خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

جاموندن از برنامه قلم چی لطفا بیاین تو

سلام بچه ها من خیلی از برنامه قلم جا موندم مخصوصا فیزیک و زیست.چه گلی به سر بگیرم؟با توجه به اینکه ازمون بعدی ایستگاه جبرانی پایه ست و من نمیتونم تمام چیزایی که نخوندم تاحالا رو تو این 2هفته بخونم به نظرتون چیکار کنم؟اگه چندتا فصلشو نخونم ایستگاه جبرانی بعدی 3بهمنه.دیر نمیشه تااون موقع؟لطفا هرکی میدونه راهنمایی کنه ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یکی از خوبیای برنامه قلم چی اینه که ایستگاه های جبرانی داره پس خودتو برسون

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dark_Light نمایش پست ها
      یکی از خوبیای برنامه قلم چی اینه که ایستگاه های جبرانی داره پس خودتو برسون
      سلام مرسی که نظرتو گفتی
      ازمون بعدی ایستگاه جبرانیه.ولی چون خوب تاحالا نخوندم و خیلی جا موندم میگم نمیتونم این همه درسو واسه ازمون بعد برسونمچیکار کنم به نظرت؟بعضی فصلا رو نخونم بزارم واسه چند ماه دیگه؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم

باید برنامتو جوری بریزی که 80 درصد زمانت برای ازمون بعدی باشه و 20 درصد مابقی رو به مباحث باقی مونده بدی که این خلاقیت و حرفه ای بودن خودت در برنامه ریزی رو میطلبه

یکی از بچه ها گفت مثل اینکه 2 تا ازمون بعدی ایستگاه جمع بندیه

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اولویت بندی کنید که کدوم ها مهم هستن و اگه الان نخونید دیگه نمیشه خوند یا این که خیلی سخت میشه رسوند.
      به درسای جدیدی که قراره از این به بعد بیاد مراجعه کنید ببینید پیش نیازشون چیه؟ اونا رو هم توی اولویت بذارید

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dark_Light نمایش پست ها
      خواهش میکنم

باید برنامتو جوری بریزی که 80 درصد زمانت برای ازمون بعدی باشه و 20 درصد مابقی رو به مباحث باقی مونده بدی که این خلاقیت و حرفه ای بودن خودت در برنامه ریزی رو میطلبه

یکی از بچه ها گفت مثل اینکه 2 تا ازمون بعدی ایستگاه جمع بندیه
      خیلی ممنون

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wonderland نمایش پست ها
      اولویت بندی کنید که کدوم ها مهم هستن و اگه الان نخونید دیگه نمیشه خوند یا این که خیلی سخت میشه رسوند.
      به درسای جدیدی که قراره از این به بعد بیاد مراجعه کنید ببینید پیش نیازشون چیه؟ اونا رو هم توی اولویت بذارید
      مرسی عزیزم.فقط اینکه من نظاممو عوض کردم فیزیک نظام جدید رو قبلا نخوندماز بین 4فصل اول فیزیک دهم چه فصلاییش سخت تره و مهم تره و پایه ست که زودتر بخونم و کدوماشو بزارم واسه بعد؟

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis.b نمایش پست ها
      مرسی عزیزم.فقط اینکه من نظاممو عوض کردم فیزیک نظام جدید رو قبلا نخوندماز بین 4فصل اول فیزیک دهم چه فصلاییش سخت تره و مهم تره و پایه ست که زودتر بخونم و کدوماشو بزارم واسه بعد؟
      خواهش.من خودم نظام قدیم بودم
      فصل اول اندازه گیری و تبدیل واحد بیشترش یکمی چگالی داره.اگه مشکلی ندارید با تبدیل واحد که هیچی.و گرنه نیاز که حتما کار کنید.چون توی تمام فیزیک هست
      فصل دوم چگالی و لوله ها
      فصل سوم کار و انرژی
      فصل چهارم گرما و مسائلش
      مشخصه کار و انرژی بین اینا سختتره از همه و با سینماتیک و دینامیک تا حدود زیادی ترکیب میشه
      اولویت دوم هم بین چگالی و گرما یکی رو بخونید یکیرو برای آزمون های بهمن و دی بذارید این دیگه سلیقه ایه.بعضیا با لوله های یو شکل حال نمی کنن بعضی ها با مسائل آب و یخ.هر کدوم سختتره براتون اول بخونید

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wonderland نمایش پست ها

خواهش.من خودم نظام قدیم بودم
      فصل اول اندازه گیری و تبدیل واحد بیشترش یکمی چگالی داره.اگه مشکلی ندارید با تبدیل واحد که هیچی.و گرنه نیاز که حتما کار کنید.چون توی تمام فیزیک هست
      فصل دوم چگالی و لوله ها
      فصل سوم کار و انرژی
      فصل چهارم گرما و مسائلش
      مشخصه کار و انرژی بین اینا سختتره از همه و با سینماتیک و دینامیک تا حدود زیادی ترکیب میشه
      اولویت دوم هم بین چگالی و گرما یکی رو بخونید یکیرو برای آزمون های بهمن و دی بذارید این دیگه سلیقه ایه.بعضیا با لوله های یو شکل حال نمی کنن بعضی ها با مسائل آب و یخ.هر کدوم سختتره براتون اول بخونید

مرسی که وقت گذاشتی عزیزم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن