خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 11 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 153
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Imth76 نمایش پست ها
      این برنامه هم خوبه ولی بنظرم با یه برنامه جا افتاده و پخته ای مث کانون پیش برید بهتره البته باید شخصی سازی بشه یعنی پایه با کانون پیش برن و دوازدهم رو زودتر از کانون تموم کنن که عید ببندن همه رو البته منظورم دقیقا کانون نیست هر کدوم از موسسات ولی برنامه چیزی نیست که یکی بنویسه و شما اجرا کنید اینجوری یکی لقمه آماده بزاره و شما بخوری که نمیشه آدم برای موفقیت تو کنکور تجربی نیاز به این داره رو پای خودش وایسه و حتی برنامه خودشو اجرا کنه اینجوری اصلا نمیتونید با برنامه ای که یکی دیگه نو شته پیش برید خیالتون راحت که با این سبک مطالعه موفق نشده کسی تا حالا
      عذر میخوام پس این همه از دوستانی که موفق شدن و مشاور براشون برنامه ریزی کرده چی؟؟
      اگه دقت کنید رتبه های تک رقمی هم مشاور براشون برنامه ریزی میکرده
      و آقا مهدی هم گفتن که یه سری چیزا رو خودمون باید شخصی سازی کنیم...
      مثلا من زبانم ضعیفه پس باید خارج از این برنامه هم زبان بخونم و این برنامه یه کمکی هست به بچه هایی که راهشون رو گم کردن یا نمیدونن چجوری شروع کنن

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      ماشالله 275 نفر دانلود کردن ولی یه نفرم نظر یا گزارش کار نداد؟
      سلام والا من قبلا گفتم بهتون برنامه تون عالیه و من از فردا کاملا اجراش میکنم تازه همه ی منابعم با برنامه یکیه مرسیییییییییولی نمی تونم گزارش روزانه بفرستم بنا به دلایلی نمی تونم بیام انجمن ولی مطمعنم بهترین نتیجه رو میده و اجراشم میکنم مرسی

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      داداش چه حرفیه تو میزنی ؟؟؟
      دوستان برنامه های خیلی خیلی حرفه ای تر دارند
      از همونایی که مخصوص رسیدن به دانشگاه پیام نوره
      نیاز به همچین برنامه های سطح پایینی ندارند که
      چیه این برنامه اخه اینقدر سریع شروع کرده به مطالعه ؟؟؟ تا اخر ابان باید گشت دنبال منابع مناسب فقط !
      بعدشم چه خبره اینهمه تست و ازمون تو برنامه ؟ باید فقط درسنامه از کتابای مختلف بذاری تا قشنگ مسلط بشیم و اگر وقت شد تست هم میزنیم دیگه
      بالاخره اموزش باید مفهومی باشه و وقتی شروع به تست زدن میکنیم همه تستا رو درست بزنیم وگرنه فایده نداره
      و نکته بعدی اینکه کلاس انلاین خیلییی کم گذاشتی باید در هر 8 درس کلاس میذاشتی تو برنامه اخه بدون کلاس اصلا نمیشه به دانشگاه پیام نور رسید
      و مهم ترین نکته اینکه یعنی چی اصلا چه معنی داره یه برنامه ثابت داشته باشیم ؟؟ باید هر هفته برنامه مون رو عوض کنیم !
      واسه فیلم و سریال و اهنگ هم اصلا تایمی نذاشتی !

پی نوشت : برنامت عالیه دادا منتهی حیف که من برنامه شخصی دارم
      در ضمن عقب هم نیستم برنامت شروع صفره
      کاش بچه هایی که هنوز شروع نکردند و دارند دست دست میکنن استفاده کنن
      خیلی مشتی بود متنت
      والا کسی که این برنامه رو دانلود کرده دیگه بین مون نیست ... از همین الان شروع کرده به خوندنش
      ولی اگر کسی دوست داشت ما گفتیم گزارش هم بفرسته اینطوری مشخص میشه کیا با این برنامه خوندن و نتیجه گرفتن

اون بالا یه مطلبی رو خوندم
      یه نفر گفته بود که به یه برنامه با پختگی بیشتر مثل قلم چی بخونید و اونو شخصیش کنید،
      برنامه قلم چی پخته نیست... رتبه های برتر اونو میپزنش و وقتی پخته شد برای تفریح یه آزمونی هم میدن ، اگر تراز های رتبه 1 کشور 98 رو اون اوایل که قلم چی هنوز پاک شون نکرده بود نگاه میکردین متوجه میشدین که برنامه قلم چی رو چطور به سمت چپ و راستش گرفته بوده و طبق برنامه از پیش نوشته ای که مشاور خبره اش به 200 نفر میداده و فقط بعضیاشون دقیق و عین آدم اجراش میکردن ، ازش نتیجه گرفتن رو ، اجرا میکرده و حسابی تست میزده واسه خودش

ولی در کل باید بگم قلم چی اگر قرار بود برنامه اش نتیجه بده باید به لااقل 10 درصد شرکت کننده های هر سالش که توی دسشویی هم کتاب میبرن و میخونن طبق برنامه ها و کتاباش نتیجه میداد دیگه نه؟
      ولی شاید هر سال 500 نفر از همین آزمون نتیجه مشتی بگیرن که همونام برنامه شون ... (بهتره ادامه ندیم)
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

خیلی مشتی بود متنت
      والا کسی که این برنامه رو دانلود کرده دیگه بین مون نیست ... از همین الان شروع کرده به خوندنش
      ولی اگر کسی دوست داشت ما گفتیم گزارش هم بفرسته اینطوری مشخص میشه کیا با این برنامه خوندن و نتیجه گرفتن

اون بالا یه مطلبی رو خوندم
      یه نفر گفته بود که به یه برنامه با پختگی بیشتر مثل قلم چی بخونید و اونو شخصیش کنید،
      برنامه قلم چی پخته نیست... رتبه های برتر اونو میپزنش و وقتی پخته شد برای تفریح یه آزمونی هم میدن ، اگر تراز های رتبه 1 کشور 98 رو اون اوایل که قلم چی هنوز پاک شون نکرده بود نگاه میکردین متوجه میشدین که برنامه قلم چی رو چطور به سمت چپ و راستش گرفته بوده و طبق برنامه از پیش نوشته ای که مشاور خبره اش به 200 نفر میداده و فقط بعضیاشون دقیق و عین آدم اجراش میکردن ، ازش نتیجه گرفتن رو ، اجرا میکرده و حسابی تست میزده واسه خودش

ولی در کل باید بگم قلم چی اگر قرار بود برنامه اش نتیجه بده باید به لااقل 10 درصد شرکت کننده های هر سالش که توی دسشویی هم کتاب میبرن و میخونن طبق برنامه ها و کتاباش نتیجه میداد دیگه نه؟
      ولی شاید هر سال 500 نفر از همین آزمون نتیجه مشتی بگیرن که همونام برنامه شون ... (بهتره ادامه ندیم)
      حرفات کاملا درسته
      برنامه قلمچی اصلا اسمش برنامه نیس ! طرح درسه !!! برنامه کلا یه داستان متفاوتیه و کسی که فرق این دوتا رو بفهمه برنده است...خودمم واسه همین اصلا تو ازمون شرکت نکردم چون اعتقادی به اون مثلااااا برنامش ندارم
      واقعا هم ادامه دادنش بی فایدست و آب در هاون کوبیدنه
      اونی که باید میفهمید تا الان فهمیده

حالا اینارو ولش مهدی
      یه سوال خودم بپرسم ازت
      ببین من برنامه ام رو به صورت کلی توی ذهنم دارم و میدونم باید چه کارایی انجام بدم در هر زمانی و چارچوبش رو کامل تو ذهنم دارم...ولی برنامه دقیقم رو روزانه میریزم برای خودم...حدودا روزی 11 میخونم با 350-400 تا تست زیادم فشار نمیارم بخودم فعلا
      مورد که نداره برنامه روزانه ریختن ؟!

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بله مشاور داشتن ولی براشون برنامه ریزی نکرده طرز درس خوندنو براشون گفته و در کل کلیات برنامه ریزی مطمئن باش کسی که تک رقمی آورده هیچوقت نمیده مشاور براش ساعت به ساعت برنامه بریزه چون هرکسی یه روشی داره
      اگه با برنامه ای که انقد دقیقه و ساعت به ساعت برات نوشته پیش بری اگه بهش نرسی خودتو میبازی و انگیزتر از دست میدی
      حالا اگه همین برنامه رو شخصی سازی کنی یا برنامه کانون یا گزینه دو رو شخصی سازی کنی یه چیزی ولی دقیقا با این پیش بری شاید نتیجه خوبی نگیری حالا هر کسی میتونه کاریو که دوس داره انجام بده موفق باشی
      خیلی جالبه که بدونید هر به سه روز در این برنامه قابلیت جبران گذاشتیم ... یعنی شخصی که برنامه رو نتونست برسونه بعد هر سه روز بجای این که آزمون برنامه رو بزنه میتونه به جبران برنامه ش بپردازه
      یعنی هر ماه 10 روز جبرانی
      و برای 120 روز مطالعه 40 روز جبرانی خالص
      این از این بحث
      هرچند نیاز به توضیح نمیدونم ولی بهتر بود به این موضوع اشاره میکردم
      در مورد بحث برنامه ریزی هم تا زمانی که کار و روند فعالیت اکثر مشاورین پر مدعی رو ندیده بودم و برای این ها کار نمیکردم خودمم باورم نمیشد
      ولی متاسفانه اکثر این مشاورین چیزی به اسم برنامه ریزی تخصصی فرد به فرد رو اصلا قبول نداشتند
      برنامه آزمون قلم چی رو جلو روشون قرار میدادن و به ما میگفتن برای بچه ها پخشش کنید در هفته شون
      با این روند حتی بچه هایی که مستعد رتبه های خوب بودن هم جذب تبلیغات شون میشدن و با همین روند خیلی ها به اون رتبه ای که حقشون بود نرسیدن (مثلا طرف باید سه رقمی میشد ولی رتبه اش که میومد شده بود 12 هزار)
      شخصی سازی یک امر کاملا بدیهی هست که بار ها در متن اصلی پست اول بهش اشاره کردیم
      ولی داشتن برنامه خوب و منسجم رمز اصلی موفقیت در کنکوره که از نظر من قلم چی اصلا برنامه نیست یکسری بودجه بندی بی در و پیکر هست که مشاورین برای راحتی کارشون پخشش میکنن در دو هفته و تحویل هزاران نفر میدن
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

6. Top | #36
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      حرفات کاملا درسته
      برنامه قلمچی اصلا اسمش برنامه نیس ! طرح درسه !!! برنامه کلا یه داستان متفاوتیه و کسی که فرق این دوتا رو بفهمه برنده است...خودمم واسه همین اصلا تو ازمون شرکت نکردم چون اعتقادی به اون مثلااااا برنامش ندارم
      واقعا هم ادامه دادنش بی فایدست و آب در هاون کوبیدنه
      اونی که باید میفهمید تا الان فهمیده

حالا اینارو ولش مهدی
      یه سوال خودم بپرسم ازت
      ببین من برنامه ام رو به صورت کلی توی ذهنم دارم و میدونم باید چه کارایی انجام بدم در هر زمانی و چارچوبش رو کامل تو ذهنم دارم...ولی برنامه دقیقم رو روزانه میریزم برای خودم...حدودا روزی 11 میخونم با 350-400 تا تست زیادم فشار نمیارم بخودم فعلا
      مورد که نداره برنامه روزانه ریختن ؟!

طبیعتا مکتوب کنی بهتره امیر عزیز
      دوران مرور و جمع بندی بهتره که نیم نگاهی به فعالیت ماه ها و هفته های قبلی داشته باشی و یکسری جبرانی ها رو قرار بدی که اگر برنامه و گزارش فعالیت های روزانه ات از قبل ثبت شده باشه بهتر میتونی در اون دوران تصمیم بگیری که دقیقا چیکار کنی برای بهتر شدن شرایط ت.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

طبیعتا مکتوب کنی بهتره امیر عزیز
      دوران مرور و جمع بندی بهتره که نیم نگاهی به فعالیت ماه ها و هفته های قبلی داشته باشی و یکسری جبرانی ها رو قرار بدی که اگر برنامه و گزارش فعالیت های روزانه ات از قبل ثبت شده باشه بهتر میتونی در اون دوران تصمیم بگیری که دقیقا چیکار کنی برای بهتر شدن شرایط ت.
      پس واجب شد که حتما مکتوب بکنم برنامه ام رو
      ممنون لطف کردی

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      پس واجب شد که حتما مکتوب بکنم برنامه ام رو
      ممنون لطف کردی
      خیلی بهتره این کار
      به فرض مثال
      شخص A تا عید دروس رو مطالعه میکنه و از خودش آزمون میگیره
      در این آزمون
      فیزیک 19 درصد پاسخ میده
      همین شخص ادعاش میشه که آره من تمامی فصول فیزیک رو کامل مطالعه کردم و مسلط شدم در این چند ماه مطالعه
      پس اشکالم چیه؟
      اشکالش داخل برنامه اش نهفته است
      ولی برنامه کو؟
      مشخص نیست که دقیقا کجای کارو خراب کرده و دقیقا همان اشتباهات چند ماه قبلی رو تکرار میکنه و عملا با درصد های خوب و عالی و با فیزیک 19 درصد دوباره پشت کنکور باقی میمونه
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

9. Top | #39
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

خیلی بهتره این کار
      به فرض مثال
      شخص A تا عید دروس رو مطالعه میکنه و از خودش آزمون میگیره
      در این آزمون
      فیزیک 19 درصد پاسخ میده
      همین شخص ادعاش میشه که آره من تمامی فصول فیزیک رو کامل مطالعه کردم و مسلط شدم در این چند ماه مطالعه
      پس اشکالم چیه؟
      اشکالش داخل برنامه اش نهفته است
      ولی برنامه کو؟
      مشخص نیست که دقیقا کجای کارو خراب کرده و دقیقا همان اشتباهات چند ماه قبلی رو تکرار میکنه و عملا با درصد های خوب و عالی و با فیزیک 19 درصد دوباره پشت کنکور باقی میمونه
      اره الان که گفتی قانع شدم
      میدونی بحث تنبلی کردن بود که مکتوب کنمش
      هی میگفتم بیخیال ولی خب الان دیگه مجبور میکنم خودمو بنویسم
      راستی من از این برنامت استفاده نمیکنم ولی از یه جاهاییش واقعا برای برنامه خودم ایده گرفتم مخصوصا قسمت مرورها
      این کتاب شیمی ایکیو جامع که نوشتی توی منابع خوبه ؟ یه تاپیک تو انجمن دیده بودم میگفتن آسونه و به درد نمیخوره

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من هم به نوبه خودم تشکر میکنم بابت برنامه(دمت گرم چقدر رنگیه!)
      منم سوال برام پیش اومده اینکه من الان میکرو برای شیمی میزنم،الان مگه میکرو نقره ای سطحش نسبت به آی کیو بالاتر نیست؟!

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      با تشکر واحترام خدمت به استارتر تاپیک

تجربه ی شخصی بهم ثابت کرده که هیچ وقت نباید از برنامه ای که یک نفر دیگه (چه رتبه برتر چه مشاور) بهت میده کور کورانه پیروی کنی (البته 90 درصد بچه ها اصلن نصف برنامه رو هم انجام نخواهند داد )

ولی بهترین استفاده ایی که میشه از نحوه ی برنامه ریزی رتبه برترها یا مشاورا کرد چیه ؟
      بهترین استفاده این هست که هرشخص بیاد چندین مدل از برنامه ها رو ببینه و برسی کنه و از هرکدوم الگو و ایده برداری کنه و این ایده ها رو یادداشت کنه.....بعداز دیدن این برنامه ها و آشنا شدن با منطق برنامه نوشتن خودش دست بکار بشه و برای خودش برنامه ریزی رو انجام بده

مشاورا یا رتبه برترها از نقاط ضعف و قوت یا عادات رفتاری من وشما خبر ندارن و آدمی زاد ربات نیست که بخواد با دستورعمل بقیه به همون نتیجه ی بقیه هم دست پیدا کنه
      ممکنه یک نفر لازم داشته باشه هرروز ریاضی بخونه و فیزیک رو یک روز درمیون یا برعکس
      ممکنه یک نفر لازم داشته باشه هرروز توی برنامه اش یک کار مستمر رو قرار بده

و هزاران مورد دیگه که همین تفاوت هاست که شناسایی و رسیدگی بهش میتونه مسیر موفقیت هرشخص رو بسازه

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      این برنامه هم خوبه ولی بنظرم با یه برنامه جا افتاده و پخته ای مث کانون پیش برید بهتره البته باید شخصی سازی بشه یعنی پایه با کانون پیش برن و دوازدهم رو زودتر از کانون تموم کنن که عید ببندن همه رو البته منظورم دقیقا کانون نیست هر کدوم از موسسات ولی برنامه چیزی نیست که یکی بنویسه و شما اجرا کنید اینجوری یکی لقمه آماده بزاره و شما بخوری که نمیشه آدم برای موفقیت تو کنکور تجربی نیاز به این داره رو پای خودش وایسه و حتی برنامه خودشو اجرا کنه اینجوری اصلا نمیتونید با برنامه ای که یکی دیگه نو شته پیش برید خیالتون راحت که با این سبک مطالعه موفق نشده کسی تا حالا
      جالبه رفتم برنامه دو سال پیش کانون دان کردم تقریبا عین همن ! همه اینو میدونن که ۸۰ درصد کانونو بخاطر جامعه اماری بالاش ثبتنام میکنن که اونم بخاطر بحث تقلب به هیچ دردی نمیخوره گاها یه سری حرفای خنده دار میزنن که ثبتنام کنی تعهدش بیشتره با اینکه اگه خودت بدی با ثبتنام کنی فرقی نداره ولی اولی تعهدش بالاس اما اینو بگم کسی که بخاطر یدونه تعهد حاضره دو تومن خرج کنه از ما نیست بیا ۲۰۰ هزارتومنشو بده من پدرشو در بیارم حتی اگه به بودجه بندی باشه ازمونای ماز و یه سری ازمونای انلاین خیلی بهترن چون بودجه بندیش همونه و پول میلیونی نمیگیرن و حین ازمون تایم دقیق میگیرن و همچنین اکثر کسایی که ثبتنام میکنن توش جز دانش اموزای خوبن و سوالاشم سطحش خیلی بهتره . اینم قبول باید کرد کهتوی پایه برنامه قلمچی فقط به درد کسی میخوره که از قبل خونده و داره مرور میکنه . البته اینارو یه شما گفتم وگرنه اقا مهدی تو این سالها ثابت شدس توی انجمن کنکور حتی امروز متوجه شدم یکی از مشاوران مطرح از متن افشا خانه کنکوریش توی کانال مخصوصش استفاده کرده و تقریبا همونو کپی کرده
      ویرایش توسط Amirsh23 : 16 آبان 1399 در ساعت 10:48

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اره الان که گفتی قانع شدم
      میدونی بحث تنبلی کردن بود که مکتوب کنمش
      هی میگفتم بیخیال ولی خب الان دیگه مجبور میکنم خودمو بنویسم
      راستی من از این برنامت استفاده نمیکنم ولی از یه جاهاییش واقعا برای برنامه خودم ایده گرفتم مخصوصا قسمت مرورها
      این کتاب شیمی ایکیو جامع که نوشتی توی منابع خوبه ؟ یه تاپیک تو انجمن دیده بودم میگفتن آسونه و به درد نمیخوره
      داداش نوک دستام تاول زد از بس تایپ کردم: آی کیو شیمی که الفتی و قربانیان امسال دادن بیرون شوکه کننده خوب شده و سوالاش خیلی نزدیک به شیمی کنکور 99 شدن
      اونی که بچه ها ازش ناله سر دادن آی کیو پلاس الفتی و کریمی بود که کریمی گند زده بود پارسال به ساختار کتاب آی کیو و به اعتبار آی کیو خیلیارو سر همین آی کیو پلاس به مال باختگانی مبدل شدن که از چپ و از راست داخل تاپیک "آی بیا که سرمون کلاه گذاشتن ، آی بیا که بدبخت شدیم " ناله سر میدادن با یکی شون پارسال در افتادیم کم مونده بود ما رو به جای مولف کتاب جر وا جر مون بدن یارو ما رو به فحش بسته بود که چرا میگیم آی کیو شیمی طبق تجربه ای که از نسل نظام قدیمش داشتیم کتاب خوبی باید باشه و خب امسال سرافراز مون کرد الفتی و رفت با قُری جون کتابی نوشت که همه مونو راضی بکنه
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      با تشکر واحترام خدمت به استارتر تاپیک

تجربه ی شخصی بهم ثابت کرده که هیچ وقت نباید از برنامه ای که یک نفر دیگه (چه رتبه برتر چه مشاور) بهت میده کور کورانه پیروی کنی (البته 90 درصد بچه ها اصلن نصف برنامه رو هم انجام نخواهند داد )

ولی بهترین استفاده ایی که میشه از نحوه ی برنامه ریزی رتبه برترها یا مشاورا کرد چیه ؟
      بهترین استفاده این هست که هرشخص بیاد چندین مدل از برنامه ها رو ببینه و برسی کنه و از هرکدوم الگو و ایده برداری کنه و این ایده ها رو یادداشت کنه.....بعداز دیدن این برنامه ها و آشنا شدن با منطق برنامه نوشتن خودش دست بکار بشه و برای خودش برنامه ریزی رو انجام بده

مشاورا یا رتبه برترها از نقاط ضعف و قوت یا عادات رفتاری من وشما خبر ندارن و آدمی زاد ربات نیست که بخواد با دستورعمل بقیه به همون نتیجه ی بقیه هم دست پیدا کنه
      ممکنه یک نفر لازم داشته باشه هرروز ریاضی بخونه و فیزیک رو یک روز درمیون یا برعکس
      ممکنه یک نفر لازم داشته باشه هرروز توی برنامه اش یک کار مستمر رو قرار بده

و هزاران مورد دیگه که همین تفاوت هاست که شناسایی و رسیدگی بهش میتونه مسیر موفقیت هرشخص رو بسازه
      خیلی از بچه های اینجا ورشکستگانی هستند که به امثال رتبه برتر ها و مشاورها هزینه های هنگفتی دادن تا واسشون برنامه بنویسن
      و خیلی از رتبه برتر ها و مشاورین هم علی القاعده رو سفید مون کردن و یک برنامه از پیش نوشته بی پدر و مادری مثل برنامه قلم چی رو براشون با نام شخصی سازی در هفته خرد کردن و با هزار منت در اختیار همین عزیزان قرار دادن
      به قول شما هر شخصی باید خودش برنامه خودش رو بنویسه
      ولی شاهد این هستیم که هر روز داخل صندوق پیغام های پستی اینجا و آنجا و همه جا این پیام ها برامون میان:
      شما مشاوره میدین؟
      شما برنامه میدین؟
      شما طبق بودجه بندی قلم چی به ما برنامه ای میدین تا 7000 بشه ترازمون؟
      و ...
      از خدای بزرگ میخوام که تحت الشعاع افکار شیطانی یک وقتی خدای ناکرده دست به عمل قبیح و زشت برنامه سازی برای دانش آموزان نزنیم.
      اما نکته ای که هست:
      اگر خدای ناکرده سال های آینده خداروشکر از کثرت فعالیت های مشاوره ای و برنامه سازی، دفتر مشاوره هم در بهترین مکان شهر زدیم اون وقت چه؟
      آیا با این حجم از دانش آموزان و بالطبع پول ، میتوانیم در مقابل خواسته های نفسانی خود ایستاده و به هزاران نفر تلفنی و حضوری برنامه ای که 2 سال پیش در چنین روز هایی برای خودمان طراحی کردیم و موفق شدیم را ندهیم؟
      انشالله که خدا همه را به راه راست هدایت کند
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      up
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

صفحه 3 از 11 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)