خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 53
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prince نمایش پست ها
      يه سوال الان طبق اون كارنامه سبزه ميتوني راحت وبي دردسر از ازاد انصراف بدي و شهريتو پس ميدن .ازاد يه قانون داره بعد ثبت نام در صورت انصراف شهريه ثابت همه ترم ها رو ميگيره ازاد خيلي پول پرسته پول پس گرفتن ازشون كار حضرت فيله
      خب پس عملا غیر ممکن شد ک اگه پول کل ترمارو بخوان بگیرن -_-

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط brilliannt نمایش پست ها
      غیر اون شهرایی که میگی دندونشو نیاوردی دلت میخواد کدوم شهر بری و حس میکنی واسه زندگی توش راحتی؟ بنظرم اگه اینو بتونی انتخاب کنی خیلی راحت ترمیتونی به جواب سوالت برسی.
      ببین قطعا اصفهان که شهر خودمه رو به همه جا ترجیح میدم ولی اینکه من با متغیرا ترمی 15 بدم و خب پردیس دندون جاهای دیگه 10 میلیون بدن ب نظرم خیلییییی جای تفکر داره -_- اخرش مدرک من آزاده تازه پولم بیشتر دادم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      خب پس عملا غیر ممکن شد ک اگه پول کل ترمارو بخوان بگیرن -_-
      اين قانون هست متاسفانه يكم عجله كردي و ثبت نام و شهريه رو هم دادي اين كارو خيلي برات سخت ميكنه اما نميدونم با كارنامه سبز ميشه انصراف داد و پول رو پس گرفت يا نع ولي در شرايط معمولي مثلا الان من پاشم برم دانشگاه بگم ميخوام انصراف بدم اون شهريه ثابت هارو بايد بدم .
      تا توانی در جهان همراه اهل درد باش
      یا نبر نامی زمردی یا حقیقت مردباش

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببین قطعا اصفهان که شهر خودمه رو به همه جا ترجیح میدم ولی اینکه من با متغیرا ترمی 15 بدم و خب پردیس دندون جاهای دیگه 10 میلیون بدن ب نظرم خیلییییی جای تفکر داره -_- اخرش مدرک من آزاده تازه پولم بیشتر دادم
      سلطان ، منم وقتی شهریه رو دیدم بازم دودل شدم ، یعنی پردیس ها ارزون تر هستن؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شهریه آزاد 80 درصد شهریه پردیس هست. آزاد ارزون تره
      نقل قول نوشته اصلی توسط m-samim نمایش پست ها
      داروسازی آزاد تهران ثابت و متغیر امسال چقدره؟

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prince نمایش پست ها
      اين قانون هست متاسفانه يكم عجله كردي و ثبت نام و شهريه رو هم دادي اين كارو خيلي برات سخت ميكنه اما نميدونم با كارنامه سبز ميشه انصراف داد و پول رو پس گرفت يا نع ولي در شرايط معمولي مثلا الان من پاشم برم دانشگاه بگم ميخوام انصراف بدم اون شهريه ثابت هارو بايد بدم .
      فردا میرم دانشگاه

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      والا اونایی که امسال قبول شدن که دارن شهریه کمتر ب من میگن. ینی من 12 میلیون ثابت دارم میدم اونا کل ترم کمتر 12 میلیون میدن

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_lovee نمایش پست ها

خب پس پردیس هم امسال ینی افزایش قیمت داشته و شهریش رو 15 تومنه؟ اخه شهریه ثابت از من 12 و سیصد گرفت. فقطططط ثابتتتت -_-

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

10 میلیون ثابت ، پرستاری فکر کنم حدود 8 میلیون

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      رو چه حسابی آزاد اینجوری کرده نمیدونم. اگه پردیس هم گرون شده بود دلم نمیسوخت میگفتم همه گرون شدن

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دندون چقدره؟

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب پس پردیس هم امسال ینی افزایش قیمت داشته و شهریش رو 15 تومنه؟ اخه شهریه ثابت از من 12 و سیصد گرفت. فقطططط ثابتتتت -_-
      ما پارسال که وارد شدیم 10 تومن دادیم ( ثابت و متغیر ) یکی از دوستان من یزد قبول شده بود میگفت 13 و خورده ای میده.

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      ما پارسال که وارد شدیم 10 تومن دادیم ( ثابت و متغیر ) یکی از دوستان من یزد قبول شده بود میگفت 13 و خورده ای میده.
      سلام دکتر چطوری؟ دکتر از بعد از ظهر که با شما حرف زدم تا الان درگیر این قضیم. کاملا مغزم فلج شده

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان. شبتون بخیر. من دندون ازاد اصفهان واحد خوراسگان قبول شدم. اولویت دهم منه. ب جز تهران، اصفهان شیراز تبریز رشت و مازندران پردیس دندون همه جا اوردم تو کارنامه سبزم. من اول 8 تا دولتی زدم بعد پردیس اصفهان و بعد ازاد اصفهان. فکر می کردم دولتی راه دور مثلا زاهدان یا نهایتا پردیس اصفهان قبول شم اما نشد و خب ازاد اصفهان قبول شد. انتخابم تا حدودی حساب شده بود. اولا شهر خودمه و دوما سطح خوبی داره دندان خوراسگان و خب آزاد شهریش کمتره!
      تا اینکه رفتم ثبت نام و 12 میلیون و 300 از من شهریه ثابت گرفتن. مغزم سوت کشید. الان با توجه به فرصتی که سنجش داده واسه اون دکمه کنترل زد که بگیم غلط کردم برو اولویت بعدی به نظرتون با توجه به این حجم از شهریه بهتر نیست من برم پردیس یه شهر دیگه که تهش مدرکم دولتی باشه لااقل به جای آزاد؟ من که همونقدر و حتی بیشتر دارم شهریه میدم -_-
      دادا اگه هزینه ش اوکیه ، شک نکن که خوراسگون از پردیس خیلی از شهرها خیلی بهتره .
      استادها و لول دانشگاه خیلی خوبه . برای مدرک هم دیگه فرق زیادی نیست بین دانشگاه ها .
      هزینه ی شهر دیگه بعد از کرونا رو هم درنظر بگیر .
      توی شهر خودمون هم میتونی شاغل باشی درطول سال و از ترم های بالاتر هم شاغل میشی با رشته ت . من بودم ، نمیرفتم جای دیگه .

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان. شبتون بخیر. من دندون ازاد اصفهان واحد خوراسگان قبول شدم. اولویت دهم منه. ب جز تهران، اصفهان شیراز تبریز رشت و مازندران پردیس دندون همه جا اوردم تو کارنامه سبزم. من اول 8 تا دولتی زدم بعد پردیس اصفهان و بعد ازاد اصفهان. فکر می کردم دولتی راه دور مثلا زاهدان یا نهایتا پردیس اصفهان قبول شم اما نشد و خب ازاد اصفهان قبول شد. انتخابم تا حدودی حساب شده بود. اولا شهر خودمه و دوما سطح خوبی داره دندان خوراسگان و خب آزاد شهریش کمتره!
      تا اینکه رفتم ثبت نام و 12 میلیون و 300 از من شهریه ثابت گرفتن. مغزم سوت کشید. الان با توجه به فرصتی که سنجش داده واسه اون دکمه کنترل زد که بگیم غلط کردم برو اولویت بعدی به نظرتون با توجه به این حجم از شهریه بهتر نیست من برم پردیس یه شهر دیگه که تهش مدرکم دولتی باشه لااقل به جای آزاد؟ من که همونقدر و حتی بیشتر دارم شهریه میدم -_-
      سلام هرگز همچین اشتباهی نکن قطعا ازاد خوراسگان چون پردیس هزینش بیش تره و این که زندگی توی یه شهر دیگه هزینه های بسیار سنگینی برات داره که الان تصلا به ذهنتم نمیاد و دندون خوراسگان هم عالیه از 90 درصد دانشگاه های دولتی بهتره.شهریه ها هم امسال گرون شده پزشکی نجف اباد امسال ترمی 4 میلیون گذاشت رو شهریه ها

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن