خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات

کسی از شهریه دندان آزاد امسال خبر داره؟

سلام. من رفتم واحد خوراسگان ثبت نام کردم. شهریه ثابتی که از من گرفت 12 میلیون و سیصد بود. این فقظ شهریه ثابت امساله. بهشون میگم نسبت به پارسال خیلی گرون شده که تو سایت ثابت 7.400 ه میگن سراسری گرون شده. کسی اطلاع داره از شهریه ها؟ بعد من الان هر ترمم چقدر در میاد متغیر هم که بهش اضافه شه؟ میدونم بستگی به واحد هام داره ولی حدودا اگه میدونین بگین. کرک و پر واسم نمونده

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      سلام. من رفتم واحد خوراسگان ثبت نام کردم. شهریه ثابتی که از من گرفت 12 میلیون و سیصد بود. این فقظ شهریه ثابت امساله. بهشون میگم نسبت به پارسال خیلی گرون شده که تو سایت ثابت 7.400 ه میگن سراسری گرون شده. کسی اطلاع داره از شهریه ها؟ بعد من الان هر ترمم چقدر در میاد متغیر هم که بهش اضافه شه؟ میدونم بستگی به واحد هام داره ولی حدودا اگه میدونین بگین. کرک و پر واسم نمونده
      https://sajed.iau.ir/Education/Stude...ntRegistration

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      داداش سلام اینو چیکارش باید بکنم؟ این سایت چی هست اصن؟ جایی ننوشته واسه شهریه -_-

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز خودت مال چه شهری هستی؟
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش سلام اینو چیکارش باید بکنم؟ این سایت چی هست اصن؟ جایی ننوشته واسه شهریه -_-
      سامانه ی ساجد هست داداش. برای دانشجو های مقطع دکتری انواع وام ها قابل دریافته. 50 درصد شهریه رو می تونی وام بگیری و بعد از پایان تحصیل قسطش رو بدی. وام کوتاه مدت/میان مدت/ بلند مدت داره. از ترم اول هم میشه استفاده کرد ازشون.
      علاوه بر اینها کلی وام های دیگه برای دکتری هست. مثلا بانک ملی 10م میده 60 ماهه.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من الان وارد سامانه شدم. دو تا وام برام باز شده. یکی وام شهریه ملی که 40م هست. یکی وام مهر/رسالت که میشه بین 10/15/20م انتخاب کرد.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ItsAP نمایش پست ها
      دوست عزیز خودت مال چه شهری هستی؟
      اصفهان. ازاد اصفهانو بعد پردیس اصفهان زدم که شهر خودم بمونم.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      من الان وارد سامانه شدم. دو تا وام برام باز شده. یکی وام شهریه ملی که 40م هست. یکی وام مهر/رسالت که میشه بین 10/15/20م انتخاب کرد.
      جدا؟ وام میدن از الان؟ بعد شرایطش چجوریه؟ ماه به ماه باید قسط داد یا اخر بار موقع فارغ شدن؟
      شمام دندون ازاد میخونین؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جدا؟ وام میدن از الان؟ بعد شرایطش چجوریه؟ ماه به ماه باید قسط داد یا اخر بار موقع فارغ شدن؟
      شمام دندون ازاد میخونین؟
      آره.
      من عضو تلگرام دانشگاهمون شدم. دیدم توش نوشته دانشجوهای جدید الورود هم پس از دریافت شماره دانشجویی ثابت، می تونن با ثبت نام در ساجد درخواست تسهیلات کنن.
      امروز ثبت نام کردم. فعلا توی این مرحله هست. ظاهرا وام هایی که فعلا برای ما باز شده، از اونهایی که بعد از پایان تحصیل قسطش شروع بشه نیست. اینها 60 ماهه هستن با کارمزد 14% که مبلغش هم به حساب دانشگاه واریز میشه. قسط 40م هم ماهی حدودا 900 میشه.

kaog_screenshot_2020-11-06_150021.jpg

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آره.
      من عضو تلگرام دانشگاهمون شدم. دیدم توش نوشته دانشجوهای جدید الورود هم پس از دریافت شماره دانشجویی ثابت، می تونن با ثبت نام در ساجد درخواست تسهیلات کنن.
      امروز ثبت نام کردم. فعلا توی این مرحله هست. ظاهرا وام هایی که فعلا برای ما باز شده، از اونهایی که بعد از پایان تحصیل قسطش شروع بشه نیست. اینها 60 ماهه هستن با کارمزد 14% که مبلغش هم به حساب دانشگاه واریز میشه. قسط 40م هم ماهی حدودا 900 میشه.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: kaog_screenshot_2020-11-06_150021.jpg
مشاهده: 135
حجم: 30.6 کیلو بایت
      از این وام ها به دانشجو های پردیس دانشگاه ها هم میدن؟ خبر نداری؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BenKenobi نمایش پست ها
      از این وام ها به دانشجو های پردیس دانشگاه ها هم میدن؟ خبر نداری؟
      نمی دونم دقیق باید امور مالی دانشکده بپرسین.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      آره.

خیلی خوبه این. خیلی. اگه بدن که واقعا خوبه همچین چیزی

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      آره.

محدودیت داره زمان درخواست وام؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      محدودیت داره زمان درخواست وام؟
      نمی دونم. داخل سامانه که حرف خاصی از محدودیت نزده. راستی شما که شهریه ثابت رو پرداخت کردی، انتخاب واحد برات باز شده؟ یعنی انجامش دادی؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نمی دونم. داخل سامانه که حرف خاصی از محدودیت نزده. راستی شما که شهریه ثابت رو پرداخت کردی، انتخاب واحد برات باز شده؟ یعنی انجامش دادی؟
      من رفتم دانشگاه شهریه رو که دادم واسم انتخاب واحد کرد. اقا شما هم شهریه ثابتتون 12 ه؟کدوم واحدین شما؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن