خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

انصراف از دانشگاه بعد از ثبت نام غیر حضوری ؟

سلام
      من دانشجوی پیام نور بودم امسال فرهنگیان قبول شدم واسه انصراف اقدام کردم ک یه ذره طول کشید و اینو بهم دادن
      هنوز ثبت نام غیر حضوری رو کامل نکردم
      مشکلی داره ؟
      یا دانشگاه میتونه تاریخو جلو بیاره؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اخ شرمنده من فکر کردم تاریخو زده یک آذر
      چقد گاوبازی دراوردم
      مشکلی نیست
      از مدیریت میخوام پاکش کنه @Araz

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سوال منم هست الان دانشگاه هیچ مدرک فیزیکی از من نداره فقط مدارکو آپلود کردم تو سایتم مرخصی رد کردم بخوام انصراف بدم چجوری میشه قضیش ؟
      و اینکه گواهی معافیت رو از دانشگاه گرفتم بردم پلیس 10 یه پرینت بم داد گفت ببرم دانشگاه واسه ثبت نام لازمه ، منی که میخوام انصراف بدم لازمه ببرم ؟ اگه نبرم مشکلی تو معافیت بوجود نمیاد ؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Lambert نمایش پست ها
      سوال منم هست الان دانشگاه هیچ مدرک فیزیکی از من نداره فقط مدارکو آپلود کردم تو سایتم مرخصی رد کردم بخوام انصراف بدم چجوری میشه قضیش ؟
      و اینکه گواهی معافیت رو از دانشگاه گرفتم بردم پلیس 10 یه پرینت بم داد گفت ببرم دانشگاه واسه ثبت نام لازمه ، منی که میخوام انصراف بدم لازمه ببرم ؟ اگه نبرم مشکلی تو معافیت بوجود نمیاد ؟
      دانشگاه من ک اصلا پرینتشم تو سامانه گلستان نمیخواست
      بیشتر بچه ها بخاطر غیر حضوری بودن دانشگاها گیر معافیتشونن
      من پلیس +10 رفتم گفت اینو ببر دانشگاه جدید تا برگه بهت بدن بعد بیار تا معافیت بهت بدم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Mammad_ نمایش پست ها
      سلام
      من دانشجوی پیام نور بودم امسال فرهنگیان قبول شدم واسه انصراف اقدام کردم ک یه ذره طول کشید و اینو بهم دادن
      هنوز ثبت نام غیر حضوری رو کامل نکردم
      مشکلی داره ؟
      یا دانشگاه میتونه تاریخو جلو بیاره؟

سلام اگه یه بار انصراف دادی مشکلی نیست منم خودم از دانشگاه آزاد انصراف دادم و بعد فرهنگیان قبول شدم
      خیلی رو این موضوع حساس باش و الکی نگیر دیدم داخل دانشگاه فرد بعد دو سال تحصیل به خاطر این که ابتدا معافیت نداشته بیرونش کردن
      البته مال تو مشکلی نداره فقط رو تاریخ ها و مقطع تحصیلی دقت کن

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Lambert نمایش پست ها
      بله بله مدارک انصرافیت رو باید به دانشگاه جدید ببری یه نامه از از دانشگاه جدید باید بگیری ببری پلیس +۱۰ تا معافیت تحصیلی رو برا دانشگاه جدید بزنه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M_ndr نمایش پست ها
      سلام اگه یه بار انصراف دادی مشکلی نیست منم خودم از دانشگاه آزاد انصراف دادم و بعد فرهنگیان قبول شدم
      خیلی رو این موضوع حساس باش و الکی نگیر دیدم داخل دانشگاه فرد بعد دو سال تحصیل به خاطر این که ابتدا معافیت نداشته بیرونش کردن
      البته مال تو مشکلی نداره فقط رو تاریخ ها و مقطع تحصیلی دقت کن
      اره خدارو شکر واسه انصرافم مشکل ندارم
      الان دغدغم معافیت جدید تا پایان دانشگاهه و امسال چون ثبت نام حضوری نیست نمیشه رفت دانشگاهو برگه گرفت و سیستم پلیس +10 اصلا انعطاف پذیر نیست
      البته اگه این ک بعد از انصراف یه سال وقت داشته باشم درست باشه همه چیز اوکی میشه
      فقط نمیدونم واسه این باید برم پلیس +10 یا ن کلا خودکار یه سالو دارم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن