خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

پکیج 6040 از الان خوبه شروع کنم؟

سلام بنظرتون از همین اول با پکیج 6040 درس رو شروع کنیم خوبه؟بعد از دیدن فیلما هم بشینیم کتابو بخونیم و تست بزنیم.
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      سلام بنظرتون از همین اول با پکیج 6040 درس رو شروع کنیم خوبه؟بعد از دیدن فیلما هم بشینیم کتابو بخونیم و تست بزنیم.
      6040 برای کسی خوبه که یه دور همه کتابها و مباحثو خونده باشه و کاملا یاد گرفته باشه
      تند تند دری میده میدن میرن جلو بعدش سریع سوال حل میکنن
      زیستش که افتضاحه.شیمی هم همینطور
      کلا پول برا پکیج نده.اگر م میخای بدی 6040 حداقل بالای صد روز وقت میخاد

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      به جز زیست و دینی بقیه دروسش آشغالن
      اما 20 آزمونش انصافا ایده خوبیه ولی به درد الان نمیخوره (همون بعد عید خوبه)
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      به جز زیست و دینی بقیه دروسش آشغالن
      اما 20 آزمونش انصافا ایده خوبیه ولی به درد الان نمیخوره (همون بعد عید خوبه)
      اره دینی شو داشتم قبلا عالی بود
      زیستش هم خوبه؟
      بقیه دروس چی؟
      ریاضی خوب درس میده؟
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      اره دینی شو داشتم قبلا عالی بود
      زیستش هم خوبه؟
      بقیه دروس چی؟
      ریاضی خوب درس میده؟
      زیستش خیلی خوبه
      به شخصه دیدم که فقط با دیدن شاکری و شعبانی و زدن زیست اون 20 آزمونشون (که میشه 1000 تست) نتیجه 60 تا 70 درصدی گرفتن
      ولی بازم میگم این پکیج ها بدون داشتن یه برنامه حرفه ای و اصولی برای تست زنی واقعا نتیجه نمیدن
      ریاضیش به درد نمیخوره / فیزیکش به تسلط نرسیده تست هاش تموم میشن و بعد به مشکل میخوری / شیمی شو خود شیروانیم حوصله نمیکنه ببینه از بس بد و طولانی درس داده فقط مسائلش به نظرم خوبن که ببینی / عمومیم یه زمانی برای نظام قدیم عربی رو پیشنهاد میدادم که الان تازگیا نظام جدیدا از دست واعظی ناله میکنن و خیلی تعریف فلاح رو میکنن و واقعا هم فلاح معلم خوبیه تا تدریسش باشه سمت واعظی نرید بهتره البته بحث ترجمه واعظی خیلی دست رو تند میکنه در حل تست های ترجمه / دینی به نظرم خودت متن کتاب رو بخونی و برای آیات یه کتاب حرفه ای رو کار کنی و تست بزنی بهتر نتیجه بگیری / زبانشم تا وقتی کیاسالار و زینعلی هستن حرفی برای گفتن نداره
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

6. Top | #6
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

زیستش خیلی خوبه
      به شخصه دیدم که فقط با دیدن شاکری و شعبانی و زدن زیست اون 20 آزمونشون (که میشه 1000 تست) نتیجه 60 تا 70 درصدی گرفتن
      ولی بازم میگم این پکیج ها بدون داشتن یه برنامه حرفه ای و اصولی برای تست زنی واقعا نتیجه نمیدن
      ریاضیش به درد نمیخوره / فیزیکش به تسلط نرسیده تست هاش تموم میشن و بعد به مشکل میخوری / شیمی شو خود شیروانیم حوصله نمیکنه ببینه از بس بد و طولانی درس داده فقط مسائلش به نظرم خوبن که ببینی / عمومیم یه زمانی برای نظام قدیم عربی رو پیشنهاد میدادم که الان تازگیا نظام جدیدا از دست واعظی ناله میکنن و خیلی تعریف فلاح رو میکنن و واقعا هم فلاح معلم خوبیه تا تدریسش باشه سمت واعظی نرید بهتره البته بحث ترجمه واعظی خیلی دست رو تند میکنه در حل تست های ترجمه / دینی به نظرم خودت متن کتاب رو بخونی و برای آیات یه کتاب حرفه ای رو کار کنی و تست بزنی بهتر نتیجه بگیری / زبانشم تا وقتی کیاسالار و زینعلی هستن حرفی برای گفتن نداره
      20آزمونش چطوره؟ از نظر کیفیت میگم سخته یا آسونه؟ بعد 20 آزمون هم اپدیت میکنن یا همون ازمون های 2سال پیشه؟
      ...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عالیه حتما توصیش میکنم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

زیستش خیلی خوبه
      ادبیاتش انصافا برای اریه ولغت خوبه هرچند وقت گیره زبانشم یک پارتنر داره کنارش همون پوریا مظفریان هست که بعضی نکات رو خوب جا میندازه اما کیاسالار در خدا بودنش در زبان شک نیست بخوصوص اینکه فن بتمن و جنگ ستارگان مثل خودم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      6040 که برای الان نیست ولی من دینی سالانه یوسفیان پور رو پیشنهاد میکنم ببینی به قصد 100 زدن که برات درصد امتیازی بشه.

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ی سوال مگ 6040 جدید دادن بیرون؟بخاطر تغییراتی ک زیست و دینی داشتن میپرسم بقیه مطمعنا مشکلی ندارن

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام 6040 کسی استفاده کرده چه دروسی ازش خوبن؟؟؟؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DOCTOR SARA79 نمایش پست ها
      سلام 6040 کسی استفاده کرده چه دروسی ازش خوبن؟؟؟؟
      کاملا مناسبه برای اینکه از همین الان برای قبول نشدن برنامه ریزی کنید !!

حواستون رو جمع کنید...این موقع سال با این همه فرصتی که پیش روی شماست بدترین کار ممکن اینه که برید سراغ این چیزا

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خواهشا سراغ این پکیج های تخیلی نرید. با برنامه ریزی درست درمون از الان بشینید بخونید قطعا نتیجه خیلی بهتری کسب میکنید تا اینکه بخواید با 6040(!) پیش برید.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ۶۰۴۰ فقط عمومیاش خوبه به جز زبان . تو عمومیاشم ادبیات منتظری خداییش عالیه ایشون با سرعت خیلی زیاد علاوه بر تدریس کلی تست هم میزنه .البته اینقدر مسخره بازی و شوخی های مسخره دارن که حواست رو پرت میکنن برای ۱۰ درصد پیشرفت خوبه
      ویرایش توسط Erfan2022 : 29 شهریور 1400 در ساعت 09:10

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)