خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

پزشکی آزاد شاهرود یا دولتی اراک ؟!

سلام دوستان وقتتون بخیر
      من تو کنکور امسال رتبه 1500 منطقه یک رو آوردم و تو انتخاب رشته پزشکی اراک رو آوردم و کارنامه سبزمو که امروز دیدم میتونم پزشکی آزاد شاهرود رو هم برم

با توجه به این که من مشهد زندگی میکنم و دوری خانواده برام مهم هست به نظراتتون نیاز دارم تا بتونم تصمیم بگیرم و همچنین از کسایی که تو یکی از این دو تا دانشگاه درس خوندن میخوام کمک کنن و از خوبی های و بدی های این دوتا بگن تا بتونم بیشتر آشنا بشم.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پزشکی آزاد مشهد نمی آوردی؟
      از کفر و ز اسلام برون صحراییست / ما را به آن میان فضا سوداییست
      عارف چو بدان رسید سر را بنهد / نه کفر و نه اسلام و نه آنجا جاییست

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نظر من روزانه اراک هست

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      البته این موضوع تا حدود زیادی به خودتون و شرایط مالیتون هم بستگی داره . اینکه توانایی تامین هزینه پزشکی آزاد و کتاب ها رو دارید یا نه
      از نظر من پزشکی روزانه می‌تونه ارجعیت داشته باشه به آزاد

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بزرگوار. نمیدونم وضعیت مالی شما چطور هست اما؛ اگر میدونستی که آزاد شاهرود نیاوردی، روزانه اراک رو میرفتی یا نه؟ اگه جوابت آره هست، پس بنظر الانم تواناییشو داری که بری..ولی خب این قضیه که الان مردد بین این دو هستی هم نشون میده برات مشکلی نیست بری آزاد هم بخونی. درکل هرکدوم یکسری مزیتهایی داره، شما آزاد بخونی درنظر بگیر غیر شهریه ای که سال بسال بیشتر میشه خرج زندگی و..هم هست، شاهرود هم به اندازه کافی از مشهد فاصله داره، فکر نکنم کلا بشه توی تعطیلی و..خیلی به خونه رفتن فکر کرد0 پس نتیجتا فرقی با اراک نداره، چون توی فرجه ها و.. بندرعباسم که باشی برمیگردی خونه) بنظر روزانه اراک ارجح هست، مگر اینکه خیلی واستون مهم باشه نزدیکی به خانه..

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      واضحه که دولتی اراک بدون هیچ شک و فکر اضافه ای
      خداوند آن خویش خویش است

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از نظر من پزشکی روزانه بهتر از آزاد هست

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دانشگاه ازاد انتقالی گرفتن توش خییییلی راحت و مرسوم هست اگه شهرت مشهده دخترم هستی ازاد بزنی سال دیگه شاید ترم دیگه اصلا انتقالی بگیری شهرت من خواهرم دتنشگاه ازاد تهران میخونه کلی هم دانشگاهی داره که از تهران انتقال گرفتن شهرشون پسرا هم حتی پیگیری کنن اوکیه حتی انتقالیش به تهرانم مرسوم هست ولی خوب روزانه اراک خییییلی بهتر از ازاد شاهروده باز اگه ازاد تهران بود یچیزی تو پزشکی اینکه دانشگاه کدوم شهر باشه خیلی مهمه کیفیتش ازاد تهران چندتا بیمارستان داره واس خودش چندتا هم قرارداد بسته درسته شاید این شرایط واسه روزانه های شهرای بزرگ هم خییلی بهتر باشه ولی شخرای کوچیک روزانه ممکنه چندتا دونه بیمارستان بیشتر نداشنه باشه به فرض شما ازاد شارود بزنی از سال چهارم پنجم بخش قلبو مغزو داخلیو زنانو و...باید تو یه بیمارستان بری درصورتی که شهرای بزرگ حتی ازاد تهران بیمارسنانو درمانگاه مخصوص و تخصصی قلب میری موقعی که بخش قلبو میخونی یا زنان بیمارستان جدا داره داخلی جدا به همراه رزیدنت که خییلی شهرا ندارن شما ببرسی بکن دانشگاه اراک رو نمیشناسم ولی فک کنم شهر خوبی باشه اگه رزیدنتو بیمارستان متنوع داره شک نکن اراک بهتره
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام. دولتی اراک
      شاهرود و اراک مگه چقدر با هم فاصله دارن؟ هر کدومشون بااااز هم با مشهد خیلی فاصله دارن
      بعد هم روزانه اراک رنکینگ بالاتری داره

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      دوستان راهنمایی های لازم رو کردن
      درباره شهر اراک بگم برخلاف چیزی که می شنوید خیلی شهر خوبیه مردم خوبی هم داره امکانات اش هم قابل قبوله
      به نظر منم روزانه اراک انتخاب بهتری می تونه باشه

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به سطح دانشگاه هم فکر کنید، اخه ازاد شاهرود اصلا استاد مطرحی داره؟ امکاناتی داره؟ نسبت به دانشگاه اراک.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه متاسفانه قبول نشدم

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط danial_naghavi نمایش پست ها
      سلام دوستان وقتتون بخیر
      من تو کنکور امسال رتبه 1500 منطقه یک رو آوردم و تو انتخاب رشته پزشکی اراک رو آوردم و کارنامه سبزمو که امروز دیدم میتونم پزشکی آزاد شاهرود رو هم برم

با توجه به این که من مشهد زندگی میکنم و دوری خانواده برام مهم هست به نظراتتون نیاز دارم تا بتونم تصمیم بگیرم و همچنین از کسایی که تو یکی از این دو تا دانشگاه درس خوندن میخوام کمک کنن و از خوبی های و بدی های این دوتا بگن تا بتونم بیشتر آشنا بشم.

به نظر من دولتی بری بیشتر می صرفه. از دانشجوی پزشکی زیادی پرسیدم و نظر منم همینه !

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط danial_naghavi نمایش پست ها
      سلام دوستان وقتتون بخیر

فکر نکنم پول دانشگا ازاد رو داشته باشی
      تازه تو این اوضاع,, هر ترم هم گرونترش میکنن
      بدون هیچ شکی دانشگا دولتی اراک

من اراک رفتم سالهای 89 تا 90
      شهر صنعتی ایی هست.با اغلب جمعیت ترک
      اخر کار تصمیم با خودته
      همه جوانب رو بسنج.کاملا تحقیق کن

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بدون شک دولتی اراک، مگر اینکه متمکن باشید برای پزشکی آزاد و مشکلی در خانواده باشه که رفتن به شهر دور برای شما ممکن نباشه!

توی زندگی کم کم باید از خانوادت از بعد فیزیکی فاصله یگیری و این هم دست تقدیره، خواه یا ناخواه. موقعیت زیاد پیش میاد که شما دوری از خانواده رو تجربه کنید مثل دانشگاه و خوابگاه، سربازی، تأهل، کار در شهر دیگه و... از الان خودت رو به دل حوادث بزن اما سنجیده.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن