خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      vhd
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

منبع دیف و تحلیلی(تکراری نیست)

سلام.من تست های آبی قلمچی رو راحت میزنم.دبیرمون در حد سوالای کنکور درس میده ،نه کمتر نه بیشتر
      به نظرتون چه کتابی بگیرم که هم آموزشش خوب باشه(در سطح من) و هم تستاش کمی از سطح کنکور بالاتر باشه؟
      درضمن دو آزمون اخیر قلمچی هم این درسارو اصلا خوب نزدم!
      ویرایش توسط vhd : 20 آبان 1392 در ساعت 00:53

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کتاب دیفرانسیل نشر الگو این خواصی رو که میگید داره.

در مورد هندسه تحلیلی هم...خب نظرات متفاوته.
      من از خوشخوان استفاده میکنم، درسنامه خوبی داره و تست هاش هم راضی کننده است و درصد ۸۰ قلمچی رو ازش میگیرم.
      یکی از دبیران من، گفت تحلیلی خوشخوان پوشش کاملی نداده، از کتاب نشر الگو استفاده کن. من خریدمش، اما هنوز رو تست هاش وقت نزاشتم ببینم چه جوریه.

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Math & Physics are fun

3. Top | #3
      vhd
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کسی نظر دیگه ای نداشت؟!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الگو خيلي سنگين ، كلا اگه مثل من زياد قوي نيستي طرفش نرو ،
      من خودم برا تحليلي دارم از قلم چي استفاده مي كنم ، به نظرم كامل هم توضيح داده .

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سطحتون تايين كنندس! اگه تست هاي كانون رو خوب نميزني، خواهش ميكنم ابتدا انديشه فائق رو بگير بزن، راه افتادي برو الگو، سپس خوشخوان و در آخر تخته سياه! چرا؟ چون تخته سياه اومده تست همه منابع رو گلچين كرده و براي آخر كار خوبه! ظلم نكن به خودت و با كتاب سخت شروع نكن! براي تحليلي، جهت آموزش فار و نشر دريافت عاليه، جهت تست خوشخوان و ده استاد عاليه! و باز هم: اين سطح شماست كه تايين كنندست. پيشنهاد من مناسب خودم بود !

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من دیف چن جلسه غیبت کردم واسه همین رفتم کتاب آموزش نشر الگو رو خریدم خیلی خوب توضیح داده تستاشم خیلی خوبه اگه میخوای کم کم قوی شی تو دیف همین کتابو بخر اگه بلدی و تست میخوای بزنی فقط برو کتاب تست نشر الگو رو بخر
      واسه تحلیلی هم من گاج دارم بد نیس درسنامه هاش کامله اما تستاس به نظرم سطح بالا نیس بیشتر به درد سطح متوسط میخوره

7. Top | #7
      vhd
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir James نمایش پست ها
      سطحتون تايين كنندس! اگه تست هاي كانون رو خوب نميزني، خواهش ميكنم ابتدا انديشه فائق رو بگير بزن، راه افتادي برو الگو، سپس خوشخوان و در آخر تخته سياه! چرا؟ چون تخته سياه اومده تست همه منابع رو گلچين كرده و براي آخر كار خوبه! ظلم نكن به خودت و با كتاب سخت شروع نكن! براي تحليلي، جهت آموزش فار و نشر دريافت عاليه، جهت تست خوشخوان و ده استاد عاليه! و باز هم: اين سطح شماست كه تايين كنندست. پيشنهاد من مناسب خودم بود !
      اندیشه فائق از آبی قلمچی سطحش بالاتره؟الگو هم از هردوی اینا بالاتره درسته؟

8. Top | #8
      vhd
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ؟؟؟!

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Ashegh
      نمایش مشخصات
      انديشه فائق استاندارده. اغلب تست هاي كنكوره. الگو هم بله.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نشر الگو خوبه

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام

اين چیزی که میخوام بگم شاید یکم بی ربط به نظر بیاد، اما بدجوری ذهن منو به خودش مشغول کرده.

من سوالات اندیشه فائق رو عین آب خوردن حل میکنم، سوالات نشر الگو همین طور، حتی خوشحوان هم منو به چالش نمیکشه، اما سوالات آبی قلمچی که اکثرش هم تست های دانشگاه آزاده پدر منو در میاره!!!
      این موضوع توجیه علمی و عقلی داره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Math & Physics are fun

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Ashegh
      نمایش مشخصات
      آره، به قول آقاي دكتر عباسپور. استاد ديفرانسيل ما، سوالات آزاد با اينكه كشك زياد داره، اما توش سوالاتي داره هيچوقت سراسري رنگشم نميبينه ! چرا؟ چون نكته داره، نه مفهوم خاصي و تا نكته رو ندوني حل نميشه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن