خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32

موضوع: پرستاری

1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مثه اینکه از کنکور سال بعد هم محروم شدم
      گه تو این زندگی
      فکر کنم باید پرستاری رو بخونم .

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط li666 نمایش پست ها
      مثه اینکه از کنکور سال بعد هم محروم شدم
      گه تو این زندگی
      فکر کنم باید پرستاری رو بخونم .
      انقدر ناراحتي نداره .من خودمم عاشق پزشكي بودم و هستم هنوز(خود رشته و كارش فارغ از مزاياي مادي و پرستيژ بالاش كه داره) اما شرايط جوري شد كه نتونستم برم و مجبور شدم بيام پرستاري الانم تا اندازه اي راضي هستم اما هنوزم از رويام دست برنداشتم شده تا 50 سالگي اخر دكتر ميشم
      شما هم اگه واقعا عاشق هستين بالاخره راهش رو پيدا ميكنين فقط مسيله زمانه براتون و تلاش فراوان .اينم يكي از شعرهاي مورد علاقم :
      امروز نه اغاز و نه پايان جهان است ---- اي بس غم وشادي كه پس پرده نهان است
      گر مرد رهي غم مخور از دوري و ديري---- كه رسيدن هنر گام زمان است
      تا توانی در جهان همراه اهل درد باش
      یا نبر نامی زمردی یا حقیقت مردباش
      ویرایش توسط prince : 19 آبان 1399 در ساعت 10:21

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Sharmande
      نمایش مشخصات
      به نظرم او ندر درسهاتون سخته ک نمیشه
      یاباید انصراف صددرصد بدی
      یا بیخیال کنکور بشی

ببین کسایی ک پرستاری میخونن دو گروهن
      یه گروه پرستاری میخواستن و اوردن
      یه گروه پزشکی دندون دارو میخواستن ک نیووردن بجاش اومدن پرستاری
      توی کلاس کنکور من کلیییی پرستار گروه دوم داشتیم
      طرف استخدام رسمی بخش قلب بود یا غیره
      اما میگفت چون همیشه با دکتر ها سروکار داریم تحمل هر لحظه ی این شغل سخته
      گروه دومیاااا خیلی زجر میکشن
      فکراتو بکن ...

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Sharmande
      نمایش مشخصات
      راستی
      ازاد
      شبانه
      پیام نور
      پردیس خودگردان
      روزانه از نوع شهریه پرداز
      میتونی بری سال دیگه

من چون خودم انصرافی از روزانه هستم اینارو مطمعنم

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط li666 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من احتمالا میخوام برای کنکور 1400 بخونم و شرایطم جوری شد که انتخاب رشته کنم و پرستاری ترم دو اصفهان اوردم
      کسی که رشته پرستاری باشه اینجا ، میخواستم ازش بپرسم که درس های ترم یک از لحاظ سنگینی چجوری هستش ؟
      با توجه به شرایط کرونا احتمالا ترم دو هم کاملا مجازی هست ، میشه که روزی 10 ساعت برای کنکور خوند همراه با درس های پرستاری ؟
      ایا امکانش هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      خیلی ممنون میشم کمکم کنید

لاوم مرخصی بگیر.. بشین خونه برا کنکور بخون..
      منم قرار شد ی ترم مرخصی بگیرم ی ترم همه درسا رو بیوفتم.. یا ی ترم مرخصی بگیرم ی ترم هم استعلاجی پزشکی ببرم حل شه.. باز شما ورودی بهمنی راحتتره کارت

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      کسانی که به امید کنکور دوباره پرستاری رفتند،اشتباهی بزرگی کردند،حالا اگر قبل کرونا بود(بخاطر بیماری و فلجی(بلانسبت)میتونستی یه مرخصی جور کنی ولی الان چجوری باید مرخصی جور کرد رو نمیدونم!
      تهش ی ترم مردودیه دیگه..

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      تهش ی ترم مردودیه دیگه..
      بابا دمت گرم،فقط یه چیزی اگر اونا دنبال شر باشن درجا میفهمن(چون اونا خبره اینجور کارا هستن)

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه سوال ایا کنار هوشبری میشه برا کنکور خوند (یکی از دوستام پرسیده گفتم از شما بپرسم)

منظورش اینه که به نسبت پرستاری با سختی زیادی مواجه است؟

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بابا دمت گرم،فقط یه چیزی اگر اونا دنبال شر باشن درجا میفهمن(چون اونا خبره اینجور کارا هستن)
      مامانم رئیس یکی از بخشای دانشگامونه.. توی این ی مورد پارتی بازی میشه کرد
      جدای از اون.. من از اسفند تا اردیبهشت همش تو همین گلستونی( ) ک قبول شدم داشتم درس میخوندم.. قشنننگ ی دور با همه سلام علیک دارم
      حتی حس میکنم اگه یکم پارتیامو بندازم وسط بتونم سوالای ترم1 رو بگیرم(شایدم نتونم).. ولی از اونجایی ک حتی 1درصد ممکنه قبول نشم و مجبور شم همینو همینجا ادامه بدم و دوست ندارم مدرکم تقلبی باشه همچین حرکتیو نمیزنم..

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      البته اینو بگم.. فقط صبح تا ظهر روزهای کاری اونجا بودم برا درس..
      همراه مامانم میرفتم، همراه مامانمم برمیگشتم..

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مامانم رئیس یکی از بخشای دانشگامونه.. توی این ی مورد پارتی بازی میشه کرد
      جدای از اون.. من از اسفند تا اردیبهشت همش تو همین گلستونی( ) ک قبول شدم داشتم درس میخوندم.. قشنننگ ی دور با همه سلام علیک دارم
      حتی حس میکنم اگه یکم پارتیامو بندازم وسط بتونم سوالای ترم1 رو بگیرم(شایدم نتونم).. ولی از اونجایی ک حتی 1درصد ممکنه قبول نشم و مجبور شم همینو همینجا ادامه بدم و دوست ندارم مدرکم تقلبی باشه همچین حرکتیو نمیزنم..
      خوش بحالت خیر سرمون مام مادرمون دانشگاهیه،دریغ از یه ذره شانس(من کلاس یازدهم میرفتم رئیس دانشگاه میگفت هر کلاسی هر وقتی خواستی در بزن برو تو(خیلی مرد مشتیی بود،برای المپیاد من 2ماه دانشگاه رفتم)ولی هر موقع میرفتم مادرم با خشم منو نگاه میکرد

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خوش بحالت خیر سرمون مام مادرمون دانشگاهیه،دریغ از یه ذره شانس(من کلاس یازدهم میرفتم رئیس دانشگاه میگفت هر کلاسی هر وقتی خواستی در بزن برو تو(خیلی مرد مشتیی بود،برای المپیاد من 2ماه دانشگاه رفتم)ولی هر موقع میرفتم مادرم با خشم منو نگاه میکرد

روسای بعضی بخشای دانشگاه علوم پزشکی رو هر چنسال ی بار جا ب جا میکنن..
      کلاس هشتم ک بودم.. مامانم دانشکده پزشکی بود.. سالن تشریح رفتم و ی کلاس دیگه ک ب قول خودم استخوان شناسی بود(نمیدونم واقعا همین باشه اسمش یا ن)
      دهمو یازدهم مامانم زایشگاه کار میکرد.. میرفتم تو سالن مطالعه اونا.. از ی تایم ب بعد ی پسره دیگم اضافه شد(1200منطقه2کنکور99.. دندون قم قبول شد).. از اونجا ب بعد من میرفتم تو اتاقای خالی میخوندم.. ی بار هم تو اتاق مامان پسره رفتم نشستم درس خوندم.. (بعدها فهمیدم بنده خدا فامیلمونه.. همکلاسی کلاس زیست هم شدیم و غیره)
      بعدم ک دوازدهم مامانم اومد دانشکده پرستاری.. تا این حد ک واسطه شه برم بخونم یا بشینم سر کلاسا همکاری میکنه همیشه.. ولی خو درمورد پارتی بازی زیاد مطمئن نیستم.. شاید با یکم لوس بازی حل شه.. شایدم نشه

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      روسای بعضی بخشای دانشگاه علوم پزشکی رو هر چنسال ی بار جا ب جا میکنن..
      کلاس هشتم ک بودم.. مامانم دانشکده پزشکی بود.. سالن تشریح رفتم و ی کلاس دیگه ک ب قول خودم استخوان شناسی بود(نمیدونم واقعا همین باشه اسمش یا ن)
      دهمو یازدهم مامانم زایشگاه کار میکرد.. میرفتم تو سالن مطالعه اونا.. از ی تایم ب بعد ی پسره دیگم اضافه شد(1200منطقه2کنکور99.. دندون قم قبول شد).. از اونجا ب بعد من میرفتم تو اتاقای خالی میخوندم.. ی بار هم تو اتاق مامان پسره رفتم نشستم درس خوندم.. (بعدها فهمیدم بنده خدا فامیلمونه.. همکلاسی کلاس زیست هم شدیم و غیره)
      بعدم ک دوازدهم مامانم اومد دانشکده پرستاری.. تا این حد ک واسطه شه برم بخونم یا بشینم سر کلاسا همکاری میکنه همیشه.. ولی خو درمورد پارتی بازی زیاد مطمئن نیستم.. شاید با یکم لوس بازی حل شه.. شایدم نشه
      چه جالب،من که نمیرم ولی هر موقع میرم به همون اتاق اساتید بسنده میکنم(روم نمیشه همونجا هم برم،چون یکی از استادای دانشگاهشون با من کار داشت،اونجا میرفتم)
      ویرایش توسط mohammad1381 : 21 آبان 1399 در ساعت 02:08

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چه جالب،من که نمیرم ولی هر موقع میرم به همون اتاق اساتید بسنده میکنم(روم نمیشه همونجا هم برم،چون یکی از استادای دانشگاهشون با من کار داشت،اونجا میرفتم)
      ن من اتاق اساتید نرفتم تاحالا.. مستقیما رفتم تو خود کلاس

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ن من اتاق اساتید نرفتم تاحالا.. مستقیما رفتم تو خود کلاس
      خب پس پارتی خوبی ندارید چون اتاق استید یه چیز دیگست!(حالا برای دانشگه شما رو نمیدونم ولی اینقدر خوراکی خوشمزه(شیرینی) و ویو عالی داره آدم دلش نمیخاد بیرون بیاد

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن