خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

خیلی دو دلم راهنمایی میخوام لطفا ضروریه! خصوصا رتبه خوبا

بچه ها من الان 4_5 روزیه استارت زدم تا الان چون دیدم به آزمون قلمچی نمیرسم و بعد هی باید همش استرس و اعصاب خوردی اینکه عقبم رو داشته باشم گفتم خودم پایه به پایه بخونم (اینم بگم آزمون شرکت نمیکنم فقط تو خونه خودم بعدش حل میکنم) الان که بودجه بندی گزینه دو رو دیدم متوجه شدم میتونم برسم بهش چون 8_9 روز مونده... بنظر شما چیکار کنم؟ همون روش خودم پایه به پایه با برنامه خودم بخونم یا چی؟ من تصمیم این بود هر پایه رو حدودا تو یک ماه تا نهایت 45 روز ببندم و خوب هم دارم پیش میرم ولی الان یه دودلی و شک بدی افتاده به دلم که طبق بودجه بندی گزینه دو بخونم یا طبق برنامه خودم پایه به پایه؟ ممنون

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      اول اینکه وقتی یه برنامه می‌ریزی دیگه پایبند بهش باش . اصلا برنامه های دیگه رو چک نکن و به کار خودت تمرکز داشته باش . دوم اینکه بنظر میاد برنامه خودت کامل نیست چون مرور نداره و صرفا تایم بندی برای خوندن هست . برنامه آزمون ها مرور و برگشت به مطالب قبلی رو داره . میتونی از برنامه گزینه دو یا قلم چی استفاده کنی که خیالت راحت باشه مطالب هم جمع بندی میشن و هم مرور
      ویرایش توسط melodii : 17 آبان 1399 در ساعت 00:25

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melodii نمایش پست ها
      سلام
      اول اینکه وقتی یه برنامه می‌ریزی دیگه پایبند بهش باش . اصلا برنامه های دیگه رو چک نکن و به کار خودت تمرکز داشته باش . دوم اینکه بنظر میاد برنامه خودت کامل نیست چون مرور نداره و صرفا تایم بندی برای خوندن هست . برنامه آزمون ها مرور و برگشت به مطالب قبلی رو داره . میتونی از برنامه گزینه دو استفاده کنی که خیالت راحت باشه مطالب هم جمع بندی میشن و هم مرور
      مرسی میدونی خب من وارد جزئیاتش نشدم ولی خب اینطور بگم که آخر هر هفته مرور کلی تمام خونده هارو از تست های مارک شده برای خودم گذاشتم یعنی مرور دارم ولی میگم که من می‌شنوم اکثر مشاورا میگن نه اصلا نباید پایه به پایه خونده بشه باید دوازدهم و یه دونه از پایه ها باهاش باشه درحالی‌که من دلیلشو نمیدونم که چرا این اشتباهه همین باعث شده دودل شم

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yasaman717 نمایش پست ها
      مرسی میدونی خب من وارد جزئیاتش نشدم ولی خب اینطور بگم که آخر هر هفته مرور کلی تمام خونده هارو از تست های مارک شده برای خودم گذاشتم یعنی مرور دارم ولی میگم که من می‌شنوم اکثر مشاورا میگن نه اصلا نباید پایه به پایه خونده بشه باید دوازدهم و یه دونه از پایه ها باهاش باشه درحالی‌که من دلیلشو نمیدونم که چرا این اشتباهه همین باعث شده دودل شم
      کدوم مشاور چنین چیزی گفته ؟ من که نشنیدم واقعا
      برنامه خودت الان که داری میگی خوبه و میتونی بخونی ولی من پیشنهادم اینه که طبق قلم چی یا گزینه دو پیش برو یا اینکه از برنامه هاشون کمک بگیر و اونا رو شخصی سازی کن برای خودت . جمعه ها هم سوالات یکی از آزمون ها رو دانلود کن و برای خودت شبیه سازی کن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کدوم مشاور چنین چیزی گفته ؟ من که نشنیدم واقعا
      برنامه خودت الان که داری میگی خوبه و میتونی بخونی ولی من پیشنهادم اینه که طبق قلم چی یا گزینه دو پیش برو یا اینکه از برنامه هاشون کمک بگیر و اونا رو شخصی سازی کن برای خودت . جمعه ها هم سوالات یکی از آزمون ها رو دانلود کن و برای خودت شبیه سازی کن
      مرسی عزیزم شما هم کنکوری هستی یا دانشجویی؟ سال چندمتونه

6. Top | #6
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      گزینه دو هم مرور تو کارش نیست فقط میخواد قبل عید ببنی درسارو
      سلام
      اول اینکه وقتی یه برنامه می‌ریزی دیگه پایبند بهش باش . اصلا برنامه های دیگه رو چک نکن و به کار خودت تمرکز داشته باش . دوم اینکه بنظر میاد برنامه خودت کامل نیست چون مرور نداره و صرفا تایم بندی برای خوندن هست . برنامه آزمون ها مرور و برگشت به مطالب قبلی رو داره . میتونی از برنامه گزینه دو استفاده کنی که خیالت راحت باشه مطالب هم جمع بندی میشن و هم مرور
      ...

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      گزینه دو هم مرور تو کارش نیست فقط میخواد قبل عید ببنی درسارو
      متاسفانه اطلاع کاملی ندارم . اما قلم چی قبلا که میرفتم مرور مطالب داشت

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مرسی عزیزم شما هم کنکوری هستی یا دانشجویی؟ سال چندمتونه
      خواهش میکنم گلم
      من دانشجو هستم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      3 4 دور مرور + 40 مرحله آزمون + بستن همه دروس تا نهایتا 20 فروردین با کلی تست
      تاپیک برنامه رو خواستی نگاه بنداز
      [فوری] برنامه دوپینگ کنکور تا عید + 40 مرحله آزمون (1400)
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

3 4 دور مرور + 40 مرحله آزمون + بستن همه دروس تا نهایتا 20 فروردین با کلی تست
      تاپیک برنامه رو خواستی نگاه بنداز
      [فوری] برنامه دوپینگ کنکور تا عید + 40 مرحله آزمون (1400)
      ممنون فقط یه چیزی اینکه شما الان اگر بخوام بین برنامه پایه به پایه خودم عمل کنم یا برنامه گزینه دو کدوم رو پیشنهاد میدید

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ازmahdi_arturکمک بگیرین خیلی خوب کمکتون میکنه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan5100.ek نمایش پست ها
      ببینید برنامه ای خودتون یا هر مشاوره دیگه ای به پا برنامه گزنیه ۲ و قلم چی نمیرسه،
      پیشنهاد من به شما اینه حتما یه ازمون ثبت نام کنید و باتوجه به برنامه اش درس بخونید و ازمون بدید و کارنامه بگیرید ، شاید بگید غیرحصوریه واینا، ولی واقعا اینطوری موثر تره ، چون یه نیرو محرکه است.
      به قلمچی که نمیرسم چون دائم باید استرس عقب موندن بگیرم بهم میریزم ولی گزینه دو و برنامه خودم شک دارم میدونین گزینه دو تا اردیبهشت طول میکشه خیلی نگرانم

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کی گفته قلم نمیرسی؟ توی دی و بهمن دوتا ازمون جمعبندی ترم اول داره که دوماه وقت هست و راحت میخونی فقط باید یکم تلاش بکنی . اگه هم به قول اون دوستمون بخاطر نیرو محرک میخوای دو تومن خرج کنی که بهتر از ازمون ۱۹ دی به قلم اضافه شو . چون قلمچی و خیلی موسسات بخاطر فارغ التحصیلایی که تازه اضافه میشن شرعت پیشروی خیلی پاییت میذارن ترم اول

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها من الان 4_5 روزیه استارت زدم تا الان چون دیدم به آزمون قلمچی نمیرسم و بعد هی باید همش استرس و اعصاب خوردی اینکه عقبم رو داشته باشم گفتم خودم پایه به پایه بخونم (اینم بگم آزمون شرکت نمیکنم فقط تو خونه خودم بعدش حل میکنم) الان که بودجه بندی گزینه دو رو دیدم متوجه شدم میتونم برسم بهش چون 8_9 روز مونده... بنظر شما چیکار کنم؟ همون روش خودم پایه به پایه با برنامه خودم بخونم یا چی؟ من تصمیم این بود هر پایه رو حدودا تو یک ماه تا نهایت 45 روز ببندم و خوب هم دارم پیش میرم ولی الان یه دودلی و شک بدی افتاده به دلم که طبق بودجه بندی گزینه دو بخونم یا طبق برنامه خودم پایه به پایه؟ ممنون
      سلام
      برنامه ی خودتون انگاری فقط جوری نوشته شده تا سریع تر هر پایه جمع بشه و اصلا به یادگیری و تثبیت مطالب توی برنامه ریزی تون توجه نشده
      یه بدی ای برنامه هایی که خودمون واسه خودمون مینویسیم داره و اونم اینه که تقریبا بیشتر مواقع متوجه نقاط ضعف خودمون نمیشیم چون آزمون نمیدیم
      در نتیجه ممکنه به شناخت صحیحی از وضعیت تحصیلی خودمون نرسیم و متوجه نشیم که کجاها رو ایراد داریم و واسش برنامه ریزی کنیم
      ایراد دومشم اینه که هیچ فشار خارجی رومون نیست که برناممونو انجام بدیم و اگه یه روز نخونیم به خودمون میگیم که اشکال نداره و جبران میکنم و این اتفاق ممکنه چندین بار بیفته و روزای زیادی از دست بدیم
      پیشنهاد میکنم طبق برنامه یه آزمون جلو برین و بودجه بندی اونو کار کنین و سر دوهفته آزمون بدین
      اون عقب افتادگی هاتونم زمانی که آزمون مروری شد جمع کنین و یا میتونین ساعت مطالعه رو افزایش بدین و توی همون بازه هر آزمون یه مقداری از مطالبی که عقبین رو هم مطالعه کنین تا نهایت به آزمون برسونین خودتونو
      مطمئن باشین اگه از فردا شروع کنین راحت میتونین برسین به برنامه
      موفق باشین

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      کی گفته قلم نمیرسی؟ توی دی و بهمن دوتا ازمون جمعبندی ترم اول داره که دوماه وقت هست و راحت میخونی فقط باید یکم تلاش بکنی . اگه هم به قول اون دوستمون بخاطر نیرو محرک میخوای دو تومن خرج کنی که بهتر از ازمون ۱۹ دی به قلم اضافه شو . چون قلمچی و خیلی موسسات بخاطر فارغ التحصیلایی که تازه اضافه میشن شرعت پیشروی خیلی پاییت میذارن ترم اول
      میدونین من خودمو میشناسم خیلی استرس میگیرم اگه عقب بمونم یعنی ممکنه واسه جمع بندی برسم ها ولی الان هی فکرم درگیر چیزاییه که خونده نشده بنظر شما الان آزمون گزینه دو خوب نیستش ‌؟ چون میتونم بهش برسم مباحثش مشترکه با چیزایی که تا الان خوندم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)