خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشکلات درسی!!

سلام امید وارم که حالتون خوب باشه آقا من همین اول یک چیزی بگم:من تازه وارد سایت شدم و با گوشی دارم تایپ میکنم پس اگه غلط املایی(املام داغونه) یا سوتی چیزی دیدی ببخشیدمن الان دوازدهم تجربی هستم (کنکوری 1400) کلا سال دهم و یازدهم اعتقادی به کنکور نداشتم از یک شهر دور افتاده نزدیک مرز افغانستانم شاید بگید خب گوشی و اینترنت که داری ( ولی من حتا استفاده از همین گوشی رو هم درست بلد نیستم) چند تا مشکل اساسی دارم که اگه کسی تونست کمکم کنه ممنون میشم1 صبح شروع به مطالعه میکنم یکی دوتا تست که میزنم میبینم بلد نیستم خسته میشم کتاب رو میزارم کنار به نظرم میاد تست ها خارج از کتاب هستن و به درد نمیخورن2 همیشه موقع درس خوندن خوابم میگیره مخصوصا اول صبح که از خواب پا میشم شاید مشکل از تغزیم باشه و ممنون میشم اگه درمورد تغذیه هم منو راهنمایی کنید3 تا چند وقت پیش اصلا نمیدونستم برنامه چی هست بعدا که بورسیه کانون شدم دیدم همش از برنامه منسجم و اینا حرف میزنن فهمیدم باید با برنامه درس خوند تو یکی از مصاحبه ها دیدم که رتبه 3 کنکور گفته بود که از شنبه تا سه شنبه کتاب و درسنامه رو میخونده و از چهار شنبه تا چهار شنبه بعدی رگباری تست میزده و پنج شنبه هم مرور میکرده به نظرم برنامه اوکیه فقط نمیدونم دروس دهم و دوازدهم تو این برنامه چطوری باید گزاشته بشه4 کلا نمیدونم مطالعه تو هر بازه ای چطور باید باشه مثلا سه ماه دوم که دارم بر اساس برنامه قلم چی میخونم باید تایم برای مرور دهم هم درنظر بگیرم مرور هام چطوری باشه عید چیکار کنم جمع بندی چیه کلا چیزایی که یک کنکوری باید بدونهببخشید حجم سوالام زیاد شد هرکس حتا جواب یک سوال رو هم میدونه لطف کنه بگه و تجربه ش در مورد این راه رو به اشتراک بزاره ممنون میشم اگه هرکسی نظرش رو بگه و راه حلی که براش جواب داده یا اینکه فکر میکنه جواب میده رو به اشتراک بزاره تا اگه کسی مشکلی مثل من رو داشت بتونه از راه حل های متفاوتی استفاده کنه با تشکر از شما
      ویرایش توسط Saeed_1381 : 20 آبان 1399 در ساعت 12:27

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حد اقل نظر شخصی تون رو بگید واقعا احتیاج دارم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed_1381 نمایش پست ها
      حد اقل نظر شخصی تون رو بگید واقعا احتیاج دارم
      میتونی از مصاحبه های رتبه های برتر ک تو همین انجمن هست استفاده کنی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MR.X نمایش پست ها
      میتونی از مصاحبه های رتبه های برتر ک تو همین انجمن هست استفاده کنی
      قسمت خاصی برای مصاحبه ها وجود داره؟ من تو صفحه اول مصاحبه آقای عباسی رو دیدم فقط که درمورد تقسیم کردن دهم و دوازدهم تو برنامه شون چیزی نگفته بودن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed_1381 نمایش پست ها
      قسمت خاصی برای مصاحبه ها وجود داره؟ من تو صفحه اول مصاحبه آقای عباسی رو دیدم فقط که درمورد تقسیم کردن دهم و دوازدهم تو برنامه شون چیزی نگفته بودن
      مصاحبه با نفرات برتر کنکور

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehs77h نمایش پست ها
      مرسی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن