خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 12 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 169
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دیدن غیر قانونی فیلم های آموزشی

بچه ها شما غیر قانونی فیلمای موسسه های مختلف رو دانلود میکنید؟من همش عذاب وجدان دارم دانلود کنم یا نه..

2. Top | #2
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      من هم غيرقانوني دانلود کردم هم يه گروه 12 نفره تشکيل داديم کلاس رياضي پارسال ثبت نام کرديمالانم ميگيم حق اونا نذاشت قبول بشيمالبته خودمونم اهمال کاري بسيار نموديم.......ولي امسال هيچ کلاسي و فيلمي نميخوام ببينم///اگه خيلي بهشون نياز داري ثبت نام کن کلاسشو..اما اگه مثلا يه موضوع از فيزيک ميخواي ببيني همون يه موضوع رو دانلود کن و به خودت قول بده بعد کنکور يه 100 تومن بريزي حساب اون موسسه

3. Top | #3
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من با این جمله که اگه قبول شدم پولشو میدم راضی کردم خودمو به نظرم جمله خوبیه
      ...

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط narjes78 نمایش پست ها
      بچه ها شما غیر قانونی فیلمای موسسه های مختلف رو دانلود میکنید؟من همش عذاب وجدان دارم دانلود کنم یا نه..
      خیالت راحت بشین ببین اینا درامدشون خیلیه و با مفتی دیدن فیلماشون توسط یکی دو نفر ضرر نمیکنن(بحث حق ناس رو کاری ندارم) ضمنا من خودم دیدن ویدیو اموزشی پیشنهاد نمیکنم مگه اینکه یک درسو نفهمی مثلا خودم فیلم فقط برا گسسته میدیدم که درس گسترده و کمی پیچیده ایه اونم از سایت الا که رایگانه
      ولی اگه فیلمای امیر مسعودیو میگی اصلا بدرد نمیخوره چند تاییشو دیدم فقط تبلیغ میکنه و خدایی تکنین هایی که میگه توی خیلی از منابع کمک درسی هستن و نیازی به فیلم نیست مثلا اومده بود ی سوال رو با یه روش تستی حل کرده بود و دانش اموزم فکر میکنه کنکور بهم همین راحتیه و سوالا روش خاصی دارن که تو چند ثانیه حل میشن(اینجا اصلا خود امیر مسعودی باید عذاب وجدان داشته باشه با کلاه برداریش)
      ولی اگه حرف اخر باشه بنظرم چندتایی ببینی بد نیست چون خودم فقطط یدونه از یه مبحث دیدم ازش که مشکل داشتم و واقعا یادگرفتم و کمکم کرد
      ولی بازم درکل ویدیو توصیه نمیکنم
      GG

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.abdaly نمایش پست ها
      خیالت راحت بشین ببین اینا درامدشون خیلیه و با مفتی دیدن فیلماشون توسط یکی دو نفر ضرر نمیکنن(بحث حق ناس رو کاری ندارم) ضمنا من خودم دیدن ویدیو اموزشی پیشنهاد نمیکنم مگه اینکه یک درسو نفهمی مثلا خودم فیلم فقط برا گسسته میدیدم که درس گسترده و کمی پیچیده ایه اونم از سایت الا که رایگانه
      ولی اگه فیلمای امیر مسعودیو میگی اصلا بدرد نمیخوره چند تاییشو دیدم فقط تبلیغ میکنه و خدایی تکنین هایی که میگه توی خیلی از منابع کمک درسی هستن و نیازی به فیلم نیست مثلا اومده بود ی سوال رو با یه روش تستی حل کرده بود و دانش اموزم فکر میکنه کنکور بهم همین راحتیه و سوالا روش خاصی دارن که تو چند ثانیه حل میشن(اینجا اصلا خود امیر مسعودی باید عذاب وجدان داشته باشه با کلاه برداریش)
      ولی اگه حرف اخر باشه بنظرم چندتایی ببینی بد نیست چون خودم فقطط یدونه از یه مبحث دیدم ازش که مشکل داشتم و واقعا یادگرفتم و کمکم کرد
      ولی بازم درکل ویدیو توصیه نمیکنم
      نه من فیلم آقاجانی واسه شیمی رو میگم خیلی خوب تدریس میکنن البته واسه نظام قدیم تو سایت آلا رایگان گذاشتن ولی نظام جدید تو تاملند پولی کلاس برگزار میکنن..شیمیم نیاز به فیلم نداره ولی دیدن تکنیک های آقاجانی خوبه به نظرم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ویندوزی که استفاده می‌کنیم، یا سایر نرم افزار ها مثل پی دی اف خوان و فیلم های خارجی که تماشا میکنیم اکثرا غیر قانونی دانلود شدند، ولی چون ما دسترسی و امکان خرید این جور محصولات رو نداریم، عذاب وجدان استفاده ازش رو هم نداریم.
      شما هم اگه توانایی مالی برای خرید این محصولات رو داری حتما بخر، بالاخره برای تولید این محتوا زحمت کشیده شده و نباید توقع داشته باشی دبیر بیاد و رایگان بهت درس بده، و خود دبیر هم تنها فرد مورد صحبت ما نیست عوامل دیگه ای هم هستند که توی این موسسات مشغول به کار هستند مثلا فیلم‌بردار و....
      اما اگه واقعا توانایی خرید رو نداری پس عذاب وجدان هم نباید داشته باشی دیگه. اگرچه که نمی‌ارزه واقعا این فیلم ها
      روش کتاب های کمک درسی معتبر هیچ‌وقت نا امیدت نمیکنه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط narjes78 نمایش پست ها
      من خودم تا امروز اینکارو نکردمولی اینم میدونم تو هیچ کجای دنیا یه معلم ریاضی از یه کلاس ۳ ساعته تو هفته چند میلیارد درآمد نداره هر کلاس آنلاین تقریبا ده هزار نفر به بالا بهش وصل میشن در ضمن این معلما قبل از آنلاین شدن کلاساشونم بارشونو بستن حالا اگه اینا حق نداشتن از ۳ تا کتاب دبیرستانی اینجوری پول در بیارن شمام حق نداری کلاساشونو مجانی ببینی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      پارسال گارد گرفته بودم که اره کار درستی نی.

اما اگه موسسات و دبیرانی که واقعا سنگ تموم میزارن مثل الا یا تاملند بابایی یا جعفری یا فلاح ، ملاک پور رو بزاریم کنار مابقی رو بنظرم مشکلی نداره ( بنظرم #ازادی_بیان )

هر وقت موسسات اومدن فهمیدن کپی رایت کار خوبی نیست . رفتن برنامه ای مثل ادوب پریمر لاینسیس خریدن اون وقت من حاضرم کپی رایت رو بد بدونم !

مثلا شما بری پول بدی این دبیر دینی انلاین اکادمی که چی؟ برات رپ بخونه؟
      یا مثلا اســــــــــــــتاد حـــــــــــیدری؟
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      در صورتی که بقیه به صورت غیرقانونی استفاده کنن؛ کار شما رو توجیح میکنه و از عذاب وجدان شما کم میکنه؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راحت باش دوست عزیز
      Success is what you make it

Take it how it come

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم یه چنباری دیدم یه پولیو برای صدقه گذاشتم کنار دادم به نیازمند

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستانی که دستتون تو کاره برام چنتا چنل بفرستید ک فیلم داشته باشه من همرو پاک کرده بودم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      تو نگاه کن همه گناهش بزار گردن من ، اصلا همه نگاه کنید گناه کل بچه های انجمن گردن من ، اصلا گناه همه اینایی ک تا الان غیرقانونی فیلم دیدن گردن من ، فقط دیگه برا اینجور مسائل شرعی تو این انجمن تاپیک نزنید :/

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مریان نمایش پست ها
      دوستانی که دستتون تو کاره برام چنتا چنل بفرستید ک فیلم داشته باشه من همرو پاک کرده بودم
      کامنتت خدا بود....خخخخخخخخخ

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      پارسال گارد گرفته بودم که اره کار درستی نی.

اما اگه موسسات و دبیرانی که واقعا سنگ تموم میزارن مثل الا یا تاملند بابایی یا جعفری یا فلاح ، ملاک پور رو بزاریم کنار مابقی رو بنظرم مشکلی نداره ( بنظرم #ازادی_بیان )

هر وقت موسسات اومدن فهمیدن کپی رایت کار خوبی نیست . رفتن برنامه ای مثل ادوب پریمر لاینسیس خریدن اون وقت من حاضرم کپی رایت رو بد بدونم !

مثلا شما بری پول بدی این دبیر دینی انلاین اکادمی که چی؟ برات رپ بخونه؟
      یا مثلا اســــــــــــــتاد حـــــــــــیدری؟
      تعریف فلاح رو زیاد شنیدم واقعا خوبه؟

صفحه 1 از 12 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 13 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن