلا دلم نمی خواست سمتش برم.گفتم برم زیست که هم زیستم قوی شه(غافل از اینکه اینا اصن زیست مدرسه نیست)هم درسای ترم های اول سبکه هم مجازی هم....خلاصه خودمو بیچاره کردمالان20 واحد به ما دادن تو این دوماه.از شنبه تا چهارشنبه.پنج شنبه هم یه2ساعت کلاس داریم.همه ی اساتید جبرانی گذاشتنخلاصه از صبح ساعت8 تاحتی بعضی روزا9شب سر کلاسم.حضورغیاب به راهه وکلی تحقیق باید برای اساتید بفرستم.من گفتم شاید این ترم واحد کمتر بدن.یه واو تا الان نرسیدم برای کنکور بخونمبچه ها کمک کنید.من چه کنم؟دوستان اگر من کلن کلاسارو نرم می تونم امتحانارو بدم یا حذفم می کنن؟آیا این ترم اینطوریه واز ترم بعد بهتر میشه؟ حقیقتش ما که پرستاری می خوندیم دانشگاه خودش برامون هرترم انتخاب واحد می کرد.ما یه چیزی مثل برنامه هفتگی مدرسه داشتیم.الان من چه کنم.بگم اصلا به رشتم علاقه ندارم از طرفی مجبور شدم برم دانشگاه؟من دیگهههههههههههههه نمی خوام کنکور بدم.1400 آخرییییینننننننننننننن کنکور منهخواهشا کسی تجربه ی کنار دانشگاه برای کنکور خوندنو داره؟اصن می شه موفق شد بچه ها بی رودربایسی اصلا دنبال انگیزه گرفتنو این مزخرفات نیستم.به نظرتون من چکار کنم؟؟؟؟؟؟
      سلام خدمت شما

اول از همه می خواستم بدونم چرا رشته ای که علاقه نداشتید ثبت نام کردید. زیست شناسی دانشگاه با کنکور مشخصاً تفاوت های عمده ای داره. مثل این می مونه برید فیزیک محض به هوای اینکه فیزیک تون قوی شه یا ریاضی محض.

اما راه حل ها : به نظر من نمی شه در کنار دروس دانشگاه برای کنکور هم خوند. حالا راه حل اول ببینید می تونید حدود 2 تا 3 واحد رو حذف کنید. حتی اگر به صورت ویژه باشه (شرایط خاص) که در سایت دانشگاه یا آموزش می تونید بپرسید این شرایط خاص رو می گن می تونید حذف ترم کنید البته ترم 1 بعیده که اجازه بدن ولی در حد 2 تا 3 واحد اجازه می دن. 20 واحد!!!!! خب خیلی سنگینه. ترم بعد رو مرخصی بگیرید (از الان با دانشگاه در ارتباط باشید برای هماهنگی و کار های اداری) از بهمن استارت بزنید.

قانون های هر دانشگاه مدام دارن تغییر می کنن و بروز می شن باید با دانشگاه در تماس مدام باشید و حتی حضوری (با همه مخاطرات و کرونا و ...) پیگیری کنید متاسفانه. اگر دانشگاه تون خوب هست شاید تلفنی و ایمیلی جواب بدن.

والا برای یکی از بچه های ما مشکل در ثبت نام پیش اومد. حضوری کسی دانشگاه نبود. تلفنی هر بار راهنمایی غلط می کردن و یه چیز تازه می گفتن. فکس زد شاید حدود 30 بار دستگاه فکس شون رو از برق کشیدن. ایمیل زد. یه جواب اتوماتیک ارسال شد که برای تماس با دانشگاه فقط حضوری مراجعه کنید. بنده خدا هنوز درگیره. من نمی دونم اگر کسی تو دانشگاه نیست پس کی جواب تلفن می ده. حتماً حراست
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)