خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32

موضوع: پرستاری

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

پرستاری

سلام دوستان
      من احتمالا میخوام برای کنکور 1400 بخونم و شرایطم جوری شد که انتخاب رشته کنم و پرستاری ترم دو اصفهان اوردم
      کسی که رشته پرستاری باشه اینجا ، میخواستم ازش بپرسم که درس های ترم یک از لحاظ سنگینی چجوری هستش ؟
      با توجه به شرایط کرونا احتمالا ترم دو هم کاملا مجازی هست ، میشه که روزی 10 ساعت برای کنکور خوند همراه با درس های پرستاری ؟
      ایا امکانش هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      خیلی ممنون میشم کمکم کنید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط li666 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من احتمالا میخوام برای کنکور 1400 بخونم و شرایطم جوری شد که انتخاب رشته کنم و پرستاری ترم دو اصفهان اوردم
      کسی که رشته پرستاری باشه اینجا ، میخواستم ازش بپرسم که درس های ترم یک از لحاظ سنگینی چجوری هستش ؟
      با توجه به شرایط کرونا احتمالا ترم دو هم کاملا مجازی هست ، میشه که روزی 10 ساعت برای کنکور خوند همراه با درس های پرستاری ؟
      سلام ،بستگی ب دانشگاه و استاد داره
      دانشگاه =چه درس هایی برا ترم ۱ در نظر گرفته
      استاد =جزوه میده یا رفرنس از طرفی روان سالمداره یا نه
      در کل برا ما سخت بود!میکروب ،انگل ،بیوشیمی ،آناتومی ،فیزیولوژی ترم ۱ گذاشتهه بودن.
      بعد ی کتاب ۴ واحد اصول ئ فنون هست ،اگر جزو بدن راحتی اگر مثل ما رفرنس بخونید سخته
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      دانشگاه به دانشگاه خيلي فرق داره سختگيري و سختي امتحانات و... اما كلي بگم پرستاري رشته ساده اي نيست و سختيش به حجم مطالبه كه بالاست و اينكه بستگي داره ترم يك چقدر درس بهتون بدن . قطعا 14 واحد و 20 واحد خيلي متفاوته .دروسي كه من ترم يك داشتم اصلا ساده نبودن و كلي درس خوندم براي مثال اناتومي واقعا سنگين بود و اينكه كلا ما يه ترم اناتومي داشتيم و همه رو استاد درس داد و امتحان گرفت(تنه و سر و گردن و اندام) سه جلد كتاب گري رو خوندم و اطلسش رو ميتونين سرچ كنين ببينيد چقدر حجم داره .فيزيولوژي هم درس سختي بود .بقيه درساي پايه ساده تر بودن مثل ميكروب و انگل و... و اصول و فنون پرستاري كه يه استاد تيوري داشت با كلي مطلب و يه بخش عملي با كلي تكنيك (علايم حياتي - اكسيژن تراپي -تزريقات -پانسمان و تعداد زيادي ديگه )اينا رو هم بايد ياد ميگرفتيم الان مجازيه نمدونم چيكار ميكنن .از نظر من با تلاش زياد ميشه برا كنكور هم خوند يكي از دوستام ميخوند خصوصا كه مجازي هم شده بهتره شرايط اما كار سختيه و برنامه دقيق و تلاش بسيار ميطلبه .
      تا توانی در جهان همراه اهل درد باش
      یا نبر نامی زمردی یا حقیقت مردباش

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prince نمایش پست ها
      دانشگاه به دانشگاه خيلي فرق داره سختگيري و سختي امتحانات و... اما كلي بگم پرستاري رشته ساده اي نيست و سختيش به حجم مطالبه كه بالاست و اينكه بستگي داره ترم يك چقدر درس بهتون بدن . قطعا 14 واحد و 20 واحد خيلي متفاوته .دروسي كه من ترم يك داشتم اصلا ساده نبودن و كلي درس خوندم براي مثال اناتومي واقعا سنگين بود و اينكه كلا ما يه ترم اناتومي داشتيم و همه رو استاد درس داد و امتحان گرفت(تنه و سر و گردن و اندام) سه جلد كتاب گري رو خوندم و اطلسش رو ميتونين سرچ كنين ببينيد چقدر حجم داره .فيزيولوژي هم درس سختي بود .بقيه درساي پايه ساده تر بودن مثل ميكروب و انگل و... و اصول و فنون پرستاري كه يه استاد تيوري داشت با كلي مطلب و يه بخش عملي با كلي تكنيك (علايم حياتي - اكسيژن تراپي -تزريقات -پانسمان و تعداد زيادي ديگه )اينا رو هم بايد ياد ميگرفتيم الان مجازيه نمدونم چيكار ميكنن .از نظر من با تلاش زياد ميشه برا كنكور هم خوند يكي از دوستام ميخوند خصوصا كه مجازي هم شده بهتره شرايط اما كار سختيه و برنامه دقيق و تلاش بسيار ميطلبه .
      در طول روز چقدر درس میخوندین ؟
      نیاز هست که هر روز درس بخونی ؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rogi نمایش پست ها

سلام ،بستگی ب دانشگاه و استاد داره
      دانشگاه =چه درس هایی برا ترم ۱ در نظر گرفته
      استاد =جزوه میده یا رفرنس از طرفی روان سالمداره یا نه
      در کل برا ما سخت بود!میکروب ،انگل ،بیوشیمی ،آناتومی ،فیزیولوژی ترم ۱ گذاشتهه بودن.
      بعد ی کتاب ۴ واحد اصول ئ فنون هست ،اگر جزو بدن راحتی اگر مثل ما رفرنس بخونید سخته

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بستگي داره چي بخواي معدل بالا قطعا زمان و انرژي زيادي ميگيره اما صرفا پاسي به نظرم روزي يكي دو ساعت مطالعه راحت پاسي رو ميگيريد اما همونطور كه دوست ديگمون گفتن به تعداد واحدا و استاد ها خيلي بستگي داره .استاد اناتومي ما به جزوه اعتقاد زيادي نداشت مجبور بوديم رفرنس بخونيم كه خيلي وقت گير و سخت بود اما برا ميكروب و انگل جزوه داشتيم كه كار رو خيلي راحت تر ميكرد .من خودم نه انچنان درس نخوندم ترم يك متوسط شايد روزي يك ساعت .اما نزديك امتحانات و در حينش تلاش فوق العاده زيادي كردم انقدر بي خوابي كشيده بودم كه وزن كم كردم اين شيوه رو زياد توصيه نميكنم چون هم سخته هم شايد نمره بيارين اما سوادتون بالا نميره .همون طي ترم بخونين راحتترين من الان يه سيستم جديد ساختم كه هميشه كتابام دور و برم هستن و هر وقت حس داشتم بر ميدارم داستان وار ميخونم و وقتايي هم كه خيلي اوكي باشم عميق ميخونم و هايلايت و خلاصه نويسي اخرم نمره خوبي ميگيرم با اين سيستم از نظر علمي هم قوي تر ميشم .شما نگران نباشيد از الان چند ماه وقت دارين تا ميتونين برنامه خوبي بريزين متناسب با هدفتون و اينكه شروع كنين وقتي ترم شروع شد كتابا رو گرفتين و يكي دو جلسه كلاس دستتون مياد تقريبا درسا و ميتونين برنامه هاتون رو باهاش هماهنگ كنين.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب،من اوایل برنامه ریخته بودم برا معدل ۱۹!البته ب پرستاری علاقه نداشتماااا صرفااااا خوشحال کردن مادرم
      از شانس من زد پسرخالم ابان ایست قلبی کرد....دیگه تا خودم پیدا کنم امتحانات رسیده بود!
      من اصلا شب امتحان نیستم!ولی خودم موقع امتحانات دیدم چیزی هایی ک مهر تا اوسط آبان خوندم یادم نیست.
      ولی بچه ها بودن فقط فرجه و شب امتحان میخونن،با تقلب حتی ۱۷ هم میشن
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Sharmande
      نمایش مشخصات
      اگه دولتی اوردید که سال دیگه نمیتنید دولتی هیچ رشته ای شرکت کنید اگر هم ازاد اوردید که میتونید انصراف بدید یا مرخصی بگیرید

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط callmechihiro نمایش پست ها
      اگه دولتی اوردید که سال دیگه نمیتنید دولتی هیچ رشته ای شرکت کنید اگر هم ازاد اوردید که میتونید انصراف بدید یا مرخصی بگیرید
      سلام
      نه من دولتی اوردم ، ولی سال دیگه دیگه نمیتونم دولتی بخونم ، میخوام برم ازاد سال دیگه
      یعنی برای ازاد هم نمیشه ؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      نه من دولتی اوردم ، ولی سال دیگه دیگه نمیتونم دولتی بخونم ، میخوام برم ازاد سال دیگه
      یعنی برای ازاد هم نمیشه ؟
      شما دولتی رفتی میتونی برا ۱۴۰۱ کنکور بدی

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستی
      برای استخدامی پرستاری باید چند سالت باشه ؟
      4 سال خود پرستاری ، دو سال هم طرحش ، میشه 6 سال ، انوقت استخدامش تا چند سالگیه ؟؟؟؟؟
      و اگه یه دانشگاه دولتی خوب باشی مستقیما استخدام میشی یا باید ازمون استخدامی بدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستی
      برای استخدامی پرستاری باید چند سالت باشه ؟
      4 سال خود پرستاری ، دو سال هم طرحش ، میشه 6 سال ، انوقت استخدامش تا چند سالگیه ؟؟؟؟؟
      و اگه یه دانشگاه دولتی خوب باشی مستقیما استخدام میشی یا باید ازمون استخدامی بدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      استخدامي سن شرطه و تا جايي كه من ميدونم فك كنم 35 ساله ولي مطمين نيستم خودمم سنم بالاست ولي نگراني ندارم زير سي فك نكنم مشكلي باشه .ولي اينطوري بگم نگران درامد و استخدام شدن هستين بزارين رك بگم هيچ ادمي نميتونه جواب شما رو كامل بده چون جوابي وجود نداره .از شرايط يه ماه ديگه ايرانم نميشه مطمين بود يا پيش بيني كرد چه برسه شيش سال ديگه اما همين قدر بگم درامد و پيدا كردن شغل چندتا فاكتور داره از جمله فيلد يا همون رشتتون كه پرستاري رشته پر پتانسيلي هست برا درامد و استخدامي يا در صورت ناراضي بودن مهاجرت .بعدش توانايي و سواده من الان 80 نفر حدودا همكلاسي دارم از زمين تا اسمون تفاوت توانايي وسواده فك ميكنين شانس استخدام و درامد همه اينا مثل همه در اينده قطعا خير .بعدش هوش مالي مهمه كه چقدر زرنگ باشين و از داشته هاتون استفاده كنين و روابط اجتماعي بالا داشته باشين تا پيشرفت كنين . در پايان بگم پرستار با سواد و توانا و باهوش نه تنها گشنه نخواهد ماند كه وضعيت مالي و پرستيژ خوبي هم در انتظارشه .

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کلا پرستاری مثل یه دریاس به عمق یک متر. ترم یک و دو پرستاری معمولا سنگین ترین ترم ها هستن منظورم از نظر تعدد واحده چون کاراموزی هم ندارین یا کلا یکی دو واحده. البته بستگی به چارت دانشگاه داره. بنظر من نمیتونی حتی بالای 5 ساعت مطالعه داشته باشی پرستاری رشته ی اشتباهیه واسه اینکه کنارش برای کنکور بخونی.
      خوشا دیدار ما در خواب ...

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMiN- نمایش پست ها
      کلا پرستاری مثل یه دریاس به عمق یک متر. ترم یک و دو پرستاری معمولا سنگین ترین ترم ها هستن منظورم از نظر تعدد واحده چون کاراموزی هم ندارین یا کلا یکی دو واحده. البته بستگی به چارت دانشگاه داره. بنظر من نمیتونی حتی بالای 5 ساعت مطالعه داشته باشی پرستاری رشته ی اشتباهیه واسه اینکه کنارش برای کنکور بخونی.
      کسانی که به امید کنکور دوباره پرستاری رفتند،اشتباهی بزرگی کردند،حالا اگر قبل کرونا بود(بخاطر بیماری و فلجی(بلانسبت)میتونستی یه مرخصی جور کنی ولی الان چجوری باید مرخصی جور کرد رو نمیدونم!

15. Top | #15
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دانشگاه به دانشگاه متفاوته
      اما با توجه به جدا شدن از جو کنکور
      فضای متفاوت و حجم متفاوتیه ...
      برای من آناتومی ترم اول چالش برانگیز بود...
      با توجه به مجازی بودن
      بنظرم میشه در کنارش برای کنکور خوند
      خداوند آن خویش خویش است

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن