خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

با وجود این شرایط،آزمون آزمایشی بدم یا نه؟

سلام به همه
      من امسال پشت کنکوری هستم و برای درس خوندن،با توجه به برنامه راهبردی گزینه دو برنامه ریزی کردم اما توی سه تا درس ادبیات،زیست شناسی و ریاضیات مطابق با برنامه گزینه دو پیش نمیرم و برای خودم شخصی سازی کردمشون این سه تا درسو چون برای هر سه تا درس میخواستم بیشتر موضوعی بخونم تا درس به درس...با این اوصاف خب بودجه بندی من توی این سه تا درس با گزینه دو متفاوته اما تو مابقی درسها مشکلی نیست
      حالا میخوام ببینم با توجه به شرایطم بهترین کار چیه؟
      آیا بی توجه به اون سه تا درس آزمونها رو بدم و اگر سوالاتشون رو بلد نبودم رد کنم؟!(گاها ممکنه بودجه بندی خودم و گزینه دو تو این سه درس مشابه باشه و بتونم جواب بدم)
      یا توی آزمون سوالات این سه درس رو کلا حذف کنم و خودم با توجه به بودجه بندی خودم سوال جایگزین کنم؟!(که خب ممکنه نتونم ترتیب دشواری و چینش سوالات رو به خوبی خود آزمون در بیارم)
      یا اینکه کلا بیخیال آزمون بشم و بکوب فقط بخونم و تست بزنم و مرور داشته باشم و وقتی درسها رو بستم بیام هر چند روز یکبار یکی از آزمونهای طول سال رو بدم؟!
      ممنون میشم کمکم کنید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unicorn_m نمایش پست ها
      سلام به همه
      من امسال پشت کنکوری هستم و برای درس خوندن،با توجه به برنامه راهبردی گزینه دو برنامه ریزی کردم اما توی سه تا درس ادبیات،زیست شناسی و ریاضیات مطابق با برنامه گزینه دو پیش نمیرم و برای خودم شخصی سازی کردمشون این سه تا درسو چون برای هر سه تا درس میخواستم بیشتر موضوعی بخونم تا درس به درس...با این اوصاف خب بودجه بندی من توی این سه تا درس با گزینه دو متفاوته اما تو مابقی درسها مشکلی نیست
      آیا بی توجه به اون سه تا درس آزمونها رو بدم و اگر سوالاتشون رو بلد نبودم رد کنم؟!(گاها ممکنه بودجه بندی خودم و گزینه دو تو این سه درس مشابه باشه و بتونم جواب بدم)
      یا توی آزمون سوالات این سه درس رو کلا حذف کنم و خودم با توجه به بودجه بندی خودم سوال جایگزین کنم؟!(که خب ممکنه نتونم ترتیب دشواری و چینش سوالات رو به خوبی خود آزمون در بیارم)
      یا اینکه کلا بیخیال آزمون بشم و بکوب فقط بخونم و تست بزنم و مرور داشته باشم و وقتی درسها رو بستم بیام هر چند روز یکبار یکی از آزمونهای طول سال رو بدم؟!
      ممنون میشم کمکم کنید
      گزینه اول.شک نکن.اگر ترازت پایین شد به خاطر این درسا مهم نیست.به مرور که به برنامه می رسی ترازتم بالا میاد.ولی حتما آزمونو بده که خودتو بسنجی.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام به همهمن امسال پشت کنکوری هستم و برای درس خوندن،با توجه به برنامه راهبردی گزینه دو برنامه ریزی کردم اما توی سه تا درس ادبیات،زیست شناسی و ریاضیات مطابق با برنامه گزینه دو پیش نمیرم و برای خودم شخصی سازی کردمشون این سه تا درسو چون برای هر سه تا درس میخواستم بیشتر موضوعی بخونم تا درس به درس...با این اوصاف خب بودجه بندی من توی این سه تا درس با گزینه دو متفاوته اما تو مابقی درسها مشکلی نیستحالا میخوام ببینم با توجه به شرایطم بهترین کار چیه؟آیا بی توجه به اون سه تا درس آزمونها رو بدم و اگر سوالاتشون رو بلد نبودم رد کنم؟!(گاها ممکنه بودجه بندی خودم و گزینه دو تو این سه درس مشابه باشه و بتونم جواب بدم)یا توی آزمون سوالات این سه درس رو کلا حذف کنم و خودم با توجه به بودجه بندی خودم سوال جایگزین کنم؟!(که خب ممکنه نتونم ترتیب دشواری و چینش سوالات رو به خوبی خود آزمون در بیارم)یا اینکه کلا بیخیال آزمون بشم و بکوب فقط بخونم و تست بزنم و مرور داشته باشم و وقتی درسها رو بستم بیام هر چند روز یکبار یکی از آزمونهای طول سال رو بدم؟!ممنون میشم کمکم کنید
      سلام دوست عزیز من هم تقریبا مشکل شما رو دارم اما با مشورت های صورت گرفته به این نتیجه رسیدک که باتوجه به غیر حضوری بودن ازمون ها دفترچه هارو دانلود کنم و خودم ازمون بدم وز سعی کنم جنبه مدیرتی تایم و پیاده کردن روش های تست زنی مثل زمان های نقصانی و استراتزی بازگشت رو تا عید با برنامه ازمون ها پیش ببرم وکاری با تراز گیری نداشتم ونهایتا ایراد هامو تحلیل کنم بعد عید 5 ازمون جامع سنجش رو ئثبت نام کنم لای پرانتز بگم که من یک ازمونم عقبم که سعی دارم در ایستگا های مرور قلمچی بهش برسم در ضمن بهتره دروس موضوعی مثل ادبیات رو از ابتدا به صورت موضوعی بخونید و برای ازمون ها هم تایمی رو اختصاص بدید اندک برای مطالعه درس به درس البته شاید شیوه من برای خودم جالب باشه واز نظر برخی از دوستان استاندارد نباشه به هرحال امیدوارم کمک کوچکی کرده باشم بهتون

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز. آزمونای گزینه ۲ رو ثبت نام کردی!؟ اگه ثبت نام کردی که با ازمونا پیش برو و سعی کن اون درس ها رو هم موقعی که بلدی جواب بدی .منم فارسی رو مبحثی میخونم و مسلماً نمیشه با آزمون.اما سعی میکنم قبل آزمون درس به درس هم یه نگاهی بندازم.واسه زیست من از اول یعنی دهم شروع کردم و مبحثی خوندن رو درک نمیکنم.اگه هم گزینه ۲ ثبت نام نکردی و صرفا با برنامه پیش میری که بهتره به بقیه برنامه ها هم یه نگاهی بندازی چون گاج و قلم چی هم برنامه شون خوبه و ریاضی هم مبحثی پیش میرن هم درس به درس.

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام خواهر منم مثل شما هستم ولی من تا بهمن ماه آزمون ها رو شرکت نمی کنم(چون هم خیلی عقبم و هم آزمون های قلم چی آروم جلو میره!)

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام به همه
      ممنون میشم کمکم کنید

سلام.
      گزینه سه رو که اصلا فکرشو هم نکنید
      گزینه یک به نظرم منطقی تره گزینه دو هم بد نیست ولی چه طوری؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.. نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز. آزمونای گزینه ۲ رو ثبت نام کردی!؟ اگه ثبت نام کردی که با ازمونا پیش برو و سعی کن اون درس ها رو هم موقعی که بلدی جواب بدی .منم فارسی رو مبحثی میخونم و مسلماً نمیشه با آزمون.اما سعی میکنم قبل آزمون درس به درس هم یه نگاهی بندازم.واسه زیست من از اول یعنی دهم شروع کردم و مبحثی خوندن رو درک نمیکنم.اگه هم گزینه ۲ ثبت نام نکردی و صرفا با برنامه پیش میری که بهتره به بقیه برنامه ها هم یه نگاهی بندازی چون گاج و قلم چی هم برنامه شون خوبه و ریاضی هم مبحثی پیش میرن هم درس به درس.
      نه ثبت نام نکردم...
      برای زیست شناسی مثلا اینجوری که یه بخش مباحث پایه ژنتیک توی یازدهم فصل میتوز و میوز اومده و تولید مثل در راستای همیناست و بعدش ژنتیک دوازدهم...یا مثلا کل گیاهیا باهم...مبحثی خوندن توی زیست مثل ادبیات یا ریاضیات نیست خیلی کمتر میشه مبحثی خوند اما باز نشدنی نیست و میشه مباحث مرتبط رو همزمان پیش برد...
      راستش برنامه قلمچی رو نگاه کردم حس کردم خیلی فشرده داره پیش میره و نمیرسم توی بازه دو هفته ای اون مباحثی که میخواد رو تموم کنم...گاج رو هم چک نکردم راستش
      ممنونم که نظر دادین

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      سلام خواهر منم مثل شما هستم ولی من تا بهمن ماه آزمون ها رو شرکت نمی کنم(چون هم خیلی عقبم و هم آزمون های قلم چی آروم جلو میره!)
      منم آزمون ثبت نام نکردم فقط میخوام دانلود کنم تا بعد از عید ثبت نام میکنم برای آزمونای جمع بندی
      شما خودتون تو خونه هم آزمونا رو برا محک زدن خودتون نمیزنید؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wonderland نمایش پست ها

سلام.
      گزینه سه رو که اصلا فکرشو هم نکنید
      گزینه یک به نظرم منطقی تره گزینه دو هم بد نیست ولی چه طوری؟
      مثلا از مباحثی که خوندم هرکدوم چن تا تست بردارم تا مثلا ۵۰ تا سوال زیست پر بشن و به جای سوالات آزمون اونا رو بزنم...البته گفتم ترتیب چینش و سختی و آسونی سوالات به خوبی رعایت نمیشن یقینا چون من تو این زمینه مهارت ندارم
      با این اوصاف همون مورد اول بهتر هست نه؟

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منم آزمون ثبت نام نکردم فقط میخوام دانلود کنم تا بعد از عید ثبت نام میکنم برای آزمونای جمع بندی
      شما خودتون تو خونه هم آزمونا رو برا محک زدن خودتون نمیزنید؟
      تا الان از سه نفر مطمئنم که آزمون شرکت نمیکنیم:من و آقا جوزف و آقا امیر
      اگر هم شما مثل من عقب هستید(اونم خیلی)اقلا تا بهمن ماه برای آزمون زدن صبر کنید(چون فایده ای نداره همرو سریع بخونید)و در ضمن بجای 8 ساعت مطالعه باید به بالای 10 ساعت بیندیشید(حالا من که فعلا ساعت مطالعه جوزف رو دیدم جوگیر شدم ولی کلا هر چی بالاتر تعداد کتاب مطالعه بیشتر)!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگر هم شما مثل من عقب هستید(اونم خیلی)اقلا تا بهمن ماه برای آزمون زدن صبر کنید(چون فایده ای نداره همرو سریع بخونید)و در ضمن بجای 8 ساعت مطالعه باید به بالای 10 ساعت بیندیشید(حالا من که فعلا ساعت مطالعه جوزف رو دیدم جوگیر شدم ولی کلا هر چی بالاتر تعداد کتاب مطالعه بیشتر)!
      نه من خیلی عقب نیستم‌ با توجه به بودجه ام دارم پیش میرم و فقط یکی دو درس عمومی ها رو عقبم از بودجه ام...
      آره ساعتم که یقینا باید بیشتر بشه من فعلا رو بازه ۸ تا ۹ ساعت تثبیتم ولی متاسفانه چون با pdf درس میخونم چشمام بیشتر از این مقدار کشش نداره که بتونه به صفحه کامپیوتر نگاه کنه نمیدونم برا این باید چیکار بکنم دیگه -_-
      در هر صورت ممنونم که وقت گذاشتین

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مثلا از مباحثی که خوندم هرکدوم چن تا تست بردارم تا مثلا ۵۰ تا سوال زیست پر بشن و به جای سوالات آزمون اونا رو بزنم...البته گفتم ترتیب چینش و سختی و آسونی سوالات به خوبی رعایت نمیشن یقینا چون من تو این زمینه مهارت ندارم
      با این اوصاف همون مورد اول بهتر هست نه؟
      بعد از کجا قراره سوالات رو بیارید؟
      به نظرم یه سری سایت ها هست.تعداد نسبی سوالات سخت و متوسط و ساده رو انتخاب کنید از هر مبحث و ریز مبحثی که می خواید و آزمون بسازید.
      منبعش رو هم خودتون تایید می کنید

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه ثبت نام نکردم...
      برای زیست شناسی مثلا اینجوری که یه بخش مباحث پایه ژنتیک توی یازدهم فصل میتوز و میوز اومده و تولید مثل در راستای همیناست و بعدش ژنتیک دوازدهم...یا مثلا کل گیاهیا باهم...مبحثی خوندن توی زیست مثل ادبیات یا ریاضیات نیست خیلی کمتر میشه مبحثی خوند اما باز نشدنی نیست و میشه مباحث مرتبط رو همزمان پیش برد...
      راستش برنامه قلمچی رو نگاه کردم حس کردم خیلی فشرده داره پیش میره و نمیرسم توی بازه دو هفته ای اون مباحثی که میخواد رو تموم کنم...گاج رو هم چک نکردم راستش
      ممنونم که نظر دادین
      میل خودتونه هر جوری که راحتید و پیشرفت میکنید بخونید.خواهش میکنم عزیزم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wonderland نمایش پست ها

بعد از کجا قراره سوالات رو بیارید؟
      به نظرم یه سری سایت ها هست.تعداد نسبی سوالات سخت و متوسط و ساده رو انتخاب کنید از هر مبحث و ریز مبحثی که می خواید و آزمون بسازید.
      منبعش رو هم خودتون تایید می کنید
      اینم پیشنهاد خوبیه به ذهن خودم نرسیده بود ازتون ممنونم
      خودم در نظر داشتم از کتابای تست سوالات رو بردارم البته نه تستایی که زدم...

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اره منم از دی که قراره جمعبندی های ترم اول شروع بشه اضافه بشم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن