سلام. فکر میکنم این مشکل خیلی از بچه های کنکوری باشه. من روزانه 300 تست(100 تا زیست(با تحلیل کامل هرگزینه) 70 تا شیمی، 35 ریاضی، 50 فیزیک و عمومی ها هم جمعا 150تا) حل میکنم و میشه گفت حدودا روزی 13 ساعت مطالعه دارم. از سال دهم هم کنکوری میخونم اما متاسفانه هیچ وقت ترازم بالاتر از 6200 نشده. اخرین ازمونی هم که دادم واقعا خراب کردم و ترازم خیلی پایین شد و کلی پیش خانواده ام شرمنده شدم. دوبار هم در سال های گذشته مشاور گرفتم اما فقط برنامه هایی که براساس صفحه کتاب درسی بود برام ارسال کردند .واقعا دیگه خسته شدم از تراز پایین.خودم هم گوشی ندارم و گاهی از گوشی مادرم برای انجمن و تلگرام استفاده میکنم اونم در حد 20 دقیقه.فقط روزانه همراه با شام 1 ساعت فیلم میبینم.و واقعا تفریح خاصی ندارم .میخواستم ببینم شما چطوری مطالعه میکنید که انقدر ترازهاتون بالا هستش؟ خودم فکر میکنم که توی جمع بندی کردن مشکل دارم. میشه بفرمایید که در روزهای پایانی چطور مطالعه میکنید؟کلا نحوه مطالعه اتون چطور هست؟ خصوصا زیست. ببخشید که طولانی شد.من واقعا دیگه نمیتونم مشاور بگیرم و انجمن اخرین امید منه.لطف میکنید اگر راهنماییم کنید.ممنون