خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 17 از 17
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin.mrd نمایش پست ها
      سلام. منم یکم اوضاعم مثل شما بود تقریبا.تغییر نظامی وپشت کنکوری چندساله ام. همیشه خودم برنامه میریختم و زمان تعیین میکردم ک تا فلان ماه باید اینا رو بخونم و تست بزنم ومسلط بشم اما خوب هیچ وقت نتونستم. یا مثلا از فردا ۷صبح بیدارشم و ۱۲ساعت درس میخونم ک برای منی که چندساله ۷صبح ندیدم غیر ممکن بود. مثل شما ناامیدبودم و دیگه واقعا تو فکر خودکشی بودم فکر کردم امسالم از دست دادم.. اما الان دوروزی میشه که با برنامه دوپینگ کنکور تاعید که یکی از بچه های انجمن گذاشته بود شروع کردم برنامه خیلی خوبیه قابلیت اجرایی داره واقعا البته من یه مقدار خیلی کم شخصی سازیش کردم برای خودم.ساعت شروعشم تو برنامه روزی ۱۱ ساعته که چون من تازه شروع کردم به درس خوندن با ۷و۸ ساعت شروع کردم که از غصه خوردن و شروع نکردن خیلی بهتره .و برای اینکه برنامه هم بهم نریزه ۳روز مطالعه رو تو ۴ روز انجام میدم تا ساعت مطالعه ام بره بالا. شماهم باهر ساعت مطالعه ای ک در توانته شروع کن مطمئن باش موفق میشی تو همین انجمن یکی بچه ها پارسال از بهمن شروع کرده بود شاغلم بود رتبه زیر۵۰۰ اورده بود .هرروز یکم از روز قبل زودتر بیدارشو کاری ک خودمم میکنم تا به صبح بیدارشدن عادت کنم و جا نزنم. به سال دیگه این موقع فکر کن بازم دوست داری پشت کنکورباشی و درس های تکراری بخونی؟ جواب خودم هرگز فقط شروع کن به گذشته هم کار نداشته باش
      سلام
      دوست عزیز
      نمیدونم چرا من پیامتونو دیروز اصلا ندیدم

ممنون از دلداریت

موفق باشی
      منم برای خودم برنامه ای ک در نظر دارمو میخوام اجرا کنم
      امیدوارم بتونم تا اخرش برم

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط katy perry نمایش پست ها
      نگران نباش،درست میشه به زودی...
      این روند درجا زدن انقدر تکرار میشه، انقدر حالت بد میشه از روزات...انقدر وقت هدر میدی......
      تا یک روز، شاید همین روزا که دیگه طاقتت تمام شد، خودت خودکار پا میشی آستین بالا میزنی و دلت میخواد ازین حالت و سبک زندگی نکبت بار فاصله بگیری....اون روز که حالت بهم خورد از خودت و کارات، بهترین خودت متولد میشه..اونموقع نیاز نیست هیچکی بهت بگه چیکار کن، هیچ مشاور و رفیقی هم نمیخوای، دنبال رند شدن هیچی هم نخواهی بود...فقط مساله اینه طاقت تو هنوز به انتهاش نرسیده...هنوز با این وضع داری کنار میای///وقتی دیدی وقت نداری و ترسیدی و به قولی مضطر شدی، همه چیتو درست میکنی، چون مجبوری که درستش کنی....هنوز احساس باید در تو شکل نگرفته : ) دوست نادیده عزیز، از صحبتم ناراحت نشو، شاید مخاطب خودمم، در گذشته و شاید آینده...همه همینیم...اون انرژی فعالسازی فقط و فقط در خودته...اگر فک مکینی کاری بهت انرژی میده انجامش بده..شاید خسته ای، ولی تقریبا مطمعنم، زمانی که ترسیدی و احساس خطر کنی، حلش میکنی..خودت تنهایی...
      متشکرم
      همه حرفاتون درسته
      مجبورم ک درستش کنم...
      ب امید خدا ...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)