خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 107
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      از ۹۴ کنکور میدی ولی تا حالا بهت ثابت نشده که اینا چرت و پرت و دری وریه؟؟ هنوز برات ثابت نشده اینا حاشیه س؟؟ هنوز برات ثابت نشده اینا فدع قضیه س‌؟؟ هنوز برات ثابت نشده اصل کاری و اونیکه باید کار کنه خو خود خودتی و نه کس دیگه؟؟خیلی جالبه واقعا
      من از ۹۲ کنکور میدم!
      اون موقع هم پویا و منو پیش بینی کرده بودن زیر ۲۰ کشوری
      میشیم.منتها من مریض شدم....اونم ۱ شد.
      بعد افسرده شدم،تا رتبه حدودا ۱۰۰۰ منطقه ۱ هم پیش رفتم ولی فقط و فقط تهران میخوام.
      ۲ سال قبل هم بازم مریضی عود کرد از سر اجبار اومدم پرستاری.
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الآن کدوم رشته دانشگاه هستی؟؟ میخوای ۱۴۰۰ چه رشته دانشگاهی بیاری؟؟
      ۱۴۰۰نه !
      بعد فارغ التحصیلی ،شاید ۳ سال بعد

تهران،ورودی مهر
      رتبه هم مهم هست برام
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rogi نمایش پست ها

من از ۹۲ کنکور میدم!
      اون موقع هم پویا و منو پیش بینی کرده بودن زیر ۲۰ کشوری
      میشیم.منتها من مریض شدم....اونم ۱ شد.
      بعد افسرده شدم،تا رتبه حدودا ۱۰۰۰ منطقه ۱ هم پیش رفتم ولی فقط و فقط تهران میخوام.
      ۲ سال قبل هم بازم مریضی عود کرد از سر اجبار اومدم پرستاری.
      اگه تهران میخوای و سه رشته تاپ بشین از الآن قشنگ بخون برای کنکور و دانشگاه رو ول کن هم خدا و هم خرما نمیشه اگه مشکل سربازی داری از دانشگاه انصراف نده فوقش مشروط میشی
      هر چقدر هم بتونی بخون و برای خودت حد قائل نباش

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

۱۴۰۰نه !
      بعد فارغ التحصیلی ،شاید ۳ سال بعد

تهران،ورودی مهر
      رتبه هم مهم هست برام
      موفق باشید
      من میزارم دوستان دیگه راهنماییتون کنن

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما دانشجوی پرستاری هستین و با توجه به حرف هایی که زدین هنوز قلق بدن خودتون رو نمیدونید؟؟شرایط خودتون خاص هست ولی خودتون رو با بقیه مقایسه میکنید؟خیلی عجیبه به نظرم تو حرف هاتون تناقض وجود داره

6. Top | #21
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هیچ وقت به این چیزا فکر نکردم و برام مهم نبود و در حد توانم تا جایی که تونستم و کشیدم خوندم اصلا شاید توان من ۱۶ ساعت باشه یا شایدم توان من ۹ ساعت باشه اخه چرا خودتون مقایسه میکنید تا جایی که میتونید و کشش دارید بخونید
      سعی کنید از دیروز خودتون عبرت بگیرید بیشتر ( نمیگم از کسی عبرت نگیرید)
      و اینکه خب مثلا من یه مدت بوده تا ۱۲ ظهر خوابیدم اما چند ماه اخیر فقط ۵ ساعت میخوابیدم در کل راجب این چیزای بیولوژیک سعی کنید الگو نگیرین
      با تشکر
      25 : 32 : 13 : 00

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان بحث ساعت مطالعه یه بحث شخصی هست هیچ کس نمیتونه روزانه یه ساعت مطلاعه ثابت داشته باشه اخه کلاس داره ممکنه مریض بشه بیرون کار داشته باشه و کلی از این اتفاقا مهم اینه که طبق برنامه پیش برید و اون مباحثی که خودتون مشخص کردید یا برنامه ازمون اونا رو بخونید ممکنه یه روز ۴ساعت بخونید ممکنه روز دیگه ۱۰ساعت بخونید مهم اینه که با کیفیت درس ها رو مطلاعه کنید یادگیری ناقص نداشته باشید اینطوری نباشه برید سر جلسه ازمون نتونید سوالا رو حل کنید

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چه کار دارید که بقیه چه قدر می خونن؟؟؟
      شما تا جایی که می تونی بخون بخون و بخــــــــــــــــون
      چیزی که بیشتر از ساعت مهمه کیفیت و حجم مطالعه شده و باقی مانده است
      نمونه ی دو هفته ی خودم یکی از آزمونای آذر ماه(جمعه ی هفته ی دوم روز آزمون بوده!)

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست photo_2020_10_13_14_14_40.jpg  

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما دانشجوی پرستاری هستین و با توجه به حرف هایی که زدین هنوز قلق بدن خودتون رو نمیدونید؟؟شرایط خودتون خاص هست ولی خودتون رو با بقیه مقایسه میکنید؟خیلی عجیبه به نظرم تو حرف هاتون تناقض وجود داره
      خب!چ تناقضی؟!
      خب دانشجو بودن چ ربطی داره آخه؟
      من توجه ب پرستاری ندارم! فقط برا ساکت کردن خانواده میخ.نم،اونم در حد ۱۷ بیارم معدل...البته بالای ۱۸ هم دارم.
      در مورد بدن!خب من خوابم بعد افسرده زیاد شده،ولی میترسم پایین بیارم کارایی بیادپایین ،زمان مدرسه با راه رفتن هم بیدار نگه داشتم خودم رو...از طرفی
      اون موقع هرچقدر کشش داشتم میخوندم جون همه چی دست خودم بود....ولی الان مشاور بگیرم باید طبق تظرش شرو کنم...
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      خب،دوستان واقعا خواب کم مضر هست؟خب اگر مضر هست پس چطور اینا ۱ شدن،یا احمدینژاد چطور با خواب ناکافی ۱ شد؟

اخه میگن از خواب بزنی تمرکزت میاد پایین!

یعنی اونقدر بیکاری داری که رفتی عمق این که مشاور فلان کس فلان رتبه بود ه اون گفته فلان کار کنین بهمان میشه!!!!

قلمچی یه حرف خوبی داره میگه که به جای نقاد خوب فوتبال ! خود فوتبالیسته باشید . بجا اینکه بشینی و برنامه 90 کنکوری بزنی برو و کسی باش به خاطرت برنامه 90 بزارن و تحلیلت کنن !

یکی میکشه میخونه و یکی نمیکشه نمیخونه این مدت . یکی هم نه میخونه نه نمیخونه فقط شده مقایسه کننده . بجا این کارا یکم فکر کنین که از امروز240 روز مونده به کنکور 1400 ! یعنی تقریبا 30 هفته
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خواب کافی شب کمک میکنه مطالبی که طول روز خوندیم تو مغز دسته بشن و انگار هرکدوم میرن سر جای خودشون به خاطر همین خواب کافی رو حافظه خیلی تاثیر میزاره.علاوه بر حافطه خواب رو اعصاب خیلی تاثیر داره مخصوصا اعصاااااااب یه کنکوری دیدین شبا که خسته میشیم و میریم که بخوابیم چه قدر اعصاب داغونه ولی وقتی 7 ساعتو میخابیم انگار همون ادم نیستیم و دوباره درسو با روحیه شروع میکنیم.
      بعضیا هم کلا نیاز به خوابشون کمه مثلا 7ساعت کامل بخوابن کسل میشن مثلا 5 ساعت کافیه واسشون همه مثل هم نیستن.

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان خواهشا به جای پرداختن به این بحثای حاشیه ای بیشتر روی روحیه عالی و جنگنده تمرکز کنید و تعداد مرور هاتون رو بیشتر کنید تاپیک درس ها رو تشکیل بدید تست های سخت رو با همکاری اعضا حل کنید به همدیگه روحیه بدید به جای ساعت مطالعه روی تست بیشتر تمرکز کنید تمام توانتون رو بذارید یکی ممکنه ۵ساعت بخونه رتبش از کسی که ۱۲ساعت میخونه بهتر بشه الان هم امکانات خیلی زیاد شده شما میرید تلگرام هر پکیجی از هر استادی گذاشتن بانک تست گذاشتن از اینا استفاده کنید بخدا قبلا اینطوری نبود اینا همشون باید کلی هزینه میکردی اگه کلاس کنکور میرید جزوه ها رو با دقت بخونید درس هر روز رو همون روز بخونید الانم که شرایط کرونا هست مدارس تعطیلن استفاده کنید همش غر نزنید سال کنکور سال ازمون و خطا نیست سال بیرون رفتن و ورزش و...‌اینا نیست سال سرنوشت سازیه که کل زندگی فرد به اون بستگی داره خلاصه که ایشالا همه ی داوطلبا به ارزوهاشون برسن .

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

یعنی اونقدر بیکاری داری که رفتی عمق این که مشاور فلان کس فلان رتبه بود ه اون گفته فلان کار کنین بهمان میشه!!!!

قلمچی یه حرف خوبی داره میگه که به جای نقاد خوب فوتبال ! خود فوتبالیسته باشید . بجا اینکه بشینی و برنامه 90 کنکوری بزنی برو و کسی باش به خاطرت برنامه 90 بزارن و تحلیلت کنن !

یکی میکشه میخونه و یکی نمیکشه نمیخونه این مدت . یکی هم نه میخونه نه نمیخونه فقط شده مقایسه کننده . بجا این کارا یکم فکر کنین که از امروز240 روز مونده به کنکور 1400 ! یعنی تقریبا 30 هفته
      من کلااااااا قرار نیست کنکور ۴۰۰ شرکت کنم.
      ولی باید بین دو مشاور انتخاب کنم!مشاورم میخوام فقط برای رفع اشتباهم ولی خب باید طبق ب نامه۱اش پیش برم
      از طرفی صداقت مشاور برام مهمه!
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

من کلااااااا قرار نیست کنکور ۴۰۰ شرکت کنم.😐
      ولی باید بین دو مشاور انتخاب کنم!مشاورم میخوام فقط برای رفع اشتباهم ولی خب باید طبق ب نامه۱اش پیش برم
      از طرفی صداقت مشاور برام مهمه!
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Insidee نمایش پست ها
      دوستان خواهشا به جای پرداختن به این بحثای حاشیه ای بیشتر روی روحیه عالی و جنگنده تمرکز کنید و تعداد مرور هاتون رو بیشتر کنید تاپیک درس ها رو تشکیل بدید تست های سخت رو با همکاری اعضا حل کنید به همدیگه روحیه بدید به جای ساعت مطالعه روی تست بیشتر تمرکز کنید تمام توانتون رو بذارید یکی ممکنه ۵ساعت بخونه رتبش از کسی که ۱۲ساعت میخونه بهتر بشه الان هم امکانات خیلی زیاد شده شما میرید تلگرام هر پکیجی از هر استادی گذاشتن بانک تست گذاشتن از اینا استفاده کنید بخدا قبلا اینطوری نبود اینا همشون باید کلی هزینه میکردی اگه کلاس کنکور میرید جزوه ها رو با دقت بخونید درس هر روز رو همون روز بخونید الانم که شرایط کرونا هست مدارس تعطیلن استفاده کنید همش غر نزنید سال کنکور سال ازمون و خطا نیست سال بیرون رفتن و ورزش و...‌اینا نیست سال سرنوشت سازیه که کل زندگی فرد به اون بستگی داره خلاصه که ایشالا همه ی داوطلبا به ارزوهاشون برسن .
      خب اصولا بعد افسردگی خواب بالا میره
      من الان میترسم خوابم کم کنم کلا بهم بریزم....دوباره افسرده بشم.
      گاهی میگم احمدی نژاد گفته بود خوابش زیاد بود مجبور بود راه بره درس بخونه!خب
      حتماخواب زیاد هم موثر نیست و گرنه ۱ نمیشد دیگه!بعد حرف بچه ها میگن تمرکز نیاد پایین دو دلم میکنه
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن