خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

زیست نشرالگو

...
      ویرایش توسط amirhm81 : 27 آبان 1402 در ساعت 13:44

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhm81 نمایش پست ها
      سلام دوستان من برای زیست همه پایه هارو نشرالگو گرفتم ولی اینجا همه میگن بدرد نمیخوره از کنکور دوره و باهاش نتیجه نمیگیری و همه خیلی سبز و میکرو رو پیشنهاد میدن الان بنظرتون چکارکنم عوضش کنم یا نه؟ وضع مالی هم خوب نیست لطفا صادقانه بگین ممنون.
      اگه نسل جدید باشه اوکیه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه دوست عزیز همین رو مفهومی بخون...نشرالگو نظام قدیم عالی بود دکتر هاشمی هم یکی از بهترینها در زمینه کنکور هستن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من برای زیست همه پایه هارو نشرالگو گرفتم ولی اینجا همه میگن بدرد نمیخوره از کنکور دوره و باهاش نتیجه نمیگیری و همه خیلی سبز و میکرو رو پیشنهاد میدن الان بنظرتون چکارکنم عوضش کنم یا نه؟ وضع مالی هم خوب نیست لطفا صادقانه بگین ممنون.
      نشر الگو واسه کنکور ۱۴۰۰ کتاب های زیستش رو ویرایش کرده و روی جلد کتاباش نوشته نسل جدید . اگه اونا رو خریدی که مشکلی نیست ولی کتاب های چاپ پارسالش خوب نبودن دوستانی هم که میگن الگو به درد نمیخوره طبق کتاب های سال گذشته اش میگن وگرنه کتاب های مطابق کنکور ۱۴۰۰ اش عالین

اما یادتان باشد ؛
      که به شعر
      به آواز
      به لیلاهایتان
      به رویاهایتان
      پشت نکنید ...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

مشکل الگو نیس . بقیه انتشارات کیفیتشون زیاده .

screenshot-2020-11-07-181058.png
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام.
      شما همون الگو رو کامل کار کن.همه اش.تالیفی-آزمایشی-کنکوری
      درسنامه اش رو فقط نخون
      تست ها رو تحلیل کن.متن کتاب رو خوب و درست بخون.
      آزمونای جمع بندی دی-بهمن-فرودین سوالات اخیر قلمچی رو دانلود کن و بزن.+علامت دار های الگو و کتاب و حاشیه های نوشته خودت
      برای جمع بندی نهایی هم کتاب درسی حاشیه نویسی و کنکورای سه روز یه بار و جامع های قلمچی اخیر رو بزن
      اگه درصدت خوب نشد جای شک داره
      پارسال درصد بالای 90 داشتیم الگو کار کرده بود

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      اگه الگو نسل جدی خریدی پشیمون نمیشی ، فقط دوازدهمش نیومده شما حتما سه بعدی گرفتید ! دهم یازدهم الگو نسل جدید که اومده عالیه حالا میتونی یا صبر کنی برای دوازدهمش یا میکرو بگیری یا خیلی سبز که به نظرم میکرو 12 شاهکاره !

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot 2020-11-07 181058.png
مشاهده: 294
حجم: 35.6 کیلو بایت

سلام ببخشید من تغییر نظامی ام و زیست میکروپایه که برای کنکور98 بود تاالان میخوندم.کار اشتباهی کردم؟اگرآره چه کتابایی بگیرم برا زیست؟شما ازچی تست میزنی؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rey99 نمایش پست ها
      سلام ببخشید من تغییر نظامی ام و زیست میکروپایه که برای کنکور98 بود تاالان میخوندم.کار اشتباهی کردم؟اگرآره چه کتابایی بگیرم برا زیست؟شما ازچی تست میزنی؟

میکرو که عالیه ! دور نشرالگو و مهروماه نرین ( نظر شخصی) ، ادامه بدین اما تا جای ممکن درسنامه نخونین ! اشکالی نداره من دفعه اولی که از یه گفتار تست میزنم از 10 تا شده 8 تاش غلط بشه . مهم خوندن اون جاهاس که میوفتین به تله طراح. ولی درسنامه رو وقتی میخونین بی تعارف سوالات اون کتاب رو برا خودتون لو میدین! تو تست خود کتاب عالی میزنین اما تو ازمون یا هر جای دیگه غلط ! این هم باعث میشه روند فرسایشی شما شروع بشه ! از زیست دوری کنین یا حالا شده برین به خارج از گود و برا خودتون نکته های الکی بنویسین یا استدلال های دو گرونی دیسکاور کنین !
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

میکرو که عالیه ! دور نشرالگو و مهروماه نرین ( نظر شخصی) ، ادامه بدین اما تا جای ممکن درسنامه نخونین ! اشکالی نداره من دفعه اولی که از یه گفتار تست میزنم از 10 تا شده 8 تاش غلط بشه . مهم خوندن اون جاهاس که میوفتین به تله طراح. ولی درسنامه رو وقتی میخونین بی تعارف سوالات اون کتاب رو برا خودتون لو میدین! تو تست خود کتاب عالی میزنین اما تو ازمون یا هر جای دیگه غلط ! این هم باعث میشه روند فرسایشی شما شروع بشه ! از زیست دوری کنین یا حالا شده برین به خارج از گود و برا خودتون نکته های الکی بنویسین یا استدلال های دو گرونی دیسکاور کنین !
      خیلی درسته. انگار اول پاسخنامه بخونی بعد بری تست بزنی

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot 2020-11-07 181058.png
مشاهده: 294
حجم: 35.6 کیلو بایت
      حاج ممد زیستت خوبه ها

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amf1384 نمایش پست ها
      بهترین روش یادگیریه برای افراد با درصد پایین 40

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amf1384 نمایش پست ها

حتما اره . امتحان کن ، تو خونه 80 میزنی کنکور 13 درصد !!!!!!! خیلی اصلا تاثیر گذاره
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

خیلی ممنونم از راهنماییتون یکی اینکه من وسواس منابع گرفتم امسال و میخوام حتما دوتا منبع بزنم و یکی دیگه هم اینکه کتاب برای کنکو98 هست با توجه به تغییرات مشکلی نیست؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rey99 نمایش پست ها
      خیلی ممنونم از راهنماییتون یکی اینکه من وسواس منابع گرفتم امسال و میخوام حتما دوتا منبع بزنم و یکی دیگه هم اینکه کتاب برای کنکو98 هست با توجه به تغییرات مشکلی نیست؟

سلام منشن کنین !

اولا من کاره ای نیستم منم مثل شما عزیزان پشت سد کنکورم !

دلیل رشد زیست من هدفگذاری های خانوم دکتر نیازی هست ( @Wonderland ) .

اما نهایتا من میتونم تجربه خودم رو بگم ! سال کنکور سرتون رو بکنین تو برف عین شتر مرغ ! کاری نداشته باشین که مثلا چطوریه کتابتون و اینا وسواستون رو بزارین کنار !
      با اینکه پدر من سرشته ای نداره تو محیط کنکور ! اما یه چیز خیلی خوبی بهم گفت ! بهم گفت درسا چطوره ؟ گفتم بابا امسال سخت ترین کتاب دینی و زبان و زیست و شیمی رو خریدم و اونا رو تمرین میکنم! انتظار داشتم پدرم تشویقم کنه اما یه چیز خیلی خوبی گفت
      همه میتونن و توانایی دارن کتاب سخت بخرن حتی کتاب سخت رو هم حل کنن . الباقی که فاصله ایجاد میکنه اینه که تو این شرایط مساعد تو چیکار کنی !

الان هم دغدغه اینو نداشته باشین که اره میکرو پایه رو بخونم اوکیه ! و واجب نیست چیز دیگه ای ! کافیه به تیتراژ و تعداد چاپ کتاب نگاه کنین ! به اون اندازه فرد و کنکوری هستش که از اون کتاب داره و روش کار میکنه ! مهم اینجاس که شما با این کتاب چقدر بتونی پیشرفت کنی! حالا چه ربطی داشت این حرفم با سوال شما؟
      عزیز من وسواس اینکه من باید بهترین کتاب رو بگیرم و دو تا منبع داشته باشم هنر نیست ! اصلا متریال پیشرفت هم نیست . وسواس اینو نداشته باشین . زیست باشه متاسفانه قابل استفاده نیست ولی شاید بتونین تقسیم سلولی / کلیه / گیاهی ها / فتوسنتز / مهندسی ژن / رفتار / تنفس/ ژنتیک خانواده / جهش رو بخونین باهاش شایدم 1 دوازدهم هم بشه خوند. اما کتاب درسی رو اپ تو دیت کنین.

بازم عرض میکنم حتما با بقیه دوستان کارکشته صحبت کنین . والا منم حرف سخن اونا رو میگم چیزی داشتم یه سال پشت نمیموندم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن