خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اين رشته خوبه؟

سلام دوستان
      من رتبه 8000 منطقه سه نظام قديم (سال سومم بود) اوردم از دولتي ها فقط پزشكي رو زدم كه نياوردم ازاد هم اول پزشكي ها توي ليستم بود كه بازم نياوردم ولي ميكروبيولوژى دانشگاه علوم و تحقيقات تهران اوردم
      ميخواستم ببينم رشتش خوبه؟ درامدش چطوره؟ درساش راحتن؟
      خيلي ها به من گفتن بقيه كشورهاي راحت دكتراشو ميگيرن و حتي شايد ليسانسش هم به راحتي بگيرن اين درسته؟
      از قصد ازاد زدم كه اگه خواستم يك سال بمونم بشه ولي الان واقعا حسه يكسال موندنو ندارم شايد سال ديگه

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      اگه میخوای موفق باشی هیچ چیز راحتی وجود نداره
      Responsible for the MEMEs of the association

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب اگه واقعا قصد خوندن داری دانشگاه نرو بشین درس بخون چون اگه ازادم بری بخوای انصراف بدی میدونی که باید جریمه پرداخت کنی دقیق نمیدونم اما فک کنم ۱۰۰ درصد شهریه ثابت ترمهای باقی مانده

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      متاسفانه میکروبیولوژی در ایران اشباع شده و بازار کار زیادی نداره ؛ رشته علوم آزمایشگاهی هر بخشی از آزمایشگاه چه میکروب شناسی چه هماتولوژی چه بیوشیمی چه پاتولوژی میتونه کار کنه اما میکروبیولوژی با اینکه رشته تاپیه فقط می تونه توی بخش میکروب کار کنه بنابراین استخدامیش کم میشه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مریان نمایش پست ها
      خب اگه واقعا قصد خوندن داری دانشگاه نرو بشین درس بخون چون اگه ازادم بری بخوای انصراف بدی میدونی که باید جریمه پرداخت کنی دقیق نمیدونم اما فک کنم ۱۰۰ درصد شهریه ثابت ترمهای باقی مانده
      مرسی بابت پاسخگویی
      توی فکرش هستم برای درس خوندن ولی امسال نه چون این سه سال واقعا سختی کشیدم خودمو از 120 هزار اوردم 8 هزار میتونم سال دیگه بیام تا زیر2 هزار اینا ولی یه جورایی نیاز به استراحت دارم و خانوادمم خیلی خوشحال شدن که اینک قبول شدم میخوام این رشته رو برم از فرودین امسال بشینم برای سال1401 حداقلش اینه که 1401 قبول نشدم اینو داشته باشم سربازی هم هستش اگه نرمش

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melodii نمایش پست ها
      متاسفانه میکروبیولوژی در ایران اشباع شده و بازار کار زیادی نداره ؛ رشته علوم آزمایشگاهی هر بخشی از آزمایشگاه چه میکروب شناسی چه هماتولوژی چه بیوشیمی چه پاتولوژی میتونه کار کنه اما میکروبیولوژی با اینکه رشته تاپیه فقط می تونه توی بخش میکروب کار کنه بنابراین استخدامیش کم میشه
      مرسی بابت پاسخگویی
      بیشتر دنبال کار توی ایران نیستم میخوام بورسیه بشم به خاطر همین این رشته رو یعد پزشکی زدم چون به من گفتن المان اینا بورسیه میکنه ولی بازم میترسم که اینطوری نباشه شما درباره بورسیه این رشته اطلاعی دارید؟

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MZ.amirian79 نمایش پست ها
      مرسی بابت پاسخگویی
      بیشتر دنبال کار توی ایران نیستم میخوام بورسیه بشم به خاطر همین این رشته رو یعد پزشکی زدم چون به من گفتن المان اینا بورسیه میکنه ولی بازم میترسم که اینطوری نباشه شما درباره بورسیه این رشته اطلاعی دارید؟
      خواهش میکنم
      متاسفانه اطلاع دقیقی ندارم چون رشته خودم این نیست اما یکی از اقوام همین رشته هست ؛ مقالات خیلی زیادی داره و موفق هم هست ؛ الان هم کانادا دوره دکتراشون رو میگذرونن . احتمالا در خارج از ایران برای این رشته موقعیت های خیلی بهتری باشه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای خارج رفتن رشته جذابیه.
      به شرطی که؛ نمرات بالا و سطح علمی خوب و رزومه علمی برای خودت بسازی.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن