خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بشدت به راهنمایی نیاز دارم

سلام خسته نباشید.من تصمیم گرفتم پشت کنکور بمونم. تقریبا از درسا هیچی یادم نمونده. از برنامه آزمون ها هم جا موندم. یه برنامه ۴ ماهه از دوستم گرفتم که درسارو تا عید تموم میکنه. اگر تا عید درسا رو تموم کنم و این چند ماه تا عید هر قسمت رو تموم کردم یه آزمون از خودم بگیرم، با این روش امکان قبول شدن دارم؟ بعد عید هم آزمون های جامع شرکت میکنم. این روش جواب میده؟ هدفم پزشکی نیست واقعا هرچی شد میرم فقط دانشگاه دولتی.

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ham1 نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید.من تصمیم گرفتم پشت کنکور بمونم. تقریبا از درسا هیچی یادم نمونده. از برنامه آزمون ها هم جا موندم. یه برنامه ۴ ماهه از دوستم گرفتم که درسارو تا عید تموم میکنه. اگر تا عید درسا رو تموم کنم و این چند ماه تا عید هر قسمت رو تموم کردم یه آزمون از خودم بگیرم، با این روش امکان قبول شدن دارم؟ بعد عید هم آزمون های جامع شرکت میکنم. این روش جواب میده؟ هدفم پزشکی نیست واقعا هرچی شد میرم فقط دانشگاه دولتی.
      بله جواب ميده من رشته رياضي بودم و دقيقا سال 97 هشتم آبان شروع كردم و به رشته و دانشگاهي كه ميخواستم رسيدم حالا شما ميگي فقط دولتي باشه ميتوني
      LEFT
      4/19/2021

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      بله
      منم 13 ابان شروع کردم میتونم 3 رقمی کسب کنم دوازدهم نجربیم؟

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi7070 نمایش پست ها
      داداش ببخشید میپرم وسط حرفت سابقتو دیدم فهمیدم از مهرماه میای و تاریخو عوض میکنی و میگی از الان میشه . اگه بخوای اینکارو ادامه بدی قول میدم یکماه به کنکورم اینو میپرسی دنبال تایید دیگران نباش . یه معلم دارم همیشه به این سوالا میگه غیر ممکنه تا طرف اگه واقعا جنگنده باشه ادامه بده و اگه الکی میخونه ول کنه و وقتشو تلف نکنه . حالا منم میگم به هیچ وجه نمیتونی بقیش باخودت

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام،بله میتونی یک رشته دولتی خوب قبول بشی و کاملا شدنی هست.
      اما یه چیزی،از طرفی میگی هیچی از درسها یادت نیست و از طرفی میگی میخوای در 4 ماه همه درس هارو بخونی که این بنظر من شدنی نیست....اصلا نیازی نیست همه درس ها رو بخونی میتونی یه تعداد از مباحث دشوار رو حذف کنی.بهترین کار این هست که از الان با برناهه یک آزمون مثل گزینه 2 پیش بری.قسمت هایی رو هم که عقب افتادی جلوتر فرصت پیش میاد بخونی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میشه بگید چرا نمیشه؟؟ الآن تا کنکور 8 ماه فرصت هست 8ماه تو این 8 ماه صفر صفر هم باشی میتونی به هر رتبه ای دست پیدا کنی ولی یه چیزی رو فراموش نکن که تو این راه باید نهایت تلاشت روبکنی من مطمئنم که اگه یکی این 8 ماه رو با جون و دل بخونه حتی میتونه رتبه 1 کشور بشه سه رقمی که چیزی نیست اما یه شرط داره شرطش اینه که صفر و صدی نباشی ساعت 7 صبح نتونستی بیدار شی و 9 بیدار شدی احوال خودت رو پکر نکنی بگی لابد نیاز داشتم که خوابیدم نوش جونم اصلا از همین 9 میخونم دیگه نباید بگی از شنبه و ازمون بعد و ... از همین لحظه باید بخونی
      اگه اینجوری باشی رتبه سه رقمیه اصلا خودش میاد برای تو اصلا به تو نرسه به کی میخواد برسه؟؟ دوست من این حرف من رو زمانی میفهمی که بهمن و اسفند برسه
      الان میگی میشه ؟؟ یه زمانی تابستون تیر ماه میگفتی میشه یعنی یه نفر فقط سال آخر بخونه و بشه؟؟؟ تابستون از دست رفت
      الان میگی میشه از آبان شد ؟؟؟ دوست من میشه بد جور هم میشه ولی باید شروع کنی ثانیه به ثانیهداره میگذره
      تیک تاک تیک تاک
      این ثانیه ها رو نمیتونی پس انداز کنی عین پولی هستش که باید خرجش کنی اگه نکنی دیگه میسوزه و قابل برگشت نیست و اینا 8 ماه دیگه تموم میشه پس ازشون استفاده کن نزار بسوزن
      نزار بسوزن تو رو خدا نزار
      بهمن میای همینجا تاپیک میزنی میشه از الان دولتی بیارم؟؟ یدونه ناموسا هم اخرش میزاری تا مطمئن باشی که میشه اونوقت هم من میام میگم میشه ولی بازم شروع نمیکنی اینا رو من نشنیدم اینا رو من ندیدم اینا رو با سلول سلول بدنم خودم چندین بار درکش کردم تو درکش نکن
      خواهش میکنم

ویرایش توسط _Joseph_ : 14 آبان 1399 در ساعت 23:04

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تو قشنگ بخون با برنامه ازمون پیش برو اگه نشد بیا به من فحش بده
      فقط همین حالا شروع کن
      منم پشت کنکوریم تازه شروع کردم

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      لطفا هیچ وقت برای پیشرفتتون از دیگران سوال نکنید . موفقیت یه مسیر خاص نیست . یه شخصی شاید طی دوسال به هدفش برسه و یا شاید شخص دیگه طی ۶ ماه به اون هدف . تنها چیزی که مهمه اینه که تمام تلاشت رو درست و منطقی برای رسیدن به هدف داشته باشی .

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مسابقه شنايي در دهكده شيوانا ترتيب داده شده بود و جوانان دهكده و از جمله چند تا از شاگردان مدرسه شيوانا هم در اين مسابقه شركت كرده بودند. جمعيت بزرگي در اطراف درياچه نزديك دهكده جمع شده بودند و منتظر شروع مسابقه بودند. يكي از شاگردان شيوانا كه اندامي ورزيده داشت و شناگر ماهري بود قبل از مسابقه خطاب به شيوانا و بقيه شاگردان گفت: «من شناگر ماهري هستم. اما شرايط مسابقه سخت و عرض درياچه خيلي زياد است و با توجه به سردي آب فكر نكنم بتوانم زياد به جلو بروم.»
      يكي ديگر از شاگردان شيوانا كه پسر زبر و زرنگ و لاغر اندامي بود بلند شد و گفت: «چون در ورودي مدرسه قهوه اي است من حتما در اين مسابقه برنده مي شوم!»
      همه با صداي بلند به اين دليل بي معناي شاگرد دوم خنديدند و چند دقيقه بعد مسابقه شروع شد. آن شاگرد شيوانا كه شناگر ماهري بود طبق آنچه خودش پيش بيني كرده بود بعد از چند دقيقه شنا كم آورد و مجبور شد دوباره به ساحل برگردد و از ادامه مسابقه منصرف شود. اما شاگرد زير و زرنگ و لاغر اندام با جسارت و تلاش فراوان موفق شد همه شركت كنندگان را پشت سر بگذارد و با اختلاف بسيار زياد با بقيه نفر اول شود.
      يكي از حاضرين با تعجب از شيوانا دليل اين پيروزي عجيب را پرسيد. شيوانا لبخند زنان گفت: «برنده ها همان بازنده هايي هستند كه زياد قيدها و محدوديت هاي عقل ملاحظه كار را جدي نمي گيرند و از نظر بقيه كم دارند و در واقع يك جورايي سرشان مي زند. بازنده ها هم همان برنده هايي هستند كه عقل سخت گريبانشان را گرفته و نمي گذارد بي ملاحظگي كنند و دست به خطر بزنند. برنده مسابقه دليل برنده شدنش را همان اول مسابقه به همه گفت. او گفت چون در ورودي مدرسه قهوه اي است پس او برنده مي شود و شما به اين دليل او خنديديد. تفاوت شما با او كه برنده شد هم همين است كه او براي پيروز شدن مثل شما دنبال دليل قانع كننده نمي گردد و قبل از يافتن دليل قانع است كه برنده مي شود.»

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام،بله میتونی یک رشته دولتی خوب قبول بشی و کاملا شدنی هست.اما یه چیزی،از طرفی میگی هیچی از درسها یادت نیست و از طرفی میگی میخوای در 4 ماه همه درس هارو بخونی که این بنظر من شدنی نیست....اصلا نیازی نیست همه درس ها رو بخونی میتونی یه تعداد از مباحث دشوار رو حذف کنی.بهترین کار این هست که از الان با برناهه یک آزمون مثل گزینه 2 پیش بری.قسمت هایی رو هم که عقب افتادی جلوتر فرصت پیش میاد بخونی
      مشکل من همینه که نمیتونم با برنامه آزمون هماهنگ بشم. همه آزمون ها الان ۳ تا آزمون رو برگزار کردن. من بخوام آزمون برم باید یه سری مباحث پایه‌ای رو بخونم.آدم تنبلی نیستم، شاگرد اول کلاس بودم ولی از یه تایمی به بعد کلا رها کردم الان دوباره میخوام شروع کنم. یا میشه یا نمیشه

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

بله جواب ميده من رشته رياضي بودم و دقيقا سال 97 هشتم آبان شروع كردم و به رشته و دانشگاهي كه ميخواستم رسيدم حالا شما ميگي فقط دولتي باشه ميتوني
      رشته و دانشگاهی که میخواستی چی بود چرا انقدر مرموز هستین همتون:/

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      میشه بگید چرا نمیشه؟؟ الآن تا کنکور 8 ماه فرصت هست 8ماه تو این 8 ماه صفر صفر هم باشی میتونی به هر رتبه ای دست پیدا کنی ولی یه چیزی رو فراموش نکن که تو این راه باید نهایت تلاشت روبکنی من مطمئنم که اگه یکی این 8 ماه رو با جون و دل بخونه حتی میتونه رتبه 1 کشور بشه سه رقمی که چیزی نیست اما یه شرط داره شرطش اینه که صفر و صدی نباشی ساعت 7 صبح نتونستی بیدار شی و 9 بیدار شدی احوال خودت رو پکر نکنی بگی لابد نیاز داشتم که خوابیدم نوش جونم اصلا از همین 9 میخونم دیگه نباید بگی از شنبه و ازمون بعد و ... از همین لحظه باید بخونی
      اگه اینجوری باشی رتبه سه رقمیه اصلا خودش میاد برای تو اصلا به تو نرسه به کی میخواد برسه؟؟ دوست من این حرف من رو زمانی میفهمی که بهمن و اسفند برسه
      الان میگی میشه ؟؟ یه زمانی تابستون تیر ماه میگفتی میشه یعنی یه نفر فقط سال آخر بخونه و بشه؟؟؟ تابستون از دست رفت
      الان میگی میشه از آبان شد ؟؟؟ دوست من میشه بد جور هم میشه ولی باید شروع کنی ثانیه به ثانیهداره میگذره
      تیک تاک تیک تاک
      این ثانیه ها رو نمیتونی پس انداز کنی عین پولی هستش که باید خرجش کنی اگه نکنی دیگه میسوزه و قابل برگشت نیست و اینا 8 ماه دیگه تموم میشه پس ازشون استفاده کن نزار بسوزن
      نزار بسوزن تو رو خدا نزار
      بهمن میای همینجا تاپیک میزنی میشه از الان دولتی بیارم؟؟ یدونه ناموسا هم اخرش میزاری تا مطمئن باشی که میشه اونوقت هم من میام میگم میشه ولی بازم شروع نمیکنی اینا رو من نشنیدم اینا رو من ندیدم اینا رو با سلول سلول بدنم خودم چندین بار درکش کردم تو درکش نکن
      خواهش میکنم

حاجی الکی وقت با ارزشتو برا اینا نذار
      کسی که هر ماه میاد تاپیک "از الان شروع کنم میشه" میزنه اگه قرار بود سر به راه بشه همون اول مینشست میخوند دیگه نمیومد هی سوال بپرسه از الان میشه نمیشه:/

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Oxygen نمایش پست ها
      رشته و دانشگاهی که میخواستی چی بود چرا انقدر مرموز هستین همتون:/
      مرموز نيستم
      خيليا تو انجمن منو ميشناسن
      با اينكه رتبه م هم عالي نشد اما مصاحبه م تو انجمن موجوده
      كامپيوتر دانشگاه شهيد رجايي ميخونم
      LEFT
      4/19/2021

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نسل این تاپیکا هنوز زندس(:
      به خودت بستگی داره شدن یا نشدنش،به حرف بچه های انجمن نیست
      اما اگه دلگرمی میخوای،آره شدنیه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)