خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 117
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      خواهرم یه چیزی میگم که فکر کنم از خوشحالی بشی:
      آیا مدانستید شما در سال های تحصیل در تربیت معلم حتی تا مدرک دکتری(فکر کنم بالای 10 ساله)تماما جز سوابقتون حساب میشه،شما از همین الان فرمون رو بگیرید به سمت دکترا،در ضمن به دانشج معلم ماهی 3 تومان میدن نه معلمی با 10 سال سابقه!
      در ضمن شما اگر میخواهید وارد کار دانشگاهی بشید الان اساتید دانشگاه زیر دکترا نداریم،
      در ضمن یه کار دیگه ای هم میتونید بکنید (یکی از معلم هام کردن)ایشون در حین معلمی رشته حقوق درس خوندن و الان دکترا داخل همین رشته دارند و اینکه الان فکر کنم 48 سال سن دارند و بازنشسته فرهنگیان می شوند و الان توی دانشگاه رشته حقوق درس میدن و همچنین دفتر وکالت زدن!
      در کل به محض ورود به دانشگاه 30 سال کار شما شروع میشه.
      با شما که حرف میزنم اصلا از انتخابم تو پوست خودم نمیگنجم.اتفاقا دیوونه ی حقوق و وکالتم تو تاپیکای قبلیم هست
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با مدرک دکتری داخل آموزش و پروش نمونن بیان استاد دانشگاه بشن!
      نه با دکتری برن الفبا درس بدن!

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morvarid80 نمایش پست ها
      ببخشید مگه تعهدم ۶ سال نیست؟؟؟؟ خب یکم وقفه میندازم تو ادامه تحصیلم بعد اصلا من محل خدمتم ناحیه ۱ شهرمونه جای خوبیه اشکالی نداره اگه تعهدم زیاد بشه

راستی من اگه بخوام تغییر مقطع بدم فقط میتونم پست مدیریتی و معاونت و مشاوره داشته باشم؟

مرسی
      تعهدتون دوبرابر مدت زمان تحصيله و اگه 3 ساله تموم كنيد ميشه 6 سال
      اون 3 ساله هم كه ميگن الكيه همون 4 ساله تحصيل و تعهدتون 8 ساله
      محل خدمت هم ممكنه تغيير كنه اصلا ثابت نيست يهو ديديد بعد فارغ التحصيلي فرستادنتون روستا هيچ تضميني وجود نداره و عينا تو متن تعهد هم نوشته شده كه هرجا بگن تدريس كنيد شما بايد اطاعات كنيد
      نه صرفا مشاوره نيست رشته هاي ديگه هم ميشه تدريس كنيد فقط بايد مرتبط باشه مثلا از ابتدايي پريدن به فيزيك نامعقوله اما درسهايي مثل ديني و ادبيات راحتتره ولي اكثرا چيزي كه ديدم مشاوره س
      LEFT
      4/19/2021

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چه کسی این حرف رو زده معلم دکترا نمیگیره و اگر هم بگیره اندازه فوق لیسانس حقوق میگیره.از سال بعد دکترا ها به اندازه 80 درصد حقوق هیت علمی دانشگاه دولتی(که الان طرفای 20 تومن هست)دریافت می کنند یعنی در بدترین حالت 15 تومن(با مالیات و....)،این همترازی مختص معلم هایی است که دکترا دارند
      دوست عزيز همين اسفند امثال رتبه تمامي معلم ها يك واحد كاهش پيدا كرد
      من كه با ديپلم دانشجو معلم شدم و تو حكمم كد 3 يعني ديپلم خورده بود شد 2 يعني سيكل!!!
      از دوستان و اقوام هم پرسيدم ليسانس شده بود ديپلم و به همين ترتيب كم شده بود الان حكم ها رو نگاه كنيد همينه
      در ضمن دانشجو معلم 3 تومن نميگيره حكمش 2800 هست
      دريافتي كه به مراتب كمتره و من كه رجايي ميخونم و هيچ 10 درصد و 25 درصدي ازم كم نميشه(رجايي با فرهنگيان متفاوته برا همين كسر نميشه ) دريافتيم 2400 هست و اون فردي كه تازه شروع كرده و مناطق محروم نيست هم دريافتيش 2700 هست
      بازنشسته فوق ليسانس از اقوام حكمش 5600 بود
      لطفا مستند حرف بزنيد
      كاري به اون معلمي ندارم كه ايثارگري و فلان و بهمان داره يه معلم نرمال رو ميگم
      در ضمن قانون جديد اومده كه فقط تا يك واحد افزايش مدرك در حكم اعمال ميشه مثلا براي اين خانوم نهايتش تا فوق ليسانس اعمال ميشه اينم از محل خدمتم پرسيدم و گفتن بخشنامه س كه به خاطر افزايش ندادن حقوق دادن
      آواز دهل از دور خوش است
      LEFT
      4/19/2021

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام خواهر،معلم ها در کل امسال حقوقشون بالا رفته و مثلا الان معلم ابتدایی دارای دکترا طرفای 10 تومان میگیره که الان یه طرح به مجلس بردند که قراره رتبه بندی و همترازی و ... کنند،اگر کننده (به صورت کاملا عادلانه قانون تصویب بشه) معلم دارای دکترا با مثلا 20 سال سابقه سال بعد 15تومن میتونه بگیره.(لیسانس و اینا هم نمیدونم ولی مطمئنا برای 10 سال سابقه به بالا بالای 10 تومنه!)
      در مورد موقعیت اجتماعی هم که کلا رئیس جمهور هم باشی روی حرف معلم نمیتونی حرف بزنی
      اگر هم در حین تدریست مقاله و اینا بدی میتونی استاد دانشگاه هم بشی!
      وقت آزادم که زیاد داره ولی سر و کله زدن با دانش آموزا اونم برای 5 سال اول که(نمیدونم شایدم دو سه سال) به مناطق محروم میفرستند،سخته ولی اگه دوست داشته باشید برای یه خانوم بهترین شغل تو ایرانه!
      در کل امیدوارم به جوابتون رسیده باشید.
      فکرکنم شما تا شعاع 1000کیلومتریتون معلم ندارین .مامان من مدیر ابتدایی فوق لیسانس با25سال سابقه هستند و کل حقوقشون بدون کسری های آموزش و پرورش 8تومنه
      به غیر ریئیس های آموزش و پرورش که من خبر ندارم هیچ معلم ومدیری حتی دکترا با30 سال سابقه حقوقش15 ملیون نمیشه اینو منی میگم که همه نزدیکانم معلم هستن

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من یه حرفی میزنم سوای معلمی طرف حسابم با ۹۸درصد شغلاس
      اگر واقعا واقعا از ته ته قلب به یک کار علاقه داشته باشید و واقعا هم براش تلاش کنید و توش زحمت بکشید

من بهتون قووووول میدم که به بهترین جاها در شغل خودتون میرسید که مطمئنا همراهش پول و پرستیژ و... هم میاد
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید مگه تعهدم ۶ سال نیست؟؟؟؟ خب یکم وقفه میندازم تو ادامه تحصیلم بعد اصلا من محل خدمتم ناحیه ۱ شهرمونه جای خوبیه اشکالی نداره اگه تعهدم زیاد بشه

راستی من اگه بخوام تغییر مقطع بدم فقط میتونم پست مدیریتی و معاونت و مشاوره داشته باشم؟

مرسی
      تعهد دوبرابر مدت تحصیل یعنی 8ساله اگر بخواین ادامه تحصیل بدین میتونید پول بدید و بخرید مدرکتون

تغیر مقطع ویا معاون شدن و... باتوجه به نیاز آموزش و پرورش ناحیه و شهر و امتیازشما انجام میشه که معمولا افراد باسابقه بخاطر امتیازشون و انتخاب آموزش و پرورش مدیر و معاون هستن.مشاور هم که متعلق به کسانی هست که دبیری مشاوره خوندن.
      تا جایی که من میدونم همه کشور معلم ابتدایی کم دارن و امکان تغیر پست به این زودی ها نیست.

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ^تدریس خصوصی که تو ابتدایی کسی برای بچش نمیگیره^آبجی اشتباه میکنی اتفاقا هست خیلی هم هست فقط باید بهترین باشی
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      جل الخالق فکر کنم اسم استارتر رو ندیدی وگرنه این ادبیاتی نیست که تو با من داشته باشی
      اولا تو نه ! شما !
      ثانیا میخواستم مراتب پیشرفت تو رشته اتو بهت بگم عزیزم ^_^
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      اولا تو نه ! شما !
      ثانیا میخواستم مراتب پیشرفت تو رشته اتو بهت بگم عزیزم ^_^
      مرسی عزیزم ^_^ کاش زودتر دانشگاه قبول شده بودی آخه انگار الان فشار روحیت نصف شده اخلاقت تنظیم شده عزیزم ^_^
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها من تازه ابتدایی قبول شدم
      بنظرتون چه کارایی میتونم بکنم که موقعیت مالی و اجتماعیم رو بالاتر از اینی که هست ببرم؟!
      تدریس خصوصی که تو ابتدایی کسی برای بچش نمیگیره
      مدرسه تاسیس کنم؟ دکتری بگیرم استاد دانشگاه شم؟
      آقا کلا چه راههایی برای پیشرفتم دارم؟
      معلم ابتدایی میتونم بگم تاثیر گذارترین فرد در زندگی یه بچه ای میتونه باشه که ابتدائی داره درس میخونه
      مسئولیت اجتماعی سنگینی رو بر عهده گرفتید این شجاعتی که دارید قابل تحسینه
      مطمئنن شما باید عشق ورزیدن رو تمرین کنید که کم چیزی نیست بدست اوردن دل بچه ها که احساس خاصی به شما ندارن واقعا هنر میخواد و شما باید این مهارت رو بدست بیارید
      شما مادر دوم بچه ها خواهید بود
      امیدوارم در این مسیر موفق باشید و شاگردانتون بعد از اینکه بزرگ شدن از شما تعریف کنن
      آیا همین براتون کافی نیست؟
      البته اینکه شما برای بهبود عملکرد نظر خواهی میکنید همین روحیه درجه یک شما رو ثابت میکنه که چقدر به رشته و کار خودتون ارزش قائل هستید و مطمئنن موفق خواهید بود از این نظر
      در مورد کلاس خصوصی کاملا بر عکس الآن در ابتدایی هم کلاس خصوصی من زیاد دیدم برگزار میشه تو موسسات

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      معلم ابتدایی میتونم بگم تاثیر گذارترین فرد در زندگی یه بچه ای میتونه باشه که ابتدائی داره درس میخونه
      مسئولیت اجتماعی سنگینی رو بر عهده گرفتید این شجاعتی که دارید قابل تحسینه
      مطمئنن شما باید عشق ورزیدن رو تمرین کنید که کم چیزی نیست بدست اوردن دل بچه ها که احساس خاصی به شما ندارن واقعا هنر میخواد و شما باید این مهارت رو بدست بیارید
      شما مادر دوم بچه ها خواهید بود
      امیدوارم در این مسیر موفق باشید و شاگردانتون بعد از اینکه بزرگ شدن از شما تعریف کنن
      آیا همین براتون کافی نیست؟
      البته اینکه شما برای بهبود عملکرد نظر خواهی میکنید همین روحیه درجه یک شما رو ثابت میکنه که چقدر به رشته و کار خودتون ارزش قائل هستید و مطمئنن موفق خواهید بود از این نظر
      در مورد کلاس خصوصی کاملا بر عکس الآن در ابتدایی هم کلاس خصوصی من زیاد دیدم برگزار میشه تو موسسات
      خدایی تاثیرگذاری رو راست میگید خیلی تاثیر داره،فقط اگر خانوم معلم شدید دانش آموزا رو زیاد تنبیه نکنید،من هر موقع یاد کلاس دومم میفتم،بدنم میلرزه

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پرستیژشون در حد استاد دانشگاه دیگه!
      ولی خب استاد داریم تا استاد دیگه مثلا یکی بود خانوم هم بود ارشد علم و صنعت گرفته بود دکتری ام فردوسی مشهد خب خیلی شاخ بود! هم تو دانشگاه ما استاد بود هم علم و صنعت و هم فردوسی مشهد
      یا یکی دیگه از اساتید خانوم کلا مطب شخصی روانپزشکی (یا شایدم روانشانسی! دقیشو نمیدونم) داشت و کلا شغل اصلیش اون بود زنگ تفریحاشو میومد دانشگاه
      همه جوره هست دیگه بستگی داره کجا ارشد و دکتری بخونید و البته چه رشته و گرایشی ادامه بدید
      هر چی دانشگاهای معتبر تر درس بخونید قاعدتا پرستیژ بالاتر و موقعیت های شغلی بیشتر تو دانشگاه های دیگه

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      مرسی عزیزم ^_^ کاش زودتر دانشگاه قبول شده بودی آخه انگار الان فشار روحیت نصف شده اخلاقت تنظیم شده عزیزم ^_^
      ازین دانشگاها که شما قبول شدی
      سه سه تاشو قبول میشدم
      ایشالله به چیزایی که میخوای برسی
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خواهرم هر شغلی ائایلش کم حقوق میگیرند،الان یه پزشک مثلا (نمیدونم همینجوری عدد میدم)30 تومن درآمد داره،از 10 تومن شروع کرده و بالا اومده.
      درضمن حقوق معلم ابتدایی 1.5ملیون تومان از دبیرستان بخاطر سختی کار بیشتر میگیرند.
      میانگین درآمد ماهانه:
      پزشکی 28میل
      دندون 25میل
      دارو 20میل
      بینایی سنجی 15میل
      فیزیوتراپی 9میل
      فرهنگیان دوران دانشجویی 3.8میل دوران تدریس 5میل

آمار واسه ی کانال مشاورس.. موقع انتخاب رشته فرستاده بودن اینا رو

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)