خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

امکان کنکور مجدد برای فارغ التحصیل

سلام بر همگی
      آقا بعد از حدود 4 سال یه تاپیک بزنیم دلتون برام تنگ شده حتما یه سوال پیش اومده برای یکی از همکلاسیام و اینکه من جوابشو نمیدونم(پیرشدم دیگه یه زمانی گوگل این فروم بودم )
      کسی که از کارشناسی فارغ التحصیل میشه اگر پزشکی یا دندون یا داروسازی قبول بشه معافیت مجدد میدن یا باید اول بره خدمتشو تموم کنه؟
      و اینکه اون قانون پرداخت هزینه برای فارغ التحصیلا برداشته شده دیگه؟
      مرسی
      خوشا دیدار ما در خواب ...

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      قانون پرداخت هزینه که از سال ۹۵ برداشته شد و لازم نیست شهریه بدن
      ولی معافیت رو نمیدونم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMiN- نمایش پست ها
      سلام بر همگی
      آقا بعد از حدود 4 سال یه تاپیک بزنیم دلتون برام تنگ شده حتما یه سوال پیش اومده برای یکی از همکلاسیام و اینکه من جوابشو نمیدونم(پیرشدم دیگه یه زمانی گوگل این فروم بودم )
      کسی که از کارشناسی فارغ التحصیل میشه اگر پزشکی یا دندون یا داروسازی قبول بشه معافیت مجدد میدن یا باید اول بره خدمتشو تموم کنه؟
      مرسی
      پرداخت هزینه برداشته شده
      معافیت مجدد هم فکر کنم صادر میشه چون تجربی دیگه پر شده از اینجور آدمها که رفتن چهار سال یه رشته ای رو خوندن الآن میخوان برن پزشکی
      ولی باز هم مطمئن نیستم ولی رتبه ۱ سال ۹۵ از شریف اومد تجربی و خدمت هم نرفته بود

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      پرداخت هزینه برداشته شده
      معافیت مجدد هم فکر کنم صادر میشه چون تجربی دیگه پر شده از اینجور آدمها که رفتن چهار سال یه رشته ای رو خوندن الآن میخوان برن پزشکی
      ولی باز هم مطمئن نیستم ولی رتبه ۱ سال ۹۵ از شریف اومد تجربی و خدمت هم نرفته بود
      آره اون سال کنکور خودم بود ولی اون تا جایی که میدونم انصراف داد فارغالتحصیل نشده بود

مرسی
      خوشا دیدار ما در خواب ...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه نمیتونه،

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMiN- نمایش پست ها
      سلام بر همگی
      مرسی
      تا جایی که یادمه نباید تعهد خدمت به هیچ ارگان و سازمان و ... داشته باشه. حالا طرحش اینا رو بپرسه که مشکل نشه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن