خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

۲۱جلدکتاب +دی وی دی۶۵۰خوبه؟

سلام دوستان میشه یه نظربدین لطفا

اینم لیستشه لطفا
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B1%DB%B0%DB%B3_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B4.jpg.

img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B1%DB%B0%DB%B3_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B3%DB%B7.jpg

البته ایشون باید پست کنند مسافت تهراان تاگیلان به نظرتون چطورهع؟
      یک متجردمتجددمتحجرافسرده افسون زده انسان نمادربلادرویا/وحش/نجم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      1. شیمی خیلی سبز بنظرم اصلا خوب نیست.. تنها کسایی ک اینجا توصیش میکنن معلمایین ک خوب درس نمیدن و نمیخوان دانش آموزشون بفهمه..
      2. منابعت رو انتخاب کن.. بعد بگرد پیداشون کن و دونه دونه بخر.. ن اینکه یکجا ی عالمه بگیری ک بعدا بدردت نخورن..
      3. با توجه ب اینکه برا کنکور 1400عه یا 99 یا 98.. 1400رو بیشتر از 20درصد تخفیف بگیر(20درصد رو از تو سایتم میشه گرفت).. اونایی ک واسه 99 و 98ن اول ببین چ درسیه.. زیست و دینی رو اصلا دسته دوم نخر.. بعد اگه تو لیستت بود با تخفیف حداقل 40درصد نسبت ب قیمت روی جلد همون کتاب.. ن کتاب جدید.. بخرش..

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سیر تا پیاز هم فک نکنم لازم باشه بخری..

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      1. شیمی خیلی سبز بنظرم اصلا خوب نیست.. تنها کسایی ک اینجا توصیش میکنن معلمایین ک خوب درس نمیدن و نمیخوان دانش آموزشون بفهمه..
      2. منابعت رو انتخاب کن.. بعد بگرد پیداشون کن و دونه دونه بخر.. ن اینکه یکجا ی عالمه بگیری ک بعدا بدردت نخورن..
      3. با توجه ب اینکه برا کنکور 1400عه یا 99 یا 98.. 1400رو بیشتر از 20درصد تخفیف بگیر(20درصد رو از تو سایتم میشه گرفت).. اونایی ک واسه 99 و 98ن اول ببین چ درسیه.. زیست و دینی رو اصلا دسته دوم نخر.. بعد اگه تو لیستت بود با تخفیف حداقل 40درصد نسبت ب قیمت روی جلد همون کتاب.. ن کتاب جدید.. بخرش..

شیمی چی خوبه؟
      یک متجردمتجددمتحجرافسرده افسون زده انسان نمادربلادرویا/وحش/نجم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا شیمی خیلی سبز خوب نیست؟؟:/
      مثلا بابایی منظورته خوب درس نمیده که میگه خیلی سبز بگیرید ؟

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      شیمی خیلی سبز خیلی سطح پایینه بدرد نمیخوره تستهاش اگر شیمی خیلی سبز بزنی و کنکور99 تکرار بشه درصد بالای 40 با این کتاب خیلی دور از انتظاره(مبتکران هم تا حدودی مثل همینه فرقش اینه که تا 50 یا نهایتا 55 طبق کنکور پارسال پوشش میده)
      باید از کتاب های سطح بالاتر استفاده کنی:
      بالاترین(به ترتیب):میکرو نقره ای_آی کیو(پیشنهاد نمیشه)_میکرو طلایی(درسنامه عالی داره ولی بانک تستش بی روحه!)_اگر هم از گاج بدت میاد که جامع پایه و دوازدهم نشر الگو هم خوبه!(از خیلی سبز سطح بالاتره).
      پ ن:ببینید این ها درصد های میانگین هستند ممکنه یکی با مبتکران 70 هم زده باشه ولی چیزی که از کنکور 99 دیدیم بهترین کتاب ظاهر شده میکرو نقره ای بوده!

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها
      سلام دوستان میشه یه نظربدین لطفا

اینم لیستشه لطفا
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_۲۰۲۰۱۱۰۳_۲۰۲۰۲۴.jpg
مشاهده: 91
حجم: 86.3 کیلو بایت.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_۲۰۲۰۱۱۰۳_۲۰۲۰۳۷.jpg
مشاهده: 89
حجم: 60.1 کیلو بایت

البته ایشون باید پست کنند مسافت تهراان تاگیلان به نظرتون چطورهع؟
      هیچکدوم ش حوب نیستن
      اگه خوب بودن این قیمتو نمیزد

در ضمن یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید چون همه صدق میکنه
      هر ارزونی بی حکمت نیست

بر اینده همه خوبه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها
      شیمی چی خوبه؟
      من خودم با نشرالگو راحتترم.. ولی مشاور امسالم گفتش ک نشرالگو جوابگوی کنکور99 نبوده و مبتکران سختتره..

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      بابایی ک خوب درس میده اتفاقا.. وقتی گفتم اینجا.. منظورم در سطح شهرمونه
      معلم دوازدهم مدرسمونو گفتم.. ک صرفا در سطح کتاب و حتی پایینتر درس میداد و میگفت کتابو بلد باشین برا کنکور کافیه.. اونوقت امتحاناش بسی سخت بودن.. تهشم نمره همه رو 20رد میکرد میگفت اینکه شما نتونستین سوالا رو جواب بدین نشون میده من اون تیکه رو بد درس دادم.. فقط نمیدونم چرا بد درس دادنش رو اصلاح نمیکرد
      ضمن اینکه بابایی گفت نشر و مبتکران هم خوبن..
      ولی اون معلمایی ک من میگم.. رسما نشر و مبتکران رو قبول ندارن چون سخته و درسطح کنکور نیست!

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بابایی ک خوب درس میده اتفاقا.. وقتی گفتم اینجا.. منظورم در سطح شهرمونه
      معلم دوازدهم مدرسمونو گفتم.. ک صرفا در سطح کتاب و حتی پایینتر درس میداد و میگفت کتابو بلد باشین برا کنکور کافیه.. اونوقت امتحاناش بسی سخت بودن.. تهشم نمره همه رو 20رد میکرد میگفت اینکه شما نتونستین سوالا رو جواب بدین نشون میده من اون تیکه رو بد درس دادم.. فقط نمیدونم چرا بد درس دادنش رو اصلاح نمیکرد
      ضمن اینکه بابایی گفت نشر و مبتکران هم خوبن..
      ولی اون معلمایی ک من میگم.. رسما نشر و مبتکران رو قبول ندارن چون سخته و درسطح کنکور نیست!
      مبتکران سخته!
      پس میکرو باید افسانه ای باشه!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      مبتکران سخته!
      پس میکرو باید افسانه ای باشه!

من میکرو رو نداشتم تاحالا.. کسی هم ندیدم داشته باشه.. ولی همیشه شنیدم(درمورد ی سری درسا) میکروطبقه بندی اسونتر از خیلی سبزه، خیلی سبز اسونتر از نشر نشر اسونتر از مبتکران

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من میکرو رو نداشتم تاحالا.. کسی هم ندیدم داشته باشه.. ولی همیشه شنیدم(درمورد ی سری درسا) میکروطبقه بندی اسونتر از خیلی سبزه، خیلی سبز اسونتر از نشر نشر اسونتر از مبتکران
      تک تک رتبه های زیر 10 کشور یه بار حداقل میکرو شیمی رو زدن(خودشون گفتند)
      بیشتر تستهاش از المپاد الگو گرفته ولی سختر!

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      تک تک رتبه های زیر 10 کشور یه بار حداقل میکرو شیمی رو زدن(خودشون گفتند)
      بیشتر تستهاش از المپاد الگو گرفته ولی سختر!
      پول گرفتن تبلیغ کنن
      امسال قلم چی با یکی از شاگردای مشاورم مصاحبه کرده بودن.. تو مصاحبش نوشته ک من تا روز ازمون دو دور با کتابای ابی بودجه رو مرور کرده بودم.. بعدا مشاورم دیدتش گفته فلانی تو با اجازه کی ابی قلم چی خوندی؟ طرف هم برداشته گفته اینا خودشون اضافه کردن من اصن هنو رنگ کتاب ابی هم ندیدم.. (اگه مصاحبه خوندی ازشو ممکنه همچین داستانی باشه)
      هرچند ب هرحال من چون نداشتم تاحالا نمیتونم نظری بدم درموردش

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      پول گرفتن تبلیغ کنن
      امسال قلم چی با یکی از شاگردای مشاورم مصاحبه کرده بودن.. تو مصاحبش نوشته ک من تا روز ازمون دو دور با کتابای ابی بودجه رو مرور کرده بودم.. بعدا مشاورم دیدتش گفته فلانی تو با اجازه کی ابی قلم چی خوندی؟ طرف هم برداشته گفته اینا خودشون اضافه کردن من اصن هنو رنگ کتاب ابی هم ندیدم.. (اگه مصاحبه خوندی ازشو ممکنه همچین داستانی باشه)
      هرچند ب هرحال من چون نداشتم تاحالا نمیتونم نظری بدم درموردش
      از نظر بنده حقیر همه کتابهای شیمی خوب هستند ولی خب بحث سلیقه هم در میان است.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن