سلام. من امروز آزمون ماز دادم و واقعا نابود شدم. البته ۳ ساله که در این آزمون شرکت میکنم. من واقعا زحمت میکشم روزنه حداقل ۱۲ ساعت مطالعه باکیفیت با حل ۳۰۰ تست ( دونه دونه پاسخنامه رو میخونم حتی اگه درست باشند خصوصا در درسی مثل زیست). برنامه ای که برای این دو هفته گذشته انجام دادم هم در پایین صفحه بارگذاری میکنم. امروز واقعا نابود شدم. یک درصد هایی رو دیدم که به عمرم هم باهاشون مواجه نشده بودم. کلی پیش خانواده ام سرافکنده شدم. من واقعا زحمت میکشم اما اصلا نتیجه مناسبی نمیبینم. (من از سال دهم تقریبا میشه گفت تست زنی رو شروع کردم و سال یازدهم خیلی جدی تر شد ) سال یازدهم میانگین ترازم در قلمچی ۶۲۰۰ شد امسال بخاطر اینکه غیرحضوریه نرفتم اما از آزمون ۳۰ آبان میرم. خواهش میکنم لطفا بگید چرا من نتیجه نمیگیرم. واقعا هم فکرم فقط روی درسمه و گوشی هم ندارم خودم، گهگاهی از گوشی مادرم اونم فقط برای تلگرام و انجمن اونم خیلی کم استفاده میکنم و روزی نهایتا ۴۵ الی ۱.۵ ساعت هم سریال میبینم و غیر این هیچ تفریح دیگه ای نمیکنم.تا الان هم کلی برای مشاور هزینه کردم اما فقط یک برنامه کلی که اونم بر اساس صفحه کتاب درسی بوده برام فرستادن و واقعا نتیجه خاصی ندیدم فقط از سر بازکردنی برام برنامه میفرستادن. انجمن آخرین امید منه. خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید