خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 74
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ۲۱سالمه.احساس سرخوردگی که ازکنکور اول به بعدداشتم ولی باید بسوزی و بسازی دیگه

2. Top | #32
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      اینم از شانس داغونه من بود دیگه
      دوران سخت و رواعصابی بود ولی خب خداروشکر که گذشت و تموم شد و الان فقط خاطراتش مونده
      چرا همه ي خراسانايي ها رو ميفرستن مرزباني؟؟منم دوتا ديه ميشناسم اونجان مرزبان!!ادم سکته ميکنه داعش الحمله کنه

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan81 نمایش پست ها

چرا همه ي خراسانايي ها رو ميفرستن مرزباني؟؟منم دوتا ديه ميشناسم اونجان مرزبان!!ادم سکته ميکنه داعش الحمله کنه
      چون مظلوم تر گیر نمیارن مخصوصا بچه های خراسان شمالی
      استان محرومه و بچه هاش پوست کلفتن و برای سختی های مرز مقاومت دارند انتظار داری از تهران برن مرز ؟؟

خیلی هارو از استان ما میفرستن سیستان من خوش شانس بودم افتادم خراسان رضوی مثلا

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrasaa نمایش پست ها
      چقدر جذابه چه حس خاصی!!!!!!
      من دو ماهه دارم مصاحبه های رتبه های برتر و .... می خونم آخرش به این نتیجه رسیدم برای هر موفقیتی اول باور به هوش و استعدادت مهمه بعدش بی توجهی به هرچیزی جز هدف کنار گذاشتن حاشیه و هرچیزی جز درس حاشیه است
      دوستم شکست حس خاصی نداره درد خاصی داره!!!!!
      به نظرم برای تمام مشکلات دو تا راه هست میتونی غصه اش رو بخوری و میتونی تغییرش بدی
      موفق باشی
      دقیقا نفهمیدم با من بودی یا استارتر ولی شدیدا موافقم با حرفات

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      اینم از شانس داغونه من بود دیگه
      دوران سخت و رواعصابی بود ولی خب خداروشکر که گذشت و تموم شد و الان فقط خاطراتش مونده
      آره خداروشکر
      من هم دوران سختی داشتم تو خدمت (بعضی اوقات) ولی دقیقا همین سختیها الان خاطره شدن و حتی سرم درد میکنه یه بار دیگه برگردم اون دوران (الکی)ولی دوستای خدمت واقعا یه چیز دیگن

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SOLO_PRODUCTION نمایش پست ها
      دقیقا نفهمیدم با من بودی یا استارتر ولی شدیدا موافقم با حرفات
      منظورم هم شما بودی هم استارتر و هم هر کسی که متن رو بخونه

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      من هم توی 30 سالگی امسال دندون قبول شدم. نخاله های زیادی هم بودن که مسخرم کردن که توی همین تاپیک هم الان نظر گذاشتن. اما حس خیلی خوبیه. چون وقتی انجامش ندی تا آخر عمر یه حسرت روی دلت می مونه. علاوه بر این که خوشحالی که توی چشم پدر و مادر می بینی که حس می کنن 30 سال تلاششون الکی نبوده، قابل وصف نیست.

capture111.png

8. Top | #38
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      یه جوری از شکست حرف میزنید که انگار ۴۰ سالتونه ۳بار طلاق گرفتید و ۴ تا بچه دارین که باید خرجشون بدین! :/
      از من نادون این نصیحت بپذیرین....مقایسه نکنید ..هیچ وقت ...روزی که بخوای مقایسه کنی یعنی خودتو واسه یه شکست آماده میکنی....!سرتو بنداز پایین کارتو بکن ..فرض کن ۱۷ سالته ...اصلا به همه بگو ۱۷ سالمه ...وقتی که خدای نکرده مردی من میگم این خانوم ۱۰۰ ساله نبود ۱۰۵ ساله بود دروغ گفته بود بهتون

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نمیگم سن مهم نیست، من به شخصه خیلی افسوس سال‌هایی رو میخورم که هدرشون دادم. حتی امسال هم اگه بیشتر تلاش میکردم نتیجه خیلی بهتری میتونستم بگیرم. ولی خب میگن ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازس. یکی ۱۸ سالگی وارد دانشگاه میشه ولی ۴۰ سال بیشتر عمر نمیکنه. یکی دیگه ۳۰ سالگی وارد دانشگاه میشه ۸۰ سال زندگی میکنه. هیچوقت نمیتونی بفهمی از کسی جلویی یا عقب. هیچ چیزی مشخص و قابل پیش‌بینی نیست.
      لپ کلام اینه که خودت رو فقط با خودت مقایسه کن چون شرایط هرکس متفاوته و قابل قیاس نیست.

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paradise. نمایش پست ها
      یه جوری از شکست حرف میزنید که انگار ۴۰ سالتونه ۳بار طلاق گرفتید و ۴ تا بچه دارین که باید خرجشون بدین! :/
      از من نادون این نصیحت بپذیرین....مقایسه نکنید ..هیچ وقت ...روزی که بخوای مقایسه کنی یعنی خودتو واسه یه شکست آماده میکنی....!سرتو بنداز پایین کارتو بکن ..فرض کن ۱۷ سالته ...اصلا به همه بگو ۱۷ سالمه ...وقتی که خدای نکرده مردی من میگم این خانوم ۱۰۰ ساله نبود ۱۰۵ ساله بود دروغ گفته بود بهتون
      دقیقا همینجوری هست که میفرمایید
      بعضی ها یه جوری میگن سه ساله پشت کنکوری ؟؟؟هی واییی سه سال عقب موندی از هم سن و سالات وایی دیگه هیچی نمیشیو ....
      جوابم به اینا اینه: ببخشید خط پایان رو میشه به من نشون بدید تا بدونم چقدر عقب موندم؟؟؟ خط پایان دقیقا کجاست؟؟ شمایی که از من بزرگتری و صاحب خونه زندگی و داری منو سرزنش میکنی آیا خود شما به خط پایان رسیدی که میگی من عقب موندم؟؟ اگه رسیدی پس چرا باز داری تلاش میکنی میری سر کار و ...؟
      وقتی این سوالارو ازشون میپرسم میمونن جواب بدن
      واقعا هم خط پایانی نیست زندگی سراسر جدیده و فرصت پیشرفت زندگی همیشه یه چیز جدید برای ارائه داره
      هر وقت فکر میکنید عقب موندید به این فکر کنید که دقیقا از چه چیزی و چه کسی عقب مونیدید؟؟ و نقطه پایان کجاست؟؟
      دوستان نقطه پایانی وجود نداره حتی اگه شما بهترین دانشگاه و رشته قبول بشید باز هم نقطه پایان نیست پلی ست به راه دیگر و مسیر جدید تر با چالش های سخت تر و جدید تر
      همه ما شاید ارزومون این باشه بشیم یکی مثل بیل گیتس یا ایلان ماسک و.... دیگه پولدارترین تو دنیا همه چی تمام و خفن ترین طرف اینقدر داره میتونه بره بقیه زن دگیشو تو فضا سپری کنه هر بخواد بکنه و دنیا رو به هم بزنه و ...
      ولی چرا اونا حتی بیشتر از ما ها دارن تلاش میکنن؟؟اونا که دیگه همه چی رو دارن تو زندگی به همه چی رسیدن چرا صبح ساعت 6 از خواب پا مشین و خودشونو تو فشار و استرس قرار میدن ؟؟ ما جاشون بودیم اون کار ها رو میکردیم ایا؟؟؟ یا میخوردیم میخوابیدیم؟؟
      به این جور چیز ها تو خلوت خودتون فکر کنید لطفا ذهنتون رو پرورش بدین با پرسیدن پرسش هایی از خودتون که افراد ضعیف ازشون فراری هستن. تعصب نداشته باشید روی یه چیز و اعتقاد و تفکر خاص همیشه به اونچیزی که بهش اعتقاد و یا باور ... دارین از زاویه مخالف هم بهش نگاه کنید تو خلوت خودتون و ذهنتون رو به حصار نکشید
      و در نهایت تلاش رو فراموش نکنید و بدونید که راه موفق شدن هموار و راحت نیست و اگه شکست نخورید حرف نشونوید تیکه نندازن بهتون دلتونو نشکنن زمین نخورید آسیب نبینید گریه نکنید تو این راه اگه اینارو نکنید بدونید یه جای کارتون میلنگه و شک کنید که نکنه موفق بشم؟
      باید گریه کنید زمین بخورید شکست بخورید نا امید بشید آسیب ببینید حرف و کنایه بشنوید ولیییییی
      تسلیم نشید هیچوقت تسلیم نشید حق ندارید تسلیم بشید باید هزاران بار زمین بخورید و شکست ولی یکبار موفق بشید این رو فراموش نکنید
      به این فکر کنید روزی که بزرگ شدین میخوایید به فرزندتون از سرگذشت خودتون بگید که تسلیم نشدید و جا نزدید و به اون چیزی که میخواستید رسیدید

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      بحث جالبی شده چندتا توصیه مهم:
      1.یادت باشه ادما از قدرت تو میترسن نه از ضعفت، برا همین هم هست که ماها کانون توجه هستیم.

2.اگه دیدی همه بهت گفتن تو داخل زندگیت هیچی نمیشی، خوشحال باش خیلی هم خوشحال باش چون همه اینا نشونه اینه که تو داخل مسیر درست موفقیتی ولی اگه دیدی همه بهت گفتن تو بهترینی و همه چیز هم در بهترین شرایت خودش بود درست اون موقع ست که باید نگران بشی چون همون لحظه هست که یه جای کار می لنگه...
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم بگم پس من چند ماه دیگه 27 سالم میشه 91 کنکور ریاضی دادم لیسانس مکانیکو 5 ساله گرفتم 96 ارشد قبول شدم 97 انصراف دادم چون دیگه به این باور رسیدم که کار آکادمیکو دوس ندارم و دلم هم نمیخواد که برم اونور و با اینکه رشتمو خیلی دوس داشتم آینده ای توش برای خودم نمیدیدم (رشته ای که بعضی ها یا خیلی ها توش هدفدار پیش میرن و موفق میشن ولی حالا به هر نحوی اون انگیزه و هدف مشخص برای من ایجاد نشد) 98 کنکور دادم و عاشق زیست شدم ولی خب قبول نشدم اما امسال دندون آوردم و اولین باره که تو زندگیم تو یه مسیری که تهش نسبتا معلومه قدم گذاشتم حسرت گذشته رو نمیخورم چون من همیشه تو هر شرایطی از خودم راضیم و میدونم این جوری نیس که فکر کنم اون چند سالو هدر دادم چون به نظرم هدف زندگی کردن لذت بردنه و بس به نظر من اگه آدم خودشو با کسی مقایسه نکنه و تو هر لحظه بدون توجه به نظر بقیه تصمیم درستو برا خودش بگیره خیلی کم حسرت میخوره وقتی مقایسه نکنی دیگه سن برات مهم نمیشه و اینم باید بدونیم که وقتی میگیم به نظر بقیه توجهی نکن معنیش این نیس که ازشون مشورت نگیری میدونم خیلی حرفام کلیشه ایه اما این حرفا باید زده بشه و شنیده بشه به نظرم اول ببین از زندگیت چی میخوای بعد که جواب این سوالو پیدا کردی ببین تو چه مسیری میتونی به این خواسته ای که داری برسی و وقتی مسیرو پیدا کردی اگه توش چند بار هم شکست بخوری باز ادامه میدی البته... شاید من اگه امسال قبول نمیشدم چنین حرفایی نمیزدم و فاز منفی داشتم و دپ میشدم ولی... نمیدونم... در اومدن از فاز منفی سخته ولی میتونه خیلی سریع باشه و میدونم منطقی فکر کردن تو این شرایط سخت میشه ولی امیدوارم منطقی فکر کنی و با توجه به شناختی که از خودت داری تصمیم درستی بگیری فک کنم بیشتر گیج شدی ولی عب نداره

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaser8az نمایش پست ها
      منم بگم پس من چند ماه دیگه 27 سالم میشه 91 کنکور ریاضی دادم لیسانس مکانیکو 5 ساله گرفتم 96 ارشد قبول شدم 97 انصراف دادم چون دیگه به این باور رسیدم که کار آکادمیکو دوس ندارم و دلم هم نمیخواد که برم اونور و با اینکه رشتمو خیلی دوس داشتم آینده ای توش برای خودم نمیدیدم (رشته ای که بعضی ها یا خیلی ها توش هدفدار پیش میرن و موفق میشن ولی حالا به هر نحوی اون انگیزه و هدف مشخص برای من ایجاد نشد) 98 کنکور دادم و عاشق زیست شدم ولی خب قبول نشدم اما امسال دندون آوردم و اولین باره که تو زندگیم تو یه مسیری که تهش نسبتا معلومه قدم گذاشتم حسرت گذشته رو نمیخورم چون من همیشه تو هر شرایطی از خودم راضیم و میدونم این جوری نیس که فکر کنم اون چند سالو هدر دادم چون به نظرم هدف زندگی کردن لذت بردنه و بس به نظر من اگه آدم خودشو با کسی مقایسه نکنه و تو هر لحظه بدون توجه به نظر بقیه تصمیم درستو برا خودش بگیره خیلی کم حسرت میخوره وقتی مقایسه نکنی دیگه سن برات مهم نمیشه و اینم باید بدونیم که وقتی میگیم به نظر بقیه توجهی نکن معنیش این نیس که ازشون مشورت نگیری میدونم خیلی حرفام کلیشه ایه اما این حرفا باید زده بشه و شنیده بشه به نظرم اول ببین از زندگیت چی میخوای بعد که جواب این سوالو پیدا کردی ببین تو چه مسیری میتونی به این خواسته ای که داری برسی و وقتی مسیرو پیدا کردی اگه توش چند بار هم شکست بخوری باز ادامه میدی البته... شاید من اگه امسال قبول نمیشدم چنین حرفایی نمیزدم و فاز منفی داشتم و دپ میشدم ولی... نمیدونم... در اومدن از فاز منفی سخته ولی میتونه خیلی سریع باشه و میدونم منطقی فکر کردن تو این شرایط سخت میشه ولی امیدوارم منطقی فکر کنی و با توجه به شناختی که از خودت داری تصمیم درستی بگیری فک کنم بیشتر گیج شدی ولی عب نداره
      چقدر عالی تبریک میگم بهتون
      میتونم بپرسم رتبتون چند شد و کجا قبول شدید؟اگر دوس داشتی بگو
      نظام جدید بودید؟اخه منم شرایطم تقریبا مثل شماس

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      من هم توی 30 سالگی امسال دندون قبول شدم. نخاله های زیادی هم بودن که مسخرم کردن که توی همین تاپیک هم الان نظر گذاشتن. اما حس خیلی خوبیه. چون وقتی انجامش ندی تا آخر عمر یه حسرت روی دلت می مونه. علاوه بر این که خوشحالی که توی چشم پدر و مادر می بینی که حس می کنن 30 سال تلاششون الکی نبوده، قابل وصف نیست.
      افرین واقعا افرین به تلاشتون
      من یه سال از شما کوچیکترم و انشاالله ۱۴۰۰ دندون قبول میشم توی ۳۰ سالگی
      میشه بدونم رتبتون چند شد؟و کجا قبول شدید البته اگر دوس داری بگو
      نظام جدید خوندی یا قدیم؟

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Future نمایش پست ها
      چقدر عالی تبریک میگم بهتون
      میتونم بپرسم رتبتون چند شد و کجا قبول شدید؟اگر دوس داشتی بگو
      نظام جدید بودید؟اخه منم شرایطم تقریبا مثل شماس
      مرسی
      2146 منطقه 2
      دندون پردیس رشت
      نظام قدیم بودم

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن