خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67
    نمایش نتایج: از 91 به 103 از 103
    1. Top | #91
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستانی سومی بنظر شما هم حسابان این ازمون خیلی خیلی راحت تر از قبیلا نبود ؟
      کلا خهوب بود بد نبود ولی انتظار بیشتری از خودم داشتم تو عمومیا .تو اختصاصی ها کل بنظر خوندم ترکوندم (خداییش) از 15 تا حسابان 13 تاشو جواب دادم .هندسه هم خوب بود ولی جبر رو فقط 2 تازدم (این درس رو کلا نمیخونم معلمش هم خوب نیست 2 تا تست کنکورش رو گذاشتم که با گسسته بخونم )فیزیک هم خوب بود (عالی نیود ولی بد هم نبود ) شیمی هم جالب بود

2. Top | #92
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تو آزمونای گزینه دو من پارسال از اولین آزمونش رتبه اکتسابیم از 20000 شروع شد همینطوری رفته رقته بهتر شد و به 2500 ختم شد اما امسال 4 تا آزمون اول رو 5000 بود اما این دوتا آخری رو اکتسابی 8000 اومده خیلی اعصابم خورد شده روزی 4 ساعت بیشتر نمیتونم درس بخونم .
      امروز کلی وقت رو ریاضیات گذاشتم آخرشم 10 درصد زدم فیزیکمم که همیشه تا 50 درصد میزدم این دفه خیلیاشو وقت نکردم بزنم شیمیو تو 7 دقیقه آخر 33 درصد زدم آمارو هم که آخرین بار 2 سال پیش کتابشو باز کرده بودم و هیچی نخونده بودم از سه تا سوال 2 تاشو درست زدم یکیشم نزدم !
      اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند ولی مهربان باش ...
      اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند ولی شریف و درستکار باش ...
      نیکی های امروزت را فراموش می کنند ولی نیکوکار باش ...
      بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچگاه کافی نباشد ...
      در نهایت میبینی هرآنچه هست همواره میان تو و خداوند است نه میان تو مردم
      ( کورش کبیر )

3. Top | #93
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بهترین درصدام تو کل ازمونایی که دادم البته تو گزینه دو مال فیزیکمه عاااااااااااااااااالی

4. Top | #94
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گزینه دو محشره مخصوصا با فیزیکش_بهترین درصدم فیزیکه سوالای تو سایتشم عااااااااالیه

5. Top | #95
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ایندفه چرا انقد آزمون گزینه دو زیادی سخت بود ؟؟؟!!! من آزمون قبلی رتبه اکتسابیم 3000-3500 شد این آزمون فک کنم 10000 تا 12000 باشم !!! خیلی هم آماده بودم برا آزمون اما هرچی زدم غلط شد ! من تو خونه تستای کنکورای قبل یا تالیفی رو که به صورت زمان دار میزنم دینی و ادبیات همیشه بالا 75 میشه ایندفه هیچکدوم تو گزینه دو به 50 نرسید ! زبانم من خیلی عالیه پارسال زیر 80 نداشتم ایندفه 12 درصد شد !!! فیزیکی که تو خونه بالا 65 میزنم شد 35 شیمی ای که بالا 75 میزنم شد 25 ! ریاضیم که فقط وقت کردم چن تا گراف بزنم شد 8 !
      دیروز که ازمون سنجش دادم با اینکه مال دوم و سوم بود و من که طبق برنامه گزینه دو جلو میرم سوم رو اصلا نخونده بودم ( یه ساله هیچ درسی از سومو نگا ننداختم ) درصدام خیلی بهتر شد فیزیک از 20 سوالی که مال دوم بود 17 تاشو درست زدم ادبیات و دینی رو دومشو تماما درست زدم زبانم ریدینگ و پسیجشو با نگا زدم شیمی هم خوب بود .

سوالای کنکور در سطح سوالای آزمون سنجشه دیگه درسته ؟
      ( کورش کبیر )

6. Top | #96
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid sharifzade نمایش پست ها
      ایندفه چرا انقد آزمون گزینه دو زیادی سخت بود ؟؟؟!!! من آزمون قبلی رتبه اکتسابیم 3000-3500 شد این آزمون فک کنم 10000 تا 12000 باشم !!! خیلی هم آماده بودم برا آزمون اما هرچی زدم غلط شد ! من تو خونه تستای کنکورای قبل یا تالیفی رو که به صورت زمان دار میزنم دینی و ادبیات همیشه بالا 75 میشه ایندفه هیچکدوم تو گزینه دو به 50 نرسید ! زبانم من خیلی عالیه پارسال زیر 80 نداشتم ایندفه 12 درصد شد !!! فیزیکی که تو خونه بالا 65 میزنم شد 35 شیمی ای که بالا 75 میزنم شد 25 ! ریاضیم که فقط وقت کردم چن تا گراف بزنم شد 8 !
      دیروز که ازمون سنجش دادم با اینکه مال دوم و سوم بود و من که طبق برنامه گزینه دو جلو میرم سوم رو اصلا نخونده بودم ( یه ساله هیچ درسی از سومو نگا ننداختم ) درصدام خیلی بهتر شد فیزیک از 20 سوالی که مال دوم بود 17 تاشو درست زدم ادبیات و دینی رو دومشو تماما درست زدم زبانم ریدینگ و پسیجشو با نگا زدم شیمی هم خوب بود .

سوالای کنکور در سطح سوالای آزمون سنجشه دیگه درسته ؟
      منم احساس کردم سخته ولی فک کردم به خاطر کم خوندنمه!!(البته عید خونده بودم!)

فک کنم کنکور سختتر باشه!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

7. Top | #97
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سوالای کنکور یکم استاندارد تره.

دین وزندگی و ادبیات آزمون های گذشته سوالات غیراستاندارد داشت.

فیزیک کنکور هم یکم ساده تره.

8. Top | #98
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بابا من گفتم ایندفه خیلی آزمونش سخت بود امروز تا الان شدیدا دپرس بودم آخه خیلی برا این ازمون آماده بودم درصدام از همیشه بدتر بود الان رتبمو دیدم تو منطقه ( اردستان و نطنز و زواره و بادرود و مهاباد ) اول شدم تو استان اصفهان 22 تو منطقه دو 284 شدم انگیزه گرفتم دوباره درحد المپیک .
      ( کورش کبیر )

9. Top | #99
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سوالای کنکور خیلی خیلی راحت تره مخصوصا فیزیکش .
      ( کورش کبیر )

10. Top | #100
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      کسی گام اول 94 میره؟من ازمون دادم سطحم متوسط شد برنامه اش خیلی سخته نمیتونم برم مثلا زده مطالعه فصل1 حسابان 75دقیقه ولی نمیشه حداقل دو سه ساعت طول میکشه بعد برای شروع مطالعه زده باید نکته هاشو که به صورت فیلم و متن هست توی سایت بخونین که اونم خیلی وقت گیره هم اینکه اکثر نکته هاشو من نمیفهمم خیلی سخته به نظرتون چکار کنم؟اگه خواستین برنامه مطالعاتی شو هم میزارم؟

11. Top | #101
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      هیچ اجباری نیست که مطابق اون برنامه باشین!
      میتونین مثلا باخودتون قرار بزارین که 60%آزمون رو بخونین وسرجلسه هم فقط به همون 60% ج بدید!
      گزینه 2 برنامش خیلیییی سنگینه وهرکسی نمیتونه به برنامش برسه!

12. Top | #102
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirsalarsh نمایش پست ها
      هیچ اجباری نیست که مطابق اون برنامه باشین!
      میتونین مثلا باخودتون قرار بزارین که 60%آزمون رو بخونین وسرجلسه هم فقط به همون 60% ج بدید!
      گزینه 2 برنامش خیلیییی سنگینه وهرکسی نمیتونه به برنامش برسه!
      هم برنامش سخته هم منابعی که تو برنامه روزانه خودش داده ویاید از اون بخونم خیلی سخته

13. Top | #103
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط p.moradi نمایش پست ها
      هم برنامش سخته هم منابعی که تو برنامه روزانه خودش داده ویاید از اون بخونم خیلی سخته
      راستش رو بخوای من تاحالا کسیو ندیدم که تونسته باشه با این برنامه نتیجه بگیره!
      همه واسه خودشون درس میخونن حتی رتبه های برتر هم با این برنامه پیش نیمرن خیالت راحت!

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن