خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 17 از 17
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ham1 نمایش پست ها
      سلام
      من مشکلی دارم اینه که اصلا نمیتونم درس بخونم. یه روز میخونم بعد دو روز نمیتونم. ۵ دقیقه میخونم حالم بد میشه. چیکار کنم بنظرتون؟
      هیچی از درسا بلد نیستم. میخوام استارت بزنم ولی از برنامه آزمون جا موندم.
      هدفم بزرگ نیست مثل خیلیا که میخوان از الان شروع کنن برای پزشکی تهران چون میدونم تو این مدت نمیشه رشته خوب آورد، هر رشته‌ای باشه میرم فقط چطور این مدت تا کنکور رو شروع کنم به درس بخونم؟
      یه برنامه ۱۰۰ روزه تو یه کانال دیدم، میخواستم با اون شروع کنم، اما حال حوصله اجرای اون رو هم ندارم.
      شبا اصلا خواب ندارم. یه چیزی بگید از این جهنم در بیام.

ب قول امید صادقی: الان وضعیت جوریه ک دانشگاه رفتن برا هر رشته غیر پزشکی، پیرا پزشکی، فرهنگیان اشتباه محضه.. هم وقت تلف کردنه هم پول هدر دادن.. اگه تو کنکور موفق ب قبولی توی اینا نشدین.. یا اصلا علاقه ای ب هیچکدومشون ندارین.. مستقیما برید ی حرفه یاد بگیرید و وارد بازار کار شید..

پ.ن. این جمله برا تجربیاست.. ریاضیا و انسانیا و غیره جبهه نگیرن..

موفقیت فقط کنکور نیست دوست من.. اگه قراره بخاطر کنکور مریض شید.. اصلا طرف کنکور نرید..

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ham1 نمایش پست ها
      سلام
      من مشکلی دارم اینه که اصلا نمیتونم درس بخونم. یه روز میخونم بعد دو روز نمیتونم. ۵ دقیقه میخونم حالم بد میشه. چیکار کنم بنظرتون؟
      هیچی از درسا بلد نیستم. میخوام استارت بزنم ولی از برنامه آزمون جا موندم.
      هدفم بزرگ نیست مثل خیلیا که میخوان از الان شروع کنن برای پزشکی تهران چون میدونم تو این مدت نمیشه رشته خوب آورد، هر رشته‌ای باشه میرم فقط چطور این مدت تا کنکور رو شروع کنم به درس بخونم؟
      یه برنامه ۱۰۰ روزه تو یه کانال دیدم، میخواستم با اون شروع کنم، اما حال حوصله اجرای اون رو هم ندارم.
      شبا اصلا خواب ندارم. یه چیزی بگید از این جهنم در بیام.
      از تایم کم استارت بزن و افزایش بده تا عادت کنی(چه 5دقیقه چه 1ساعت یا هرچی که در توانته)
      هر برنامه ای ک میخوای استفاده کنی شخصی سازی کن و نگران نرسیدن به ازمون اینا نباش فقط بخون و مرور کن و تست بزن زیاااااد.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن