خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 107
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​همین فقط !

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rogi نمایش پست ها

خب اصولا بعد افسردگی خواب بالا میره
      من الان میترسم خوابم کم کنم کلا بهم بریزم....دوباره افسرده بشم.
      گاهی میگم احمدی نژاد گفته بود خوابش زیاد بود مجبور بود راه بره درس بخونه!خب
      حتماخواب زیاد هم موثر نیست و گرنه ۱ نمیشد دیگه!بعد حرف بچه ها میگن تمرکز نیاد پایین دو دلم میکنه
      من شک دارم شما حتی دانشجو و کنکوری باشید گفتید زیر 20 میشدین ولی بیمار شدین و نتونستید بشید و دوستتون 1 کشور شد
      ببخشید ولی کسی که تا زیر 20 کشور جنگیده نمیاد بگه میترسم این بشه و اون بشه و مشاور اینه و اون و تفکرش با شما فرق داره چون اون حس جنگیدن رو یه بار تجربه کرده
      شما حرفهاتون در حد حرف یه دانش اموز دهمی هست نه کنکوری
      ببخشید دارم قضاوتتون میکنم ولی واقعا حرف هاتون تناقض داره با همدیگه حتی اگه یکی دانشجو پرستاری باشه اونم بعد چندین سال قبول بشه تو کنکور هم تا این حد به حاشیه نمیزنه که شما زدین
      حرف هام یکم روراست دارم میزنم که اگه خلاف اینا باشه هر چه زودتر از حاشیه بیایید بیرون
      ولی اگه کنکوری 1400 هم نباشید این حرف هاتون واقعا در حد یه دانشجو هم نیست
      اینکه برای بستن دهن پدر مادر فقط میخونید و ... واقعا حرف یه ادم ضعیفه (خیلی ببخشید)
      ویرایش توسط _Joseph_ : 14 آبان 1399 در ساعت 17:46

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      من شک دارم شما حتی دانشجو و کنکوری باشید گفتید زیر 20 میشدین ولی بیمار شدین و نتونستید بشید و دوستتون 1 کشور شد
      ببخشید ولی کسی که تا زیر 20 کشور جنگیده نمیاد بگه میترسم این بشه و اون بشه و مشاور اینه و اون و تفکرش با شما فرق داره چون اون حس جنگیدن رو یه بار تجربه کرده
      ببخشید دارم قضاوتتون میکنم ولی واقعا حرف هاتون تناقض داره با همدیگه حتی اگه یکی دانشجو پرستاری باشه اونم بعد چندین سال قبول بشه تو کنکور هم تا این حد به حاشیه نمیزنه که شما زدین
      حرف هام یکم روراست دارم میزنم که اگه خلاف اینا باشه هر چه زودتر از حاشیه بیایید بیرون
      اینکه برای بستن دهن پدر مادر فقط میخونید و ... واقعا حرف یه ادم ضعیفه (خیلی ببخشید)

خب!چ بگم.
      کاش دهمی بودم!
      و قضاوت شما درست بود.
      ولی ۱۰۰ درصد در اشتباهی!
      موفق باشید.
      ممنون بابت وقتی که گذاشتید.
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

خب اصولا بعد افسردگی خواب بالا میره
      من الان میترسم خوابم کم کنم کلا بهم بریزم....دوباره افسرده بشم.
      گاهی میگم احمدی نژاد گفته بود خوابش زیاد بود مجبور بود راه بره درس بخونه!خب
      حتماخواب زیاد هم موثر نیست و گرنه ۱ نمیشد دیگه!بعد حرف بچه ها میگن تمرکز نیاد پایین دو دلم میکنه
      چه حرفایی میزنید اینطور میخواید کنکور بدید ....
      هر وقت خیلی خسته شدید و خوابتون اومد بخوابید ممکنه ساعت ۱۲باشه ممکنه ساعت ۴
      زیاد خودتون رو درگیر این مسایل نکنید
      ذات ادم کلا تنبله همیشه دنبال راه ساده و کم زحمت میگیرده
      شما اینطور نباشید ....
      ادم ها تو سختی ها ساخته میشن ....

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا ضعیف؟
      اهداف آدما فرق دارند ،من مهم ترین هدف زندگیم رضایت والدینم هست...الان این رضایت با خوندن پرستاری فراهم میشه.
      در ثانی جنگیدن بدون فکر حماقت هست!حماقت
      منم با توجه ب شرایطم گفتم میترسم خوابم تغییر بدم،اینکه من بدون تحقیق یهو کم کنم بعد فشار مغزم بره بالا که هیچ مسکنی موثر نیست
      ۱ روز کامل از دست بدم بعد ب خاطر مشکل قلبیم نتونم دارو مصرف کنم،اسمش جنگ نیست حماقت هست.
      الان دو دل هستم
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

6. Top | #36
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

خب!چ بگم.
      کاش دهمی بودم!
      و قضاوت شما درست بود.
      ولی ۱۰۰ درصد در اشتباهی!
      موفق باشید.
      ممنون بابت وقتی که گذاشتید.
      کاش دهمی بودی؟؟ اگه کنکوری 1400 نباشی 1401 یا 1402 هستی دیگه درسته؟؟ اندازه یه دانش اموز دهم وقت داری بخون و به جای این حرف ها وحاشیه ها بشین بخون فشار هم به خودت وارد نکن

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای درس نخوندن کلی بهونه هست که اصلا نمیتونی حتی بشماری چرا اوضاع من بده چرا پولدار نیستم چرا من بدبختم چرا دیوار کجه چرا این امکانات رو ندارم فلانی اینطوره من نیستم من تهران نیستم مناابع من خوب نیست چرا مهمون میاد خونمون چرا سر و صدا زیاده .....ولی برا خوندن هیچ بهانه ای نیست زمان رو هدر ندید برید بخونید

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

چرا ضعیف؟
      اهداف آدما فرق دارند ،من مهم ترین هدف زندگیم رضایت والدینم هست...الان این رضایت با خوندن پرستاری فراهم میشه.
      در ثانی جنگیدن بدون فکر حماقت هست!حماقت
      منم با توجه ب شرایطم گفتم میترسم خوابم تغییر بدم،اینکه من بدون تحقیق یهو کم کنم بعد فشار مغزم بره بالا که هیچ مسکنی موثر نیست
      ۱ روز کامل از دست بدم بعد ب خاطر مشکل قلبیم نتونم دارو مصرف کنم،اسمش جنگ نیست حماقت هست.
      الان دو دل هستم
      برو دکتر شرایط ات رو توضیح بده میتونه کمک ات کنه

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برو دکتر شرایط ات رو توضیح بده میتونه کمک ات کنه
      کل خانواده پزشک هستند.
      اینکه استراحت کنم،از استرس دوری کنم.
      راه حل دیگ نداره
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چه سوالایی خنده داری واقعا !
      بنظره من کسی ک یه سال پشت کنکوره هییچ اصلا کسی ک دو ماهه بره کنکور واقعا میخونه جواب این سوالارو میدونه !
      شما میپرسین بنظرتون خواب کم تمرکزو میاره پایین ؟؟
      خب ببین چند روز ساعت خوابتو بالا پایین کن ببین بدنت چی میگه
      الان خوده من هر وقت شیش ساعت میخوابم هم کسلی دارم هم مجبورم بعد از ظهرم بخوابم ...ولی وقتی 7 ساعت میخوابم همیشه سرحالم
      این یه چیزه ذاتیه واسه هرکی فرق میکنه واقعا من آدم میشناسم اصلا 4 ساعت خوابم براشون کافیه (خوشبحالشون)
      ساعت مطالعه هم بنظرم یه چیزیه ک نمیشه مشخص کرد !اگه مثلا مشاور بیاد بگه 10 ساعت خوبه برات شاید شما تا 7 غروب ده ساعتتو تکمیل کنی بعد بگی آره دیگ چون مشاور گفته دیگ درس نمیخونم بقیشو ده ساعت تکمیل شد :/
      اونیم ک گفته 7_8 ساعت درس میخونه بنظرم سه تا گزینه بیشتر نیست :1_نخیلیی باهوشه یذره بخونه درجا میفهمه 2_از سال دهم ینی سه ساله اینقدر درس میخونه ک واقعا اگه از دهم اینجوری بخونی بنظرم کافیه 3_دروغ میگه
      ولی در کل ساعت مطالعه از 13 ساعت بیشتر شه بنظرم کیفیت نداره شایدم اصلا یه نفر ده ساعت بخونه ولی انگار هیچی نخونده سر درس داشته نقش ها و طرح های فرشو نگا میکرده :/

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببین داداش من نفهمیدم دقیقا مشکلت خوابه یا چیز دیگه،ولی اینو بدون خواب 90درصد ژنتیکی هستش،الان یه نفر 7 ساعت خوابش 6 بشه کل روز خسته است،من خودم دیروز 3 ساعت خوابیدم ولی سرحال بودم ولی امروز بخاطر عربی 2ساعت خوابیدم تمام روز سرم درد میکنه!
      در ضمن اینو هم بگم که ساعت خواب هم مهمه!من خودم معمولا 6:30 تا 9:30(صبح)می خوابم چون شبارو رو دوست دارم بیدار باشم.
      در ضمن شب بیداری و کم خوابی شاید از نظر شما خوب باشه،ولی آدم مثلا طرفای ساعت(خودمو میگم)10:30 به بعد به صدا حساس میشم(صدای مزاحم نه الباقی)بخاطر همین عصبی میشم!
      ویرایش توسط mohammad1381 : 14 آبان 1399 در ساعت 19:44

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

کل خانواده پزشک هستند.
      اینکه استراحت کنم،از استرس دوری کنم.
      راه حل دیگ نداره

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      با احترام به ایجاد کننده تاپیک دوستان خواهشا بدون توجه به مطالعه ادامه بدید و وارد این بحث ها نشید جدا از این بحث ها بعضی وقتا حتی یه فیلم هم میده براتون حاشیه باشه چون ذهنتونو درگیر میکنه
      ویرایش توسط Amirsh23 : 14 آبان 1399 در ساعت 20:09

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      چه سوالایی خنده داری واقعا !
      بنظره من کسی ک یه سال پشت کنکوره هییچ اصلا کسی ک دو ماهه بره کنکور واقعا میخونه جواب این سوالارو میدونه !
      شما میپرسین بنظرتون خواب کم تمرکزو میاره پایین ؟؟
      خب ببین چند روز ساعت خوابتو بالا پایین کن ببین بدنت چی میگه
      الان خوده من هر وقت شیش ساعت میخوابم هم کسلی دارم هم مجبورم بعد از ظهرم بخوابم ...ولی وقتی 7 ساعت میخوابم همیشه سرحالم
      این یه چیزه ذاتیه واسه هرکی فرق میکنه واقعا من آدم میشناسم اصلا 4 ساعت خوابم براشون کافیه (خوشبحالشون)
      ساعت مطالعه هم بنظرم یه چیزیه ک نمیشه مشخص کرد !اگه مثلا مشاور بیاد بگه 10 ساعت خوبه برات شاید شما تا 7 غروب ده ساعتتو تکمیل کنی بعد بگی آره دیگ چون مشاور گفته دیگ درس نمیخونم بقیشو ده ساعت تکمیل شد :/
      اونیم ک گفته 7_8 ساعت درس میخونه بنظرم سه تا گزینه بیشتر نیست :1_نخیلیی باهوشه یذره بخونه درجا میفهمه 2_از سال دهم ینی سه ساله اینقدر درس میخونه ک واقعا اگه از دهم اینجوری بخونی بنظرم کافیه 3_دروغ میگه
      ولی در کل ساعت مطالعه از 13 ساعت بیشتر شه بنظرم کیفیت نداره شایدم اصلا یه نفر ده ساعت بخونه ولی انگار هیچی نخونده سر درس داشته نقش ها و طرح های فرشو نگا میکرده :/
      ای بابا!
      فک کنم خیلی بد نوشتم!چون منظورم متوجه نمیشید
      من میگم!مثلا کسی که ب دلایلی خوابش زیاد هست،اگر از خوابش بزنه خیلی بهم میریزد؟
      الان ۲ مشاور هست که یکی قبلا طبق شواهدسال کنکور از خوابش میزد،ولی الان میگه ن باید خواب کافی باشه،تمرکز...میاد پایین!
      اون یکی مشاور میگه از خواب بزن!بعد همین مشاور رتبه ۱ امسال هم بود.
      خب من الان دو دل هستم،
      از طرفی بچه‌های انجمن اکثر میگن خواب باید کافی باشد تجربه کردیم....
      از طرفی رتبه ۱. پارسال میگه از خواب میزده....
      الان باتوجه ب شرایطم موندم حرف کی رو گوش بدم!گفتم ببینم اکثریت نظرشون چیه
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

ای بابا!
      فک کنم خیلی بد نوشتم!چون منظورم متوجه نمیشید
      من میگم!مثلا کسی که ب دلایلی خوابش زیاد هست،اگر از خوابش بزنه خیلی بهم میریزد؟
      الان ۲ مشاور هست که یکی قبلا طبق شواهدسال کنکور از خوابش میزد،ولی الان میگه ن باید خواب کافی باشه،تمرکز...میاد پایین!
      اون یکی مشاور میگه از خواب بزن!بعد همین مشاور رتبه ۱ امسال هم بود.
      خب من الان دو دل هستم،
      از طرفی بچه‌های انجمن اکثر میگن خواب باید کافی باشد تجربه کردیم....
      از طرفی رتبه ۱. پارسال میگه از خواب میزده....
      الان باتوجه ب شرایطم موندم حرف کی رو گوش بدم!گفتم ببینم اکثریت نظرشون چیه
      داداش پس ما داشتیم یه ساعت برای تو روضه میخوندیم!
      یه چیز میگن منطقی جوابتو بگیر:
      آقاجان،ببین پدر و مادرت چند ساعت می خوابند،تو هم یه میانه ای از آنها هستی،نمیشه تمام فامیلات 8 ساعت بخوابند بعد شما بگی من نمیخوام مثلا 4 ساعت بخوابن،یه خورده منطقی فکر کنید،اگر هم بخواین به زور بیدار بمانید تا یه ماه بیشتر دوام نمییارید،(بهترین حالت منظورم از شدت خستگیه)
      ولی یه راهی است اگر واقعا(ببین کار بسیار سختیه)،بخوای میتونی خواب مقطعی(مثلا 8 ساعت بکنی 5 ساعت،4 و 3ساعت نه!)!
      اینکه شب 3 ساعت بخواب(مثلا 12 تا 3 صبح) بعدش صبح هم 1.5ساعت(مثلا 9 الی 10:30) و بعد از ظهرم(قبل شام بهتره) یه 1:30 ساعت بخواب.
      فقط ازت میخوام با استدلال به حرف من گوش کنی یا همین روش یا دیگه انتظار کم خوابی رو نداشته باش!

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن