خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کتاب تست فیزیک

سلام دوستان خسته نباشین ..
      من جدیدا یه مشکل کوچیک برام پیش اومده شاید بتونید کمکم کنید
      من از سال دهم کتاب تستامو پایه به پایه میگرفتم
      فیزیک دهم:سیرتاپیاز
      فیزیک یازده و دوازده:میکرو
      سیرتا پیاز دهم تست هاش کمه حالا نمیدونم میکرویه دهمم همینقدر تست داره یا نه
      الان یه منبع دیگه فک کنم نیازم میشه بیشتر واسه دهم ...اگه میکرویه دهم بگیرم برای 1400قابل استفادست یا فرق داره؟
      چون یازهمو تک پایه دارم دیگه نمیخوام الکی کتابه پایه رو بگیرم دوباره واسه یازدهمم پول بدم
      یا شاید نظرتونه یدونه منبع سخت تر ولی جامع بگیرم ؟؟ یا همینارو دوباره بزنم؟
      خلاصه خوشحال میشم نظرتونو بگین ممنون

پ.ن:الان نگا کردم کلا تعداد تست های میکرو و سیرتاپیاز زیاد باهم فرق ندارن !
      ویرایش توسط __MoHaMaDRezA : 13 آبان 1399 در ساعت 19:56

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      فیزیک نردبام + سه سطحی ها + قسمت سری زد چهار جلدی خیلی سبز+تست های فیزیک سطح سخت منتا به عنوان منابع کنار منبع اصلی پیشنهادم میکنم.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      الان یه منبع دیگه فک کنم نیازم میشه بیشتر واسه دهم ...اگه میکرویه دهم بگیرم برای 1400قابل استفادست یا فرق داره؟
      چون یازهمو تک پایه دارم دیگه نمیخوام الکی کتابه پایه رو بگیرم دوباره واسه یازدهمم پول بدم
      آره چرا که نه میتونی برای دهم میکرو بگیری ولی بهتره میکرو پایه جامع بگیری که دهم و یازدهم رو توش داره

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آخه یازدهمو دارم زورم میاد )
      حاجی الان رفتم نگا کردم تعداد تست های میکرو و سیرتاپیاز تقریبا برابره:/
      بنظرت برم یه منبع مثل الگو یا نردبام بگیرم ؟(خیلی سطحم بالانیست البته)

5. Top | #5
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

ووووو! پسر خوب حواست باشه فیزیک دهم کنکور 1400 و 1401 فرق داره . مثلا 1401 مسائل ارشمیدس حذف شده ، اصلا توی کتاب 1401 فصل ویژگی های ماده اومده فصل دوم . حواست باشه فیزیک دهم چاپ 1398 ( مناسب 1401 ) نگیری .

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آره بخاطر همون اتفاقا پرسیدم پس میرم یه جامعی چیزی میگیرم

اقا یه سوال هرکی میدونه جوابشو بده بی زحمت ...هرموقع میام انحمن بالا میاد یه پیام خصوصی خوانده نشده ولی میزنم روش هیچی نمیاد میزنه پست حذف شده است :/
      مگه پیام خصوصی با نقل قول فرقی نمیکنه ؟
      اصلا مگه میشه هر روز بهم پیام میدن بعد پست حذف میشه ؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan5100.ek نمایش پست ها
      فیزیک نردبام + سه سطحی ها + قسمت سری زد چهار جلدی خیلی سبز+تست های فیزیک سطح سخت منتا به عنوان منابع کنار منبع اصلی پیشنهادم میکنم.
      تضمینی؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات

میکرو دهم چاپ 97 که ویژه 1400 هست دارم خواستی بگو فصل 1و 2 تست هاشو حل کردم ولی گزینه نزدم

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      داداش یه کتاب جدید منتشران زده فیزیک جامع،درسنامه و تستهای آزمون سنجش و کنکور آورده
      بهترین خوبیش اینه که رنگیههههه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آخه یازدهمو دارم زورم میاد )
      حاجی الان رفتم نگا کردم تعداد تست های میکرو و سیرتاپیاز تقریبا برابره:/
      بنظرت برم یه منبع مثل الگو یا نردبام بگیرم ؟(خیلی سطحم بالانیست البته)
      جامع پایه بگیر ضرر نمیکنی جامع میکرو پایه

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      جامع پایه بگیر ضرر نمیکنی جامع میکرو پایه
      آقا جوزف نظرت چیه،به نظرت خوبه منتشران رو امتحانی کنم یا نه؟!
      من همیشه موقع فیزیک کتاب کمک درسی خریدم همه نوع خریدم ولی از هیچ کدوم خوشم نیامد
      پ ن:در ضمن دوستان من میخام چون کتاب سفارش بدم کتاب های موضوعی فارسی بگیرم به نظر شما قرابت و آرایه هفت خان خوبند(نشرالگو داشتم،نتونستم تست بزنم)

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حاجی ضرر میکنم دیگه یازدهمشو ک دارم دوباره دارم واسش پول میدم اونو میخرم
      اینجوری بخوام بکنم خب یه دفعه میرم پایه خیلی سبز میگیرم ک یکم فرق کنه :/

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      من همیشه موقع فیزیک کتاب کمک درسی خریدم همه نوع خریدم ولی از هیچ کدوم خوشم نیامد
      پ ن:در ضمن دوستان من میخام چون کتاب سفارش بدم کتاب های موضوعی فارسی بگیرم به نظر شما قرابت و آرایه هفت خان خوبند(نشرالگو داشتم،نتونستم تست بزنم)
      من خودم گاج و خیلی سبز و نشر الگو رو دارم (گاج نظام قدیم چهار جلدی که دقیقا عین نظام جدیدشه کپی کردن تو جدید مباحث مشترک رو با برخی ویرایش تست برای نظام جدید هم نشر الگو و خیلی سبز دارم ) بین همه کتابهای فیزیک بازار خیلی سبز چهار جلدی رو از همشون کامل تر و بهتر میدونم یه لول پایین تر گاج میکرو قرار میگیره از نظر تست نشر الگو عالیه ولی درسنامه و پاسخ تشریحی افتضاح داره
      منتشران برای 1400 کتابهای خوبی چاپ کرده ولی به نظرم ریسک نکن چون این کتابها چاپ اولشون هست میاد بازار شاید ایراد و اشکال آموزشی و ویرایش نشده داشته باشه از طرفی کسی تا حالا نخونده ببینه چطورن (البته نویسنده کتاباش اکثرا معروف هستن) ولی ارزش ریسک رو نداره همون خیلی سبز ور بگیر برا فیزیک با ادبیات موضوعی هم هفت خوان انتخاب خوبیه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حاجی ضرر میکنم دیگه یازدهمشو ک دارم دوباره دارم واسش پول میدم اونو میخرم
      اینجوری بخوام بکنم خب یه دفعه میرم پایه خیلی سبز میگیرم ک یکم فرق کنه :/
      اگه میخوای جدا بگیری (که به نظرم بهتره جامع بگیری) نردبام خیلی سبزو یا الگو بخر بخصوص اینکه سیر تا پیاز داری این کتابها میتونه برات خوب باشه اگه میخوای جامع بخری خیلی سبز خوبه برای پایه
      ولی راستش رو بخوای کتابهای گاج میکرو پایه به پایه بغیر از دوازدهم(دوازدهم واقعا خوبه) چندان کتابهای دلگیری نیستن حتما به فکر یه مکمل باش براشون که الگو خوبه برا این کار
      ویرایش توسط _Joseph_ : 13 آبان 1399 در ساعت 22:56

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      ارایه اره.. قرابت نمیدونم..
      من برا ارایه اشتباها هامون سبطی خریدم.. ولی خو فعلا قرار شده از همون نشر استفاده کنم تا بعدا با دوستام بریم ی جا درس بخونیم ببینم میتونم کتاب اونا رو بخونم یا باید برم جدید بخرم..

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن