خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کمک برای کنکور مجدد

سلام دوستان
      من امسال سال اولم بود کنکور دادم ، انتخاب رشته کردم دانشگاه دولتی شهرمون قبول شدم
      حالا میخوام دوباره کنکور بدم ؟ آیا مجازم ک کنکور بدم ؟ اگه کنکور بدم میتونم برم علوم پزشکی ؟؟؟؟
      گاهی میخوای به دیگران محبت کنی دوستشون داری میخوای هدایت کنی اما ....
      خیلی راحت همه چیز خراب میشه دل طرف میشکنه چون ....

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad098 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من امسال سال اولم بود کنکور دادم ، انتخاب رشته کردم دانشگاه دولتی شهرمون قبول شدم
      حالا میخوام دوباره کنکور بدم ؟ آیا مجازم ک کنکور بدم ؟ اگه کنکور بدم میتونم برم علوم پزشکی ؟؟؟؟
      نه داداش اگه دولتی روزانه قبول شدی که نری محرومی از روزانه سال بعد اما اگه شبانه دولتی قبولی مشکلی نیست میتونی برای سال بعد بمونی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad098 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      سلام،بله میتونی دوباره کنکور بدی اما سال بعد دیگه نمیتونی دانشگاه های دولتی بری،ولی اگر مثلا پزشکی دانشگاه آزاد قبول شدی میتونی بری مشکلی نداره.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.وقت بخیر
      اگه تو انتخاب رشته اشتباه کردید میتونید تو سایت سنجش اطلاعیه مربوط به "نحوه ارسال تقاضای مجوز شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ به دلیل اشتباه در انتخاب رشته" رو بخونید و طبق اون اقدام کنید.موفق باشید
      💚اللهم عجل لولیک الفرج💚

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن